Esileht Pereelu ja suhted Abielus mees

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Abielus mees

Postitas:

Abielus mees ja teismeliste laste isa osutab mulle tähelepanu. Püüab rääkida, vaatab silma, teeb komplimente, otsib peaaegu iga päev kontakti. Olen ka tema lastega kokku puutunud, “juhuslikult”. Mingit muljet mulle tema lastest ei jäänud ja mees ise tundub ka imelik. Kuidas sellele mehele selgeks teha, et pole temast huvitatud ja leidku keegi teine? Või miks just mind välja valis?

+2
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 17:59; 19.06 19:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas sellele mehele selgeks teha, et pole temast huvitatud ja leidku keegi teine?

Esimene variant on kindlasi läbi perekooli foorumi teema tegemine. Perekoolika jaoks see on A ja O.

Aga et mehele konkreetselt öelda, et “sina pole see”, selleks on vaja juba väga kogenud inimest. Iga perekoolikas selles ei sobi. Selleks peab vähemalt juba kolm sõna meeles olema; perekoolika jaoks see on juba võimatu.

P.S. Miks see idiootide keskkond mind tõmbab?
Kas see on mingi minu viga?

+18
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 18:08; 20.06 15:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otse ütledki, et pole huvitatud. Või veel otsem, et pole huvitatud mingist abielus LASTEGA mehest.
Perkoolis kirjutata oskad, aga suud pole peas?

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otse ütledki, et pole huvitatud. Või veel otsem, et pole huvitatud mingist abielus LASTEGA mehest.

Perkoolis kirjutata oskad, aga suud pole peas?

Ta tahab kindlasti kuidagi vihjamisi ümber nurga läbi lillede öelda seda 😀

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otse ütledki, et pole huvitatud. Või veel otsem, et pole huvitatud mingist abielus LASTEGA mehest.

Perkoolis kirjutata oskad, aga suud pole peas?

Ta tahab kindlasti kuidagi vihjamisi ümber nurga läbi lillede öelda seda ????

Mida ma ütlema peaksin? Et mulle ei meeldi ta tähelepanu, silma vaatamine, naeratamine ja komplimendid? Kas arvad, et see mees saaks minu ütlusest midagi aru kui ta ei saa juba praegu aru?

+1
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 17:59; 19.06 19:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere “Tõnu”. Näen, et otsid minuga kontakti. Mul on oma väljavalitu olemas ja armastan teda. Tahan olla sinu sõber/töökaaslane, aga mitte rohkemat. Mulle meeldib platooniline läbikäimine ja hindan seda, et pöörad mulle tähelepanu. Kas saame sõpradena/kolleegidena jätkata?

Ei põlga ära, annad kindla signaali, oled väärikas.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütle talle, et sul on piinlik.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere “Tõnu”. Näen, et otsid minuga kontakti. Mul on oma väljavalitu olemas ja armastan teda. Tahan olla sinu sõber/töökaaslane, aga mitte rohkemat. Mulle meeldib platooniline läbikäimine ja hindan seda, et pöörad mulle tähelepanu. Kas saame sõpradena/kolleegidena jätkata?

Ei põlga ära, annad kindla signaali, oled väärikas.

Võib olla mehel polegi mingeid tagamõtteid, aga Sina oled juba enda jaoks mõelnud, et ju tahab Sinuga abielluda :). Sellisel juhul oleks selline vestlus küll üsna piinlik. Mõni mees lihtsalt ongi selline vaba ja kerge suhtleja, aga teab täpselt, kust piir läheb.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi üks söakas Riias elav vene naine tegi maja trepikojas korduvalt ligitikkuva abielumehega järgmise triki. Parajalt joogine mees õhtul hilja hakkas jälle trepipeal möödaminevat võõrast naist ahistama. Astub vigurdades teele ette, püüab emmata ja musitada. Naine siis pani prügiämbri maha ja andis mehele mõista, et heaküll, ma võin siis sinusugusele kenale mehele siin nurga taga prügišahti juures suuseksi teha. Mees vallandas püksirihma ja kogu mehelik hiilgus säras. Naine torkas käe tagantpoolt mehe jalgevahele ja krabas munandikottidest kinni neid selja taha üles rebides. Poiss lausa vingatas valust ja haaras kikivarvul seistes trepikäsipuust kinni. Naine haaret ei lõdvendanud ja vaba käega korjas maast mehe püksid kõrgemale. Hoia, raisk, nüüd ise neid edasi ja hakkame aga käbedalt ülespoole minema. Jõudes küürakil mehe ukse taha andis naine kelle ja kui mehe imestunud abikaasa ukse lahti tegi, siis lükati poiss klõmpsti sisse

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib olla mehel polegi mingeid tagamõtteid, aga Sina oled juba enda jaoks mõelnud, et ju tahab Sinuga abielluda :). Sellisel juhul oleks selline vestlus küll üsna piinlik. Mõni mees lihtsalt ongi selline vaba ja kerge suhtleja, aga teab täpselt, kust piir läheb.

Mulle ka tundub asi pigem sedamoodi olevat, et mees on vaba suhtleja, aga teemaalgataja võtab seda külgelöömisena.

Seda enam, et abielus mees ei hakkaks oma teismeisi lapsi selle oletatava silmarõõmuga kokku viima.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt jälle üks mees, kes vägisi abiellu on sunnitud, inimkaubanduse ohver. Mingil moel on temale jäänud kättesaamatuks ka info, et meie riigis on lahutus lubatud. Ka ilma lahutamata võib välja kolida. Üürimine on lubatud ja hotellid on lubatud. See mees elab ka infosulus.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingit muljet mulle tema lastest ei jäänud

Hmm…ok. Mida iganes.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.06 15:16; 21.06 10:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm…ok. Mida iganes.

Vale konto alt sattusid postitama.
Lihtsalt infoks.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.06 18:08; 20.06 15:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abielus mees ja teismeliste laste isa osutab mulle tähelepanu. Püüab rääkida, vaatab silma, teeb komplimente, otsib peaaegu iga päev kontakti. Olen ka tema lastega kokku puutunud, “juhuslikult”. Mingit muljet mulle tema lastest ei jäänud ja mees ise tundub ka imelik. Kuidas sellele mehele selgeks teha, et pole temast huvitatud ja leidku keegi teine? Või miks just mind välja valis?

Et lapsed siis sulle silma ei vaadanud ja komplimente ei teinudki?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas arvad, et see mees saaks minu ütlusest midagi aru kui ta ei saa juba praegu aru?

Jah. Vähemalt tõenäosus suureneks märgatavalt.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm…ok. Mida iganes.

Vale konto alt sattusid postitama.

Lihtsalt infoks.

13 aastat selle konto alt postitanud, ära muretse. Sul on mitu kontot, mis segi lähevad?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.06 15:16; 21.06 10:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

hakka mehe teismelise pojale (või tütrele) silma viskama, siis saab aru.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abielus mees ja teismeliste laste isa osutab mulle tähelepanu. Püüab rääkida, vaatab silma, teeb komplimente, otsib peaaegu iga päev kontakti. Olen ka tema lastega kokku puutunud, “juhuslikult”. Mingit muljet mulle tema lastest ei jäänud ja mees ise tundub ka imelik. Kuidas sellele mehele selgeks teha, et pole temast huvitatud ja leidku keegi teine? Või miks just mind välja valis?

ju siis on tal Männiku karjääris sobiva suurusega auk tehtud, kuhu sa ideaalselt sisse sobiksid

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Pereelu ja suhted Abielus mees