Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 35+ triibupüüdjad

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: 35+ triibupüüdjad

Postitas:

Kas siin on ka vanemaid triibupüüdjaid vanuses 35+? Mitmendat olete püüdmas ja kaua olete üritanud?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, vanust 39, püüdmas teist, alates aprillist.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, 39 ja püüan 2. aastast 2018.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

41 ja püüame juba 3 aastat.
Probleem mehes, juba viimanegi tuli 3a tahasi imena. Normaalseid sperme oli vaid 2%

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

37 ja püüan kolmandat 🙂 teist kuud alles, st ainult 1 tsükkel olnud peale vahendite ära jätmist, nii et väga ei muretse. Eelmised rasedused tulnud 2. ja 5. kuul, loodan, et vanus veel ei mõjuta, viimane kord olin alla 35 😀

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.08 14:05; 26.08 13:56; 06.10 13:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanust tiksus ette just 39 ja püüame kolmandat. Algab 3. tsükkel. Eelmised 2 tulnud 3. ja 5. kuul.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 37 aastane ja juunis andsime rohelise tule neljandale lapsele.
Nüüd Augustis mõtlen, et proovin ov teste, et aru saada, millal ov toimub.. kalendri järgi toimetada ei saa, sest päevad on peale viimase lapse imetamise lõpetamist ebaregulaarseks muutunud..

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 03:39; 05.10 09:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina 38, püüdsin teist kaks aastat

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 39, loomulikult tulnud kaks last nüüd siis doonorspermaga üritan kolmandat. Esimene ring septembrist, nii ootan juba päevi, et saaks asjaga peale hakata 🙂 Edu!
P.P.P

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kellelgi juba triibud käes või pole veel õige aeg testimiseks? Ise plaanin reede hommikul testi teha, kui just hommehommikul nõrgaks ei muutu 😛

Mingid esialgsed tunnused on ka, aga need võivad viidata ka eesolevatele päevadele – lihtsalt viimastel kuudel pole mul enne päevi enam mingeid sümptomeid olnud ja nüüd juba loodan 😀 Öösiti olen hakanud wc-s käima viimastel päevadel :O See tuletas meelde raseduse tüütumad osad 😀

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.08 14:05; 26.08 13:56; 06.10 13:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina 35. Kolmandat last soovime. Esimene teismeline juba, kes tuli ise. Teist tegime ja 4ndal kuul sain triibud. Kolmandat hakkasime vaikselt meisterdama. Eks siis ole näha, kas esimesel kuul saame juba triibud, aga vaevalt 🙂 Praegu u dpo 6, päev siia-sinna.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.09 14:47; 23.09 09:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimest püüdsin 35a ja õnnestus esimesel kuul. Teist püüdsin 37 ja õnnestus teisel kuul.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.09 06:53; 04.10 07:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et minul ka õnnestus esimesel kuul, sain triibud kätte, aga päevad peaksid hakkama paari päeva pärast. Eks siis loodan parimat 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.09 14:47; 23.09 09:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa võtsid kolmanda lapse saamise üksi ette, et sa kasutad spermadoonorit?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.09 09:00; 02.10 00:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanemad triibupüüdjad, kas te olete teinud ka mingeid analüüse enne triibupüüdmist? Põen oma vanust, aga lapsi veel ei taha… plaanin ka sünnitada 35+, aga ühiskond pressib nii hullult peale, et võib sündida väärarenguga laps, et hakkan juba kartma.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.09 10:26; 27.09 17:33; 03.10 21:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Mina olen palju vanem kui 35. Viljatusraviarst tegi ainult suguhaiguste analüüsid. Munarakkude kvaliteet kindlasti langeb aastatega kuid seda pole võimalik nii hinnata. Kui soovid edasi lükata võiksid lasta mõõta munarakkude reservi. Kuula enda südant mitte ühiskonna survet. Hiljem võib olla lihtsalt keeruline rasestuda.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.09 12:32; 27.09 18:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele – aitäh 🙂

Kus saaks seda reservi mõõta või kuidas seda netis googeldada? Üritan otsida, aga annab ainult munarakudoonorlust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.09 10:26; 27.09 17:33; 03.10 21:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vajalikud analüüsid saab teha naistearstil. Vaata näiteks Elite lehele: viljakuse test.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.09 12:32; 27.09 18:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Vanust 38, lapsed 9,11 ja 14. Olen uuesti abielus ja kuna ühist last pole siis otsustasime selle tee just ka siiski ette võtta. OV-d mõõtnud pole (pole sea ka kunagi varem teinud) ja seekord sai siis lihtsalt vabalt asjaga tegeletud, eks siis näis. Ei oska ka nagu midagi oodata, et kas siis läheb raskemalt selles vanuses rasestumine või mitte.

