Esileht Hobinurk Aidatake seletada unenägu

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Aidatake seletada unenägu

Postitas:
Kägu

Olen kaks korda viimase nädala jooksul näinud veidrat unenägu, et astun oma ülemuse kabinetti ja see on tühi, mööblit ei ole ja isegi seinad on tühjad ja valged. Mõlemal korral olen unes imestanud, et miks ta kõik on ära viinud ja toa tühjaks teinud. Ja siis ärkan üles. Reaalelus ma ei tea, et ta kusagile minna kavatseks. Mida selline uni võib tähendada?

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Läheb lapsehoolduspuhkusele?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Läheb lapsehoolduspuhkusele?

Meesterahvas ja lapsed juba suured.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noolid asetäitja kohta?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noolid asetäitja kohta?

Pole meil sellist kohta.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noolid asetäitja kohta?

Pole meil sellist kohta.

Ülemused ei viibi kunagi puhkusel, komandeeringus, dekreedis, ei jää haigeks? Hästi elame! Šovinistlik lähenemine.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaa

Kõige tipuks töötajad töötavad öösel.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noolid asetäitja kohta?

Pole meil sellist kohta.

Ülemused ei viibi kunagi puhkusel, komandeeringus, dekreedis, ei jää haigeks? Hästi elame! Šovinistlik lähenemine.

?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja olen. Vahepealsetest kommentaaridest ei saa aru. Nagu ütlesin, asetäitja ametikohta meil pole. Läbisaamine ülemusega on hea. Lihtsalt imelik, et juba mitmes kord näen unes, et ta on oma asjad kokku pakkinud.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mida tähendab see, et näen unes, et olen eelmisel päeva nii palju joonud, et mälukas on ning ilgelt piinlik on, et ei tea, mis kokku keerasid. Tegelikult ei ole selliseid asju pea kunagi juhtunud (ülikooli ajal vast mõni kord ja sedasi siis üle 25 aasta tagasi).

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Läheb lapsehoolduspuhkusele?

Meesterahvas ja lapsed juba suured.

Mis siis, et mees on? Äkki on uus laps sündimas?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja olen. Vahepealsetest kommentaaridest ei saa aru. Nagu ütlesin, asetäitja ametikohta meil pole. Läbisaamine ülemusega on hea. Lihtsalt imelik, et juba mitmes kord näen unes, et ta on oma asjad kokku pakkinud.

Ja sa päris tõsiselt kohe arvad, et see unenägu tähendab midagi?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja sa päris tõsiselt kohe arvad, et see unenägu tähendab midagi?

Selles mõttes ikka unenäod tähendavad midagi, et nendes justkui mälutakse tegeliku elu sündmused-mõtted-tunded läbi. Ainult et tükid on omavahel nii segi kukkunud, et raske on ära tunda. Mina näiteks nägin täna öösel unes, et tegin niimoodi süüa: võtsin oma kõige suurema pesukausi (vist kaheämbrine) ja lasksin vett ääreni täis. Siis võtsin valmiskeedetud mitmeviljahelbe-pudru ja kallasin sinna sisse. Vett oli liiga palju, valasin suurema osa ära. Siis mõtlesin, et tuleb želatiini panna. Aga suhkrut ka, muidu nad võibolla ei söö. – No ütle nüüd, mis see kõik kokku tähendab! Jah, mingeid retsepte ma eile ajalehesabast lugesin ja üks oli mingi tarretatud sisuga tort, mõtlesin veel, et mul poleks viitsimist sellisega jännata.

Teemaalgatajal ja ülemusel (või siis kellelgi teisel) on äkki mingid korrastamise või sisustamise või muutmise teemad jutuks olnud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen kaks korda viimase nädala jooksul näinud veidrat unenägu, et astun oma ülemuse kabinetti ja see on tühi, mööblit ei ole ja isegi seinad on tühjad ja valged. Mõlemal korral olen unes imestanud, et miks ta kõik on ära viinud ja toa tühjaks teinud. Ja siis ärkan üles. Reaalelus ma ei tea, et ta kusagile minna kavatseks. Mida selline uni võib tähendada?

Kui otseselt võtta, siis töökoht kaob ehk siis koondamine.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pankrot/firma likvideerimine

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ja kui kõike seda eelnevat ei tähenda, siis läheb taevastele radadele.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pakun pankrotti.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Öösiti tuleb magada. Unenägude nägemine demonstreerib, et aju ei lülita välja. Pidevad ärkamised, rahutu ja lühike uni trikitab. See unenägu tähendab, et magama peab.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja olen. Vahepealsetest kommentaaridest ei saa aru. Nagu ütlesin, asetäitja ametikohta meil pole. Läbisaamine ülemusega on hea. Lihtsalt imelik, et juba mitmes kord näen unes, et ta on oma asjad kokku pakkinud.

Tahad unenägusid kangesti uskuda, siis pakun välja kolm tähendust: 1. firma ei täida kohustusi ja likvideeritakse, 3 töötad üle, põled läbi, lahkud. 2. paneb kõrvad pea alla ja saad töökaaslast kaudu teada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanarahva pärimus ütleb selgelt, et kui ülemuse kabinet on tühi, siis saab kits kolmikud.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

vanasti kui sekretäri toas diivan välja viidi, tähendas see sekretäri vallandamist…….

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti kindlasti tähendab see seda, et surud alla oma alateadlikke tundeid oma ülemuse vastu. Hirm võimendub, kuiaju on kaitsetus seisundis. Alateadlik hirm ülemusest eemaldumise ees. No ja kõik see muu vaimne sussa-vussa. Aga no tõesti, kas päriselt keegi usub 21. sajandil unenägusid? Hämmastav.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanarahva pärimus ütleb selgelt, et kui ülemuse kabinet on tühi, siis saab kits kolmikud.

See on väga hea. Sain naerda. Aitäh!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti kindlasti tähendab see seda, et surud alla oma alateadlikke tundeid oma ülemuse vastu. Hirm võimendub, kuiaju on kaitsetus seisundis. Alateadlik hirm ülemusest eemaldumise ees. No ja kõik see muu vaimne sussa-vussa. Aga no tõesti, kas päriselt keegi usub 21. sajandil unenägusid? Hämmastav.

Kas keegi sibi on unes näinud? Direktorid, ülemused, juhid, kõige magusamad positsioonid. Saad ise asetäitjaks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki tähendab seda, et sul on endal mingi eelnev hirm seoses tööga.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Unenägusid selgitada ning mõista on suhteliselt keeruline. Sõltub inimesest, kuidas ta oskab oma hinge kuulata, milline on tema tundlikkus jne.

Põnevamaid unenägusid olen üles tähendanud viimased ca 7 aastat. Analüüsinud ning tõlgendanud. Oskus on ajaga paranenud. Tegemist on üsna laia teemaga ning paari lausega ei ole võimalik selgitada.

Pealkirjas on toodud lehekülg, kus ilmuvad ka unenäod, analüüsid ja tõlgendused. Mõne kuu pärast. Esiotsa on nö sissejuhatavad artiklid ning kirjeldavad tausta.

Lehekülje avasin hiljuti ja lugusid lisan juurde 1-2 korda nädalas. Kui žanr, sealhulgas unenägude analüüsid huvi pakuvad, siis head lugemist! Lugemine on tasuta!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Hobinurk Aidatake seletada unenägu