Esileht Ilu ja tervis Alt liiga avar

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Alt liiga avar

Postitas:

Olen 25-aastane sünnitamata naine, ent “alt liiga avar” olen olnud vist terve elu. Ma ei saaks öelda, et elu jooksul liiga palju seksuaalpartnereid on olnud, kuid siiski piisavalt mõned, et täna kindlalt väita, probleem on minus, mitte meeste varustuses (on olnud erineva varustusega partnereid).

Seksuaalvahekorra ajal on mul suured raskused partneri tunnetamisega ja ka partneril minu tunnetamisega. Oleme partneriga koos olnud 1.5 aastat ning suurema osa seksuaalvahekordi on meil lõppenud nii, et teen talle käega lõpuni ja tema mulle, sest kahjuks seksi ajal orgasmini jõuda väga raske. Mul on alt väga avar ja väga (no ikka väga) märg, mis hõõrdumist veel enam vähendab.

Umbes 2 aastat tagasi (kui hakkasin praeguse kaaslasega koos olema) käisin naistearstil antud murega ning naistearst kinnitas, et mul on sünnitamata ja nii noore naise kohta väga lõtvunud lihased seal all. Küsis veel, et ehk tegelen suurte raskuste tõstmisega, kuna see pidavat väga mõjutama. Aga kuna ei ole,  siis ütles, et tegu lihtsalt minu keha omapäraga.

Soovitas hakata tupe lihaseid treenima. Ostsin veel tupekuulid, tegin mingi kava järgi väga järjepidevalt (ikka mitmeid kuid järjest iga päev) harjutusi, aga tulemus oli suur null. Mitte midagi ei läinud paremaks (vähemalt mitte sellel määral, et seksi ajal midagi tunda oleks rohkem). Mõistan, et ehk peab tegema aasta-aastaid, et oleks tulemusi, aga olen noor ja tahaks ju seksuaalelu juba praegu nautida, mitte aastate pärast.
Seejärel soovitas ta mulle laserteraapiat või ma täpselt ei mäleta, mis selle nimi oli. Tegin kolm protseduuri ära (1 protseduuri hind 200€, ehk siis kokku päris suur summa 600€) ning tulemust tõesti oli, ent see oli väga lühiajaline (ja see pidavatki kestma 6 kuud kuni 2 aastat tulemus, olenevalt inimesest). Minul oli ca 3 kuud tulemus (kõige intensiivsem tulemus esimene kuu ja siis vaikselt hakkas alla minema) ja lõpuks oli ikka jälle sama seis.

Niiet nõutuna olen nüüd olukorras, kus olen hakanud veel variante otsima ja jõudnud välja kõige radikaalsema lahenduseni – tupe vähendusoperatsioon.

Selle kohta aga võrdlemisi vähe infot vähemalt Eestis ja ehk oskab keegi siis siin jagada kogemusi.

Mind panevad kahtlema mõned asjaolud selle juures:

*kas nii noortele ja sünnitamata naistele tehakse / on üldse mõistlik teha seda oppi või võib see hiljem kuidagi sünnitusel komplikatsioone tuua kaasa?

*hind on minu arvates meeletult kõrge, ilukliinikute lehel on hinnad üle 3000€, samas lugesin, et tegemist võrdlemisi lihtsa operatsiooniga. Miks see küll nii kallis on? Või on kellelgi infot selle kohta, et kusagil tehakse ka mõistlikuma hinnaga?

*millised on võimalikud tüsistused? Just huvitavad inimeste reaalsed kogemused, kas kellelgi on olnud mingeid ebameeldivaid komplikatsioone

 

Muidugi on siin neid, kes ütlevad, et ela elu edasi nii nagu jumal on andnud ning lepi oma kehaga nii nagu see on. Seda on lihtne öelda, aga kui ikka seksi ei naudi ja ka partner mitte (sest reaalselt minul on seksuaalvahekorras võimatu ja partneril ka väga väga raske orgasmini jõuda), siis see võib lõpuks kaasa tuua ka suuremaid probleeme, kus partner ei saa täisväärtuslikku seksuaalelu ja hakkab seda paratamatult mujalt otsima + ka ise tahaks ju nautida.

