Esileht Väikelaps Advendikalender tellides

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Advendikalender tellides

Postitas:

Praegu jõuaks tellida välismaisest netipoest advendikalendrid lastele.
Kirjutage palun huvitavaid leide siia, meil tüdrukud 5a ja 9a.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on Playmobili advendikalendrid olnud, lihtsalt sellepärast, et mitte seda jubeda kvaliteediga sokolaadi hommikul esimese asjana näost sisse ajada.
Teine asi on, meil oli ise täidetav advandikalender:

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.10 15:15; 22.10 11:04; 23.10 09:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on Playmobili advendikalendrid olnud, lihtsalt sellepärast, et mitte seda jubeda kvaliteediga sokolaadi hommikul esimese asjana näost sisse ajada.

Teine asi on, meil oli ise täidetav advandikalender:

Sel aastal otsustasin samuti korduvkasutatava kalendrikasuks.
Kust sellist puidust kalenderkuuske saab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tellisin ebayst aastaid tagasi, nt need

Saab vabalt ka ise teha riidekotikestest vms

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.10 15:15; 22.10 11:04; 23.10 09:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lemmikud kalendrid jäävad aastate taha. Nendes oli lugu. See oli nii armas, aga kahjuks selliseid enam ei tehta. Mulle ei meeldi need šokolaadiga üldse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

põhimõtte pärast, ei osta advendikalendrit, et mitte rikkuda lapse tervist igapäevase kommisöömisega, mitte harjutada sellega.
Suss aknalauale ja Ebayst/Aliexpressist igasugu ülisoodsaid vidinaid tellitud ja poest ostetud soodukaga, mis teda huvitaks.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka advendikalendreid kasutusele ei võta, puhtalt seetõttu, et see on ikka nii selgelt seotud kirikliku tähistamisega, millest mina hoidun juba põhimõtte pärast. Lisaks see pidev šokolaadi söömine – no milleks see lapsele hea on?

Aga korduvkasutatav on küll hea mõte, seda kiidan küll takka. Sinna võib ka panna ju peitu mitte ainult šokolaadi, vaid igasugu nänni.

Ma peaksin vbl tegema lapsele hoopis sünnipäevakalendri. Ta sünnipäev on nimelt jõululaupäeval.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ongi nänni- juukseklambreid, poisile miniautod-robotid, kleepsud, mitmevärvipliiatsid, mõned jõuluehted, joonistuslehed, tattood, ostsin ostast üks aasta üllatusmuna kujukesi ja neid sai kasutada, tüdrukule kinderi printessside komplekt, vahel ka kommi jms, aga ma saan ise otsustada. Mugav aseaine päkapiku ja sussitamisele-sokitamisele, lapsed olid hommikul alati esimese asjana kalendri juures (ja ükskord sai “päkapikk” sõimata, et ta on laisk ja lohakas ja unustas asjad tuua 😀 )
Kõige lahedam oleks selle taaskasutatava täidetava kalendri teha koos lastega.

Eks jõuluootus on ju ikka ka neil, kes ei pea adventidest, nemad ootavad lihtsalt jõuluvana, vaheaega, midaiganes. Teiseks, kui lapsed lasteaias ja koolis räägivad, mida päkapikud neile hommikul tõid jne, siis ükski ei taha ka ilma olla ju. Parem siis pisikesed asjad, eks neid nänne koguneb ka mõttetult, aga kasutage siis selliseid, mis ära kuluvad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.10 15:15; 22.10 11:04; 23.10 09:57;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Väikelaps Advendikalender tellides