Esileht Pereelu ja suhted Abikaasa impotent

Näitan 3 postitust - vahemik 61 kuni 63 (kokku 63 )

Teema: Abikaasa impotent

Postitas:
Kägu

No just! Ma olen naiste puhul ka alati öelnud, et pole neile üldsegi vaja, et mees ennast heast küljest näitaks, ärakuulamist ja mõistmist, mingit romantikat, kodutöödel abistamist ja asju. Kui ikka palja noksi nägemisest kohe märjaks ei lähe, siis on viga naises ja kerigu arsti juurde. Kui ikka mehel on himu, siis olgu ka naine kohe hakkamas.

Või kui ikka on seda kõike vaja, siis võtku samas olukorras ka naine kätte ja järgigu kõiki neid häid nõuandeid, mida naised meestele jagavad – tehku end ilusaks; hoolitsegu igati kõigi mehe vajaduste eest; maandagu tema stressitaset; erutagu meest eelnevalt nädala või mitme jagu romantiliselt, ilma seksile vihjamata ja siis, kui mees lõpuks soostub, siis rahuldagu ikka kõigepealt meest igal võimalikul ja võimatul moel, mitte ärgu hakaku kohe isekalt maha-ja-taha nõudma.

Nali-naljaks, aga ehk on tõesti vaja seks mehe jaoks rutiinsest pingutusest uuesti meeldivaks lõõgastusviisiks muuta. Kui elu on parajasti raske ja stressirohke ning naine ka mitte mõista ei taha ja vaid alailma seksi nõuab ja mossitab, kui seda ei saa,  siis pole mingi ime, kui sooritus kannatab ja enam seisma ei kipu ka siis, kui ise ka tahaks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sinu “õpetuste” juures ärritab kõige rohkem hoopis sinu arvamus, et teistel on su õpetusi üldse vaja. Keegi pole küsinud, hoia omale.

09.04. kaeblesid, et regulaarse, ebatervikliku rahuldamise juures jääb midagi puudu ja see midagi on päris seks. Tabletid ka ei aitavat, kas keegi teab midagi paremat. Mina teadsin, aga sa millegipärast ärritud. Kas sellepärast, et oma mõistusega hakkama ei saanud ja nüüd võõras nipsust probleemile lahendust teab

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sinu “õpetuste” juures ärritab kõige rohkem hoopis sinu arvamus, et teistel on su õpetusi üldse vaja. Keegi pole küsinud, hoia omale.

09.04. kaeblesid, et regulaarse, ebatervikliku rahuldamise juures jääb midagi puudu ja see midagi on päris seks. Tabletid ka ei aitavat, kas keegi teab midagi paremat. Mina teadsin, aga sa millegipärast ärritud. Kas sellepärast, et oma mõistusega hakkama ei saanud ja nüüd võõras nipsust probleemile lahendust teab

Sa ajasid kägusid sassi. Mina olin see, kes kirjutas sellest, et olen hästi rahuldatud ka impotentse mehega. Loomulikult oleks vahel ka päris seks tore, aga saab ilma ka. Ja ärritunud ei ole ma üldse mitte. Aga sinu õpetusi ma siiski ei vaja, ütlesin ju, et olen rahuldatud. See tähendab meil on olemas meetodid, kuidas ma rahuldatud saan. Meie sekselu on väga mitmekesine. Ja oleme ka ilma sinu nõuanneteta sekspoe kraamiga kursis ja meile sobivaid abivahendeid ka kasutame. nii et me tõepoolest ei vaja su õpetusi. Seda, et sekspoes on ka sinupoolt pakutavad vahendid, teame me loomulikult. Nii et milleks su õpetused?

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 61 kuni 63 (kokku 63 )


Esileht Pereelu ja suhted Abikaasa impotent