Esileht Hobinurk 70€ kaardi peal aga igaaaaav

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: 70€ kaardi peal aga igaaaaav

Postitas:
Kägu

Täielik vaimuvaesus.

Mul on kuu lõpuni vaba raha 70€. (Toit ja küte on eraldi arvestuses, maksud makstud).  Tahaks midagi teha. Nädalavahetus ka tulemas aga ma ei oska enam midagi välja mõelda. Elan saare peal väikeses kohas. Kõik on käidud-nähtud ja raha ka pole, et kuhugi sõita. Täna õhtul saan sõpradega kokku. Homme õhtul lähen perele külla mõneks tunniks aga ülejäänud aeg on tühi auk. Olen juba nädal aega kodus istunud, sest kuu aja pärast peaks meie esimene beebi sündima. Kodu on igatepidi korras ja siin ka enam olla ei jaksa.

Kuidas te aega mööda saadaksite?

+1
-25
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehega spaasse, mees maksab osa rahast.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh võimaluse pakkumise eest aga käisime alles 2 nädalat tagasi.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina puhkaks kodus. Vaataks ajalik ja ajatut ning sööks mingit head toitu kõrvale.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja miks sa sellises olukorras lapse saad, kui endal pole üldse raha. 70 eurot on ju naeruväärne summa.

+20
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täielik vaimuvaesus.

Mul on kuu lõpuni vaba raha 70€. (Toit ja küte on eraldi arvestuses, maksud makstud). Tahaks midagi teha. Nädalavahetus ka tulemas aga ma ei oska enam midagi välja mõelda. Elan saare peal väikeses kohas. Kõik on käidud-nähtud ja raha ka pole, et kuhugi sõita. Täna õhtul saan sõpradega kokku. Homme õhtul lähen perele külla mõneks tunniks aga ülejäänud aeg on tühi auk. Olen juba nädal aega kodus istunud, sest kuu aja pärast peaks meie esimene beebi sündima. Kodu on igatepidi korras ja siin ka enam olla ei jaksa.

Kuidas te aega mööda saadaksite?

Otsiks netist beebile tilu lilu

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Netflix aitab aega sisustada.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina läheks kohalikku raamatukokku ja otsiks lapse kasvatamise/saamise osas raamatuid. Loeks ajakirju.

Veeda mehega koos aega – igasugused romantilised tegevused jäävad päris kauaks soiku. Kodune õhtusöök küünlavalgel, massaažid, seks, filmiõhtu, lihtsalt vestlused ja arutelud nii lapsekasvatuse kui muudel teemadel.

Jalutuskäigud looduses või kus iganes – tulevad raseduse lõpus väga kasuks, aitavad beebil õigesse asendisse jõuda ja soodustavad sünnitegevuse algust. Laias laastus, mida rohkem jalutad/liigud, seda parem.

Igasugune käsitöö oleks ka kohane, meisterdada nii beebile kui ka näiteks jõulukinkideks midagi. Ei pea meeletuid summasid toormaterjalidele panema, saab taaskasutada vanu riideid, esemeid. Uurida mingitest kohalikest gruppidest, et kas kellelgi üht-teist üle…

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas on vaja see raha ilmtingimata ära kulutada?

+22
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kasutaks aega lugemiseks.  Ei pea praegu ringi käima, mõnus oleks kodus olla ja lihtsalt lugeda.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh võimaluse pakkumise eest aga käisime alles 2 nädalat tagasi.

Huvi pärast, millal siis ennast vaktsineerisid?

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ütlesin selgelt, et vaba raha on 70€. See on raha, mida ma plaaningi kulutada enda peale. See on niiöelda heaolu fondi raha. Summa tõin välja sellepärast, et soovitajad ei pakuks tegevusi, mis selle summa yletaks. Mu kogumishoiused, investeeringud, säästud, toiduraha ja küttele mõeldud raha ei ole siinkohal üldse olulised – neid me ei kasuta.

Beebile on mul praegu kõik juba olemas. Nii mulle tundub. Haiglakott ka juba pakitud.

Raamatuid loen/olen lugenud. Käsitöö inimene ma pole. Õhtusöögid ja filmiõhtud on just õhtune tegevus ja neid me teeme ka aga päev vaja enne mööda saata.

Kohe lähmegi ühele matkarajale. Õhtul lähme ühe paariga rmk onni grillima. Tänane plaan paigas.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh võimaluse pakkumise eest aga käisime alles 2 nädalat tagasi.

Huvi pärast, millal siis ennast vaktsineerisid?

