Esileht Ilu ja tervis 40 ja üle naistele, kes näevad head välja

Näitan 29 postitust - vahemik 31 kuni 59 (kokku 59 )

Teema: 40 ja üle naistele, kes näevad head välja

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Vahet pole. Uba on selles, et kui sa oled iseenda ja oma eluga niigi rahul, siis mistarvis oleks veel vaja hakata pead vaevama sellega, et kuidas oma keha võimalikult kaubanduslikuks teha. See ei oma mingit rolli lihtsalt. Kui su mees sind tõeliselt armastab, siis kas sa arvad, talle lähevad korda su pehmel kõhukesel olevad sünnitusarmid? Mkm, ta suudleb neid ja ütleb sulle, et sa oled imeilus ja maailma parim. [/tsitaat]
… ja teise silmaga piilub möödakõndivaid siredasäärseid tibisid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
… ja teise silmaga piilub möödakõndivaid siredasäärseid tibisid.[/tsitaat]Ma vahiks ka, kui Johnny Depp mööda läheks. So what? 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 25.07 12:01; 25.07 17:03; 25.07 20:57; 26.07 14:06; 27.07 15:27; 27.07 18:11; 28.07 13:30; 31.07 00:58; 06.08 01:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Vahet pole. Uba on selles, et kui sa oled iseenda ja oma eluga niigi rahul, siis mistarvis oleks veel vaja hakata pead vaevama sellega, et kuidas oma keha võimalikult kaubanduslikuks teha. See ei oma mingit rolli lihtsalt. Kui su mees sind tõeliselt armastab, siis kas sa arvad, talle lähevad korda su pehmel kõhukesel olevad sünnitusarmid? Mkm, ta suudleb neid ja ütleb sulle, et sa oled imeilus ja maailma parim. [/tsitaat]Ma ei saa aru. Ma olen ka iseenda ja oma eluga rahul, aga enda keha võimalikult heas vormis hoidmine on minu jaoks elementaarne. Ma ei \”vaeva sellega oma pead\”.
Sinu jutust jääb siiski mulje kulunud kli¨eest, et kui mees käes, siis las kehal minna. Minu jaoks võrdub see enese eest hoolitsemisega kellegi teise (mehe/meeste) jaoks, ja see põhimõte on mulle võõras. Ma hoolitsen enda eest ikka iseenda jaoks. Sellest tuleb enesekindlus, ja see mida mingi mees mu kõhust või tagumikust arvab või ei arva, ei ole üldse oluline. Ma ise TEAN, et ma olen heas vormis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 26.07 10:50; 27.07 12:26; 27.07 18:34; 29.07 23:25; 03.08 12:09; 06.08 12:32; 08.08 00:48; 09.08 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 41 ning kuigi mind peetakse nooremaks, lasin sel kevadel endale näkku täitesüsti teha.
Olen pisike ja sale ning hoolimata pingutusest ei võta ma kaalus juurde (geneetika!). Tulemuseks on see, et kuigi kehast olen ma vinks-vonks, olid põsed auku vajunud ning näojooned liiga teravaks läinud. Täitesüstid tegid näojooned pehmemaks ning nüüd olen oma peegelpildiga väga rahul.

Mõned õrnad kortsud on tekkinud silmanurkadesse, need mind veel väga ei häiri. Kreeme kasutan näos ja nüüd ka kaelal. Kuna nooruses sai päevitusega liiga tehtud (päevitun väga kergesti), tekkisid näkku pigmendilaigud, nendest sain lahti happekoorimisega.

Trenni ei tee, mulle ei meeldi. Küll sõidan üsna palju rattaga ning jalutan koera, iga päev 5-6 km.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina olen 41 ning kuigi mind peetakse nooremaks, lasin sel kevadel endale näkku täitesüsti teha.
Olen pisike ja sale ning hoolimata pingutusest ei võta ma kaalus juurde (geneetika!). Tulemuseks on see, et kuigi kehast olen ma vinks-vonks, olid põsed auku vajunud ning näojooned liiga teravaks läinud. Täitesüstid tegid näojooned pehmemaks ning nüüd olen oma peegelpildiga väga rahul.

Mõned õrnad kortsud on tekkinud silmanurkadesse, need mind veel väga ei häiri. Kreeme kasutan näos ja nüüd ka kaelal. Kuna nooruses sai päevitusega liiga tehtud (päevitun väga kergesti), tekkisid näkku pigmendilaigud, nendest sain lahti happekoorimisega.

