Esileht Väikelaps 5-aastasel jube nohu

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: 5-aastasel jube nohu

Postitas:

Eile hommikul ärgates kuulsin, et tal nina hakkas lörisema. Ja päeva peale hakkas ninast jooksma vedelat läbipaistvat tatti.
Täna öösel oli asi hirmus hull, laps aevastas läbi une mitmeid kordi ja nina nii jubedalt lörises. Kusjuures ta pole kunagi magades aevastanud.
Puhastan nina tal tavalise nacl lahusega ja öösiti olen ninna pihustanud Weleda Rhinodoron spreid ( NaCl + aloe vera ). Muid sümptomeid pole.
Kas sellisest nohust on võimalik looduslike vahenditega kiiremini lahti saada või lõpeb nohu siis kui lõpeb?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas rumalamat küsimust annab veel teha?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära looda mingi looduslike peale kui ei taha et asi kõrvapõletikuni või põskkoopapõletikuni välja läheks. Sa ei tohi lasta ninal kinni minna, muidu on põletikud tulemas.
Meil aitab ideaalselt laste Sudafed Spray, nina lahti hetkega, saab hingata ja siis võid oma looduslikega vaheldumisi juurde alles jännata.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.10 18:25; 20.10 21:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina annan oma lastele väga hullu nohu puhul Zyrtecit. Ei ole looduslik, aga aitab väga hästi. Õnneks väga hullu nohu on neil harva, 2-3 korda aastas.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.10 19:15; 21.10 11:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina annan oma lastele väga hullu nohu puhul Zyrtecit. Ei ole looduslik, aga aitab väga hästi. Õnneks väga hullu nohu on neil harva, 2-3 korda aastas.

Seda saab ju ainult retseptiga ja on mõeldud allergilise nohu korral?

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.10 21:04; 21.10 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina annan oma lastele väga hullu nohu puhul Zyrtecit. Ei ole looduslik, aga aitab väga hästi. Õnneks väga hullu nohu on neil harva, 2-3 korda aastas.

Seda saab ju ainult retseptiga ja on mõeldud allergilise nohu korral?

Zyrtec laste siirup on täiesti retseptivaba ja võta Sudafed ninasprei ka juurde. Tõenäoliselt on laps juba paari päevaga nohuvaba

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.10 18:25; 20.10 21:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige olulisem on jah hoida nina lahti, et laps hingata saaks ja õhk läbi käiks, et tatt välja tuleks. Need igasugu ninaspreid jne on siiski sellised, et üle paari-kolme päeva on parem mitte tarvitada. Kogu aeg sunni last nuuskama, nad millegipärast ei taha seda teha eriti.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina annan oma lastele väga hullu nohu puhul Zyrtecit. Ei ole looduslik, aga aitab väga hästi. Õnneks väga hullu nohu on neil harva, 2-3 korda aastas.

Seda saab ju ainult retseptiga ja on mõeldud allergilise nohu korral?

Zyrtec laste siirup on täiesti retseptivaba ja võta Sudafed ninasprei ka juurde. Tõenäoliselt on laps juba paari päevaga nohuvaba

Ma mõtlesin jah siirupit. Ega nohu ju ei tea, kas ta on viirusest või allergiast tulnud. Ja ega allergiaravimid siis ei küsi, nende ülesanne on öelda kehale, et ta ei alluks provokatsioonidele ehk võõrärritajatele ega tursuks ega ajaks vett välja. Ühtviisi tõhus nii viiruse kui allergia puhul.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.10 19:15; 21.10 11:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine osta apteegist Capster ninaloputusseade. See sobib tavalise 500ml plastikpudeli otsa, loputad lapsel nina puhtaks ja saab nina lahti. Loputamine ei ole valus, pigem veidi ebamugav, aga tõhus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina annan oma lastele väga hullu nohu puhul Zyrtecit. Ei ole looduslik, aga aitab väga hästi. Õnneks väga hullu nohu on neil harva, 2-3 korda aastas.

Seda saab ju ainult retseptiga ja on mõeldud allergilise nohu korral?

Zyrtec laste siirup on täiesti retseptivaba ja võta Sudafed ninasprei ka juurde. Tõenäoliselt on laps juba paari päevaga nohuvaba

Tänud vastamast, seda pole varem kuulnudki. Järgmise nohu ajal proovime ära.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.10 21:04; 21.10 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina annan oma lastele väga hullu nohu puhul Zyrtecit. Ei ole looduslik, aga aitab väga hästi. Õnneks väga hullu nohu on neil harva, 2-3 korda aastas.

Seda saab ju ainult retseptiga ja on mõeldud allergilise nohu korral?

Zyrtec laste siirup on täiesti retseptivaba ja võta Sudafed ninasprei ka juurde. Tõenäoliselt on laps juba paari päevaga nohuvaba

Tänud vastamast, seda pole varem kuulnudki. Järgmise nohu ajal proovime ära.

Zyrteci tabletid on ka retseptivabad, kasutan neid juba aastaid nohu korral. Ainus häda, et vähemalt täiskasvanul võtab turse maha max tunniks ajaks. Hea, et mul nohu vaid 1-2 x aastas on. Efektiivsed nohuravimid on paraku retseptiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina annan oma lastele väga hullu nohu puhul Zyrtecit. Ei ole looduslik, aga aitab väga hästi. Õnneks väga hullu nohu on neil harva, 2-3 korda aastas.

Seda saab ju ainult retseptiga ja on mõeldud allergilise nohu korral?

Zyrtec laste siirup on täiesti retseptivaba ja võta Sudafed ninasprei ka juurde. Tõenäoliselt on laps juba paari päevaga nohuvaba

Tänud vastamast, seda pole varem kuulnudki. Järgmise nohu ajal proovime ära.

Zyrteci tabletid on ka retseptivabad, kasutan neid juba aastaid nohu korral. Ainus häda, et vähemalt täiskasvanul võtab turse maha max tunniks ajaks. Hea, et mul nohu vaid 1-2 x aastas on. Efektiivsed nohuravimid on paraku retseptiga.

Sudafedi tabletid teevad nina lahti

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Efektiivsed nohuravimid on paraku retseptiga.

Efektiivseks nohuravimiks loetakse Cirrust. Mis tegelikult koosneb 2 tabletist Sudafedist ja poolest tabletist Zyrtecist. Nii et kombineerides saab täiesti retseptivabalt sama doosi ravimeid sisse võtta. Lihtsalt enamus inimesi ei juge 4 tabletti Sudafedi päeva jooksul sisse võtta.

Teemaalgatajale palju õnne, et ta laps on siiani terve olnud ja 5-aastase lapse vanemana ei tea ta, kuidas lapse nohu ravida. Tõesti tundub liba-teema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Väikelaps 5-aastasel jube nohu