Esileht Koolilaps Advendikalender neiule

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Advendikalender neiule

Postitas:

Tere. Kas on mingit kalendrit neiule vanuses 13? Ta ei soovi lõhnu ega kosmeetikat. Mänguasjadest jälle välja kasvanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.10 11:12; 19.10 15:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi magusaga kalender? Kommi söövad igas vanuses.

Mina enda pisemale olen juba paar aastat tellinud advendikalendri läbi ühe FB grupi. Seal ka mustkunsti teemalisi, lima tegemise jms.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

väga hea teema! minu 16-aastane soovib ka kindlasti advendikalendrit või et päkapikud käima hakkaksid 🙂 Kommidest pole ta üldse huvitatud- pigem just kosmeetikast. kas keegi võiks jagada veebilehti, kust võimalik tellida mõni tore advendikalender teismelisele? huvitab just, et kust reaalselt olete tellinud ja pole petta saanud 🙂

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.10 11:41; 11.10 12:58; 11.10 13:57; 11.10 14:02; 26.10 19:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

väga hea teema! minu 16-aastane soovib ka kindlasti advendikalendrit või et päkapikud käima hakkaksid ???? Kommidest pole ta üldse huvitatud- pigem just kosmeetikast. kas keegi võiks jagada veebilehti, kust võimalik tellida mõni tore advendikalender teismelisele? huvitab just, et kust reaalselt olete tellinud ja pole petta saanud ????

advendikalendrist neid odavaid kosmeetika tooteid kindlasti ei osta oma neiule. Ostan samuti juba mitu aastat FB grupist mingite maiustustega advendikalendrid. Erinevad Kinderi maiustustega. Selleks aastaks juba ka tellitud.

Kosmeetikat ostan ikka vastavast kohast ja kindla ja sobiva toote.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõned aastad tagasi kinkisin oma teismelisele ehetega advendika. Igas aknakeses oli käevõru, kõrvarõngad jms.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

väga hea teema! minu 16-aastane soovib ka kindlasti advendikalendrit või et päkapikud käima hakkaksid ???? Kommidest pole ta üldse huvitatud- pigem just kosmeetikast. kas keegi võiks jagada veebilehti, kust võimalik tellida mõni tore advendikalender teismelisele? huvitab just, et kust reaalselt olete tellinud ja pole petta saanud ????

advendikalendrist neid odavaid kosmeetika tooteid kindlasti ei osta oma neiule. Ostan samuti juba mitu aastat FB grupist mingite maiustustega advendikalendrid. Erinevad Kinderi maiustustega. Selleks aastaks juba ka tellitud.

Kosmeetikat ostan ikka vastavast kohast ja kindla ja sobiva toote.

Jah ma ka ei mõelnud, mingit suvalist. Minu tütar kasutab nt NYXi tooteid. olen netis näinud erinevate kosmeetikafirmade jõulukalendreid, aga pole siiani tellinud. Millisest FB grupist muidu jutt käib?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.10 11:41; 11.10 12:58; 11.10 13:57; 11.10 14:02; 26.10 19:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas absoluutselt kõikidele neidudele meeldivad ühed ja samad asjad, või äkki võiks arvesse võtta ka tema huvialasid?

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.10 13:06; 19.10 15:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea kuu see detsember, kui iga jumala päev uus vidin, ehe või make-up. Peavad ikka überhead lapsed olema.

+3
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas absoluuytselt kõikidele neidudele meeldivad ühed ja samad asjad, või äkki võiks arvesse võtta ka tema huvialasid?

Millest selline järeldus? Siin ju lihsalt küsitakse ideid, mis ei tähenda automaatselt seda, et “kõikidele meeldivad samad asjad”. Mina näteks ei ole vilunud netis shoppaja, sest mul pole selle jaoks aega. Varem, kui sai palju reisitud, siis oli lihtsam, sest üllatuskingitusi sai reisidelt varutud. Nüüd aga ajad muutunud

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.10 11:41; 11.10 12:58; 11.10 13:57; 11.10 14:02; 26.10 19:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea kuu see detsember, kui iga jumala päev uus vidin, ehe või make-up. Peavad ikka überhead lapsed olema.

