Esileht Beebi ja mitmikud 4 kuune laps ei mahu enam turvahälli:-( Turvatoolidest ei tea ma veel midagi. Palun abi.

Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )

Teema: 4 kuune laps ei mahu enam turvahälli:-( Turvatoolidest ei tea ma veel midagi. Palun abi.

Postitas:

Talvekombega laps hälli panna ja autosse toppida on üldse paras lapsepiinamine – seljal hakkab ju megapalav. Hälli sees on penoplast…

Parim lahendus ilmselt oleks jah MC enda soojakott ja laps sinna sisse toariietega. Tooli enne kasutusse ei võtaks, kui laps juba ise istub ja siis ka SSS ikka esialgu…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Talvekombega laps hälli panna ja autosse toppida on üldse paras lapsepiinamine – seljal hakkab ju megapalav. Hälli sees on penoplast…

Parim lahendus ilmselt oleks jah MC enda soojakott ja laps sinna sisse toariietega. Tooli enne kasutusse ei võtaks, kui laps juba ise istub ja siis ka SSS ikka esialgu…[/tsitaat]

Kõik inimesed, kes panevad lapsele kombe selga praegu talvel, kõik on siis lapsepiinajad? Minu lapsel on niigi väga õhuke kombe ja kombe all ei ole peale sipukate ja body midagi. Ei hakka tal palav,ma ju katsun kuklavolti. Ei küta autot nagu sauna kuumaks. Midagi peab tal ju seljas olema ometi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 16.01 23:53; 17.01 00:12; 17.01 00:14; 17.01 09:38; 17.01 09:41; 17.01 09:46; 17.01 09:49; 17.01 12:19; 17.01 17:05; 17.01 17:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina ei soovita osta kasutatud hälli või turvatooli. Sa iial ei või teada, kas ja mis see läbi elanud on!
Ja mina ka ei kujuta ette,miks te lapsi kombedega autos praete? Meie külmade ilmadega ajame auto treppi korraks, paneme sooja. Lapsele pv body, sukakad selga, peale villane ühuke kombe ja turvatooli. Peale paneme korralikult sooja teki. Autos tekk maha ja kogulugu. Kui poodi lähme, siis keerame jälle teki sisse ja poes siis kas ratastel turvahälliga liikleme või ostukorvi lasteistesse.
Mulle tundub, et teemaalgataja mõtles selle oma lapse kaalu ja pikkuse käigiupealt välja, et mitte nii rumal enam paista,kui hurjutada sai:)))[/tsitaat]

Sa näid ise siin rumalana, kui sellist juttu ajad!
Panin just oma lapse sinu rahustuseks uuesti kaalule ja koos sipukatega kaalus ta 9.627 kg. Lapse isa on 190cm ja mina ka 174. oleme pikad inimesed ja meie 4 kuu ja 1 nädalane laps kaalub tõesti nii palju vaatamata sellel et sa arvad, et ise selle välja mõtlesin. Ma korda, lapse jalad ja pea ei ole üle turvahälli ääre, vaid rihmad ei mahu kinni. Lapsel seljas õhuke kombe. Kui panen rihmad kinni, siis pean suruma üsna kõvasti klõpatsi kinni ja jalgevahe ning õlgadejuurest rihma osa on nii liibukas. Mina ei ole seda turvahälli teinud ja ei oska öelda, miks need rihmad ei ole pikemad. Ostes ei pane ju keegi last hälli, või siis paneb kui on laps juba olemas keda panna. ja lõpuks, sa ei tea ju, kui laps sünnib, milline ta mõne kuu pärast on. Ma ei osanud ka unes ette näha, et ta tänaseks nii suur on. NB. minu hea tuttava laps on 3 päeva vanem ja kaalub vaid 6,5kg. LAPSED ONGI ERINEVAD, ilma , et nende vanemad ise nende mõõte välja peaks mõtlema. Mina palusin siin soovitada turvatooli mida võiks osta, mitte targutajate kommentaare… perekool ja kanakari.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 16.01 23:53; 17.01 00:12; 17.01 00:14; 17.01 09:38; 17.01 09:41; 17.01 09:46; 17.01 09:49; 17.01 12:19; 17.01 17:05; 17.01 17:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rihmad muide peavadki olema kõvasti lapse ümber:) Soovitan ka soojakotti kasutada, mitte lapsele paksu kombekat selga panna. Kuigi tõesti, ma pole veel näinud kuskil turvahälli, mis 4 kuusele väikseks on jäänud – see peab siis ikka olema üks imehäll:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

