Esileht Ilu Aja broneerimine Malva kliinikusse

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 61 )

Teema: Aja broneerimine Malva kliinikusse

Postitas:
Kägu

Kas keegi teab, kuidas M. Malva kliinikusse aega saab? Kui kodulehe kaudu päring saata, siis sellele ei vasta keegi midagi. Kui helistada, siis telefon kutsub, aga vastu ei võeta. Kui korra helistatigi tagasi ja lubati paari tunni jooksul aeg pakkuda, siis keegi ei helistanud. Kui saatsin  sms-i  tagasi helistanud numbrile, siis see läks vist kuskile mutiauku – mingit vastust ei tule. Mis variante veel on?  

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta helistab ise tagasi, kirjutasin ka esialgu kodulehe kaudu, siis palus telefoninumbri saata, pärast võttis ise ühendust mõned päevad hiljem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul läks ka aega, aga mingil ajal võttis ikkagi ise ühendust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma sellisesse kohta ei tahaks minnagi, kus klienti nii ükskõikselt suhtutakse.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma sellisesse kohta ei tahaks minnagi, kus klienti nii ükskõikselt suhtutakse.

Ära siis mine. Sellepärast odavamad hinnad ongi, et pole assistente ees ja taga ja arst vastab ise. Sina mine sinna, kus ainult assistentidega saadki suhelda, arsti näed opipäeval heal juhul, aga vähemalt vastatakse minutipealt.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA olen. Igatahes pole ta tagasi helistanud ega sõnumile vastanud. Kahju. Malva hinnad on parimad ja ka tema lõikusi kiidetakse foorumites. Ei teagi, kelle juures siis ülalaugusid lasta lõigata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma sellisesse kohta ei tahaks minnagi, kus klienti nii ükskõikselt suhtutakse.

Ära siis mine. Sellepärast odavamad hinnad ongi, et pole assistente ees ja taga ja arst vastab ise. Sina mine sinna, kus ainult assistentidega saadki suhelda, arsti näed opipäeval heal juhul, aga vähemalt vastatakse minutipealt.

Üks assistent ei tohiks nüüd erakliinikule küll üle jõu käia.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks assistent ei tohiks nüüd erakliinikule küll üle jõu käia.

Nagu ütlesin, on hinnad sellevõrra ka odavamad. Igaüks saab ise valida. On teisigi kliinikuid, kus arst ise suhtleb ja mina olen alati need valinud. Ei ole probleemi, kui peab veidi ootama. Heade kirurgide juurde ootad oma operatsiooni nagunii kuude viisi. Näiteks Triin Vasara juurde aega pannes vastati küll kohe, aga konsultatsiooniaeg oli juulis pannes alles oktoobrisse.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täpselt ei mäleta, aga mul oli ka jama selle helistamisega. Vist proovisin mitu korda, kuni lõpuks keegi vastas. Siis leppisime opi päeva kokku ja järgnes jälle vaikus, kuna oli koroona-aeg, siis olin päris mures, et kas siis opp ikka toimub või ei, puhkus oli planeeritud. Aga arst helistas kenasti piisava ajavaruga ja op sai tehtud. Kokkuvõttes olen rahul ja läheks tagasi ka, mulle meeldis, et polnud erilist jõuramist. Ma pole Tallinnast, ei pidanud sõitma eelnevalt konsultatsiooni ja ka niidid lasin perearsti õel välja võtta, ei viitsinud Tallinna sõita. Muidugi üks võimalus on ka ise kohale hoopis minna, mitte helistada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi üks võimalus on ka ise kohale hoopis minna, mitte helistada.

Ma ja pole Tallinnast. Narr sõita lihtsalt selleks kohale, et aeg kinni panna ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma helistaks ise uuesti, ei võta ju tükki küljest ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma helistaks ise uuesti, ei võta ju tükki küljest ära.

Helistasingi täna hommikul kl 10. Sama lugu: kõne oli suunatud, keegi vastu ei võtnud ja siiamaani on vaikus.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aeg olemas. Järgmiseks aastaks küll, aga vähemalt on kirjas 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA olen. Annan teada, et eile õhtul helistati kliinikust tagasi ja pakuti tänaseks aega, sest keegi patsient jäi haigeks. Nüüdseks on mul juba käidud ja lõigatud. Jääb ainult oodata, millal see ilus tädi nende sidemete ja sinikate alt välja ilmub ????.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA olen. Annan teada, et eile õhtul helistati kliinikust tagasi ja pakuti tänaseks aega, sest keegi patsient jäi haigeks. Nüüdseks on mul juba käidud ja lõigatud. Jääb ainult oodata, millal see ilus tädi nende sidemete ja sinikate alt välja ilmub ????.

Sina oled küll julge naine, tahad alles aega panna ja siis kohe homme operatsioonile. Mina ei oleks küll nõustunud. Esiteks mul on vaja ikka hingelist valmisolekut ja niimoodi päevapealt puhkusele ka ei saa jääda.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina oled küll julge naine, tahad alles aega panna ja siis kohe homme operatsioonile. Mina ei oleks küll nõustunud. Esiteks mul on vaja ikka hingelist valmisolekut ja niimoodi päevapealt puhkusele ka ei saa jääda.

Ausalt öeldes olen ma siin hingeliselt valmistunud mitu aastat juba. Ikka tehtud ei saanud. Praegu ongi kõige parem meel selle üle, et ära tegin!

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA olen. Annan teada, et eile õhtul helistati kliinikust tagasi ja pakuti tänaseks aega, sest keegi patsient jäi haigeks. Nüüdseks on mul juba käidud ja lõigatud. Jääb ainult oodata, millal see ilus tädi nende sidemete ja sinikate alt välja ilmub ????.

