Esileht Ilu ja tervis 40 ja üle naistele, kes näevad head välja

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 59 )

Teema: 40 ja üle naistele, kes näevad head välja

Postitas:
Anonymous

Nii, paljastage nüüd oma saladused:) Botox, ilulõkused, trennid, dieedid, andke kõigest teada, mis teinud olete. Ma usun ka, et suur asi on ilmselt geenidel, aga no kuidagi muudmoodi peaks ju ka natuke ikka suutma end nooremaks teha… ja kes meist ei tahaks näha välja noor. Mina ikka tahan küll. Nahk on lotendav, kortsud näos…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saladust pole.
Tuleb tunnistada, et eelkõige on osa ikkagi geneetikal.
Olen natuke pealt 50 ja kui vaatan oma 40. sünnipäeva pilte, siis seal tegu ikka üsna sireda nooremapoolse naisega.
Nüüd on muidugi juba veidi raskem saledat pihta hoida – tuleb vähem süüa. Enam ei saa endale karistamatult kõike sodi näost sisse toppida nagu nooremana.
171 cm pikkuse juures suurusnumber 38.
Ma ei ürita noorem välja näha vaid kabe ja kena viiekümnene.
Trenni eriliselt ei tee, kõnnin palju, sõidan jalgrattaga, ujun.
Kanavarbaid silmade ümber eriti pole ja kaelgi ei ole kortsus.
Tegelikult võiks paari aasta pärast mõelda veidi näokontuuri kohendamisele:)

Aga mu ema ja vanaemagi on samammoodi suhteliselt valutult vananenud.
Paar aastat noorem õde on pigem isapoolsesse suguvõsasse. Näost küll sile, aga tal on rohkem probleeme kaaluga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.07 14:00; 25.07 19:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niisuta nahka, eriti nägu, kael, dekoltee ja käed.
Kasuta kõrge SPF-iga päikesekaitsekreemi (eriti jällegi eelpool mainitud kehaosadel), päikeselisel ajal (eriti soojamaapuhkusel) soovitan lisaks alati laia äärega peakatet kanda.
Hoia kaal ühtlane – teatud vanusest muutub nooruslik ümarus pigem keskealiseks ülekaaluks ning isegi kaalust alla võttes nahk ei taastu enam täielikult – jääb rippuv nahk.
Ära suitseta!
Söö hästi ja tasakaalukalt – palju juurvilju, palju vett, natuke liha jne. Alkohol – parem oleks üldse mitte juua, aga kui jood, siis pea piiri ja joo kvaliteetset kraami – pigem hea vein, viski jne kui odav magustatud siider jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen juba lasknud kotid silmade alt ära lõigata ja sealt veidi nahka pingutada. Otsmikule olen lasknud ka Botoxit süstida, sinna hakkasid mõningad vaod tulema. Kehakaalu hoidmine on ülimalt raske, nisujahust tooteid ja suhkrut ei söö aastaid enam.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.07 18:31; 26.07 20:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelkõige söögilaud ja liikumine on tähtis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina olen juba lasknud kotid silmade alt ära lõigata ja sealt veidi nahka pingutada. Otsmikule olen lasknud ka Botoxit süstida, sinna hakkasid mõningad vaod tulema. Kehakaalu hoidmine on ülimalt raske, nisujahust tooteid ja suhkrut ei söö aastaid enam.[/tsitaat]

Appi, kuidas sa suudad? Ma mõtlen just toitumise osas, et lausa aastaid juba. Kui ma pole 1 n magusat söönud, siis juba annan endale mõttes medaleid. Isu on nii suur. Kaaluga muidugi ka probleeme. Pole kunagi väga peenike olnud, aga alates 30 ndast on olukord eriti hulluks läinud. Praegu ma 35a vana, kaalun 75 kg ja enamuse elust olen olnud 65-68 kg. Kui ma nii jätkan on küll 40 selt 85 kg ees. Trenni teen hullupööra.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina olen juba lasknud kotid silmade alt ära lõigata ja sealt veidi nahka pingutada. Otsmikule olen lasknud ka Botoxit süstida, sinna hakkasid mõningad vaod tulema. Kehakaalu hoidmine on ülimalt raske, nisujahust tooteid ja suhkrut ei söö aastaid enam.[/tsitaat] kas oled silmaloikuse tulemusega rahul? Kui jah siis äkki avalikustad ka tohtri nime. Endal sama asi plaanis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.07 21:18; 25.07 12:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kortsude ja lotendava naha vastu aitab kerge ülekaal.
nt sugulane, kes must passi järgi 10a noorem, näeb pärast hullu dieeditsemist välja oluliselt kortsulisem ja vanem kui mina oma 50 eluaasta ja kerge pekikihiga 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mul on kõik võimalikud pahed:
* Söön kõike, üldse ei piira. Jäätis, ¨hokolaad ja pähklid peale kümmet õhtul on pigem reegel kui erand.
* Pole kunagi trennis käinud.
* Peale silma- ja näokreemi pole mul ühtegi potsikut. Need ka unustan, kui pole tööpäev.
* Eelistan magusat siidrit veinile. Viskit ei joo.

