Esileht Pereelu ja suhted Ajendatud Herkeli teemast

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Ajendatud Herkeli teemast

Postitas:

Ajendatud Herkeli teemast, kas teie isiklikult või keegi teie tutvusringkonnast on taolise juhtumiga kokku puutunud, kus abielus mees saab armukesega lapse? Milliseks on olukord kujunenud ja kuidas osapooltel edasine elu on läinud?

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ajendatud Herkeli teemast, kas teie isiklikult või keegi teie tutvusringkonnast on taolise juhtumiga kokku puutunud, kus abielus mees saab armukesega lapse? Milliseks on olukord kujunenud ja kuidas osapooltel edasine elu on läinud?

Ei tea, kuid antud olukorras oleks võinud kõigepealt vana suhte ära lõpetada, kui uuega alustada. Kui inimesed kasvasid lahku ja lahendust, koos edasi liikumiseks mitte kuidagi ei leitud, siis oleks võinud vähemalt oma partneriga aus olla ja kõigi osapoolte suhtes väärikust säilitada ja laiali minna.

+17
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida on nämmutada nagu imeasja, neid mehi on ju nagu kirjusid koeri!

+13
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, on selline tuttav, kes sai abielumehega lapse. Mees oli siis 50+, naine 40 kanti. Mees jäi vähemalt esialgu oma vana pere juurde (ta üks laps oli juba täisealine, teine teismeline). Kas oli plaan ka uue naisega kodu mängima hakata, ma ei tea. Edasi sai kahjuks nii, et mees suri, kui laps oli paarikuune.

Ahjah, tegelikult tean oma lapsepõlvest ka lugu, kus 35-aastane naine tahtis vähemalt last saada, kui meest ei ole. Ja leidiski abielumehe, kes oli nõus seda last tegema. Naine kasvatas last üksi. Abielumees koos perega kolis mõne aja pärast mujale, kas põhjuseks oli see laps või ei, ei tea.

Ma usun, et sedalaadi lugusid on väga palju.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul endal sõbranna lähenes 40-le-lasi abielumehel lapse teha.
Küsisin ka miks? Ütles, et abielumehel pole suguhaigusi ja head geenid. Lisaks vabu mehi pole, kellega võiks last teha. Mingi point tal oli olemas.

Küll aga ma ei kujuta “lapsetegemist” ette, et kuidas see välja näeb, kui armumist ja kirge seal taga pole

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll aga ma ei kujuta “lapsetegemist” ette, et kuidas see välja näeb, kui armumist ja kirge seal taga pole

Imelik inimene. Pole ju eriti muud vaja, kui lasta omale till sisse torgata ja spermat pritsida. Sellega saab iga mees hakkama. Või ei lähe sa ise märjaks?

Abielumees on hea kindel valik, haiguste risk on väiksem. Ma ilmselt laseks kasutada kondoomi, kuid torkaks augud sisse.

+3
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.08 21:53; 17.08 15:40; 17.08 16:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ilmselt laseks kasutada kondoomi, kuid torkaks augud sisse.

Mis mõttega see kondoom siis üldse?

+11
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.08 22:19; 17.08 15:04; 17.08 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll aga ma ei kujuta “lapsetegemist” ette, et kuidas see välja näeb, kui armumist ja kirge seal taga pole

Enam vähem sama, mis armumise ja kirega näeb välja. Aga häda selles, et ega see ei ole loterii, kus iga loos võidab, seega peab ilmselt mitu korda jamama, kui just väga ei vea.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul endal sõbranna lähenes 40-le-lasi abielumehel lapse teha.

Küsisin ka miks? Ütles, et abielumehel pole suguhaigusi ja head geenid. Lisaks vabu mehi pole, kellega võiks last teha. Mingi point tal oli olemas.

Küll aga ma ei kujuta “lapsetegemist” ette, et kuidas see välja näeb, kui armumist ja kirge seal taga pole

No mina ju olin. Pikalt vaba ja vallaline, ning ka vabalt saadaval.

