Esileht Hobinurk 90 Day Fiancé

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 60 )

Teema: 90 Day Fiancé

Postitas:
Kägu

Kuna vana teemat ma ei leidnud, siis teen uue.

Nüüd on juba mitu nädalat näidatud uusi episoode. Kuidas tegelased meeldivad?

Minu silmis on Jasmine täiesti haige inimene. Päriselus ei suudaks hetkegi sellise inimesega koos olla. Väga väsitav inimtüüp. Tõenäoliselt on tal mingi isiksusehäire või sündroom. Imelikult lärmakas, mida saadab pidev homeeriline naer. Ebanormaalsest armukadedusest ei räägigi.

Väga ebameeldivad on sellised naised, kes usuvad, et nad on kuningannad. Tegelikult on aga haigete närvidega hüsteerik. Midagi sisukat ega huvitavat tal öelda ei ole, aga koguaeg on nii palju rääkida.

Imestan, et paljudele inimestele meeldib sedalaadi temperament.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna vana teemat ma ei leidnud, siis teen uue.

Ega vist eriti ei otsinud ka: https://foorum.perekool.ee/teema/90-paeva-pulmadeni-saade/

 

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olgu pealegi! Nüüd on uued episoodid ja uued tegelased. Seega, teema võib ka uus olla.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea kuhumaani neid osasid praegu eesti kanalitel on näidatud aga ise vaatan netist kohe peale episoodi ilmumist. Praeguseks 9 osa vaadatud.

pakun, et peale 9 episoodi vaatamist muudab TA oma arvamust Jasmine suhtes.

Gino on ikka eriline di*kbag.
jasminest on kahju, tundus, et tal olid selle mehe vastu päris tunded.

See kuidas Kim sojaboy-lt seksi kerjab on raske vaadata, mingi eneseaustus võiks ju naisel olla.

Ben ajab lihtsalt oksele. Tema ebaõnnestumisi naudin lihtsalt.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega see Jasmine meespool just eriline kingitus ole. On ka imelik ja kompleksides (müts). Aga tundub, et tal ei ole vähemalt vaimset häiret.

Vene neiust on väga kahju. On ju näha, et mees on nii pettunud. Ja ei soovi eriti asja edasi aretada.

Ja kahju on ka Mikest. Loodus pole tema suhtes just armuline olnud.

Beni ei ole TLC-s veel näidatud. Ilmselt järgmises saates, sest reklaamist jooksis läbi. Nii palju, kui aru sain, on tema sellel hooajal see tüüp, kes scammeri peale sattus. Ilmselt selliseid näidataksegi rahvale harimiseks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vene neiu Alina vallandati TLC poolt seoses rassismisüüdistustega. Tell All-is nad tõenäoliselt ei osale.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jasmine on temperamentne , aga minu meelest täiesti ok. Gino seevastu  uskumatu tropp.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega see Jasmine meespool just eriline kingitus ole. On ka imelik ja kompleksides (müts). Aga tundub, et tal ei ole vähemalt vaimset häiret.

Vene neiust on väga kahju. On ju näha, et mees on nii pettunud. Ja ei soovi eriti asja edasi aretada.

Ja kahju on ka Mikest. Loodus pole tema suhtes just armuline olnud.

Beni ei ole TLC-s veel näidatud. Ilmselt järgmises saates, sest reklaamist jooksis läbi. Nii palju, kui aru sain, on tema sellel hooajal see tüüp, kes scammeri peale sattus. Ilmselt selliseid näidataksegi rahvale harimiseks.

Mis teema selle peaga tal on, liiga suur?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea kuhumaani neid osasid praegu eesti kanalitel on näidatud aga ise vaatan netist kohe peale episoodi ilmumist

Kust neid näeb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oi kui kahju, et Alina vallandati, mulle ta meeldib, ei tea kas tal kutiga tuli midagi välja?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis teema selle peaga tal on, liiga suur?

Ilmselt häbeneb seda, et ta kiilakas on.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu meelest selles hooajas pole ühtegi nö päris paari. Kõik tunduvad raha või elamisloa peal väljas olevat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu meelest selles hooajas pole ühtegi nö päris paari. Kõik tunduvad raha või elamisloa peal väljas olevat.

Minu arust see meie M.N, kes vahepeal valetas, et sai sinna saatesse, sobiks rahaahne mõrra rolli väga hästi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis teema selle peaga tal on, liiga suur?

Ilmselt häbeneb seda, et ta kiilakas on.

Ükski kiilakas ei käi müts pähe liimituna ringi, pakun, et midagi märksa hullemat.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on sellest Ximenast ka kahju. Ilmselgelt on ta lihtsalt otsustanud ennast “ohverdada”, et oma lastele Ameerikas parem elu luua ning on sellepärast nõus sellise koleda haisva peerukotiga nagu Mike suhtes olema, kuigi too ajab naisel suht ilmselgelt südame pahaks.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on sellest Ximenast ka kahju. Ilmselgelt on ta lihtsalt otsustanud ennast “ohverdada”, et oma lastele Ameerikas parem elu luua ning on sellepärast nõus sellise koleda haisva peerekotiga nagu Mike suhtes olema, kuigi too ajab naisel suht ilmselgelt südame pahaks.