170 cm ja 58 kg, riided nr 36.

40 pole mulle veel pakutud, kuigi olen sealt juba mitu aastat üle. Kolleegid, kõik palju nooremad, kadestavad mu figuuri. 22a tütart mul võõraste meelest mitte kuidagi olla ei saa.
Kui ma koos oma kahe pojaga käin, siis 20a poega peetakse mu 2a poja isaks 🙂 (vanemast peast endale noorema mehe võtnud)

Ilmselt geenid ja \”pardi\” seedimine.
Vaatamata trenni puudumisele olen siiski väga liikuv. Lastega võidu joosta pole probleem. Maratonide läbimised on jäänud paari aasta taha.

Rasedused ei ole mu kehale jätnud ainumatki jälge. Mees kiidab pidevalt mu kõhtu, et kuidas see küll nii ilus trimmis ja sile on.

Riides käin nooruslikult. Ultramini ei kanna, aga põlved väljas küll. Tütre eest pean oma garderoobi lukustama 🙂

Esimene kirurgiline sekkumine saab ilmselt olema silmalaud. Mulle tundub, et need võivad hakata veidi ripsmetele vajuma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 43, ja figuuri kiidetakse siiani, arvan, et teen enamikele endavanustele naistele vabalt ära, kuid nägu pole enam see. Õigemini silmad, lõtvunud ülalaud, tuhm ja mitte sädelev pilk, aeg on siin oma töö teinud. Kõige enam tahaksingi oma ülalauge kergitada, kadestan inimesi, kel on suured selgelt välja joonestunud silmalaud isegi vanast peast, neil säilivad silmad väga kaua ilusatena. Nii et nooruslikkus ja ilu säilib minu jaoks enim inimestel, kel vastavad silmad olemas, ülejäänud me vaid laseme arvata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ema nägi 40-selt välja nagu 25 aastane 🙂 särtsakas ellusuhtumine, suur valge naeratus, rõõmust helkivad silmad. Ma mäletan, et kui ma noorem olin siis ma ikka ütlesin talle koguaeg, et kui ilus sa oled ja ta näonahk on alati olnud nii siidpehme. Ta pole kunagi ühtegi kreemi kasutanud, samasugune nahk on ka minu nooremal õel ja minu vanaemal ( emaemal ). Vanaema sai kevadel 70 ja näeb ka väga hea välja. Kätel ja kaelal natuke on nahk lõtv aga kortsukesi väga polegi ja näobahk on ka nii sile, et kallistades ma katsun ikka käega üle, et kas mu põseke tundis õigesti. Täiesti siid ja ei mingeid kreeme, lihtsalt uskumatu 🙂 Mina usun ka, et väga paljugi on geneetikas kinni. Õnneks paljud ütlevad mulle, et näen ka nii noor kuidagi välja ja ei usu, et mul on juba 6 aastane laps.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Nii, paljastage nüüd oma saladused:) Botox, ilulõkused, trennid, dieedid, andke kõigest teada, mis teinud olete. Ma usun ka, et suur asi on ilmselt geenidel, aga no kuidagi muudmoodi peaks ju ka natuke ikka suutma end nooremaks teha… ja kes meist ei tahaks näha välja noor. Mina ikka tahan küll. Nahk on lotendav, kortsud näos…
[/tsitaat]
Mul on ema poolt antud head geenid.
Vanus 43, kortse ega nahalotendust näos pole.
See-eest pole mind õnnistatud ilusa kehaga – pean pingsalt jälgima, mida söön ja juba paar ampsu magusat annab kehakaalus tunda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks headele füüsisegeenidele, mulle siiski tundub, et parema kauaaegsema väljanägemise tagab ka rõõmus meel ning positiivne ellushtumine.
Muidugi võivad ka sellise ellusuhtumisega inimest tabada karmid saatusemüksud kuid kui saatus/elu on teda säästnud ja selle rõõmsa meele ka õnnelikuna hoidnud siis see mõjub samuti noorendava tegurina.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 40. Praktiliselt mingeid kortse pole. Kui vaadata praeguseid fotosid ja 10 aastat tagasi tehtud pilte, siis erinevust ei märka.