LK

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.09 21:49; 04.10 09:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

AMH ehk Anti-Müller hormoon peakd näitama munarakureservi. Seda saab lasta mõõta ka Synlabis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.09 09:00; 02.10 00:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

plaanin ka sünnitada 35+, aga ühiskond pressib nii hullult peale, et võib sündida väärarenguga laps

Minu meelest pressib ühiskond praegu peale pigem seda, et lapsi oleks mõistlik saada mitte varem kui hilistes 20ndates. Ülempiir on nii 45-50 aasta juures (ühiskonna suhtumise osas).

ps. mina isiklikult ei hakka teiste emakssaamise vanuse üle otsustama, kirjutasin ühiskondlikest hoiakutest

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu 02.10.2020 00:15 Aitäh, uurin!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.09 10:26; 27.09 17:33; 03.10 21:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain just triibud, olen 37. Neljas laps. Õnnestus teisel kuul.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.09 06:53; 04.10 07:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uhh kui lahe! Palju palju õnne! Loodan ka, et õnnestub kiiresti. Hetkel alles esimene katsetus ja ootan, et saaks testi teha.

LK

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.09 21:49; 04.10 09:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka triibud käes (37a ja neljas beebs).. õnnestus ilma suurema pingustuse ja planeerimiseta kolmandal kuul.
Ma ei teinud muud, kui hakkasin närima Elevit rasedate vitamiine siis, kui rohelise tule andsmine (umbes siis kaks-kolm kuud enne rasestumist).

Soovin Teile kiireid triipe!

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 03:39; 05.10 09:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina (37 ja 3. laps) olen hoopis mõnda aega juba FB maibeebide grupis 😮 nii kiiresti läks. Perekoolis pole lihtsalt vahepeal käinud.

Eespool kirjeldasin ka augusti lõpus, et mingid kahtlased tunnused olid, kas hakkavad päevad või rase – ikka rase 😀 Ei uskunudki, et nii kiiresti õnnestub (2. kuul). Tore teada, et 35+ pole mu viljakust mõjutanud veel, no pole nii palju üle kah 😀

20 päeva Oscar-testini, ei jõua ära oodata.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.08 14:05; 26.08 13:56; 06.10 13:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul alles esimene kuu proovimist, nüüd praksid päevad hakkama lähipäevadel. Esimese lapsega õnnestus teisel kuul, selle kahe kuu jooksul sai suure õhinaga ikka mitmeid teste ostetud ja tehtud. Seega nüüd võtan asja (esialgu) rahulikult, loodan õige pea ikka triipe näha

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Mina olen 40 ja alustasime nüüd oktoobris 4.lapse tegu. Päevad olid viimati 14. oktoober. Praegu peaks umbes siis OV olema või hakkama varsti. Olen muidu päris kergesti rasestuv. Esimene laps tuli veidi ootamatult, sest arvutasin ohtlikku perioodi valesti. Olin siis 26. Teist last juba planeerisime ja saime hakkama kolmandal kuul. Siis olin 28. Mees oli pidevalt komandeeringus. Kolmandat hakkasime tegema, kui olin juba 35. Õnnestus kohe esimese korraga. Nüüd siis neljas. Eks paistab, mis saab. Võtan rahulikult, ei mingeid ov teste. Hakkasin d-vitamiini sööma. Mees on asja ikka tõsiselt käsile võtnud ja ega voodis rahu ei anna. Tema see oli, kes hirmasti veel last tahtis. Paar kuud tagasi soovitasin tal naljaga pooleks lapsendada laps või siis leida noorem naine. Siis aga käis ka minus mingi klõps ja tundsin, et olen neljandaks valmis. Päris vanaema veel välja ei näe ka.
Ilusat triipude püüdmist kõigile!

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

37a ja neljas beebs

Misasi on beebs?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

37a ja neljas beebs

Misasi on beebs?

Mis asi on misasi?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine 35+ triibupüüdjad