18 nädalal ja teine 22 nädal.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

70 eurot kuu  lõpuni ei ole suur summa ja seda ka juhul,  kuid toit jm igapäevased kulud sinna alla ei kuulu.

Selle raha eest saab käia kinos ja näitusel või kellelegi külla minnes midagi kaasa osta ja ongi raha kasutatud.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näohooldus/massaaž/pediküürvms sarnast?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina läheks kinno või välja sööma (või telliks midagi head süüa). Selle raha eest saab mõlemat mitu korda teha.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täielik vaimuvaesus.

Mul on kuu lõpuni vaba raha 70€. (Toit ja küte on eraldi arvestuses, maksud makstud). Tahaks midagi teha. Nädalavahetus ka tulemas aga ma ei oska enam midagi välja mõelda. Elan saare peal väikeses kohas. Kõik on käidud-nähtud ja raha ka pole, et kuhugi sõita. Täna õhtul saan sõpradega kokku. Homme õhtul lähen perele külla mõneks tunniks aga ülejäänud aeg on tühi auk. Olen juba nädal aega kodus istunud, sest kuu aja pärast peaks meie esimene beebi sündima. Kodu on igatepidi korras ja siin ka enam olla ei jaksa.

Kuidas te aega mööda saadaksite?

Kui lähtuda kirjas olevatest andmetest, siis naudi igavust. Naudi aega, et ei pea kuhugi minema ja midagi tegema. Varsti sellist aega enam ei ole ja pikalt enam ei tule ka. MIna naudiks igavust, täiega ja mõnuga.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ma arvasin, et asi lõpeb “grillimisega”.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina läheks kinno või välja sööma (või telliks midagi head süüa). Selle raha eest saab mõlemat mitu korda teha.

70 euroga mitu korda kinno ja sööma? Sa pole vist ammu väljas käinud.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh asjalikke vastuste eest.

Reedel tegime saunaõhtu sõprade seltsis.

Laup käisime koeraga matkarajal, mere ääres laineid vaatamas ja tuttavatega RMK onnis grillimas. Õhtul käisime mu perekonnal külas.

Pühapäeval käisime tasuta fotonäitusel, koristasime hoovi, tegime lõket ja õhtul valmistasime koduseid hamburgereid ja vaatasime järelvaatamisest filmi.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh asjalikke vastuste eest.

Reedel tegime saunaõhtu sõprade seltsis.

Laup käisime koeraga matkarajal, mere ääres laineid vaatamas ja tuttavatega RMK onnis grillimas. Õhtul käisime mu perekonnal külas.

Pühapäeval käisime tasuta fotonäitusel, koristasime hoovi, tegime lõket ja õhtul valmistasime koduseid hamburgereid ja vaatasime järelvaatamisest filmi.

Ja kuhu 70€ kulus?

Aga nagu näha, siis ei pruugigi olla raha see, mis inimest õnnelikuks teeb 🙂

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh asjalikke vastuste eest.

Reedel tegime saunaõhtu sõprade seltsis.

Laup käisime koeraga matkarajal, mere ääres laineid vaatamas ja tuttavatega RMK onnis grillimas. Õhtul käisime mu perekonnal külas.

Pühapäeval käisime tasuta fotonäitusel, koristasime hoovi, tegime lõket ja õhtul valmistasime koduseid hamburgereid ja vaatasime järelvaatamisest filmi.

Räägi sellest pikemalt, jube huvitav.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Järjekordne sõge, kes ei oska minutit ka nii olla, et mitte midagi ei tee. Iga sekund peab olema planeeritud, olgu või grill. Õudne … Ja varsti hakkab hala, et issand kui väsinud ma olen, beebi ei lase magada ja mees ka ei aita

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja varsti hakkab hala, et issand kui väsinud ma olen, beebi ei lase magada ja mees ka ei aita

Karm tegelikkus on see, et nendel emadel, kellele raseduse lõpuaeg lõputut igavlemist tähendab, on sageli lapsed, kes magavad nagu inglid, nii et lapsepuhkuse ajal hakkab jälle igav. Minul näiteks on nii tööalaselt, kodurindel kui hobide osas igal hetkel midagi teoksil, ja kuna luban endale siiski ka lihtsalt lõõgastumist, siis vähem olulised asjad jätan lihtsalt tegemata. Peamiselt puudutab see kodu korrashoidu. Muidugi mida rohkem hobisid, seda rohkem koguneb ka igasugust varandust, mis majapidamises korraloomist just ei kergenda. Nii et kuu enne sünnitamist mul kodu “igatepidi korras” kaugeltki ei olnud, tegelikult siis alles jäin töölt koju. Ja kuu aja jooksulgi ei saanud kõike päris korda. Laps muidugi ei olnud ka kuigi rahulik magaja. Ainult päevased õueuned oli see aeg, mille kõrvalt jõudsin aias erakordselt palju teha.