* Ei päevita, pole kunagi seda teinud. Olen õrnalt jumekas, natuke õues suvel ikka seda jume tuleb.
* Ei kasuta ohtralt kosmeetikat, vaid apteegikosmeetikast pärinev niisutav kreem, silmapliiats, huulepulk, pidulikumal puhul rohkem. Aga kunagi pole pidanud kasutama peitekreeme vmt. Täismeigi lasen teha u kord aastas, kui mõnel vastuvõtul olen vmt.
* Ei suitseta.
* Alkoholi tarbin võib-olla kord kuus ühe klaasi veini vmt.
* Söön vähesoolast toitu.
* Ei söö krõpse, burgereid, friikartuleid, küpsiseid jmt.
* Söön palju rohelist kraami.
* Ei joo suhkruga mullijooke.
* Püüan palju magada. Teismeeast peale püüan järgida reeglit, et minimaalne uneaeg on 8 tundi.
* Käin palju jala.
* Teen kord aastas nahk-juuksed-küüned kompleksvitamiinikuuri.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 25.07 12:01; 25.07 17:03; 25.07 20:57; 26.07 14:06; 27.07 15:27; 27.07 18:11; 28.07 13:30; 31.07 00:58; 06.08 01:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda oligi arvata et sellisse teemasse tulevad kommima need igavesti noored ja surematud 40 aastased! Jah, me usume kõik, et head geenid on hea asi aga teemaalgataja tähtis vist midagi muud teada eks ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.07 21:18; 25.07 12:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu saladus? Ilmselt head geenid, sest vaeva näen vähe: söön mida tahan ja magan üsna vähe.
Näos on kortsud ainult ainult silmade ümbruses, aga peale 40ndat eluaastat läks kogu nägu kuidagi \”kandilisemaks\”. Sinna pole vist midagi parata. Samas ega ma mingeid noorenduslõikusi ei plaanigi.

Praegu kasutan Estee Lauderi näokreemi ja Clinique silmageeli. Puhastusvahendid on odavamast hinnaklassist – L’Oreali omad – aga sobivad mulle väga hästi.
Keha on sale, kael ja kõht siledad. Sünnitanud olen kaks last.
Hetkel regulaarset trenni ei tee, kuigi kogu aeg ütlen endale, et nüüd hakkan jälle pihta. Käsivarred ja kõht hakkavad muidu ära vajuma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Seda oligi arvata et sellisse teemasse tulevad kommima need igavesti noored ja surematud 40 aastased! Jah, me usume kõik, et head geenid on hea asi aga teemaalgataja tähtis vist midagi muud teada eks ole.[/tsitaat]
Mh, mina ei rääkinud geenidest mitte muhvigi. 😀
Minu arust just geenid mängivad kõige väiksemat rolli, selles mõttes, et 20-aastaselt sa ju ei tea, kas sul on need kortsuvabad geenid või mitte. Sellest pole ju abi, kui 40-selt avastad, et ups, ei ole ikka neid geene. Ainus kindel lahendus ongi minu arust see, kui juba noorena annad endale aru, et ainuke toimiv vahend on oma keha eest hoolitsemine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 25.07 12:01; 25.07 17:03; 25.07 20:57; 26.07 14:06; 27.07 15:27; 27.07 18:11; 28.07 13:30; 31.07 00:58; 06.08 01:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mh, mina ei rääkinud geenidest mitte muhvigi. 😀
Minu arust just geenid mängivad kõige väiksemat rolli, selles mõttes, et 20-aastaselt sa ju ei tea, kas sul on need kortsuvabad geenid või mitte. Sellest pole ju abi, kui 40-selt avastad, et ups, ei ole ikka neid geene. Ainus kindel lahendus ongi minu arust see, kui juba noorena annad endale aru, et ainuke toimiv vahend on oma keha eest hoolitsemine. [/tsitaat]