Aitah kõigile mõistlike kommentaaride eest ja ma ei pahanda, kui keegi tahab enda elukibestumise siin välja elada.

+17
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.03 10:28; 10.03 10:58; 10.03 11:12; 10.03 16:28; 10.03 16:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõiki neid operatsiooniga seotud küsimusi võiksid ikka tervise teemast küsida.

Oleme partneriga koos olnud 1.5 aastat ning suurema osa seksuaalvahekordi on meil lõppenud nii, et teen talle käega lõpuni ja tema mulle, sest kahjuks seksi ajal orgasmini jõuda väga raske.

Minu jaoks on ikka äärmiselt kummaline, et seksiks nimetatakse ainult penetreerimist. Päriselt!? Natuke fantaasiat ehk vaja… Võibolla ongi hoopis suurim probleem, et teil on üksteisega igav seksida? Prooviks ehk erinevaid poose ja abivahendeid… Käsi on muideks päris hea vahend, aga leidub ka muid.

Aga selle “naturaalse” poole pealt on mul ka üks soovitus. Osta endale aeda (või ka tuppa väike) batuut ja käi seal igapäevaselt hüppamas. Väga hea viis teha kegel-lihase (ja ka muude siselihaste) harjutusi ilma sellele isegi mõtlemata. Hüppamine on lõbus ka.

 

+6
-22
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tervise teema.

olin sama murega ja nii imelik kui see ka ei tundu, mul aitas sünnitamine. Hakkasin kohe sünnitamise päeval tegema harjutusi ja kahe kuu pärast olin “tihedam” kui kunagi varem.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

KUidas sul muidu inkontinentsusega on? Kas nõrgad lihased põhjustavad ka seda muret?
Mul on enamvähem sama asi, selle vahega, et ma olen kaks korda sünnitanud ja sinust palju vanem. Võibolla ma polegi alt niivõrd avar, aga see märgumine on ka niivõrd rohke, et võtab tunnetuse ära. Mis siis teha…esiteks tuleb otsida erinevate pooside vahel. Klassikaline mees peal, naine jalad harkis all ei ole väga hea. Tuleb katsetada erinevaid poose, selliseid näiteks, kus naise jalad on pmst koos. Ja siis see, et jumala eest, seks ei pea olema piiritletud ainult penetratiivse seksiga. Ei pea saama orgasmi ainult selle nõka-nõka stiilis panemisega. Ma olen ka väga harva saanud niiviisi orgasme, aga ma saan rahumeeli öelda, et mul on väga hea ja rahuldustpakkuv sekselu ning orgasme saame nii mina kui mees piisavalt. See, et see penetratiivne seks meile mehega väga midagi ei paku on meid pannud palju enam üksteist avastama muudel viisidel ja lähedus ja intiimsus on tänu sellele tohutult kasvanud. Seega, mõelge raamidest välja.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.03 10:55; 10.03 11:04; 10.03 19:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõiki neid operatsiooniga seotud küsimusi võiksid ikka tervise teemast küsida.

Oleme partneriga koos olnud 1.5 aastat ning suurema osa seksuaalvahekordi on meil lõppenud nii, et teen talle käega lõpuni ja tema mulle, sest kahjuks seksi ajal orgasmini jõuda väga raske.

Minu jaoks on ikka äärmiselt kummaline, et seksiks nimetatakse ainult penetreerimist. Päriselt!? Natuke fantaasiat ehk vaja… Võibolla ongi hoopis suurim probleem, et teil on üksteisega igav seksida? Prooviks ehk erinevaid poose ja abivahendeid… Käsi on muideks päris hea vahend, aga leidub ka muid.

Palun märka, et olen end tekstis välja toonud, et käsi see päästjavahend meie puhul olnud ongi. Ma pole kordagi öelnud, et meil seks igav või me ei oska abivahendeid kasutada, niiet ennustamisega siin tegelema ei pea. Välja tõin selle, et seksuaalakt sellisel moel, et mehe suguelund naise sees, meie puhul kahjuks ei toimi. See ei ole kindlasti ainuke seksi osa, aga paraku kui see on null, siis eluaeg ainult käe, jala, vibraatori, suu, ”tagumise ukse” ja mille iganes muuga minu arvates täisväärtuslikku seksuaalelu elada pole võimalik.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.03 10:28; 10.03 10:58; 10.03 11:12; 10.03 16:28; 10.03 16:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei ole kindlasti ainuke seksi osa, aga paraku kui see on null, siis eluaeg ainult käe, jala, vibraatori, suu, tagasitulek ja mille iganes muuga minu arvates täisväärtuslikku seksuaalelu elada pole võimalik.