Nii et teemaalgataja, kas vahetame oma elud? (Mitte et ma teaks, kuidas seda korraldada, kui sa nõus oled…)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täielik vaimuvaesus. Mul on kuu lõpuni vaba raha 70€. (Toit ja küte on eraldi arvestuses, maksud makstud). Tahaks midagi teha. Nädalavahetus ka tulemas aga ma ei oska enam midagi välja mõelda. Elan saare peal väikeses kohas. Kõik on käidud-nähtud ja raha ka pole, et kuhugi sõita. Täna õhtul saan sõpradega kokku. Homme õhtul lähen perele külla mõneks tunniks aga ülejäänud aeg on tühi auk. Olen juba nädal aega kodus istunud, sest kuu aja pärast peaks meie esimene beebi sündima. Kodu on igatepidi korras ja siin ka enam olla ei jaksa. Kuidas te aega mööda saadaksite?

Äkki võtad endale kutsika? Selle kasvatamine pidi ikka täiskohaga töö olema, kusjuures annab palju positiivset energiat. Kuu enne sünnitamist on veidi hilja ainult, aga kui mees ka aitab, siis ehk saab hakkama. Nojah, võibolla läheb kallimaks ka kui 70 eurot – olenevalt kutsika hinnast, mingit tõupeni jah ei saa, muud kulud tuleb veel lisaks arvestada.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täielik vaimuvaesus. Mul on kuu lõpuni vaba raha 70€. (Toit ja küte on eraldi arvestuses, maksud makstud). Tahaks midagi teha. Nädalavahetus ka tulemas aga ma ei oska enam midagi välja mõelda. Elan saare peal väikeses kohas. Kõik on käidud-nähtud ja raha ka pole, et kuhugi sõita. Täna õhtul saan sõpradega kokku. Homme õhtul lähen perele külla mõneks tunniks aga ülejäänud aeg on tühi auk. Olen juba nädal aega kodus istunud, sest kuu aja pärast peaks meie esimene beebi sündima. Kodu on igatepidi korras ja siin ka enam olla ei jaksa. Kuidas te aega mööda saadaksite?

Äkki võtad endale kutsika? Selle kasvatamine pidi ikka täiskohaga töö olema, kusjuures annab palju positiivset energiat. Kuu enne sünnitamist on veidi hilja ainult, aga kui mees ka aitab, siis ehk saab hakkama. Nojah, võibolla läheb kallimaks ka kui 70 eurot – olenevalt kutsika hinnast, mingit tõupeni jah ei saa, muud kulud tuleb veel lisaks arvestada.

Kõige lollim soovitus siit üldse! ???? Esiteks kutsikas on ise beebi, kellel beebi esimesteks gaasideks ja hammaste tulekuks tore pubekaperiood algab, kus ta erilist hoolt vajab. Kutsika võtmine tähendab igapäevast teadlikku sotsialiseerimist ja koolitamist vähemalt kuniks ta täiskasvanuks saab ehk siis olenevalt tõust kas aasta või 2a. Rahast rääkides, siis ainuüksi esimene visiit veterinaari juurde ja üks kott korralikku koeratoitu maksavad kokku 70eur, rääkimata kõigest muust. Arvestades millisest kohast peaks selline kutsikas pärinema, kes annab oma kasvandiku perre, kus on kohe sündimas beebi, läheb veterinaari juures ilmselt rohkem… PS. Ei ühtki halba märkust teemaalgataja kohta, tema seda lolli ideed välja ei mõelnud, vaid mainis et tal koer juba olemas, kellega matkamas käis.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

fuckme kas siin foorumis on koguaeg sellised rumalad inimesed?

Sa ise ei teeni raha või miks kohe on vaja kõik sirgeks lüüa?

Fuckme, see foorum hullem kui fb/delfi lontrused

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on kuu lõpuni vaba raha 70€. (Toit ja küte on eraldi arvestuses, maksud makstud).  Tahaks midagi teha. Nädalavahetus ka tulemas aga ma ei oska enam midagi välja mõelda. Elan saare peal väikeses kohas.

Sõida teisele saarele spaasse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Hobinurk 70€ kaardi peal aga igaaaaav