Esileht Ilu ja tervis AD, mis ei mõju kehakaalule

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: AD, mis ei mõju kehakaalule

Postitas:

Kas keegi on proovinud erinevaid AD, mis ei ole kaalu tõusu põhjustanud? Küsimus on siis nendele, kellele AD on mõjunu dnii, et kaal vargsi hakkab tõusma. Nendele, kes sellesse ei usu ja hakkavda siin söömisest jahuma – võtke järgmine teema.

Tunnen, et on väga vaja jälle võtta, aga eelmise kuuri ajal lisandunud 5kg pole veel lahti saanud ja lisanduv kaalutõus tekitab veel rohkem stressi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nendele, kes sellesse ei usu ja hakkavda siin söömisest jahuma – võtke järgmine teema.

Ükski tablett ei tõsta kaalu, sest tablett ei sisalda kaloreid. Kalorid tulevad AINULT sellest, mida su oma käsi sinu oma suhu tõstab.
Aaa, ma ei viitsinud järgmist teemat võtta.

+2
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.11 18:16; 06.11 17:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Flux. Ongi tegelikult AD mida kirjutatakse ka buliimikutele. Ise sain sellega 7kg lahti.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elontril nt. Langetab hoopis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ükski tablett ise ei tekita kaalutõusu, vaid võib suurendada salamisi ja vaikselt söögiisu, mille tõttu ka kehakaal tõuseb.

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.11 19:17; 06.11 22:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugege nende tablettide kõrvalmõjudest(nii palju kui praegu teatakse) ja igasugune tahtmine sellist mürki süüa peaks kaduma

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugege nende tablettide kõrvalmõjudest(nii palju kui praegu teatakse) ja igasugune tahtmine sellist mürki süüa peaks kaduma

Loomulikult jah, parem istuge nutke eluaeg nurgas ja kui sellest tüdinete, tehke suitsiid?

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.11 18:16; 06.11 17:46;
To report this post you need to login first.

Lugege nende tablettide kõrvalmõjudest(nii palju kui praegu teatakse) ja igasugune tahtmine sellist mürki süüa peaks kaduma

Vastik on selliseid võhikute kommentaare lugeda. Ilmselgelt pole sa ise ei ärevuse ega depressiooni all kannatanud! Tead, kui sul on valida kahe halva variandi vahel, siis saa pead neist parema valima, mis parata!

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need, kes siin kahtlevad, olete kunagi ravimite pakendi infolehti lugenud? Kaalutõus on täiesti reaalne ja päris kõrvaltoime.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need, kes siin kahtlevad, olete kunagi ravimite pakendi infolehti lugenud? Kaalutõus on täiesti reaalne ja päris kõrvaltoime.

Jah olen lugend. Tarvitan ise ka ravimit(ei ole ad), mille üheks sagedaseks kõrvalmõjuks on kaalutõus ja isegi rasvumine on välja toodud. Aga ega ravim ise oma toimeainetega ei saa mitte kuidagi moodi kilosid kehale juurde lisada, vaid kaal tõuseb ikka sellepärast et sööiisu suureneb.
Tõesti, söögiisu hooti on suurem aga ma suudan enda söömist kontrolli all hoida. Kui vaja närin porgandit, et söögiisu rahuldada.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.11 19:17; 06.11 22:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võtan ad brintellix( väga kallis rohi on-40 euri karp), ühtegi kõrvaltoimet pole. Paraku nüüd ei ravi enam ka mu ärevust…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on nii Citalec kui Cipralex just paar kilo maha võtnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt peamine konks ongi see, et osa antidepressante suurendavad isu + samal ajal muudavad inimese vähemaktiivseks.
Mina võtsin cipralexiga ärevushäiret ravides juurde 15 kilo, sest see lihtsalt muutis mu nii uimaseks ja ükskõikseks kogu maailma suhtes, et minu väga aktiivsest elustiilist sai väga mitteaktiivne elustiil. Söögiisu jäi aga samaks ja nii see kaal tõusiski.

Kaalutõusu ei tekita tavaliselt nö. aktiviseerivad antidepressandid näiteks welbutrin, aga samas seda jällegi ärevuse puhul enamasti ei kasutata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

cipralexiga juurde tulnud umbes 6-7 kg, samas ärevusele mõjub väga hästi. vahepeal kaalu pärast vahetasin fluxi vastu -söögiisu tõesti kadus, kaal langes, aga ärevusele ei aidanud. vahetasin cipralexiks tagasi – iga kell võtan mõned ülekilod kogu selle kupatuse asemel mis mul enne ärevusega kaasnes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Ilu ja tervis AD, mis ei mõju kehakaalule

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.