Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 60 )

Teema: 9 IVF katset

Postitas:

Tere ja head uut! Olen täitsa uus siin.

Olen suure murega ja enam ei tea, kuidas ja kus edasi.
Olen teinud 9 ivf katset ja tulemust pole. 10. katse jäi pooleli, kuna embrüod ei elanud sulatamist üle.

Alustasin ITK-s ja edasi suundusin Nova Vitasse.
Sattusin lugema Tervisetehnoloogiate Arenduskeskuse lehte ja seal on 2 väga head teenust.
PGT ehk embrüote siirdamiseelne kromosoomanalüüs ja BeReady test ehk geneetikatest, mis hindab emaka limaskesta kvaliteeti (pesastumise test).
Helistasin lausa sinna ja sealt öeldi, et neid on võimalik täitsa saada ja imestas, et miks arst pole veel soovitanud. Need tuleb kõik ise kinni maksta.

Kas kellegile on nende testidega kogemusi ja kas palusite ise või arst lõpuks tellis?
Aitäh, kes vastata viitsib.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 01.01 22:05; 01.01 23:19; 01.01 23:38; 02.01 17:42; 02.01 17:48; 03.01 14:23; 03.01 19:37; 21.02 23:26; 22.02 13:18; 22.02 13:25; 22.02 16:15; 22.02 16:46; 26.02 13:45; 27.02 21:12; 27.02 21:28; 27.02 22:04; 05.03 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole küll teemasse, aga suured kallid sulle! See teekond ja ebaõnnestunud katsed on kindlasti teie tunnetele sellise katsumuse valmistanud, kuid usun et hea tulemus ei lase kaua oodata (eriti kui plaan erinevaid analüüse teha enne uut katset).
Hoian teile kõvasti pöialt!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mida tähendab 9 katset – 9 täisringi või 9 siirdamist?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