Minu jaoks on jõulukuu üllatuste ja imede aeg 🙂 Meeldib, et teismelised siiamaani lähevad mänguga kaasa. Kuna kumbki laps magusat ei armasta, siis otsingi alternatiive. Poeg elab juba eraldi, seega igahommikune päkapiku visiit on komplitseeritud – pigem ostaksin talle mingi laheda jõulukalendri (märkasin kuskil popcorni kalendrit ja erinevate hot choclate jookidega kalendrit). Tütrele otsin ka kommide asemel alternatiivi. Ja tõesti, mul on vedanud – väga head lapsed on, aga jõulukingituste hulk ega hind pole küll kunagi meil olnud seotud sellega, kui “tubli, viks ja viisakas” keegi olnud on.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.10 11:41; 11.10 12:58; 11.10 13:57; 11.10 14:02; 26.10 19:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sooviks ka fb gruppi, kust võib leida erinevaid maiustustega advendikalendrit, samuti pakuks väga huvi popcorni kalender, pole sellist kohanud.

Ise ostsin internetist kingiks ühele neiule make up kalendri, maksis 25 eurot, neiu ema oli talle juba ise aga sarnase kalendri ostnud, seega mul on see üle, loomulikult uus, kilepakendis, eelmisel nädalal ostetud make up kalender, müüksin 20 euroga, kel huvi saatke palun e mail meiliaadressile sopper01@gmail.com

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Saab ka ise advendikalendri teha, endal just on see plaan. Eelmine aasta nägin Prismas, kuidas 2 teismelist tüdrukut valmistasid kellelegi kalendrit ette, advendikalender ise oli kangast ja kotikestega ja kiirnuudleid ja mida nad sinna kõik valmis olid ostnud 😀

Tigeris müüakse tühja advendikalendrit, 2€. Ostsin ja nüüd hakkan sisu otsima:

https://images.app.goo.gl/cuWiPE3gbixybJ6T9

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tellisin oma lapsele Amazonist kalendri, kus käevõru toorik ja siis erinevad ripatsid jms sinna külge. Poiss saab sokisahtli oma aga talle ka väga meeldivad kiiksuga sokid. Muidu oleks imelik 😀

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tahtsin iseendale sel aastal NYX-i advendikalendrit osta, aga õnneks sattusin enne youtubes reviewd vaatama. Seal on sel aastal reaalselt AINULT huulepulgad ja -läiked. Väga pettunud neis, maskikandmise ajal selline haltuura, tõesti pole midagi 26 huuletootega teha (neil on advendikalender kuni dets. lõpuni). Maybelline oli ka jama, Bdy Shop nii ja naa. Seega soovitan ka enne reviewsid vaadata, et kas sisu üldse huvitaks.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.10 13:10; 25.10 21:05; 26.10 16:43; 26.10 17:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.joeandsephs.co.uk/popcorn-advent-calendars-2020

Popcorni kalender.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.10 11:12; 19.10 15:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tellisin oma lapsele Amazonist kalendri, kus käevõru toorik ja siis erinevad ripatsid jms sinna külge. Poiss saab sokisahtli oma aga talle ka väga meeldivad kiiksuga sokid. Muidu oleks imelik ????

Kahju, et need sokid on suures osas ainult jõuluajal kantavad. 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.10 13:06; 19.10 15:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan teismelistele HOIA advendikalendrit:

https://www.hoia.bio/toode/hoia-advendikalender-teen/

kui hind ei ehmata ????

 

 

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mytoys.de lehelt tellisin oma teismelisele kraabitavate piltidega Harry Potteri teemalise kalendri. Seal oli veel igasugu huvitavaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seal on sel aastal reaalselt AINULT huulepulgad ja -läiked. Väga pettunud neis, maskikandmise ajal selline haltuura, tõesti pole midagi 26 huuletootega teha (neil on advendikalender kuni dets. lõpuni).

Valeinfo. On üks 12-day advendikalender huuletoodetega ja teine 24-day igasuguste toodetega. Info pärineb otse L’Orealilt.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.10 16:35; 26.10 16:40; 26.10 16:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seal on sel aastal reaalselt AINULT huulepulgad ja -läiked. Väga pettunud neis, maskikandmise ajal selline haltuura, tõesti pole midagi 26 huuletootega teha (neil on advendikalender kuni dets. lõpuni).

Valeinfo. On üks 12-day advendikalender huuletoodetega ja teine 24-day igasuguste toodetega. Info pärineb otse L’Orealilt.