Trenni ei tee, mulle ei meeldi. Küll sõidan üsna palju rattaga ning jalutan koera, iga päev 5-6 km.[/tsitaat]
mul aitab pigmendilaikude vastu see kui varakevadest jaanipäevani panen tugevat päikesekaitse kreemi näole. siis neid ei tule. mul ka õnnestus need 30-ndate lõpus viimase raseduse ajal saada.kui liiga vara päikese käes kaitsekreemita olin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.07 22:47; 26.07 14:14; 26.07 14:16; 27.07 23:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Sinu jutust jääb siiski mulje kulunud kli¨eest, et kui mees käes, siis las kehal minna. Minu jaoks võrdub see enese eest hoolitsemisega kellegi teise (mehe/meeste) jaoks, ja see põhimõte on mulle võõras. Ma hoolitsen enda eest ikka iseenda jaoks. Sellest tuleb enesekindlus, ja see mida mingi mees mu kõhust või tagumikust arvab või ei arva, ei ole üldse oluline. Ma ise TEAN, et ma olen heas vormis.[/tsitaat]Ei, minu jutust jääb mulje, et naise enesekindlus ei pea olema sõltuvuses tema välimusega. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 25.07 12:01; 25.07 17:03; 25.07 20:57; 26.07 14:06; 27.07 15:27; 27.07 18:11; 28.07 13:30; 31.07 00:58; 06.08 01:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kosmeetik ütles mulle, et mul ei ole näost näha veel ühtegi probleemi, mis tavaliselt 40+ naistel on. Kortse ei ole eriti, mingeid naha ebatasasusi ka ei ole, täitsa sile nahk on. Küll aga on silmalaud hakanud kergelt alla vajuma ja tsellu on täiesti olemas. 🙁

Mis mind on aidanud on: ultrahelihooldus ja niisutavad hooldused, käin kuskil kord kahe kuu jooksul. Ise määrin näkku maitsestamata jogurtit, mis on segatud väikese koguse sinise saviga, seda teen iga nädal 1 kord. Vahel segan hulka tilga apelsinimahla ka.
Toitumist üritan ka jälgida, söön tõepoolest iga päev puu- ja juurvilju.
Joon rohelist teed 1 klaasi iga päev, kohvi joon väga harva.
Ei suitseta ega joo alkoholi.
Söön linaseemneid, kasutan riitsinuseõli ripsmetele ja küüntele. Nädalas söön väikese paki pähkleid – erinevaid, aga regulaarselt.
Ei söö nisujahusaia, vaid ainult täisteratooteid.
Söön Prefemini tablette, mida günekoloog soovitas. See on suht pikk kuur.
Teen regulaarselt ise pediküüri, jalad on siidised ja küüned korras.
Vahel teen juustele õlimaske – viinamarjaseemneõli on mulle seni olnud sobivaim. Mul on väga pikad, tugevad ja säravad blondid juuksed.
Ongi vist kõik…
Mis on aga kõige olulisem on teha kõike regulaarselt. Ja kallistused aitavad ka kaasa 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Śain äsja 40. Ja ei tee oma hea välimuse heaks spetsiaalselt midagi. Söön kõike,mida hing ihaldab. Jah, käin trennis aga seda rohkem enesetunde pärast.Aga mul on väga hea mees ja tema hoiab mind noore ja ilusana 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole kunagi värvinud, kreemitanud, koorinud, päevitanud, pesen vaid veega (nägu ja alt). Pole kunagi joonud (pokaal veini mõnikord), suitsetanud.
Magan 8-10 tundi ööpäevas, söön kolm korda päevas kindlatel aegadel sooja toitu. Olen palju õues.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.07 21:34; 09.08 12:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Ei, minu jutust jääb mulje, et naise enesekindlus ei pea olema sõltuvuses tema välimusega. :)[/tsitaat]Hullem veel, kui see on sõltuvuses mingi mehe olemasolust või tunnustusest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 26.07 10:50; 27.07 12:26; 27.07 18:34; 29.07 23:25; 03.08 12:09; 06.08 12:32; 08.08 00:48; 09.08 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tohi kasutada kosmeetikat ega meikida. Ei tohi suitsetada ja peab viibima palju värskes õhus. Regulaarne kondoomita seks.
Kui oled noorelt teisiti teinud, siis ei ole selles elus enam midagi võimalik muuta, saad ehk järgmises elus uue võimaluse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kosmeetik ütles mulle, et mul ei ole näost näha veel ühtegi probleemi, mis tavaliselt 40+ naistel on. Kortse ei ole eriti, mingeid naha ebatasasusi ka ei ole, täitsa sile nahk on. Küll aga on silmalaud hakanud kergelt alla vajuma ja tsellu on täiesti olemas. 🙁

