Esileht Pereelu ja suhted Aidake mõista

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Aidake mõista

Postitas:

Milleks neljanda klassi lapsele nutitelefoni uusim tippmudel?

+6
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kas laps nõuab või keegi tuttav ostis oma lapsele? Ei saa aru.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks selle üle pead vaevata?
Ju siis raha liiga palju vabematel. Või on vaja enese upitamiseks seda tehnika viimast sõna.

Ma pigem praktiline inimene ja kitsi ka veel ????
Mees mul ka tahab tehnika tippu(telekad, telefonid, kodumasinad) aga tema raha ja las siis ostab, kui pere selle arvelt näljas olema ei pea.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samal põhjusel, milleks seda ükskõik kellel muul inimesel vaja on.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks samal põhjusel, miks koer lakub oma mune: sest ta saab.

+21
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki laps korjas mitu aastat kokku taskuraha, et see telefon saada? Aga ei, kohe küsima miks ja miks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks neljanda klassi lapsele nutitelefoni uusim tippmudel?

Sest vanematel on raha.
Sest vanemad ei viitsi lapsega tegeleda ja kompenseerivad selle asjadega.
Sest vanemad tahavad pisut ka uhkustada, et “mul isegi lapsel on…jne”
Sest vanematel on väärtushinnangud sinu omadest erinevad VÕI on sissetulek sinul väga väike.
Sest vanematel on pisut ja salaja piinlik enda pärast.
Jne.

Aga kas sa aitaksid kõikidel selle teema kommenteerijatel mõista, kuidas sa ise sellistest lihtsatest asjadest aru ei saa?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.08 11:42; 26.08 14:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui nende perel see võimalik on, miks mitte. Mul ei ole tegelikult ka VAJA just seda käeketti, mis mul on ega isegi rohkem kui kolme-nelja pluusi. Aga mul on rohkem kui 4 pluusi ja käekett. Kui ei saaks endale lubada, siis poleks.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.08 11:59; 26.08 12:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks neljanda klassi lapsele nutitelefoni uusim tippmudel?

Sest vanematel on raha.

Sest vanemad ei viitsi lapsega tegeleda ja kompenseerivad selle asjadega.

Sest vanemad tahavad pisut ka uhkustada, et “mul isegi lapsel on…jne”

Sest vanematel on väärtushinnangud sinu omadest erinevad VÕI on sissetulek sinul väga väike.

Sest vanematel on pisut ja salaja piinlik enda pärast.

Jne.

Või siis esinemisvajadus vanematel. Primitiivne mõtteviis, et kõige kallim on kõige parem. Vajadus teistest üle olla ja oma võimalusi näidata. Võib olla ka nii palju raha ja võimalusi, et ei ole vaja mõelda teemal, miks osta lapsele uusim mudel.
Inimesi on erinevaid. Siinjuures kangastub mulle silme ette üks pooltuttav prouakene, kel haridust heal juhul üheksa klassi ja alla guccimucci midagi selga ei pana, ka lastele mitte. Mees maksab. Naine nõuab. Olgu või võlgu, aga olgu olla.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peab ikka olema tõsine tehnikahuvi või hingemattev pühendumus, et üldse teada ja teise inimese käes ära tunda nüüd see kõige uusim ja kallim mudel. Huvitav, kuidas teemaalgataja ja kadetsejad sellega nii kursis on, et lausa korpuse järgi aru saavad, mitu GBd sellel konkreetsel telefonil on.

Minu isiklikult on küll mobiiltelefon ja isegi iPhone, mille tõttu paljud PKs mu peale haukuma hakkaksid, aga pole aimugi, mis number või veel vähem ma tunnen teiste pihus ära lausa hinnaskaalal erinevad telefonid.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.08 11:59; 26.08 12:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu isiklikult on küll mobiiltelefon ja isegi iPhone, mille tõttu paljud PKs mu peale haukuma hakkaksid, aga pole aimugi, mis number või veel vähem ma tunnen teiste pihus ära lausa hinnaskaalal erinevad telefonid.

Samuti väga õige tähelepanek. Milles võib peituda isegi nii suur iva, et teemaalgataja teema muutub mõtetuks.

Näiteks on naabrilapsel selline 50€ maksev telefon: https://www.osta.ee/sony-xperia-z-142836128.html
See on suht vana, aga neid kriime ju 2m pealt ei näe ja välimuselt ei erine ta mitte eriti näiteks uuest 1300€ maksvast iPhone 11-st.
Mina, isegi tehnikainimesena ilmselt ei teeks põgusal vaatlemisel vahet. Ja rohkem mind ei huvitakski. (a`la “Kuule Madis, ole hea, tule näita, mis telefon sul on” jne)

Teemaalgataja, kuidas sa tead selliseid asju?
Kas sa oled telefonipoe müüa, siis on arusaadav. Sest toodet peab tundma. Aga kui ei ole?
Või rääkis see “madis” ise sinu võsule mingeid muinasjutte ja võsuke kandis ette?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.08 11:42; 26.08 14:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks neljanda klassi lapsele nutitelefoni uusim tippmudel?

Sest vanematel on raha.

Sest vanemad ei viitsi lapsega tegeleda ja kompenseerivad selle asjadega.

Sest vanemad tahavad pisut ka uhkustada, et “mul isegi lapsel on…jne”

Sest vanematel on väärtushinnangud sinu omadest erinevad VÕI on sissetulek sinul väga väike.

Sest vanematel on pisut ja salaja piinlik enda pärast.

Jne.

Aga kas sa aitaksid kõikidel selle teema kommenteerijatel mõista, kuidas sa ise sellistest lihtsatest asjadest aru ei saa?

Siia võib veel lisada: sest vanematel on raha, aga ei ole viitsimist mudeleid võrrelda ja lihtsam on osta kõige “uuem” kui nende arvates kindla peale minek 🙂

Ma telefoni küll nii ei osta, aga kallimat kodutehnikat oleme küll nii ostnud, et kui ei ole viitsimist või pädevust end kurssi viia, siis pigem võtan nö tuntud brändi. Nt robotniiduki ostsime nii, et lihtsalt ei viitsind hakata erinevaid näitajaid võrdlema, et äkki ikka odavam on sama hea jne ja läksime kindla peale välja. Telefoni osas on mul muidugi madalamad nõudmised, peaasi, et saab helistada, pilte teha ja interneti kasutada 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks neljanda klassi lapsele nutitelefoni uusim tippmudel?

1100.-? Ei usu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks neljanda klassi lapsele nutitelefoni uusim tippmudel?

1100.-? Ei usu.

Mina küll usun! Vähemalt ühes asjas on laps klassis esikohal! Ja, oi, seda teiste kadedust!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Pereelu ja suhted Aidake mõista