Jeesus, MIKS sa vaidled, ütlesin ju ka kust oma info sain. Ma ei tea, kuhu L´Oreali infotelefonile helistasid, aga promokalendrid on juba ammu ringluses. Palun, viska ka pilk peale.
https://www.youtube.com/watch?v=9l3LUX5TAz8

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.10 13:10; 25.10 21:05; 26.10 16:43; 26.10 17:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seal on sel aastal reaalselt AINULT huulepulgad ja -läiked. Väga pettunud neis, maskikandmise ajal selline haltuura, tõesti pole midagi 26 huuletootega teha (neil on advendikalender kuni dets. lõpuni).

Valeinfo. On üks 12-day advendikalender huuletoodetega ja teine 24-day igasuguste toodetega. Info pärineb otse L’Orealilt.

Jeesus, MIKS sa vaidled, ütlesin ju ka kust oma info sain. Ma ei tea, kuhu L´Oreali infotelefonile helistasid, aga promokalendrid on juba ammu ringluses. Palun, viska ka pilk peale.

https://www.youtube.com/watch?v=9l3LUX5TAz8

Ma töötan iluvaldkonnas ja minu tööks on kõigega kursis olemine. Ei, ma ei ole poemüüja ????

https://www.kicks.fi/joululahjat/joulukalenteri/diamond-ice-please-24-days-holiday-countdown-calendar

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.10 16:35; 26.10 16:40; 26.10 16:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks poemüüjaks olemine halb peaks olema? Kui sa nii kursis oled kõigega, siis võibolla seletaksid ka sel juhul mis kalender see seal youtube reviews on.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.10 13:10; 25.10 21:05; 26.10 16:43; 26.10 17:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks poemüüjaks olemine halb peaks olema? Kui sa nii kursis oled kõigega, siis võibolla seletaksid ka sel juhul mis kalender see seal youtube reviews on.

Mulle saadavad nad iga kvartal oma uute toodete nimekirjad, viimasel korral siis kaks advendikalendrit ja hunnik muid kinkepakke. Põhjamaade turule. Ausaltöeldes ei viitsi ma isegi seda videot vaadata, sest see mind ei puuduta, võimalik, et tegu on mõne muu turu toodete reviewga.

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.10 16:35; 26.10 16:40; 26.10 16:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arusaadav. Paraku siiski kuskil käärid, sest mu sõbranna oli jõudnud juba selle kalendri tellida ja kui kuulis ka kuskilt, et sisu nördimus, siis nakitses randomilt osad aknad lahti ning siiski kõik huuletooted. Soome, Põhjamaa turg. Ma ei taha vaielda või sinu misiganes ilutoodete teadmisi ning kompetentsi kahtluse alla seada, lihtsalt jagasin infot et kui on teistsugused ootused, ei ole mõtet seda konkreetset toodet osta.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.10 13:10; 25.10 21:05; 26.10 16:43; 26.10 17:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nyxi enda kodukal ka see 24 päeva kalender ja näidistes muud tooted ka peale huuleläigete ja-pulkade. see mis youtubes oli 31-päeva kalender.

no igatahes ma olen jätkuvalt huvitatud igasugustest asjalikest linkidest kust tellida saaks. need mytoys kalendrid on kinu lastele kindlasti “titekad” kuigi seal oli vahvaid asju väiksematele

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.10 11:41; 11.10 12:58; 11.10 13:57; 11.10 14:02; 26.10 19:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.thebodyshop.ee/ee/tooted/kingitused/hind/advendikalendrid/

https://www.sephora.com/product/sephora-collection-wild-wishes-advent-calendar-P461519?om_mmc=aff-linkshare-redirect-tv2R4u9rImY&c3ch=Linkshare&c3nid=tv2R4u9rImY&affid=tv2R4u9rImY-_HNwgs_P47hmbVsDtIoN2A&ranEAID=tv2R4u9rImY&ranMID=2417&ranSiteID=tv2R4u9rImY-_HNwgs_P47hmbVsDtIoN2A&ranLinkID=10-1&browserdefault=true

https://www.johnlewis.com/tutti-co-12-days-of-christmas-scrunchies-and-jewellery-gift-set/gold-multi/p5149930

https://www.notonthehighstreet.com/marthabrook/product/24-days-of-stationery-advent-calendar

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Koolilaps Advendikalender neiule