9 siirdamist on olnud. Õnn on, et täisringist on jäänud midagi ka alati külma, igakord uuesti täisringi teha oleks päris kurnav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 01.01 22:05; 01.01 23:19; 01.01 23:38; 02.01 17:42; 02.01 17:48; 03.01 14:23; 03.01 19:37; 21.02 23:26; 22.02 13:18; 22.02 13:25; 22.02 16:15; 22.02 16:46; 26.02 13:45; 27.02 21:12; 27.02 21:28; 27.02 22:04; 05.03 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis teil viljatuse põhjuseks on? ja mida arst edasi on soovitanud teha?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.01 23:27; 02.01 23:54; 03.01 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu põhjuseks on umbes munajuhad ja mehel oli halospermi proov kõrgevõitu ja pidi sööma kangemaid vitamiine.
Arst on igakord raviskeemi natuke muutnud, aga tulemus ikka 0.
Nüüd helistasin ja uurisin nende testide kohta ja sealt öeldi ka, et teil ikka väga tugev närv ja tundute veel täitsa positiivne ja imestas, miks ei ole neid uuringuid tehtud. Nüüd tahangi asja käsile võtta, aga ei taha nagu arsti ka õpetama hakata vms, ei teagi kuidas seda ette serveerida.
Lihtsalt niisama edasi katsetada pole mõtet, tuleks teha ära kromosoomianalüüs ja näha, kas üldse on midagi korralikku siirdada ja siis täpselt paika panna, kuna on minu emaka limaskestal kõige õigem aeg embrüo siirdamiseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 01.01 22:05; 01.01 23:19; 01.01 23:38; 02.01 17:42; 02.01 17:48; 03.01 14:23; 03.01 19:37; 21.02 23:26; 22.02 13:18; 22.02 13:25; 22.02 16:15; 22.02 16:46; 26.02 13:45; 27.02 21:12; 27.02 21:28; 27.02 22:04; 05.03 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Kui ma 2015 seda teekonda alustasin, sain siit foorumist palju abi, vastuseid oma küsimustele ja nõuandeid.
Kallis teemaalgataja, ma tean, mida Sa tunned( loodan, et võin sinatada)! Ma olen samas seisus, ma tahaksin nutta (eile nutsin palju!), ma tahaksin karjuda, ma tahaksin mõista, et miks miks minu katsed ei õnnestu? Ma tunnen, et olen katki ja keegi ei mõista. Ometigi suutsin eile arstile kirjutada, et ma täna 02.01 ei tule veretestile, sest rasedustestid ei näinud midagi. Istun hetkel diivanil, tahaks olla positiivsem ja alustada sel aastal uut täisringi ja jätkata seda teed. Ma lõpetasin eile iseseisvalt ravimite võtmise, sest tunnen, et katse läks luhta. Tänaseks küll menses veel platsis pole, aga kõhuvalu annab aeg-ajalt tunda. See oli minu kaheksas katse, masendav! Ma lohutan end sellega, ükspäev paistab mulle päike ja meie perele, kes on oodanud 7 aastat ime sündimist. 4a hakkab ivf teekonda jooksma ja 3 nendest ise proovinud.
Ma toimetan Nova Vitas ja ma olen väga rahul oma arstiga ja sealse personaliga, läksin sinna üle itkst- kõikide oma mammudega. Kui ma enne jõule siirdamisel käisin, siis arst ütles, et kui see ka ei õnnestu, siis on tal uued plaanid minuga ja ta on minu skeemide peale mõelnud. Ma luban endale kurvastada, lasen veidi oma kehal puhata ja taastuda ja ma võtan oma jõuvarud kokku. Nendest testidest ma pole ka midagi kuulnud, kuid jätan meelde ja uurin ise ka võimalusi, sest mul embrüod ei kinnitu.
Saadan sulle kallid ja paid, peame vastu! Me naised oleme tegelikult palju tugevamad, aga lubame ka nõrkushetki.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Müts maha teie ees. Mina olen teinud 7katset ja neiat isegi 2õnnestusid, aga kahjuks sama ruttu ka lõppesid. Neist uuringutest pole mina ka kuulnud, aga kui vähegi lootust ja võimalusi suurendab, oleksin sinu asemel nõus proovima. Ma muidugi ei tea kas teil geneetiku juures on uuritud või ei. Minul tuli seal välja, et antikehad kilpnäärme vastu ja olin nagu pomm, mis ootas plahvatust. Ennem kui kilpnääre õhtal ei olnud, keegi midagi ei teinud. Lõpuks kui õhtal oli ja ravimitele ei allunud, sain kilpnäärme arsti käest teada, et see oligi minu põhjus miks katsed ei õnnestunud. 2a tagasi eemaldati see täielikult ja nov avastasin et olen ise titeootele jäänud. Hirm on igapäevane, aga siiani kulgeb rasedus kenasti. Kahju on ainult nendest raisatud aastatest. Oleks teadnud, oleks selle oppi ammu teinud. Teile aga soovin jõudu ja jaksu. Alla ei tohi anda. Küll õnn teilegi naeratab ma loodan

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi oskab öelda, mis hinnaga BeReady ja PGT-A seal on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

soovin ise samuti minna embrüo kromosoomuuringule. Kirjutasin ka arstile, mida tema sellest arvab. Eks näis. Minul olnud 3 embrüo siirdamist, 3-s õnnestus aga katkes. Ei soovi seda enam läbi elada. Sellest tulenevalt ka soov embrüosid uurida. Tegutsen ka Nova Vitas, kahjuks ei ole nii rahul seal. Mõte minna Tartu Elite kliinikusse või Lätti. Suur küsimärk. Nova Vitas on selle uuringu hind 2500 vist? Ja ma ei saa aru , kas uuritakse 1-4 embrüot selle hinna eest? See eestis suht uus asi ka embrüo kromosoomuuring. Sellega kaasnevad ka ohud- uuringu käigus võib embrüo viga saada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

BeReady on 300€, teist testi ei tea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 01.01 22:05; 01.01 23:19; 01.01 23:38; 02.01 17:42; 02.01 17:48; 03.01 14:23; 03.01 19:37; 21.02 23:26; 22.02 13:18; 22.02 13:25; 22.02 16:15; 22.02 16:46; 26.02 13:45; 27.02 21:12; 27.02 21:28; 27.02 22:04; 05.03 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka geneetiku juures käidud, sealt öeldi et kõik korras, mis siis ometi kyll on viga, et ei õnnestu, mõistus otsas????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 01.01 22:05; 01.01 23:19; 01.01 23:38; 02.01 17:42; 02.01 17:48; 03.01 14:23; 03.01 19:37; 21.02 23:26; 22.02 13:18; 22.02 13:25; 22.02 16:15; 22.02 16:46; 26.02 13:45; 27.02 21:12; 27.02 21:28; 27.02 22:04; 05.03 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Kui ma 2015 seda teekonda alustasin, sain siit foorumist palju abi, vastuseid oma küsimustele ja nõuandeid.

