Esileht Tööelu, raha ja seadused. Agendireisile elukaaslane kaasa?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Agendireisile elukaaslane kaasa?

Postitas:

Saab olema esimene agendireis. Küsimus reisitöötajatele-kas agendireisile saab kaasa võtta ka mehe? Nii, et ise tasub reisi eest.

+2
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis asi on agendireis?

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis asi on agendireis?

Google pakett lisaks pk-le on minuteada tasuta.

Midagi taolist näiteks: Agendireisid ongi vajalikud selleks, et reisikonsultandid teaksid, mida nad müüvad. Kõlab vahvalt aga tegelikult pole see mingi pidu ja pillerkaar – päevas tuleb külastada mitmeid ja mitmeid hotelle. Mõned ei ole mitte midagi erilist ja tahaks kohe tagurpidi uksest välja kõndida, teised on aga väga huvitavad ja kui hind oleks taskukohane, saadaks kindlasti kõik kliendid sinna.

Seega, pakun, et muidugi saab.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et sinu peale vaadatakse ikka üsna viltu. Vastuse annab sulle korraldaja.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult saab. Mehe eest maksad sina või ta ise. Lihtsalt kas tal jätkub pappi kõik see glamuur kaasa teha? Iga päev väljasõidud,safarid, muusseumid jne. Need peab ka koha peal ise kinni plekkima. Või passib hotellis ja landib kohalikke ajaviiteks kuniks sa õhtul rampväsinult tagasi saabud ja magama keerad. Mingit “tasuta” lahedat mesinädalate väljasõitu pole mõtet oodata. SEE ON TÖÖ MIDA SA LÄHED SINNA TEGEMA!

+7
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 16:55; 18.02 23:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõned ei ole mitte midagi erilist ja tahaks kohe tagurpidi uksest välja kõndida, teised on aga väga huvitavad ja kui hind oleks taskukohane, saadaks kindlasti kõik kliendid sinna.

Aga kuna huvitavate hotellide hind pole taskukohane, saadetakse kliendid sinna tagurpidi väljatulemise hotelli.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Agendireisile ei soovita meest kaasa võtta, sest see ei ole tõesti mingi tavapärane reis, kus sa rahulikult puhata saad, vaid seal on päevad tihedalt varahommikust õhtuni täis planeeritud. Sina pead nendest üritustest osa võtma ja on üsna kindel, et sa oled lõpuks sellest reisist nii väsinud, et vajad puhkust 🙂

Ühegi turismigrupi reis ei ole nii tihedalt täis planeeritud kui agendireis, turismikatel on puhkamiseks rohkem aega.

ma soovitan sul vähemasti esimesel reisil üksi ära käia, eks siis hiljem ise otsustad, kas teile sobiks selline aktiivne reis, mis kohati võib tõesti igavaks kiskuda, kui järjest on mitu väga sarnast objekti.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 19:26; 19.02 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen reisibüroos palju aastaid töötanud. Palun saa aru, see on tööreis.
See tähendab, et võtad oma mehe tööle kaasa.
Agendireis võib olla päris tiheda programmiga, alates lennufirma infotundidest, kindlustuse infotundidest ja sihtkoha visiitidest hotellidesse, vaatamisväärsustesse.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest, esimesed agendikad olid ikka “ülemõistuse”. Nii palju jooksmist, infot, sebimist. Täiesti jumalik oli voodisse heita ja silm kinni panna. Meest ma kindlasti kaasa ei veaks.

Samas, mida aeg edasi, seda meeldivam 🙂

Kui sul on ka esimene reis, siis äkki suudate selle siiski teineteisest lahus olles üle elada? Ja tõesti, see on ennekõike Sinu Töö, püüa see ka mehele selgeks teha.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

SEE ON TÖÖ MIDA SA LÄHED SINNA TEGEMA!

Mis sa lõugad? Tööreisidele ei tasu kedagi kaasa võtta, eriti esimesel korral. Hiljem oskad ise juba olukorda hinnata. Tavalised tööreisid mida peetakse – nt. koosolekud-nõupidamised on rahulikud, aga kui tööreisi peaeesmärk on kogu järgneva tööala ja objektide tutvustus, siis rõõmusta aga kui sinna lõuna sisse on planeeritud.

+6
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin lausa agentide kokkutulek.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

SEE ON TÖÖ MIDA SA LÄHED SINNA TEGEMA!

Mis sa lõugad? Tööreisidele ei tasu kedagi kaasa võtta, eriti esimesel korral. Hiljem oskad ise juba olukorda hinnata. Tavalised tööreisid mida peetakse – nt. koosolekud-nõupidamised on rahulikud, aga kui tööreisi peaeesmärk on kogu järgneva tööala ja objektide tutvustus, siis rõõmusta aga kui sinna lõuna sisse on planeeritud.

Pea ise!

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 16:55; 18.02 23:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on sobimatu hakata n-ö komandeeringusse meest kaasa vedama. Vähemalt meil ei ole olnud nende reiside jooksul ka sellist vaba aega, kus mehega tilu-lilutada. Ikkagi hommikust õhtuni töine programm, tore küll, aga ikkagi töine.
Lisaks arvan, et sellised agendireisid on natuke ka sellise meeskonnatöö ja töökaaslastega tutvumise, lähedasemaks saamise eesmärgiga. Mida teeks seal isiklik mees, aru ei saa. Samuti jääb natuke arusaamatuks, kuidas mees neid kulusid päriselt maksaks ja millisest reisiosast ta täpselt osa võtab. No näiteks on töötajatele tellitud buss, millega minnakse sihtkohti vaatama. Kas mees sõidaks sellega kaasa? Arvan, et kolleegid pole sellest vaimustuses – mingi võõras inimene pundis, ei saa rahus tööasjugi rääkida. Ja kuidas näeks välja tema osa kompenseerimine tellitud bussist? Firma raamatupidaja läheb halliks, kui üks veidrik ja firmaga mitteseotud isik hakkab arve alusel oma osa maksma. Või istub mees samal ajal st terve päeva hotellis? See on küll kena ühisreis. Või võtab rendiauto ja töllerdab bussil sabas?
Ühesõnaga ma päriselt seda võimalust ei välista, et mees saaks oma raha eest kaasa, aga aru selle mõttest ei saa: see tundub sama kohatu nagu ema töövestlusele kaasa vedada.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pean küll seda lisama, et ei ole siiski väga ebatavaline, et keegi oma mehe või juba teismeeas lapse reisile kaasa veab. Kui lapse kaasa võtmisest veel saab aru, siis mehe kaasavõtmine sellistele reisidele on mulle alati imelik tundunud. Siis see inimene istub seal oma mehega koos, ega teised niisuguse paariga väga suhtlema ei kipu. Kui see võõras mees tuleb juttu rääkima, siis nagu ka eblakas tunne, et milleks?

See on ikka pigem tüütu. Ma ei ole veel sellist olukorda kohanud, et päriselt üldse ei häirigi, kui keegi mingi mehe või elukaaslase kaasa veab. Niisugune paar on sellel reisil ikka suht äralõigatud ja omaette.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 19:26; 19.02 09:21;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Agendireisile elukaaslane kaasa?