Kas eelnevalt siis mingit konsultatsiooni ja ülevaatust ei toimugi? Kas ongi nii, et ma ise otsustan, et mul on ringlõikust vaja. Siis helistan ja homme lähen otse opile. Ilma, et arst oleks mind enne näinudki?

Võib-olla ma hindan oma välimust ise valesti ja mul ei olekski ringlõikust vaja?

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA olen. Annan teada, et eile õhtul helistati kliinikust tagasi ja pakuti tänaseks aega, sest keegi patsient jäi haigeks. Nüüdseks on mul juba käidud ja lõigatud. Jääb ainult oodata, millal see ilus tädi nende sidemete ja sinikate alt välja ilmub ????.

Kas eelnevalt siis mingit konsultatsiooni ja ülevaatust ei toimugi? Kas ongi nii, et ma ise otsustan, et mul on ringlõikust vaja. Siis helistan ja homme lähen otse opile. Ilma, et arst oleks mind enne näinudki?

Võib-olla ma hindan oma välimust ise valesti ja mul ei olekski ringlõikust vaja?

Minu meelest ka üliveider – paned telefoni teel aja ja siis kohe ilma konsultatsioonita opilauale.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nende ringlõikuste ja muude asjade kohta ma ei tea, aga ülalaud on selline lihtsam protseduurike, tehakse kohaliku tuimastusega ja võtab aega 30-40 minutit, seal tõesti eelnevalt midagi konsulteerida ei ole. Mulle see sobis väga hästi, et ei pidanud mitu korda Tallinna vahet sõitma. Helistades küsiti vanust ka ja mina 50, seal vist pole arstil kahtlustki, et gravitatsioon on oma töö teinud.

 

 

 

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei, kes tema juures käinud, kas niite võtab välja Malva ise või keegi teine?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neile, kes siin huupi pakuvad, et tal pole isegi assistenti vm töötajaid, siis milleks lahmida. Tal on ees admin ja kliinikus assistendid. Kliinik, nagu kliinik ikka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina näiteks selleks hetkeks, kui aega broneerisin, olingi hingeliselt valmis. Seni, kuni kahtlesin, ei broneerinud ka aega.

Ja vahel on selline ootamatu kutse ka parem, ei jõua ennast ,,üles kruttida,,.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei, kes tema juures käinud, kas niite võtab välja Malva ise või keegi teine?

Õde võtab välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas taastumine on olnud? Kas julged juba inimeste hulka minna? Mis lõplik hind oli, kui saladus pole? Endal veebruaris ülemiste laugude lõikus ees ootamas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA olen. Annan teada, et eile õhtul helistati kliinikust tagasi ja pakuti tänaseks aega, sest keegi patsient jäi haigeks. Nüüdseks on mul juba käidud ja lõigatud. Jääb ainult oodata, millal see ilus tädi nende sidemete ja sinikate alt välja ilmub ????.

TA, ootame muljeid. Kuidas on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina näiteks selleks hetkeks, kui aega broneerisin, olingi hingeliselt valmis. Seni, kuni kahtlesin, ei broneerinud ka aega.

Ja vahel on selline ootamatu kutse ka parem, ei jõua ennast ,,üles kruttida,,.

Sinu hingeline valmisolek on üks asi, imestama paneb, et ei mingeid eelnevaid med.analüüse, konsultatsiooni, üks aeg öeldakse ära, suvaline kohe asemele…
Kliiniku vastu usaldust see konveier ja siin kirjeldatud kontakteerumise (puuduvad) võimalused küll ei tekita

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen ka aru saanud, et vähemalt narkoosiga teostatavate protseduuride puhul tehakse alati eelnev terviseuuring – vereproovid, südameuuring.

Vähemalt mul on alati nii olnud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen ka aru saanud, et vähemalt narkoosiga teostatavate protseduuride puhul tehakse alati eelnev terviseuuring – vereproovid, südameuuring. Vähemalt mul on alati nii olnud.

Silmade lõikus ju pole narkoosiga, vaid kohaliku tuimastusega, sama hea, kui sul mõni sünnimärk ära lõigataks. Ei tehta siis mingeid uuringuid.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen ka aru saanud, et vähemalt narkoosiga teostatavate protseduuride puhul tehakse alati eelnev terviseuuring – vereproovid, südameuuring. Vähemalt mul on alati nii olnud.

Silmade lõikus ju pole narkoosiga, vaid kohaliku tuimastusega, sama hea, kui sul mõni sünnimärk ära lõigataks. Ei tehta siis mingeid uuringuid.

Jah, ma pidasin silmas tegelikult näo ringlõikust. See ju toimub narkoosis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA, ootame muljeid. Kuidas on?

Normaalne on. Täpselt nii nagu teised siinsetes ülalaugude lõikamise teemas on kirjeldanud: paistetus tekkis 2. päeval, sinikad 3. päeval, kiire paranemine hakkas peale niitide eemaldamist. Üllatas, et mitte mingit valu ei olnud, ühtegi tabletti võtma ei pidanud. Mul on efekt ikka tuntav, sest laud olid väga alla vajunud, iga kord, kui peeglist mööda läksin, läks tuju pahaks. Nüüd näen noorem välja küll, silmad on suuremad, ripsmedki koolduvad kaardu jälle ja nägemisväli on avaram. Siiani ei usu, et ära tegin, võtsin hoogu oma viis aastat. Hea otsus ja hästi kasutatud raha.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 61 )


Esileht Ilu Aja broneerimine Malva kliinikusse