Kallis teemaalgataja, ma tean, mida Sa tunned( loodan, et võin sinatada)! Ma olen samas seisus, ma tahaksin nutta (eile nutsin palju!), ma tahaksin karjuda, ma tahaksin mõista, et miks miks minu katsed ei õnnestu? Ma tunnen, et olen katki ja keegi ei mõista. Ometigi suutsin eile arstile kirjutada, et ma täna 02.01 ei tule veretestile, sest rasedustestid ei näinud midagi. Istun hetkel diivanil, tahaks olla positiivsem ja alustada sel aastal uut täisringi ja jätkata seda teed. Ma lõpetasin eile iseseisvalt ravimite võtmise, sest tunnen, et katse läks luhta. Tänaseks küll menses veel platsis pole, aga kõhuvalu annab aeg-ajalt tunda. See oli minu kaheksas katse, masendav! Ma lohutan end sellega, ükspäev paistab mulle päike ja meie perele, kes on oodanud 7 aastat ime sündimist. 4a hakkab ivf teekonda jooksma ja 3 nendest ise proovinud.

Ma toimetan Nova Vitas ja ma olen väga rahul oma arstiga ja sealse personaliga, läksin sinna üle itkst- kõikide oma mammudega. Kui ma enne jõule siirdamisel käisin, siis arst ütles, et kui see ka ei õnnestu, siis on tal uued plaanid minuga ja ta on minu skeemide peale mõelnud. Ma luban endale kurvastada, lasen veidi oma kehal puhata ja taastuda ja ma võtan oma jõuvarud kokku. Nendest testidest ma pole ka midagi kuulnud, kuid jätan meelde ja uurin ise ka võimalusi, sest mul embrüod ei kinnitu.

Saadan sulle kallid ja paid, peame vastu! Me naised oleme tegelikult palju tugevamad, aga lubame ka nõrkushetki.

Kui päevi pole, siis ära lõpeta rohtude võtmist. On piisavalt juhtumeid, kus kodune test puhta negatiivne, aga veretest positiivne. Veretest hakkab ju oluliselt varem näitama, uriinis ei pruugi veel mingit hormooni olla.
Ja mis sisetundesse puutub, siis IVFitaja sisetunne ei ole midagi väärt paraku.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.01 18:32; 03.01 06:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Kui ma 2015 seda teekonda alustasin, sain siit foorumist palju abi, vastuseid oma küsimustele ja nõuandeid.

Kallis teemaalgataja, ma tean, mida Sa tunned( loodan, et võin sinatada)! Ma olen samas seisus, ma tahaksin nutta (eile nutsin palju!), ma tahaksin karjuda, ma tahaksin mõista, et miks miks minu katsed ei õnnestu? Ma tunnen, et olen katki ja keegi ei mõista. Ometigi suutsin eile arstile kirjutada, et ma täna 02.01 ei tule veretestile, sest rasedustestid ei näinud midagi. Istun hetkel diivanil, tahaks olla positiivsem ja alustada sel aastal uut täisringi ja jätkata seda teed. Ma lõpetasin eile iseseisvalt ravimite võtmise, sest tunnen, et katse läks luhta. Tänaseks küll menses veel platsis pole, aga kõhuvalu annab aeg-ajalt tunda. See oli minu kaheksas katse, masendav! Ma lohutan end sellega, ükspäev paistab mulle päike ja meie perele, kes on oodanud 7 aastat ime sündimist. 4a hakkab ivf teekonda jooksma ja 3 nendest ise proovinud.

Ma toimetan Nova Vitas ja ma olen väga rahul oma arstiga ja sealse personaliga, läksin sinna üle itkst- kõikide oma mammudega. Kui ma enne jõule siirdamisel käisin, siis arst ütles, et kui see ka ei õnnestu, siis on tal uued plaanid minuga ja ta on minu skeemide peale mõelnud. Ma luban endale kurvastada, lasen veidi oma kehal puhata ja taastuda ja ma võtan oma jõuvarud kokku. Nendest testidest ma pole ka midagi kuulnud, kuid jätan meelde ja uurin ise ka võimalusi, sest mul embrüod ei kinnitu.

