Esileht Koolilaps 7 klass ja pubekas ei õpi

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: 7 klass ja pubekas ei õpi

Postitas:

Halamise teema, kes ei taha ärgu lugegu.

Poeg on seitsmendas klassis ja puberteet kogub jõudu. Selline tunne on et tahaks lihtsalt endale nööri kaela panna. Pidevalt on tegemata kodused tööd, nullide ja kahtede rida on kolossaalne.  Distantsõpe lisab omalt poolt segadust ja arusaamatusi ning kohati ka ebaõiglaselt kogunenud nulle, kui ülesanded on edastatud kurat teba kust kaudu. Lisaks lapse protest – suitsetab, hängib gängides, kakleb. Täiesti läbikukkunud vanema tunne on.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

las laps areneb, gängides ja kaklustes võib isegi rohkem eluks vajalikku üppida kui koolis.

0
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ebaõiglaste nullide vmt puhul veel 7. klassiski sekkunud. Laps ütleb, et las see põhjuseta puudumine jääb ja mis sellest ikka, aga mul on kogemus, et kui need seletamatud ja ebaõiglased asjad hakkavad kuhjuma, siis rikub see kõvasti lapse suhteid kooliga. Lõpuks lööbki käega.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Halamise teema, kes ei taha ärgu lugegu.

Poeg on seitsmendas klassis ja puberteet kogub jõudu. Selline tunne on et tahaks lihtsalt endale nööri kaela panna. Pidevalt on tegemata kodused tööd, nullide ja kahtede rida on kolossaalne. Distantsõpe lisab omalt poolt segadust ja arusaamatusi ning kohati ka ebaõiglaselt kogunenud nulle, kui ülesanded on edastatud kurat teba kust kaudu. Lisaks lapse protest – suitsetab, hängib gängides, kakleb. Täiesti läbikukkunud vanema tunne on.

räägi kooli sotsiaalpedagoogiga

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Koolilaps 7 klass ja pubekas ei õpi