Minu jaoks on just Ximena kuidagi ebameeldiv ning Mikest kahju.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on just Ximena kuidagi ebameeldiv ning Mikest kahju.

Mul sama mulje, et Ximena on ebameeldiv. Mike muidugi pole eriti kena ja ega ta USA-s nii kena naist ei saaks, aga see pesakond kaelas pole ka eriline õnn.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi kui kahju, et Alina vallandati, mulle ta meeldib, ei tea kas tal kutiga tuli midagi välja?

Miks ta vallandati?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oi kui kahju, et Alina vallandati, mulle ta meeldib, ei tea kas tal kutiga tuli midagi välja?

Miks ta vallandati?

Rassismisüüdistuse pärast.

Youtube kaudu saab põhisündmustega lühikeste klippide abil kursis olla: https://www.youtube.com/c/90DayFiancéTV/videos

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See Gino on ikka päris lollakas, saatis siis ex naisele Jasmine alasti pilte, järgmises saates siis klaarivad seda.

Ja no see Usmani proua, nuiab aga seksi koguaeg väga nõme.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja no see Usmani proua, nuiab aga seksi koguaeg väga nõme.

Kus see eelmine proua juba jäi siis? Nüüd räägib, et see eelmine oli suur armastus, aga siis ütles ju talle ka, et pole talle atraktiivne ja ka nagu eriti ei tahtnud temaga olla. Nüüd siis uus samasugune mittemeeldiv proua platsis, aga poiss on nii hea südamega, et ikka läheb ühte voodisse ja tuppa magama. Saan aru, et mingi stsenaariumi järgi käib kõik, aga võiks ju natuke midagi uut välja mõelda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eelmise prouaga oli ju lausa abielus, aga Usmani jutu järgi liiga armukade ja sellepärast jättis naha ja siis võtab järgmise samasuguse, uskumatu.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need naised on Usmanile ju lüpsilehmad. Panite tähele, et Kimberly viis talle suure hunniku kalleid kingitusi.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need naised on Usmanile ju lüpsilehmad. Panite tähele, et Kimberly viis talle suure hunniku kalleid kingitusi.

Ei pannud tähele, aga siis küll on õigus pahameeleks. Raiskad ilgelt raha ja isegi seksi ei saa. Iga vanamees oleks noorele tüdrukule kinke tassides samamoodi vihased. Samasuguseid mehi, kes Aafrikast poole nooremaid tüdrukuid jahtisid, on seal sarjas olnud rohkem kui üks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei pannud tähele, aga siis küll on õigus pahameeleks. Raiskad ilgelt raha ja isegi seksi ei saa. Iga vanamees oleks noorele tüdrukule kinke tassides samamoodi vihased. Samasuguseid mehi, kes Aafrikast poole nooremaid tüdrukuid jahtisid, on seal sarjas olnud rohkem kui üks.

Ta viis kingiks Mac läpaka ning Playstationi. Väärtus kokku ca 3000.-

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei pannud tähele, aga siis küll on õigus pahameeleks. Raiskad ilgelt raha ja isegi seksi ei saa. Iga vanamees oleks noorele tüdrukule kinke tassides samamoodi vihased. Samasuguseid mehi, kes Aafrikast poole nooremaid tüdrukuid jahtisid, on seal sarjas olnud rohkem kui üks.

Ta viis kingiks Mac läpaka ning Playstationi. Väärtus kokku ca 3000.-

Vastu sai kaelakee 😀

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta viis kingiks Mac läpaka ning Playstationi. Väärtus kokku ca 3000.-

Püha jumal ja siis ka pipardatakse. Noori musti saaks ehk ka odavamalt, kui nii soovi on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta viis kingiks Mac läpaka ning Playstationi. Väärtus kokku ca 3000.-

Püha jumal ja siis ka pipardatakse. Noori musti saaks ehk ka odavamalt, kui nii soovi on.

Kõik pole sojaboyd 231k jälgijaga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik pole sojaboyd 231k jälgijaga.

Mis mutil nendest jälgijatest peaks kasu olema?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimeses saates see muti ju rääkis, et ta ei ole üldse armukade ja vajadusel jagab oma sojaboid heameelega. Et tema on vabameelne.

Nüüd siis aga on nii armukade, et isegi töövestlusele ronib kaasa, veendumaks, et sellel boil ja lauljataril ei saaks midagi tekkida.

Selline seksi lunimine on aga küll häbiväärne. Täiesti arusaadav, et niisugune pealekäimine ei tekita isegi mitte kõige väiksemat soovi naisele läheneda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 60 )


Esileht Hobinurk 90 Day Fiancé