Saadan sulle kallid ja paid, peame vastu! Me naised oleme tegelikult palju tugevamad, aga lubame ka nõrkushetki.

Veretesti tehakse sellepärast, et uriinist määramine näitab Ivf-i korral aiateibaid. IVF-is kasutatavate ravimite tõttu ei saa uriinist määramise teste kasutada.

Arsti antud juhised tuleb täpselt järgida.

Oma rumalusest veel tegemata veretesti tulemust teadmata ravimite lõpetamine ja liigse tundelisusega selle tegemata testi tulemuste läbielamine suurendavad katse ebaõnnestumist.

Anna palun oma arstile teada, kui oled raviskeemis ka muud omaloomingut teinud. Võib-olla on ebaõnnestumiste põhjuseks rumalusest tehtud muudatused.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Kui ma 2015 seda teekonda alustasin, sain siit foorumist palju abi, vastuseid oma küsimustele ja nõuandeid.

Kallis teemaalgataja, ma tean, mida Sa tunned( loodan, et võin sinatada)! Ma olen samas seisus, ma tahaksin nutta (eile nutsin palju!), ma tahaksin karjuda, ma tahaksin mõista, et miks miks minu katsed ei õnnestu? Ma tunnen, et olen katki ja keegi ei mõista. Ometigi suutsin eile arstile kirjutada, et ma täna 02.01 ei tule veretestile, sest rasedustestid ei näinud midagi. Istun hetkel diivanil, tahaks olla positiivsem ja alustada sel aastal uut täisringi ja jätkata seda teed. Ma lõpetasin eile iseseisvalt ravimite võtmise, sest tunnen, et katse läks luhta. Tänaseks küll menses veel platsis pole, aga kõhuvalu annab aeg-ajalt tunda. See oli minu kaheksas katse, masendav! Ma lohutan end sellega, ükspäev paistab mulle päike ja meie perele, kes on oodanud 7 aastat ime sündimist. 4a hakkab ivf teekonda jooksma ja 3 nendest ise proovinud.

Ma toimetan Nova Vitas ja ma olen väga rahul oma arstiga ja sealse personaliga, läksin sinna üle itkst- kõikide oma mammudega. Kui ma enne jõule siirdamisel käisin, siis arst ütles, et kui see ka ei õnnestu, siis on tal uued plaanid minuga ja ta on minu skeemide peale mõelnud. Ma luban endale kurvastada, lasen veidi oma kehal puhata ja taastuda ja ma võtan oma jõuvarud kokku. Nendest testidest ma pole ka midagi kuulnud, kuid jätan meelde ja uurin ise ka võimalusi, sest mul embrüod ei kinnitu.

Saadan sulle kallid ja paid, peame vastu! Me naised oleme tegelikult palju tugevamad, aga lubame ka nõrkushetki.

Veretesti tehakse sellepärast, et uriinist määramine näitab Ivf-i korral aiateibaid. IVF-is kasutatavate ravimite tõttu ei saa uriinist määramise teste kasutada.

Arsti antud juhised tuleb täpselt järgida.

Oma rumalusest veel tegemata veretesti tulemust teadmata ravimite lõpetamine ja liigse tundelisusega selle tegemata testi tulemuste läbielamine suurendavad katse ebaõnnestumist.

Anna palun oma arstile teada, kui oled raviskeemis ka muud omaloomingut teinud. Võib-olla on ebaõnnestumiste põhjuseks rumalusest tehtud muudatused.

miks uriinist aiateibaid näitab? ma olen läbi teinud 9 katset, uriinist saanud postiivsed ainult siis, kui on ka veretest olnud positiivne. pole enne kuulnud, et uriinitest on nii ebausaldusväärne oleks.
muus osas tõesti, kõhuvalusid ja tunnuseid ei saa seostada enda mingi loogikaga. saame nii palju erinevaid ravimeid ja hormoone, et mingite tunnuste alusel ise otsust vastu võtta, tundub väga meelevaldne ja vale. soovitaksin ka arstiga suhelda ja siiski veretestile minna. mina näiteks käisin alati. isegi, kui määrima hakkas. lihtsalt, et teada, kas tekkis midagi või on näit maas.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.01 23:27; 02.01 23:54; 03.01 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks uriinist aiateibaid näitab?