Mis mind on aidanud on: ultrahelihooldus ja niisutavad hooldused, käin kuskil kord kahe kuu jooksul. Ise määrin näkku maitsestamata jogurtit, mis on segatud väikese koguse sinise saviga, seda teen iga nädal 1 kord. Vahel segan hulka tilga apelsinimahla ka.
Toitumist üritan ka jälgida, söön tõepoolest iga päev puu- ja juurvilju.
Joon rohelist teed 1 klaasi iga päev, kohvi joon väga harva.
Ei suitseta ega joo alkoholi.
Söön linaseemneid, kasutan riitsinuseõli ripsmetele ja küüntele. Nädalas söön väikese paki pähkleid – erinevaid, aga regulaarselt.
Ei söö nisujahusaia, vaid ainult täisteratooteid.
Söön Prefemini tablette, mida günekoloog soovitas. See on suht pikk kuur.
Teen regulaarselt ise pediküüri, jalad on siidised ja küüned korras.
Vahel teen juustele õlimaske – viinamarjaseemneõli on mulle seni olnud sobivaim. Mul on väga pikad, tugevad ja säravad blondid juuksed.
Ongi vist kõik…
Mis on aga kõige olulisem on teha kõike regulaarselt. Ja kallistused aitavad ka kaasa ;)[/tsitaat]

Vau! Tõesti…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Hullem veel, kui see on sõltuvuses mingi mehe olemasolust või tunnustusest.[/tsitaat]Sul on ikka vist väga hapud viinamarjad, kui see sulle kuidagi rahu ei anna, et mõni 40-aastane võib olla iseenda ja oma eluga rahul ja seda lihtsalt niisama? 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 25.07 12:01; 25.07 17:03; 25.07 20:57; 26.07 14:06; 27.07 15:27; 27.07 18:11; 28.07 13:30; 31.07 00:58; 06.08 01:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aktiivne liikumine, pidev noortega suhtlemine hoiab nooruslikku energiat

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 43 ja kõik arvad et olen alla 30-ne. Ei ole mittemidagi teinud selleks. Ilmselt geenid, sest ma olen terve elu näinud noorem välja kui olen, kuni 30-ni küsiti dokumenti ööklubis. Shokeerin pidevalt inimesi oma vanusega. Eks sisemus ja välimus käivad kooskäes, mõtted ja käitumine on mul ka ikka nii 10 aastat noorematega sarnane. Omavanustega suheldes tundsin end nagu emaga. Mingeid kreeme ei kasuta, kosmeetiku juures ei käi. Dekoratiivkosmeetikat kasutan tööl, puhkepäevadel ja puhkuse ajal olen meigita. Kui sain 30 läksin kosmeetiku juurde et mis vananemisvastaseid kreeme soovitate, kosmeetik vaatas mind ja küsis kas ma hakkan gümnaasiumit lõpetama. Näonahk on mul normaalne ilmselt seettõttu pole ka kortse, olen vaadanud et kuiva näonahkaga sõbrannad lähevad kiirelt kortsuliseks. Selles suhtes tunnen ise küll vananemist et silmanägemine on äkki halvemaks muutunud ja ei näe seda kõige pisemat kirja enam pakenditel. Ennast ikka hirmutab vananemise mõte küll, sest passis ju olen ikka 43. Laps on mul ka 4-ne, nii et ka see hoiab noor ilmselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas küll kõik need naised, kellelt veel kolmekümbiselt poes passi küsitakse, siia Perekooli kokku satuvad? Tavaelus neid ei kohta. Või teab keegi oma tutvusringkonnas mõnda 30-aastast naist, keda võiks pidada gümnaasiumilõpetajaks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.07 07:23; 31.07 18:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kuidas küll kõik need naised, kellelt veel kolmekümbiselt poes passi küsitakse, siia Perekooli kokku satuvad? Tavaelus neid ei kohta. Või teab keegi oma tutvusringkonnas mõnda 30-aastast naist, keda võiks pidada gümnaasiumilõpetajaks? [/tsitaat]

