Esileht Kodunurk Aknapesurobot puitaknale

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Aknapesurobot puitaknale

Postitas:

Või kuidas nimetada neid puitlinnaku tüüpilisi topeltaknaid. Ma ei viitsi üldse hakata tegelema aknapesuga. Mul on majal
20 sellist akent. Kas robotiga oleks see pesemine kergem selliste akende puhul?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust on neist siin nii palju juttu olnud. Pea kõik ütlevad, et täitsa kasutu ost.

Isiklikku kogemust ma ei oma, kuna just tänu siinsetele arvamustele pole endale seda aparaati soetanud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maja suutsid (ilmselt mees suutis) küll osta, aga google on ikka maksmata.

Neid firmasid, kes aknaid pesevad, on rohkem, kui Eestis jõgesid.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maja suutsid (ilmselt mees suutis) küll osta, aga google on ikka maksmata.

Neid firmasid, kes aknaid pesevad, on rohkem, kui Eestis jõgesid.

Ja pargin selle firma omale statsionaarselt hoovi?
Ma kevadel küll ei kannata nii kaua oodata, et oleks ratsionaalne aknaid pesta – et kõik õietolmud ja tänavatolmud oleks juba ära pestud masinate ja suurte vihmadega.
Pesin esimese korruse aknaid 1. aprillil. Vahepeal on vihma tibanud ja tuul tolmu keerutanud, jälle võiks üle käia. Nii hull ei ole kui oli talve järgi, aga kristallpuhas ka mitte. Ja ole sa nii rikas kui tahes, iga nädal aknapesu teenusena ei telli. Roboti riputad välja nii tihti kui vajalikuks pead.
Roboteid ei oska kommenteerida, pesen tavalise märja mikro ja kuivatuskummi meetodiga. Ostsin Rimist just teleskoopvarrega uue abivahendi selleks, pakkumises oli ja 25€. Päris mugav. Ei pea redeliga akna taga turnima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui probleem on selles, et sa ei viitsi aknaid pesta, siis robot selle probleemi juures sind ei aita.

Robot kuidagi ei kiirenda aknapesemise protsessi ning ka 100% iseseisvalt ta sellega hakkama ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust on neist siin nii palju juttu olnud. Pea kõik ütlevad, et täitsa kasutu ost.

Isiklikku kogemust ma ei oma, kuna just tänu siinsetele arvamustele pole endale seda aparaati soetanud.

Oleneb, mis majapidamisega on tegemist. Kui aknad on kõrgel, suured ja ei käi lahti, siis on robot hea ost. Kui aga saab käsitsi pestud, siis on lihtsam pesta käsitsi. Robot peseb ühte akent suht kaua, käsitsi pesed ikka kiiremini.

Mul on suured aknad, mis kõik lahti ei käi ja elamine läbi mitme korruse. Kaks tuba on sellised, millel on laiupidi aknaid 6 meetrit. Ilma robotita saaks pesta ainult tõstukiga. Mina olen üldiselt rahul. Mingis väiksemate akendega korteris, kus on kokku vb 3-4 akent, ei ole robotil tõesti mõtet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või kuidas nimetada neid puitlinnaku tüüpilisi topeltaknaid. Ma ei viitsi üldse hakata tegelema aknapesuga. Mul on majal 20 sellist akent. Kas robotiga oleks see pesemine kergem selliste akende puhul?

Kas sa mõtled neid vanu topeltaknaid (mitte paketti), kus üks aken koosnes neljast raamist ja käis keskele kokku? Välimised avanesid väljapoole ja sisemised sissepoole, sisemiste ja välimiste vahele jäi ka aknalaud?
Kui need on tolleaegses tüüpilises mõõdus, siis robot sind eriti ei aita. Sul oleks ühe akna puhul vaja pesta klaase kaheksalt poolt. See roboti pidev ümberpaigutamine võtab tunduvalt rohkem aega kui käsitsipesu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis firma robot on? Winbot küll puhtaks ei pesnud, aknad kõrgel ja muidu pese tõstukiga

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kodunurk Aknapesurobot puitaknale