Esileht Kodunurk Aknapesurobot

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Aknapesurobot

Postitas:
Kägu

Kas kellelgi siinsetest on see ka? Oskate soovitada või laita? Aknaid vaja pesta mitmes kohas, vanemad ka enam ei jaksa ja kaalun ostu, aga ei ole kogemusi sellega tuttavatel kellelgi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin on nende robotite kohta varasemalt mitmeid teemasid olnud, kus kogemusi on jagatud. Minu kogemus on, et kui saab akendele ka ilma robotita ligi, siis ei ole mõtet osta. Kui on suured ja mitte avatavad aknad, mida saab pesta ainult tõstukiga (nagu nt mul), siis tasub ära, aga üldiselt saab käsitsi aknad kiiremini ja kvaliteetsemalt pestud. Robot jätab triibuliseks ja ei pese korralikult. Mul on Mamibot.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kinnikuivanud mustust lahti ei võta, jätab triibuliseks. Lisaks neid lappe on jube vähe kaasas, kui ühe akna pesu lõpetad, on lapp juba must. Ma soovitan roboti asemel soojalt Kärcheri aknapesurit, tõesti efektiivne ja triipe ei jäta. Pikema varre saab juurde osta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Xiaomi hutt w66 saab osta lisalappe juurde, vt kaup24.ee, olen rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kinnikuivanud mustust lahti ei võta, jätab triibuliseks. Lisaks neid lappe on jube vähe kaasas, kui ühe akna pesu lõpetad, on lapp juba must. Ma soovitan roboti asemel soojalt Kärcheri aknapesurit, tõesti efektiivne ja triipe ei jäta. Pikema varre saab juurde osta.

Täpselt sama soovitus. Minu kogemus robotiga jääb küll umbes 5 aasta taha, aga ma eriti ei usu, et midagi oluliselt paremaks läinud on selle ajaga. Aken oli täiesti must peale roboti kasutamist. Robotit on mõtet vist kasutada vähemäärdunud akende pidevaks pesuks, siis äkki on temast kasu. Aga selliselt kui meil kombeks, et 1-2 korda aastas pestakse aknaid – mõttetu. Ja Kärcher on imeriist, suudab palju.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina suhteliselt värske robotiomanik. Kui ostsime, siis oli liiga kül, et väljast pesta, seest pesi ilusti, aga peale poolte akende pesemeist pidi vahepeal paar tundi laadima.

Peale talve väljast aknaid pesta ei õnnestunud, küll kaebas, et Im stuck või Im slipping, lõpuks lõin käega ja pesin käsitsi ära.  Eks näis, kas suvel õnnestub pesta, aga ma lootsin rohkem.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kinnikuivanud mustust lahti ei võta, jätab triibuliseks. Lisaks neid lappe on jube vähe kaasas, kui ühe akna pesu lõpetad, on lapp juba must. Ma soovitan roboti asemel soojalt Kärcheri aknapesurit, tõesti efektiivne ja triipe ei jäta. Pikema varre saab juurde osta.

Aga kui mul on 7 korrus ja suured aknad lahti ei käi siis selle varrega ikka vist ei jõua väikese akna kaudu nühkida. Ei julge seal väga kõõluda.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Laenutamine tuttavalt ja ei sobinud, aken jäi triibuliseks ja lihtsam on teha Kärcheriga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oli varem Winbot (arvan, et 880, aga täpselt ei mäleta – praegu palju uusi mudeleid, tookord veel polnud, oli parim). Muidugi ei pese ta 100 % puhtaks, aga mulle meeldis. Meil kõrge korrus ja 6 akent pesta ning aitas ikka väga. Mulle sobis igal juhul rohkem kui kuskil kõõlumine jms.

Kui see läks rikki, siis mõtlesin, et kohe ostan uue. Ei olnud mingit tahtmist enam käsitsi pesta. Ostsin soodsama, mõtlesin, mis seal ikka vahet on. Ostsin Mamiboti (arvan, et W 120-T). Nüüd siis sellega 2 hooaega kogemust. Selle enda lapid läksid paari korraga (pesumasinas pestes) läbi. Võtsin oma vana Winboti lapid kasutusse ja nendega töötab ideaalselt.

Hetkel, kui googeldasin, nägin väga palju uusi mudeleid. Mina sain hästi palju kasulikku infot kodurobotid.ee meilile kirjutades.

Robotid on üldiselt mõeldud siiski mitte ülimustade akende pesemiseks, pigem tihemini pesta. No ausalt öeldes olen mina ka väga musta akent pesnud.

Winbotil oli juhendis, et musta akent peske 2 x. Mamibotil oli öeldud, et ärge väga musta akent peske.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oli varem Winbot (arvan, et 880, aga täpselt ei mäleta – praegu palju uusi mudeleid, tookord veel polnud, oli parim). Muidugi ei pese ta 100 % puhtaks, aga mulle meeldis. Meil kõrge korrus ja 6 akent pesta ning aitas ikka väga. Mulle sobis igal juhul rohkem kui kuskil kõõlumine jms.

Kui see läks rikki, siis mõtlesin, et kohe ostan uue. Ei olnud mingit tahtmist enam käsitsi pesta. Ostsin soodsama, mõtlesin, mis seal ikka vahet on. Ostsin Mamiboti (arvan, et W 120-T). Nüüd siis sellega 2 hooaega kogemust. Selle enda lapid läksid paari korraga (pesumasinas pestes) läbi. Võtsin oma vana Winboti lapid kasutusse ja nendega töötab ideaalselt.

Hetkel, kui googeldasin, nägin väga palju uusi mudeleid. Mina sain hästi palju kasulikku infot kodurobotid.ee meilile kirjutades.

Robotid on üldiselt mõeldud siiski mitte ülimustade akende pesemiseks, pigem tihemini pesta. No ausalt öeldes olen mina ka väga musta akent pesnud.

Winbotil oli juhendis, et musta akent peske 2 x. Mamibotil oli öeldud, et ärge väga musta akent peske.

unustasin veel lisada, et tasub tõesti uurida, mis juhtmega, mis ilma. minul mõlemad olnud juhtmega. seal googeldades on andmed ka, kui kaua kannatab ilma juhtmeta pesta, et laadida. see juhe on väga pikk ning ei sega pesemist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma eelmisel aastal tellisin Naistelehes ilmunud artikli põhjal sealse testi võitnud roboti, oli mingi Lierac vmt. Kui töötas, siis pesi täitsa korralikult. Sellega peabki tihedamini pesema, mitte korra aastas, nagu käsitsi. Aga häda oli see, et see masin lihtsalt ei töötanud mul juba pärast paari kasutuskorda, jõuras küll, aga vaakumit sisse ei võtnud ja pesema ei hakanud. Saatsin tagasi, sain uue, ja jälle täpselt sama jama. Siis rohkem ei viitsinud ja jüsisin raha tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma eelmisel aastal tellisin Naistelehes ilmunud artikli põhjal sealse testi võitnud roboti, oli mingi Lierac vmt. Kui töötas, siis pesi täitsa korralikult. Sellega peabki tihedamini pesema, mitte korra aastas, nagu käsitsi. Aga häda oli see, et see masin lihtsalt ei töötanud mul juba pärast paari kasutuskorda, jõuras küll, aga vaakumit sisse ei võtnud ja pesema ei hakanud. Saatsin tagasi, sain uue, ja jälle täpselt sama jama. Siis rohkem ei viitsinud ja jüsisin raha tagasi.

Liectroux oli selle roboti nimi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Kodunurk Aknapesurobot