Ja siis neljakümneselt avastad, et mitte muhvigi kasu pole olnud ja elustki pole rõõmu tundnud:)
Kellel ikka need kortsud tulemas on, ega sellest pääsu pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.07 14:00; 25.07 19:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Ja siis neljakümneselt avastad, et mitte muhvigi kasu pole olnud ja elustki pole rõõmu tundnud:)
Kellel ikka need kortsud tulemas on, ega sellest pääsu pole.[/tsitaat]
No vaat, mis kellelegi rõõmu pakub, eks ole. 😀 Olen ka mina chillinud, hänginud ja pidu pannud, aga see ei ole kunagi olnud mu elustiil. Ma ei ole oma noorust maha maganud, aga ma ei ole seda ka maha joonud. Ma ei värvinud oma nägu, see-eest värvisin juukseid ning kandsin värvikaid riideid.

Ja veel, ma arvan, et mina olen tegelikult nahatüübi poolest potentsiaalne kortsukandidaat, sest mul on eluaeg olnud kuiv nahk. Aga kuna mu ema oli kosmeetik, õpetas ta mind teismeeast peale seda niisutama. Tänu õigele hooldusele polnud mul teismelisena vinne ja praegu ei ole kortse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 25.07 12:01; 25.07 17:03; 25.07 20:57; 26.07 14:06; 27.07 15:27; 27.07 18:11; 28.07 13:30; 31.07 00:58; 06.08 01:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mind peetakse nooremaks kui olen,olen 43, 3 last, noorim 5. ülekaalus pole olnud kunagi. peale 3. last on väike kõhuke tekkinud.kortse eriti pole.kanavarbaid ka mitte.olen väikest kasvu, vbl seetõttu paistan ka noorem.
ei ole kunagi suitsetanud
head geenid
alkoholi tarbin väga minimaalselt
liigun palju jala
ei päevita, olen tõmmu nahaga, seega suvel olen pruunim aga ei prae päikese käes.ka nooruses mitte.
meigin väga harva, isegi huulepulka kasutan harva.
näokreeme tarbin ka jjuhuslikult.
juuksuris käin regulaarselt sest meelekohtadel on halli (vaja värvida)ja on lühike soeng.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.07 22:47; 26.07 14:14; 26.07 14:16; 27.07 23:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mind peetakse nooremaks kui olen,olen 43, 3 last, noorim 5. ülekaalus pole olnud kunagi. peale 3. last on väike kõhuke tekkinud.kortse eriti pole.kanavarbaid ka mitte.olen väikest kasvu, vbl seetõttu paistan ka noorem.
ei ole kunagi suitsetanud
head geenid
alkoholi tarbin väga minimaalselt
liigun palju jala
ei päevita, olen tõmmu nahaga, seega suvel olen pruunim aga ei prae päikese käes.ka nooruses mitte.
meigin väga harva, isegi huulepulka kasutan harva.
näokreeme tarbin ka jjuhuslikult.
juuksuris käin regulaarselt sest meelekohtadel on halli (vaja värvida)ja on lühike soeng.[/tsitaat]
Tõmmud, lühikese soenguga tädid näevad reeglina just oma east vanemad välja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.07 07:23; 31.07 18:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas need \”trenni-pole-kunagi-teinud-aga-liigun-palju-jala\” tädid siin näevad ka ilma riieteta hirmus noored välja? Kahtlen selles.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 26.07 10:50; 27.07 12:26; 27.07 18:34; 29.07 23:25; 03.08 12:09; 06.08 12:32; 08.08 00:48; 09.08 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas need \”trenni-pole-kunagi-teinud-aga-liigun-palju-jala\” tädid siin näevad ka ilma riieteta hirmus noored välja? Kahtlen selles.[/tsitaat]