Tean muide küll! Isegi kaht sellist. Mõlemad on sportlikud ja pikajuukselised, nägu naeru täis. See viimane on eriti oluline.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.07 00:07; 01.08 15:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mina olen küll alles 27, aga alkoholi ostes küsitakse koguaeg dokumenti 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Sul on ikka vist väga hapud viinamarjad, kui see sulle kuidagi rahu ei anna, et mõni 40-aastane võib olla iseenda ja oma eluga rahul ja seda lihtsalt niisama? :)[/tsitaat]Misasjad mul hapud on? Mul on supervormis keha, mis teeb ka 15 aastat noorematele silmad ette. Ja ma tean seda ise, ilma et mingi mees mulle seda igapäevaselt kinnitama peaks.
Teema oli objektiivselt hea välja nägemisest, mitte heast enesetundest, mida tekitavad mehe silmakirjalikud komplimendid stiilis, oi kui ilus armiline ja voldiline su kõht on 😀 😀
Võid kindel olla, et ka sinu armastavale mehele meeldivad trimmis ja armideta kõhud rohkem kui pekised ja veninud, midaiganes ta sulle ei räägiks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 26.07 10:50; 27.07 12:26; 27.07 18:34; 29.07 23:25; 03.08 12:09; 06.08 12:32; 08.08 00:48; 09.08 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 42, mega ilus, mega vormis, mõned üksikud õrnad kortsud jne. Nagu ei võiks olla selline, ikka tüse ja kortsus tuleb olla, siis saavad kõik oiata ja haletseda. Ühtegi oppi pole teinud. Läks mõni nüüd hulluks või hullult närvi? Haiged.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Misasjad mul hapud on? Mul on supervormis keha, mis teeb ka 15 aastat noorematele silmad ette. Ja ma tean seda ise, ilma et mingi mees mulle seda igapäevaselt kinnitama peaks.
Teema oli objektiivselt hea välja nägemisest, mitte heast enesetundest, mida tekitavad mehe silmakirjalikud komplimendid stiilis, oi kui ilus armiline ja voldiline su kõht on 😀 😀
Võid kindel olla, et ka sinu armastavale mehele meeldivad trimmis ja armideta kõhud rohkem kui pekised ja veninud, midaiganes ta sulle ei räägiks.[/tsitaat]
Irw@supervorm. 😀 Sinu objektiivsuse mõõt oled sa ise, minu puhul on selleks vähemalt teised inimesed. Rohkem polegi vist vaja öelda. 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 25.07 12:01; 25.07 17:03; 25.07 20:57; 26.07 14:06; 27.07 15:27; 27.07 18:11; 28.07 13:30; 31.07 00:58; 06.08 01:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Irw@supervorm. 😀 Sinu objektiivsuse mõõt oled sa ise, minu puhul on selleks vähemalt teised inimesed. Rohkem polegi vist vaja öelda. 😀 [/tsitaat]Miks sa arvad, et ainult mina ise? See, et ma ise tean, et ma supervormis olen, ei tähenda, et keegi teine seda ei märka ja ei maini. Ma muide töötan selle nimel ka hoolega.
Vähemalt ei ole seni pidanud enda kohta kasutama mõistet \”pehme kõhuke\”. Pigem räägime sixpackist. Irv tõepoolest 😀 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 26.07 10:50; 27.07 12:26; 27.07 18:34; 29.07 23:25; 03.08 12:09; 06.08 12:32; 08.08 00:48; 09.08 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore seltskond. Sixpackiga, nahk kortsudeta ja aju on ka täiesti sile. Selline jutt neljakümpise naise suust kõlab … huvitavalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 21:36; 08.08 17:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tore seltskond. Sixpackiga, nahk kortsudeta ja aju on ka täiesti sile. Selline jutt neljakümpise naise suust kõlab … huvitavalt.[/tsitaat]Ma ei tea, kui vana sina oled, aga funktsionaalne lugemisoskus on sul kaheldav. Mina ei ole kortsudest sõnagi rääkinud, aga mul mõni ikka on näos küll, kui see kuidagi mu situatsiooni kergendab.
Miks aga neljakümneselt sixpacki omamine nii ilmvõimatu tundub? Kas sellepärast, et endal ei ole?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 26.07 10:50; 27.07 12:26; 27.07 18:34; 29.07 23:25; 03.08 12:09; 06.08 12:32; 08.08 00:48; 09.08 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Ma ei tea, kui vana sina oled, aga funktsionaalne lugemisoskus on sul kaheldav. Mina ei ole kortsudest sõnagi rääkinud, aga mul mõni ikka on näos küll, kui see kuidagi mu situatsiooni kergendab.
Miks aga neljakümneselt sixpacki omamine nii ilmvõimatu tundub? Kas sellepärast, et endal ei ole?[/tsitaat]