+1
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.

Perekooli Moderaator

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ilmselt laseks kasutada kondoomi, kuid torkaks augud sisse.

Mis mõttega see kondoom siis üldse?

Tõesti ei saanud mõttest aru? Mees teab, et tema laps ei saa olla, kumm ju peal, naine saab rahulikult üksi kasvatada. Nii sain mina vähemalt algpostitaja mõttest aru.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ilmselt laseks kasutada kondoomi, kuid torkaks augud sisse.

Mis mõttega see kondoom siis üldse?

Tõesti ei saanud mõttest aru? Mees teab, et tema laps ei saa olla, kumm ju peal, naine saab rahulikult üksi kasvatada. Nii sain mina vähemalt algpostitaja mõttest aru.

Kuna see teema siin oli “ajendatud Herkeli teemast” ja olukorrast, kus “abielumees saab armukesega lapse”, teisisõnu (järgneb eilse päeva kuulsaim fraas) tegu teadliku otsusega – siis ei saanud jah aru.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.08 22:19; 17.08 15:04; 17.08 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mõttega see kondoom siis üldse?

Et suguhaigusi ei saaks. Kunagi ei tea ette, milline ringitõmbaja võib abielumehe naine olla.

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.08 21:53; 17.08 15:40; 17.08 16:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mõttega see kondoom siis üldse?

Et suguhaigusi ei saaks. Kunagi ei tea ette, milline ringitõmbaja võib abielumehe naine olla.

Kondoomi sisse augu tegemine aitab suguhaiguste vastu tõesti hästi! 🙂

+18
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.08 22:19; 17.08 15:04; 17.08 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kondoomi sisse augu tegemine aitab suguhaiguste vastu tõesti hästi! ????

Loomulikult aitab. Sperma saab välja, haigused ei saa sisse ega välja. Kontaktpind on kondoomiga kaitstud. Haigused levivad mikrokahjustuste kaudu, mida põhjustab füüsiline kontakt tupe ja peenise vahel.

Loomulikult, kui sperma ise juba haigust sisaldab, siis on olukord keerulisem.

+1
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.08 21:53; 17.08 15:40; 17.08 16:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kondoomi sisse augu tegemine aitab suguhaiguste vastu tõesti hästi! ????

Loomulikult aitab. Sperma saab välja, haigused ei saa sisse ega välja. Kontaktpind on kondoomiga kaitstud. Haigused levivad mikrokahjustuste kaudu, mida põhjustab füüsiline kontakt tupe ja peenise vahel.

Loomulikult, kui sperma ise juba haigust sisaldab, siis on olukord keerulisem.

kehavedelikega haigused levivadki, mil moel siis veel?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean, mees mõned aastad suhtles, siis arvas, et vana pere juures ikka stabiilsem. Laps teda tundma ei saanudki, mees suri haiguse tõttu.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ilmselt laseks kasutada kondoomi, kuid torkaks augud sisse.

Mis mõttega see kondoom siis üldse?

Tõesti ei saanud mõttest aru? Mees teab, et tema laps ei saa olla, kumm ju peal, naine saab rahulikult üksi kasvatada. Nii sain mina vähemalt algpostitaja mõttest aru.

aga elatise nõudega tuleb see kohe välja. meil ei ole veel kohtuprotsesse olnud, kumm peal, augud sees ja laps. tegelikult kui kummi auk teha, siis seda kummi peale ei saagi panna, läheb kohe katki või kasutuse ajal katki.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 13:41; 23.08 15:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul endal sõbranna lähenes 40-le-lasi abielumehel lapse teha.

Küsisin ka miks? Ütles, et abielumehel pole suguhaigusi ja head geenid. Lisaks vabu mehi pole, kellega võiks last teha. Mingi point tal oli olemas.