Mina ise sinna gruppi küll ei kuulu, aga ka lihaste toonusega on veidral kombel samuti nii, et palju sõltub geneetikast. Mul paar 50+/- töökaaslast, kes trenni teevad ainult oma aia eest hooltsedes ja neil on siiski vapustav keha. Samas on paar töökaaslast, kes ülepäeva trennis käivad ja kummaline küll- ikka lotendavad. Eks pisut on neil polstrit ka, aga Perekooli mõistes just parasjagu, et kortsud välja ei paistaks. Või siis on asi selles, et need hullud trennitegijad on sellised jo-jo kaaluga tegelased. Need eelpool nimetatud siresääred aga on nähtavasti kogu elu üsna ühes kaalus olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas need \”trenni-pole-kunagi-teinud-aga-liigun-palju-jala\” tädid siin näevad ka ilma riieteta hirmus noored välja? Kahtlen selles.[/tsitaat]
Vaata, kui sa oled 40 ja juba aastaid abielus ning tõused hommikuti õnnelikult õhetades voodist ega pea ringi tõmblema mõttega, kust endale lõpuks mõni mees leida, siis sa ei vaeva ka oma pead sellega, et ilma riieteta tingimata 20-aastane välja näha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 25.07 12:01; 25.07 17:03; 25.07 20:57; 26.07 14:06; 27.07 15:27; 27.07 18:11; 28.07 13:30; 31.07 00:58; 06.08 01:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Tõmmud, lühikese soenguga tädid näevad reeglina just oma east vanemad välja. [/tsitaat]
ju ma olen erand või jäänud uskuma tuttavate jt tehtud komplimente….
aga tegelikult pole sellel ju tähtsust. pea-asi ,et endal hea on olla ja komplekse pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.07 22:47; 26.07 14:14; 26.07 14:16; 27.07 23:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas need \”trenni-pole-kunagi-teinud-aga-liigun-palju-jala\” tädid siin näevad ka ilma riieteta hirmus noored välja? Kahtlen selles.[/tsitaat]
mina olen mingil määral teinud,st on perioode elus kus käin korra nädalas aga elueesmärgiks seda seadnud pole.bikiinides julgen rannas käia küll.st tselluliiti pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.07 22:47; 26.07 14:14; 26.07 14:16; 27.07 23:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Tõmmud, lühikese soenguga tädid näevad reeglina just oma east vanemad välja. [/tsitaat]

Sellist tüüpi on näiteks Anna Levandi. Ma ei ütleks, et ta vana välja näeks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.07 18:31; 26.07 20:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

48 aastane, 170 pikk ja 59 kilo, riided 34-36. Olen rahul, teised peavad mind 10 aastat (või enamgi) nooremaks.
Värvima end ei kipu, iluteenuseid ei kasuta, küll aga olen tõsine liikumis- ja trenniinimene, sportlik on kogu me pere 🙂 ja uskuge – see hoiab keha toonuises ja silmad säramas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.07 00:07; 01.08 15:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Vaata, kui sa oled 40 ja juba aastaid abielus ning tõused hommikuti õnnelikult õhetades voodist ega pea ringi tõmblema mõttega, kust endale lõpuks mõni mees leida, siis sa ei vaeva ka oma pead sellega, et ilma riieteta tingimata 20-aastane välja näha. [/tsitaat]Ma ei ole kunagi arvanud, et väga hea füüsiline vorm on oluline vaid mehe püüdmiseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 26.07 10:50; 27.07 12:26; 27.07 18:34; 29.07 23:25; 03.08 12:09; 06.08 12:32; 08.08 00:48; 09.08 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Ma ei ole kunagi arvanud, et väga hea füüsiline vorm on oluline vaid mehe püüdmiseks.[/tsitaat]
Vahet pole. Uba on selles, et kui sa oled iseenda ja oma eluga niigi rahul, siis mistarvis oleks veel vaja hakata pead vaevama sellega, et kuidas oma keha võimalikult kaubanduslikuks teha. See ei oma mingit rolli lihtsalt. Kui su mees sind tõeliselt armastab, siis kas sa arvad, talle lähevad korda su pehmel kõhukesel olevad sünnitusarmid? Mkm, ta suudleb neid ja ütleb sulle, et sa oled imeilus ja maailma parim.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 25.07 12:01; 25.07 17:03; 25.07 20:57; 26.07 14:06; 27.07 15:27; 27.07 18:11; 28.07 13:30; 31.07 00:58; 06.08 01:04;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 59 )


Esileht Ilu ja tervis 40 ja üle naistele, kes näevad head välja

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.