Ega me selle sixpacki üle imestagi, heas toonuses ja mitte just neiueas naisi on minu arvates Eestis küllalt. Ka polnud minu sõnavõtt rünnak konkreetsele persoonile. Nõme kiitlemine ja \”mul on suurem kui sul\”-stiilis jutt on küll veider.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 21:36; 08.08 17:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei usu üldse, et üle 40ne naine võib noorem välja paista, üks siin väitis, et ta ei näe isegi 30 välja kuigi on üle 40. Naised, te kujutate endale ette. Kui panna praegu kõrvuti reaalselt 25-aastane ja 45-aastane, on selgelt aru saada, kumb teist vanem on. Kõrge enesehinnang on hea, aga liiga kõrge enesehinnang viib jällegi kriitikameele puudumiseni. See, et 40-aastane paistab välja 25, ei ole geneetiliselt võimalik. Te ikkagi olete vanad inimesed, leppige sellega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei usu üldse, et üle 40ne naine võib noorem välja paista, üks siin väitis, et ta ei näe isegi 30 välja kuigi on üle 40. Naised, te kujutate endale ette. Kui panna praegu kõrvuti reaalselt 25-aastane ja 45-aastane, on selgelt aru saada, kumb teist vanem on. Kõrge enesehinnang on hea, aga liiga kõrge enesehinnang viib jällegi kriitikameele puudumiseni. See, et 40-aastane paistab välja 25, ei ole geneetiliselt võimalik. Te ikkagi olete vanad inimesed, leppige sellega. [/tsitaat]

Vaevalt need inimesed selle ise välja mõelnud on, küllap ikka teiste hinnang. Ja loomikult pole 40-ndates inimene vana. Vana on 70-80a.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.07 21:34; 09.08 12:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei usu üldse, et üle 40ne naine võib noorem välja paista, üks siin väitis, et ta ei näe isegi 30 välja kuigi on üle 40. Naised, te kujutate endale ette. Kui panna praegu kõrvuti reaalselt 25-aastane ja 45-aastane, on selgelt aru saada, kumb teist vanem on. Kõrge enesehinnang on hea, aga liiga kõrge enesehinnang viib jällegi kriitikameele puudumiseni. See, et 40-aastane paistab välja 25, ei ole geneetiliselt võimalik. Te ikkagi olete vanad inimesed, leppige sellega. [/tsitaat]

Kusjuures on küll võimalik. Tean mitut 40 aastast, kes näevad välja paremad kui mõnigi 25-aastane. Kui nad oma suud lahti ei teeks, siis ei saaks arugi, et tegu on oluliselt vanema inimesega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei usu üldse, et üle 40ne naine võib noorem välja paista, üks siin väitis, et ta ei näe isegi 30 välja kuigi on üle 40. Naised, te kujutate endale ette. Kui panna praegu kõrvuti reaalselt 25-aastane ja 45-aastane, on selgelt aru saada, kumb teist vanem on. Kõrge enesehinnang on hea, aga liiga kõrge enesehinnang viib jällegi kriitikameele puudumiseni. See, et 40-aastane paistab välja 25, ei ole geneetiliselt võimalik. Te ikkagi olete vanad inimesed, leppige sellega. [/tsitaat]
Teema ei ole oma east noorem välja nägemisest vaid hea välja nägemisest. Oma east noorem välja nägemine ei tähenda automaatselt, et naine ka hea välja näeb. Samuti nagu reaalselt noorem OLEMINE ei taga, et sa ka parem välja näed, kui teine, kes on sinust võib-olla 10-15 aastat vanem.

Tänapäeva 25-aastastest ei ole tegelikult 40sel hoolitsetud naisel kuigi keeruline parem välja näha. Ma ei tea miks noored naised enda keha ja juuste eest ei hoolitse. Arvavad vist, et noorusest piisab. Ei piisa alati.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 26.07 10:50; 27.07 12:26; 27.07 18:34; 29.07 23:25; 03.08 12:09; 06.08 12:32; 08.08 00:48; 09.08 14:34;
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 31 kuni 59 (kokku 59 )


Esileht Ilu ja tervis 40 ja üle naistele, kes näevad head välja

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.