Esileht Ilu Aidake leida sooja pikka mantlit

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: Aidake leida sooja pikka mantlit

Postitas:

Erinevalt paljudest perekoolikatest, ei oska mina ilmselt mantlit õigesti kanda, sest minu 10 aastat truult teeninud villane mantel ei näe enam üldse mitte uus välja 🙂 Tõtt tunnistades kannaks muidu ehk selle hooaja veel, aga tundub, et keegi on mu mantlit ka salaja kitsamaks õmblemas käinud ja nüüd nööbid kisuvad inetult. Mis sa hädaga teed, vaja uus osta. Aga esimesed poetiirud kinnitasid, et ma käin kas valedes poodides või on mul mantlile ebarealistlikud nõudmised. Seega palun siinse kollektiivi abi, ehk saan sammukese oma uuele mantlile lähemale.

Mantel peab olema täispikk ja soe. Võib olla villane, võib olla ka sulemantel või mõni muu impegneertoode, peaasi, et on soe. Stiililt mittesportlik, ikka selline kontsasaapa ja käekoti mantel. Aga miks ka mitte tanksaapa mantel. Ja kindlasti kapuuts, mütsi ma ei kanna ja ilma kapuutsita ei ole talvisel ajal neljal päeval seitsmest võimalik autost väljagi tullagi. Värv võiks mitte olla must, aga see ei ole ka kõige olulisem kriteerium, saan mustaga ka hakkama. Ideaalvärv oleks muidugi kas veinipunane või samblaroheline. Hinnapiiriks paneksin 400 eurot. Kui leian midagi sellist, mille puhul tunnen, et see on just minu jaoks tehtud ning mina enam selle mantlita elada ei saa, siis 500.

Internetipoed on täiesti teretulnud valik, ei pea olema kuskil käega katsumiseks, nõustun ka riske võtma.

Aidake hädisel poodlejal ja tema mantlil teineteist leida. Aitäh!

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Montonil on mitu kapuutsiga mantlit, praegu peaks allahindlused ka olema

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rätsep.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinna Kaubamaja

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Montonil on mitu kapuutsiga mantlit, praegu peaks allahindlused ka olema

Pane link, milline neist sinu meelest soliidne on ja teemaalgataja soovidele vastab.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane natuke raha juurde, saad lambanahkse kasuka

http://www.lindante.ee/toode/lambanahast-kasukas/
http://www.lindante.ee/toode/sofia/

.. ja käid 10 aastat jälle

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.12 19:44; 26.12 19:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitaks ka rätsepat, sest kõik need kapuutsiga versioonid on pigem lohvakad ja mitte käekotiversioonid.

Aga pakun ise välja midagi näiteks: Carla G See pole küll kandadeni.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rätsep.

Arvan, et ei saa 500-ga hakkama, kui korralik kangas ka osta.
+ rätsepaga on alati see risk, et kujutad ette, et niisugune ja naasugune, aga kui valmis saab, siis ei kuku sugugi selline välja või ei sobi lihtsalt kehaehitusega.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.12 19:44; 26.12 19:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

rätsepaga on alati see risk, et kujutad ette, et niisugune ja naasugune, aga kui valmis saab, siis ei kuku sugugi selline välja või ei sobi lihtsalt kehaehitusega.

Ja viimati käisid ilmselt rätsepa juures vene ajal ja see õmbles sulle teksast kooliseeliku, mis enam selga ei lähe?
Või mida põnevat veel “tänapäevastest” ömblejatest tead?

+1
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida see ‘täispikk’ tähendab?

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.12 20:23; 27.12 06:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane natuke raha juurde, saad lambanahkse kasuka

http://www.lindante.ee/toode/lambanahast-kasukas/

http://www.lindante.ee/toode/sofia/

.. ja käid 10 aastat jälle

Sellise saamiseks pole vaja mitte raha juurde panna vaid üks kaltsukatiir teha.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane natuke raha juurde, saad lambanahkse kasuka

Kuule, need maksavad 900, teemaalgataja ütles, et kui väga meeldib, siis 500 võiks maksta. Pane natuke juurde…

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peab see ilmtingimata maani olema?

https://www.macys.com/shop/b/womens-long-winter-coats?id=71602

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane natuke raha juurde, saad lambanahkse kasuka

http://www.lindante.ee/toode/lambanahast-kasukas/

http://www.lindante.ee/toode/sofia/

.. ja käid 10 aastat jälle

Ma päris 10 aasta eesmärki ei püstitaks, sellest siis ka see hinnaklass. Aga aitäh hea mõtte eest – senini on kasukad mulle seostunud vaid karusnahafarmides loomade piinamisega. Kui räägime lambanahast, siis see naha sisu on ka kenasti meie toidulauale jõudnud. Aga siiski, kapuuts…

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.12 18:29; 26.12 21:15; 26.12 23:11; 26.12 23:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pigem mõtleks naiseliku ilu rõhutava kübara soetamise peale, kui et mantel peab olema kapuutsiga..kapuuts ei ole ilus ega stiiline väljamõeldis villase mantli puhul.

+1
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinna Kaubamaja

https://www.kaubamaja.ee/naised/uleroivad-ja-jakid/mantlid

lisaks vaata stockmannisse ja veerenni tn asuva baltika poe outletti.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pigem mõtleks naiseliku ilu rõhutava kübara soetamise peale, kui et mantel peab olema kapuutsiga..kapuuts ei ole ilus ega stiiline väljamõeldis villase mantli puhul.