Ei näita aiateibaid, näitab ikka rasedushormooni. Jah, võib anda valepositiivse, kui rasedushormooni sisaldavast süstist on liiga vähe möödas, aga muul juhul näitab ikka. Aga uriini jõuab hormoon lihtsalt hiljem ja test pole nii tundlik. Lisaks mõnel jõuab uriini eriti hilja.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.01 18:32; 03.01 06:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti ei tohi rohtusid ära ja veretstile minemata jätta! Miks sa ise saboteerid oma õnnestumise võimalust pärast niipalju vaeva? Ma ise tegin 5ivfi ehk 4 täisringi, tean, mis see on. Isegi kui ei õnnestunud ja päevad algavad, on veretst vajalik, et teada, kas midagigi üritas pesastuda või oli hcg täiesti olematu jne. Ja minu arst ütles küll, et paljud on neg pissitestid saanud ja peatäie nutnud, aga veretestil selgub, et midagi ikka on. Minul onka alati nii olnud, et kui ikka on neg siis pole rase ja kui pos, siis ka rase.

Nüüd sai teemast mööda, aga nende testidega kogemust pole. Arvaksin, et ivf labor suudab ehk lõikumiste ja fragmentatsiooni jne hinnata embrüo kvaliteeti hinnata, aga see Beready test on küll huvutav ja seda kasutaks sinu olukorras, sest selle hindamiseks tänapäeval midagi ei tehta peale uh healjuhul, lihtsalt oodatakse teatud päevad ja Arvatakse, et küllap nüüd.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.01 11:30; 03.01 15:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas su arst on kontrollinud, et su keha ise rasedust ära ei tõuka, arvates et see võõrkeha on?
Siis on veel vere hüübimise variant. Osad naised võtavad beebiaspiriini, et veri parem oleks ja rasedust ei katkestaks.
Kui inglise keelt mõistad, siis Youtubis on Phil and Alex. Nad on püüdnud pikalt rasestuda. Nad ise on oma maine mu silmis maha mänginud, ja nende oma juttu tuleb natuke kriitiliselt kuulata või mitte üldse kuulata. Aga nende subscriberid soovitasid küll 2 testi teha, üks oli Alexi enda mingi geeni test, mis rasestumist raskendab, ja teine oli hüübimise test. Ja leidis, et tal oligi nendega probleeme. Ja nüüd on ilmselt neil veel miskit viga ja vajab uurimist (embrüo test), aga kui ise õiged asjad välja nopid siis saad ideid juurde. Ma ei mäleta mis tal see geeni testi nimi oli aga kui viitsid vanu vlogisid vaadata ja kui kommentaaridest suudad leida mis tal uuriti. See oli vahetult enne kui ta oma esimese positiivse tulemuse sai.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohh see teema on nii raske ja kurnav
Meie beebsu tuli peale 10 aastat proovimist, peale 5 täisringi ja 5 külmaringi. Oli ka katkemisi..
Meile soovitati isegi munarakudoonorlust, kuid siis Ta tuli ja rasedus jäi ka püsima.
Nii kurb, et mõni peab oma beebsu nimel niimoodi võitlema.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et veri vedelam oleks , sain seekord isegi süstid peale, clexane nimelised, geneetiku juures on ka käidud . Eks ma uurin seda teemat aina edasi????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 01.01 22:05; 01.01 23:19; 01.01 23:38; 02.01 17:42; 02.01 17:48; 03.01 14:23; 03.01 19:37; 21.02 23:26; 22.02 13:18; 22.02 13:25; 22.02 16:15; 22.02 16:46; 26.02 13:45; 27.02 21:12; 27.02 21:28; 27.02 22:04; 05.03 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

