Esileht Kodunurk Alkoholivaba siider

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Alkoholivaba siider

Postitas:

Kunagi müüs Prisma sellise firma nagu Eldorado alkoholivaba pirni/õunasiidrit, aga nüüd pole seda ammu leidnud. Tahaks kasvõi midagi sarnast leida, sest see oli täpselt minu suvejook (ma alkoholi ei tarbi, tavalised limonaadid pole ka teema). Kopparsbergi alkoholivaba pirnisiider on väga lähedane sellele, aga tahaks midagi suuremas pudelis ja niiöelda limonaadisemat..
On keegi midagi sarnast poelettidelt leidnud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 11:52; 16.04 17:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei soovita üldse tarbida lisatud suhkruga jooke. Joo tavalist maitsestamata vett või maitsestamata looduslikku naturaalset mineraalvett, näiteks Värska originaali. Lisaks diabeedi ja ülekaalu ohu vähendamisele väheneb ka hambakaariese oht.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 16:08; 16.04 16:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei soovita üldse tarbida lisatud suhkruga jooke. Joo tavalist maitsestamata vett või maitsestamata looduslikku naturaalset mineraalvett, näiteks Värska originaali. Lisaks diabeedi ja ülekaalu ohu vähendamisele väheneb ka hambakaariese oht.

Sa mitte kunagi ei tarbi midagi peale vee?

Milleks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 16:08; 16.04 16:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei soovita üldse tarbida lisatud suhkruga jooke. Joo tavalist maitsestamata vett või maitsestamata looduslikku naturaalset mineraalvett, näiteks Värska originaali. Lisaks diabeedi ja ülekaalu ohu vähendamisele väheneb ka hambakaariese oht.

Tänan vastuse eest aga see polnud päris see mis ma küsisin..üldiselt jah, ma ei joogi karastusjooke või üldiselt suhkrustatud jooke, aga suvekuudel tekib isu siidri järele, mitte alkoholi järele..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 11:52; 16.04 17:07;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Kodunurk Alkoholivaba siider

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.