Esileht Tööelu, raha ja seadused. Advokaadi poole pöördumine

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Advokaadi poole pöördumine

Kuidas pöörduda advokaadi poole? On probleem, sooviks nõustamist aga pole kunagi selle valdkonna inimestega kokku puutunud ja pelgan sinna pöörduda. Võib-olla hakatakse veel mind ennast süüdistama kogu loos. Kui keegi oskab rääkida selles osas midagi siis loeksin hea meelega. Aitäh.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib-olla hakatakse veel mind ennast süüdistama kogu loos.

Kui sul on paks rahakott, siis advokaat ei hakka sind süüdistama, vaid üritab sind sellest pasast välja aidata. Kas see õnnestub või mitte, see oleneb sinu süüteost. Näiteks kui andsid Lasnamäe korteris toimunud joomapeo käigus mõnele nuga, siis hea advokaat võib imet teha ning pääsed heal juhul tingimisi karistusega.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kas sa ikka nt politseil, kohtul, advokaadil, juristil teed vahet?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tee siin mingeid imesid. Võib kasu olla selle vastu, et sind üle ei karistata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust on see sama isik, kes teeb aegajalt perekooli ühesuguse sisuga teema – kuidas keegi pereliige temaga halvasti käitub.  Ja siis küsib siit nõu. Kui temalt küsida, et mis siis täpselt juhtus, siis millegipärast ei vasta. Aga nõu tahab ikka saada.

+4
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud

Minu arust on see sama isik, kes teeb aegajalt perekooli ühesuguse sisuga teema – kuidas keegi pereliige temaga halvasti käitub. Ja siis küsib siit nõu. Kui temalt küsida, et mis siis täpselt juhtus, siis millegipärast ei vasta. Aga nõu tahab ikka saada.

Kas Sa arvad, et Sinu kommentaarist on palju kasu? Tunned ennast nüüd hästi peale seda mulle arusaamatut plärtsatust minu koostatud teemas? Kas tegin Sulle midagi?

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas pöörduda advokaadi poole

Pöördud nii, et pöördudki otse advokaadi poole.  Ongi kogu teadus.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Advokaadid on tavalised inimesed ja advokaadiks olemine on nende töö. Pöördudki nii, et kõigepealt pead välja valima sulle vajaliku ala advokaadid ja siis nendega järjest ühendust võtma. Mina soovitaks kõigepealt helistada. Kui advokaadi number pole avalik, helista büsroosse, palu rääkida konkreetse advokaadiga, ütle, et tegu on võimaliku esinduse või tööga ja ole valmis paari-kolme lausega oma teema kokku võtma. Samuti ole valmis siis samal teemal advokaadile e-kiri saatma. Ongi kogu teadus.

Hea oleks rääkida alguses mitme advokaadiga ja vaadata, kellega kõige paremini suhtlus klapib.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib-olla hakatakse veel mind ennast süüdistama kogu loos.

Millest selline hirm? See ei ole ju advokaadi/juristi töö (nö kohut mõista). Kuidas pöörduda – lihtsalt otsi number, helista ja pane aeg kinni. Milles segadus seisneb?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Advokaadi poole pöördumine