0-18 kg, on normaalne, kui laps on suur,. ja kui oled liikuv siis kerge käru autosse ,. kui poodi ja nii edasi siis laps toolist välja auto juures kärusse ja lähed,. miks te nii keeruliseks mõtlete asju,. ei mahu siis ei magu issver,. mine osta suurem tool ja asi ants,. nuh.. mul endal sõitis 1,10 kuune seljaga sõidusuunas,. just 0-18kg toolis,. ta kaal oli küll turvahälli piiris aga vat pikkus enam polnud,. ja siiani ,. nüüd sai ostetud suurem tool, sest taas lapse pikkus 0-18kg,. ei mahu enam. kaal aga mahuks kaua sinna..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kergkäru on meil juba olemas, aga last ei saa sinna panna, sest ta ei istu veel.
Vaatan Concord Ultimaxi poole ikka. Peab vist ostma…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]xkestx kirjutas:[/small]
[tsitaat]0-18 kg, on normaalne, kui laps on suur,. ja kui oled liikuv siis kerge käru autosse ,. kui poodi ja nii edasi siis laps toolist välja auto juures kärusse ja lähed,. miks te nii keeruliseks mõtlete asju,. ei mahu siis ei magu issver,. mine osta suurem tool ja asi ants,. nuh.. mul endal sõitis 1,10 kuune seljaga sõidusuunas,. just 0-18kg toolis,. ta kaal oli küll turvahälli piiris aga vat pikkus enam polnud,. ja siiani ,. nüüd sai ostetud suurem tool, sest taas lapse pikkus 0-18kg,. ei mahu enam. kaal aga mahuks kaua sinna..[/tsitaat]
AAA, nüüd paned hoopis kaalu turvatooli?! No väga mõistlik, ma paneks ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõige pikem ja laiem turvahäll on Teutonia Tario http://www.teutonia.de/de/produkte/tario.html , hind on küll krõbe, aga sinna mahub IGA laps vähemalt kuni 1a., ma olem kindel, et isegi mu pea 2a. laps sinna mahub, peab lihtsalt õiget turvahälli ostma, ja turvatooli ei tohi panna vähemalt enne 9k. saamist, 4k juba turvatooli on ikkagi väga vale, vaatamata sellele, kui pikk/raske laps on!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
On turvatoole, mis on mõeldud kasutamiseks sünnist saadik. Nende kalle on täpselt sama, mis hällil. Ja keegi ei hakka pooleaastasele lapsele uut hälli ostma, tule mõistusele.[/tsitaat]

Miks? mis on olulisem? lapse elu? raha?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ega need 4-kuused 10-kilosed ju samas tempos enam edasi ei kasva, ei ole küll näinud meetrist ja 20 kg kaaluvat aastast last, enamus on ikka ca 80 cm pikad ja 10-12kg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Mis mõttes olulisem? Kas sinu arvates on 0-18kg turvatoolid saatanast või mida sa öelda tahad? Kas sa oled mingi turvahällide maaletooja?[/tsitaat]

Jah, loomulikult:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsiksin alustuseks- mis turvahäll sul on? Kas kuni 10 või kuni 13 kg?

Enamus hällidel on õlarihmadel 2 kõrgusastet- kas oled rihmad kõrgemale tõstnud?

Sellises vanuses bebil võib kasutada seljaga sõidusuunas 0-18 kg turvatooli, aga turvahäll on kahtlemata mugavam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on laps peaaegu samas tempos kasvanud. 4,5 kuuselt oli 74cm ja 8,7kg. Nüüd ligi 8k, 77cm ja 10,5kg. Ongi ju aastase lapse mõõdud. Sõidab ikka hällis, aga pea on praktiliselt ääreni, 0,5cm vast on puudu. Kasutame ks kombekat ja sooja tekki autosse mineku ajal. Nii kaua, kui pea üle ääre pole ja rihmad kinni ulatavad, kasutaks hälli edasi. Meie laps hakkas isegi paremini mahtuma, kui viiekuuselt liikua hakkas hakkas. Ümarust läks vähemaks ja edasi on vist põhiliselt käed-jalad kasvanud, sest rihmad ikka ulatavad kinni. Kes siin võrdles aastase lapsega – aastasel lapsel on sama kaalu ja pikkusega hoopis teine kehakuju. 4,5 kuusel annab enamuse pikkusest keha, käed-jalad on ju lühikesed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )


Esileht Beebi ja mitmikud 4 kuune laps ei mahu enam turvahälli:-( Turvatoolidest ei tea ma veel midagi. Palun abi.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.