Esileht Imetamine Alakaalulisus

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Alakaalulisus

Postitas:
Kägu

Enne rasedust olin 55kg ja nüüd olen imetanud 4 kuud ja olen 50kg ning olen alakaalus. Kaal aina langeb ja muretsen, et kaalulangus läheb päris liiale. Söön korralikult ja isegi söön väga palju magusat, kuid ikkagi kaal langeb. Näen välja ikka jube peenike. Olen mõelnud, et kui langetan veel mõned kilod siis lõpetan imetamise. Ma ei oska midagi teha, et kaal jääks seisma või veidike kasvaks. Kas keegi oskab midagi soovitada, mida ma tegema peaks?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Magusat süües võid kaalu mitte juurde võtta, vaid ennast haigemaks teha. Veresuhkruga ei tasu hullu panna, halvasti toitumise tulemusel võib juhtuda nii, et su keha ei suuda enam mingeid toitaineid omastada – siis on sul rohkem probleeme kui rasva% – eriti, kui sa neid kaloreid üritad saada magusate jookide näol.

Parem söö ikka vanamoodsaid toite – muna, liha, kala, juurikad jne – siis on kindel, et su alakaalulisus ei tulene mingi muu aine puudusest. Räägi arstivisiidil sellest kindlasti oma perearstile, võimalik, et mõne vereprooviga saab tuvastada, et on millestki puudus, mis seda põhjustab – ehk siis asi ei ole ainult kalorid sisse-välja…

Kui kaaslane või vanemad aidata saavad kokkamise osaga, veel parem. Kui stressi on palju, siis võimalusel soorita mõnuga aeglaseid jalutuskäike – nii, et võhmale ei võta, aga liigutad ikka (su kontidel on seda vaja).

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtsin imetamisega 15kg alla+ raseduskilod, aga kuna mul oli see ülekaal millest oli vaja lahti saada, siis hetkel peaaegu normaalkaalus. Imetamine võtab ressursse nii palju, et kaal langes vaatamata sellele, et sõin palju ning vett läks ka iga päev vähemalt 2l

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui pikk sa oled?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pead sööma sama sageli kui laps. Imetad ära, siis on sinu kord süüa. See imetamise ajal 500lisakalorit on pullikaka, palju rohkem kaloreid peab juurde tarbima.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kaalusin imetamise ajal 49kg (165cm). Tervis ja olemine oli ok.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kaalusin imetamise ajal 49kg (165cm). Tervis ja olemine oli ok.

See on sinu kasvu juures ju normkaal. Alumises otsas aga siiski.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Imetamine Alakaalulisus