Küll aga ma ei kujuta “lapsetegemist” ette, et kuidas see välja näeb, kui armumist ja kirge seal taga pole

No mina ju olin. Pikalt vaba ja vallaline, ning ka vabalt saadaval.

Sa oled ühes teemas vaba ja vallaline meesprostituut, teises teemas hõivatud mees, kes kohe-kohe saab mingi kümnendat korda isaks. Otsusta ära juba.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kondoomi sisse augu tegemine aitab suguhaiguste vastu tõesti hästi! ????

Loomulikult aitab. Sperma saab välja, haigused ei saa sisse ega välja. Kontaktpind on kondoomiga kaitstud. Haigused levivad mikrokahjustuste kaudu, mida põhjustab füüsiline kontakt tupe ja peenise vahel.

Loomulikult, kui sperma ise juba haigust sisaldab, siis on olukord keerulisem.

Isver, kas nii lolle inimesi on tōesti olemas?

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.08 14:08; 21.08 14:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ajendatud Herkeli teemast, kas teie isiklikult või keegi teie tutvusringkonnast on taolise juhtumiga kokku puutunud, kus abielus mees saab armukesega lapse? Milliseks on olukord kujunenud ja kuidas osapooltel edasine elu on läinud?

Ei tea, kuid antud olukorras oleks võinud kõigepealt vana suhte ära lõpetada, kui uuega alustada. Kui inimesed kasvasid lahku ja lahendust, koos edasi liikumiseks mitte kuidagi ei leitud, siis oleks võinud vähemalt oma partneriga aus olla ja kõigi osapoolte suhtes väärikust säilitada ja laiali minna.

Pool aastat tagasi käis Herkel veel oma Kaiega presidendi vastuvõtul, järelikult semmis ikkagi paralleelselt mõlemaga.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.08 14:08; 21.08 14:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean mitut juhust, mees elaski n.ö. topelt elu. Tutvuskond kõik teadsid, et on noor armuke ja selle poeg – ei salanudki, käisid koos väljas ka. Enda naine oli suht rikas, iseseisev ning mees ei kiirustanud ka teda maha jätma. Armukese vanematele see muidugi ei meeldinud, et tütrel selline suhe oli. Ei teagi, mis sellest sai.
Sõbranna aga rääkis sellise loo – et mehel oli armuke, kes siis otsustas lapse saada, et mees lõpuks oma abikaasa juurest ära läheks. Mees läkski… uue armukese juurde. Aga kaks mahajäetud naist said nüüd hoopius uue ja ühise vaenlase – mehe kolmanda naise ning moodustasid nüüd ühisrinde. Naerma ajab hoopis see, et tegelikult oleks viha pidanud olema suunatud sellise mehe vastu.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõus viimasega. On ikka väärt mehed, et nende pärast kraagelda. Huvitav, kas mitu meest ka pidevalt mõne naise pärast lolliks lähevad ja pidevalt üksteist üle trumbata soovivad ja võidurasestada jm lolluseid??

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõus viimasega. On ikka väärt mehed, et nende pärast kraagelda. Huvitav, kas mitu meest ka pidevalt mõne naise pärast lolliks lähevad ja pidevalt üksteist üle trumbata soovivad ja võidurasestada jm lolluseid??

Kindlasti on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 13:41; 23.08 15:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul selline olukord olnud. Mees oli suhtes (polnud abielus). Soovisime ühist elu ja leida kõigile osapooltele neid rahuldava lahenduse ehk istusime kolmekesi maha, aga ikkagi on tulemus selline, et mina olen üksi, nende elu jätkub samamoodi. Minu laps pole oma isa kunagi näinud kahjuks. Mis iganes nad veel omavahel arutasid hiljem… Minuga ühendust ei võetud, kõnedele, fb vestlustele ja e-kirjadele ei vastatud. Elame väga lähestikku, aga kohtunud pole üllataval kombel.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Pereelu ja suhted Ajendatud Herkeli teemast

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.