Esileht Pereelu ja suhted Abielumehed, kes ei kanna sõrmust

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Abielumehed, kes ei kanna sõrmust

Postitas:

ei kanna kumbki! Mees õigemini kandis, kuni ära kaotas, aga mina pole eriti kandnudki, sest ma ei saa mitte midagi teha, kui mul on mingid vidinad küljes;:D minu kiiks:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees töötab lihatööstuses ja on otseses kokkupuutes toiduga, ka on tema kasutuses hirmteravad noad. Niiet jah, ongi keelatud igasuguseid ehteid kanda. Naistel samuti, isegi küünelakki ei tohi olla.
Vahel nädalavahetusel paneb sörme, kui meelde tuleb, tavaliselt ikka lebab sörmus ehtelaekas.
Ööklubides ja igasugustel koosviibimistel käime 100% alati koos, niiet ma teaks, kui tema kedagi sebiks/teda sebitakse 🙂
Armetu kommentaar sellel provokaatoril.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kannan alati, mees mitte, juba aastaid. Temalgi töö selline, et segab – pärast esimest kandiliseks minekut võttis ära ja nii see sahtlisse jäigi. Mina pole sellest probleemi teinud, miks peaksin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ise kannan mehe sõrmust 🙂
Mees ei saa töö tõttu kanda ja minu enda sõrmus jäi mulle väikseks, õigemini oli juba abiellumisel veidi väike, nüüd ei lähe üldse sõrme.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie ei ostnudki sõrmuseid. abiellusime salaja ja leppisime kokku, et hoiamegi salajas. nüüd oleme 2a abielus olnud ja keegi ei tea seda. see on meie jaks põnev. meile oli abileu meie 2 pärast oluline, mitte maailmale kuulutamise pärast. oleme kokku leppinud, et kui konkreetselt küsitakse, et kas oled abielus – siis vastame, et jah. aga ise kellelgi ei ütle. eks näis kaua seda õnnestub varjata.
sugulased ja sõbrad ei pannud isegi siis asja kokku, kui kogemata ütlesime, et lapsele nime netis panime.
mingid ööklubid ja sebimised pole meile kummalegi pähe tulnud. ju me elame nii igavat elu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Pereelu ja suhted Abielumehed, kes ei kanna sõrmust

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.