NV pakub küll PGS uuringut, tundub, et see on sama mis PGT-A. aga eks peab veidi ise küsima, mida veel teha saaks, kas sellest ja sellest asjast oleks kasu. Kui punktsioonil saadakse vähe munarakke ja siis need uurimiseks saata, võetakse biopsia neist ja kui siis selgub, et mõni neist on kvaliteetne ja võiks siirdada, aga on PGSi tõttu kahjustada saanud, kas see siis tasus ära? Samas, kui selgub, et ükski pole kvaliteetne, kas siis järeldada, et ei ole mõtet üldse enam katsetada või loota, et järgmisel punktsioonil saadakse kvaliteetseid ka? Ikkagi keeruline.
üks artikkel: http://www.pealinn.ee/tagid/koik/sundis-esimene-laps-kellele-tehti-embruo-kromosoomanaluus-eestis-n233358

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 03.01 14:26; 10.01 15:40; 20.02 14:23; 22.02 11:18; 28.02 09:22; 01.03 09:27; 04.03 15:48; 11.03 09:58; 12.03 09:53; 13.03 10:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vot hea, et vere paksus ja antikehad on uuritud ja anad jms. Mul oli antikehade probleem ja õnnestunud ivfil sõin südameaspiriini alates punktsioonist. Ei saa kunagi teada muidugi, kas aitas see või lihtsalt õnnestus, aga kaksikud sain (mitu korda siirdati juba max lubatud ehk 3 embrüot).
Kas halospermiaga tehakse või on sul tehtud Icsit? Meil kohe esimesel korral selgus, et viljastumine ise ei toimu hästi isegi katseklaasis mitte, edasi olid kas 50:50 icsi ja iseeneslik viljastumine, viimasel pos katsel tehti kõikidele munarakkudele icsi.
Tahtsin ka just küsida, et Pgt käigus võivad ju embrüod hoopis kahjustatud saada.
See on kurb ja raske tee, pikka meelt ja pea vastu!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.01 11:30; 03.01 15:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

NV pakub küll PGS uuringut, tundub, et see on sama mis PGT-A. aga eks peab veidi ise küsima, mida veel teha saaks, kas sellest ja sellest asjast oleks kasu. Kui punktsioonil saadakse vähe munarakke ja siis need uurimiseks saata, võetakse biopsia neist ja kui siis selgub, et mõni neist on kvaliteetne ja võiks siirdada, aga on PGSi tõttu kahjustada saanud, kas see siis tasus ära? Samas, kui selgub, et ükski pole kvaliteetne, kas siis järeldada, et ei ole mõtet üldse enam katsetada või loota, et järgmisel punktsioonil saadakse kvaliteetseid ka? Ikkagi keeruline.

üks artikkel: http://www.pealinn.ee/tagid/koik/sundis-esimene-laps-kellele-tehti-embruo-kromosoomanaluus-eestis-n233358

kusjuures ma ise mõtlesin sama. mis järeldusi teeksid. Kui korras, aga siiski edasi ei arene. kui vigane, kas eeldada, et kõik järgmised korrad ka vigased. mulle tundub vahepeal mingite asjadega liiga detaili minek, lisastressi tekitav ja teinekord ei ole vaja kõike teada. Kinnitumise teema tundub ok, et uurida, aga see kromosoomide asi. Võimalik, et ma ei tule hetkel selle peale, aga ma ei näe śellel lisandväärtust. ainuke, et kui vigane, et siis ei lase siirdada ja siis ei pea 2 nädalat ootama. ja kui edasi areneb ikkagi, siis hiljem teada saades on katkestamine kehv protsess.
Olen ise 7 täisringi ja 2 külmaringi teinud. Kahjuks meie suhe vastu ei pidanud sellele. Mul kadus usk iseendasse kui naisesse, tõmbusin endasse ja ei osanud enam armastada. Nüüd uus elukaaslane, jäin esimesel kuul, kui mõtlesime proovida, kohe rasedaks. hetkel 27+ nädalat.
teistele pürgijatele, pidage vastu ja ärge tehke nendest katsetest oma ainukest elu eesmärki. kõike võib ja teoorias saab uurida, aga samas aint nendel eesmärkidel elamisel võid avastada, et oled kaotanud kõik muu enda ümber.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.01 23:27; 02.01 23:54; 03.01 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ics-i pole kunagi tehtud, kõik on ilusti viljastunud ise. Isegi kvaliteet on igati hea. Igakord on jäänud ka külma. Aga loen siin foorumeid, mine sa tea, vb mu keha tõrjub embrüo välja, on vb vaja immunoloogilisi uuringuid v ravimeid.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 01.01 22:05; 01.01 23:19; 01.01 23:38; 02.01 17:42; 02.01 17:48; 03.01 14:23; 03.01 19:37; 21.02 23:26; 22.02 13:18; 22.02 13:25; 22.02 16:15; 22.02 16:46; 26.02 13:45; 27.02 21:12; 27.02 21:28; 27.02 22:04; 05.03 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi ERA testi on teinud? BeReady test on tegelikult samasugune, ainult et analüüsitakse Eestis ja odavam. Lihtsalt BeReady on liiga uus ja kliinikutel pole veel lepinguid, kuid varsti jõuab Pelgusse ja iTKsse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 03.01 14:26; 10.01 15:40; 20.02 14:23; 22.02 11:18; 28.02 09:22; 01.03 09:27; 04.03 15:48; 11.03 09:58; 12.03 09:53; 13.03 10:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