Mantel on siin kliimas praktiline riideese, mitte midagi sellist, millega naiselikku ilu rõhutada. Mul on oma elus olnud üks kübar ja see on oma olemasolu õigustanud laste kadripäevakostüümides. Villase mantli puhul on kapuuts vägagi omal kohal kohal ja stiilne kohe kui mõtled veidi keskaja keepidele ja haldjateemale.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.12 18:29; 26.12 21:15; 26.12 23:11; 26.12 23:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui te ostate mantli, ütleme 400 eurose, siis kuidas saate kindel olla, et järgmisel talvel (või ülejärgmisel) see mantel enam meeldib? Ma ei tea mis mul viga on, aga mu maitse ja eelistused muutuvad nii tihti. Ma võin kanda terve talve pükse ja parkat ja järgmisel talvel kanda ainult seelikut ja põlvedeni villast mantlit. Mu kõige kallim mantel maksis 250 eurot (alla põlve sulemantel) ja täna ta mulle enam üldse ei meeldi, kannaksin ainult äärmise pakasega. Kahju rahast.

Tahaks ka osta midagi, mis püsiks ja mis meeldiks 🙁

Sri teema risustamuse pärast…

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui te ostate mantli, ütleme 400 eurose, siis kuidas saate kindel olla, et järgmisel talvel (või ülejärgmisel) see mantel enam meeldib? Ma ei tea mis mul viga on, aga mu maitse ja eelistused muutuvad nii tihti. Ma võin kanda terve talve pükse ja parkat ja järgmisel talvel kanda ainult seelikut ja põlvedeni villast mantlit. Mu kõige kallim mantel maksis 250 eurot (alla põlve sulemantel) ja täna ta mulle enam üldse ei meeldi, kannaksin ainult äärmise pakasega. Kahju rahast.

Tahaks ka osta midagi, mis püsiks ja mis meeldiks ????

Sri teema risustamuse pärast…

Vat-vat, sa just sõnastasid selle, miks mul on pikka mantlit vaja. Pika mantliga ei ole vahet, kas seal all on teksapüksid, seelik või maani pidulik kleit. Universaalne ülerõivas. Ja loomulkult on mul olemas jope, millega talvel mõnusalt aktiivsemalt tegutseda. Ja kui sa kannad terve talve seelikut, siis sa tahaks, et su põlved oleks sellegipoolest mõnusalt soojas. Või noh, pärast 30aastaseks saamist vähemalt.

Ma olen nõus ka sellega, et mu mantel on üheks hooajaks või mitme hooaja peale konkreetseteks situatsioonideks (teatriskäigu mantel), aga sel juhul ma maksaks ka pigem kuni 200 eurot selle eest.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.12 18:29; 26.12 21:15; 26.12 23:11; 26.12 23:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle erkpunast pikka mantlit palun, aga mitte villast. Hind ka kuni 200.-
Aitäh!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pigem mõtleks naiseliku ilu rõhutava kübara soetamise peale, kui et mantel peab olema kapuutsiga..kapuuts ei ole ilus ega stiiline väljamõeldis villase mantli puhul.

Ikka sulgede ja pitsidega kübar jah!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Parajumpersi Longbear talvejope ja ma olen tõeliselt rahul. Soovitan! Hinda ei tea kahjuks, mees kinkis. Vaevalt, et üle 500€ maksis.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Parajumpersi Longbear talvejope ja ma olen tõeliselt rahul. Soovitan! Hinda ei tea kahjuks, mees kinkis. Vaevalt, et üle 500€ maksis.

Ja kuidas täpsemalt see teemasse läheb?

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.12 20:23; 27.12 06:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Leia endale sobiv mantel ja kui see on kapuutsita, tule minu juurde, teen sobiva kapuutsi mantlile juurde.
Ilus kapuuts sobib nii kinga, kui tanksaapaga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui te ostate mantli, ütleme 400 eurose, siis kuidas saate kindel olla, et järgmisel talvel (või ülejärgmisel) see mantel enam meeldib? Ma ei tea mis mul viga on, aga mu maitse ja eelistused muutuvad nii tihti. Ma võin kanda terve talve pükse ja parkat ja järgmisel talvel kanda ainult seelikut ja põlvedeni villast mantlit. Mu kõige kallim mantel maksis 250 eurot (alla põlve sulemantel) ja täna ta mulle enam üldse ei meeldi, kannaksin ainult äärmise pakasega. Kahju rahast.

Tahaks ka osta midagi, mis püsiks ja mis meeldiks ????

Sri teema risustamuse pärast…

Parka??
Kui sul vähegi stiilitunnetust on ja otsida viitsid, siis tulebki osta klassikaline kenasti taljes mantel. Vaevalt et järgmine aasta see sulle ei meeldi, kui istub seljas nagu valatult.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga pakun ise välja midagi näiteks: Carla G See pole küll kandadeni.

Soe mantel eest nabani lahti???

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.12 11:29; 27.12 11:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Parajumpersi Longbear talvejope ja ma olen tõeliselt rahul. Soovitan! Hinda ei tea kahjuks, mees kinkis. Vaevalt, et üle 500€ maksis.

Ja kuidas täpsemalt see teemasse läheb?

Noh et MEES KINKIS????

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.12 11:29; 27.12 11:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<https://www.kuldnebors.ee/search/search.mec?pob_action=show_post&pob_post_id=81613669&pob_cat_id=11358&pob_link_type=mypost&gt;

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.andmorefashion.com/catalog/product/view/id/611484/s/254887-monton-sulejope/

Soojust ja vastupidavust ei oska kommenteerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Parajumpersi Longbear talvejope ja ma olen tõeliselt rahul. Soovitan! Hinda ei tea kahjuks, mees kinkis. Vaevalt, et üle 500€ maksis.

Parajumpers on ikka 900 euro kandis. Pikad üle 1000. Ja ei ole just kontsasaapa teema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )


Esileht Ilu Aidake leida sooja pikka mantlit

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.