NV

Olen ise 7 täisringi ja 2 külmaringi teinud. Kahjuks meie suhe vastu ei pidanud sellele. Mul kadus usk iseendasse kui naisesse, tõmbusin endasse ja ei osanud enam armastada. Nüüd uus elukaaslane, jäin esimesel kuul, kui mõtlesime proovida, kohe rasedaks. hetkel 27+ nädalat.

.

Vot selliseid lugusid kuuldes tekibki tunne, et “loodus paneb ise käe ette” – mingil põhjusel ei lase loodus kahel inimesel omavahel paljuneda. Leiab aga üks neist uue partneri ja voila! laps olemas. Miks see nii on, mine võta kinni. Ju siis loodus hoiab sellega ära midagi halba.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, mida olete otsustanud edasi teha? Endal 5 ebaõnnestumist selja taga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 03.01 14:26; 10.01 15:40; 20.02 14:23; 22.02 11:18; 28.02 09:22; 01.03 09:27; 04.03 15:48; 11.03 09:58; 12.03 09:53; 13.03 10:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin nüüd üleeile ära ERA testi, u 3 nädala pärast saan vastused teada ja arst tahab uue katse kohe peale teha, sest selle katsega sai endomeetriumi nn näpistanud. Aga käisin vahepeal ka ühe selgeltnägija juures, kes rääkis nac tervisest, ütles, et pean pidevalt jälgima, et mu hemoglobiin madalaks ei lähe(rauda sööma), sest nac kõrgem võiks ta tõesti olla ja ütles veel, et minu katse õnnestub alles sügisel, saan tütre 🙂

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 01.01 22:05; 01.01 23:19; 01.01 23:38; 02.01 17:42; 02.01 17:48; 03.01 14:23; 03.01 19:37; 21.02 23:26; 22.02 13:18; 22.02 13:25; 22.02 16:15; 22.02 16:46; 26.02 13:45; 27.02 21:12; 27.02 21:28; 27.02 22:04; 05.03 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin nüüd üleeile ära ERA testi, u 3 nädala pärast saan vastused teada ja arst tahab uue katse kohe peale teha, sest selle katsega sai endomeetriumi nn näpistanud. Aga käisin vahepeal ka ühe selgeltnägija juures, kes rääkis nac tervisest, ütles, et pean pidevalt jälgima, et mu hemoglobiin madalaks ei lähe(rauda sööma), sest nac kõrgem võiks ta tõesti olla ja ütles veel, et minu katse õnnestub alles sügisel, saan tütre ????

Kes see ennustaja oli?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 22.02 07:04; 22.02 15:10; 22.02 16:39; 27.02 04:50; 27.02 21:55; 28.02 15:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga käisin vahepeal ka ühe selgeltnägija juures, kes rääkis nac tervisest, ütles, et pean pidevalt jälgima, et mu hemoglobiin madalaks ei lähe(rauda sööma), sest nac kõrgem võiks ta tõesti olla ja ütles veel, et minu katse õnnestub alles sügisel, saan tütre ????

Aga mis see siis tähendab, et nüüd enne sügist katsetama ei hakkagi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 03.01 14:26; 10.01 15:40; 20.02 14:23; 22.02 11:18; 28.02 09:22; 01.03 09:27; 04.03 15:48; 11.03 09:58; 12.03 09:53; 13.03 10:22;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 60 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.