Miks ei ole see täisväärtuslik seksuaalelu?
Seksuaalakti sellisel moel, et mehe suguelund on naises teeb väärtuslikuks ainult see, kui tahetakse rasestuda. Sellisel juhul tõesti võib öelda, et kätest ja abivahendidest ei piisa. Minu kui 40+ inimese seisukoht on, et seksi teevad täisväärtuslikuks ikkagi kaks inimest, kes teineteisega väga intiimselt koos tahavad olla. Mismoodi seda tehakse, see ei ole intiimsuse, armastuse, läheduse ja rahuldusesaamise seisukohast oluline.

+7
-22
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.03 10:55; 10.03 11:04; 10.03 19:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei ole kindlasti ainuke seksi osa, aga paraku kui see on null, siis eluaeg ainult käe, jala, vibraatori, suu, tagasitulek ja mille iganes muuga minu arvates täisväärtuslikku seksuaalelu elada pole võimalik.

Miks ei ole see täisväärtuslik seksuaalelu?

Seksuaalakti sellisel moel, et mehe suguelund on naises teeb väärtuslikuks ainult see, kui tahetakse rasestuda. Sellisel juhul tõesti võib öelda, et kätest ja abivahendidest ei piisa. Minu kui 40+ inimese seisukoht on, et seksi teevad täisväärtuslikuks ikkagi kaks inimest, kes teineteisega väga intiimselt koos tahavad olla. Mismoodi seda tehakse, see ei ole intiimsuse, armastuse, läheduse ja rahuldusesaamise seisukohast oluline.

Meil on erinevad nägemused ja ka vanusevahe peaaegu topelt. Üsna kindel, et 40+ näen seksuaalelu ja üldse kõike seksiga seonduvat hoopis teise pilguga ja omistab see üldse teise väärtuse, aga palun lubage mul olla noor ja elada enda nägemuste ja tõekspidamiste järgi. Küll elutarkus ja vitsad tulevad aastatega ise.

Sooviksin saada siin rohkem siiski asjakohaseid vastuseid, kuna küsimused olid eelkõige operatsiooni kohta. Filosofeerida, mis on tõeline seks, ma tõesti siin teemas ei sooviks. Aitäh! 🙂

+17
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.03 10:28; 10.03 10:58; 10.03 11:12; 10.03 16:28; 10.03 16:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan et see on siiski pseudoprobleem. Peaksite seksuloogi külastama. Operatsioon on siiski jaburdus.Kui mina olin 25 siis ka ei saanud partneriga orgasmi kuid harjutamine tegi meistriks.

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei ole kindlasti ainuke seksi osa, aga paraku kui see on null, siis eluaeg ainult käe, jala, vibraatori, suu, tagasitulek ja mille iganes muuga minu arvates täisväärtuslikku seksuaalelu elada pole võimalik.

Miks ei ole see täisväärtuslik seksuaalelu?

Seksuaalakti sellisel moel, et mehe suguelund on naises teeb väärtuslikuks ainult see, kui tahetakse rasestuda. Sellisel juhul tõesti võib öelda, et kätest ja abivahendidest ei piisa. Minu kui 40+ inimese seisukoht on, et seksi teevad täisväärtuslikuks ikkagi kaks inimest, kes teineteisega väga intiimselt koos tahavad olla. Mismoodi seda tehakse, see ei ole intiimsuse, armastuse, läheduse ja rahuldusesaamise seisukohast oluline.

Meil on erinevad nägemused ja ka vanusevahe peaaegu topelt. Üsna kindel, et 40+ näen seksuaalelu ja üldse kõike seksiga seonduvat hoopis teise pilguga ja omistab see üldse teise väärtuse, aga palun lubage mul olla noor ja elada enda nägemuste ja tõekspidamiste järgi. Küll elutarkus ja vitsad tulevad aastatega ise.

Sooviksin saada siin rohkem siiski asjakohaseid vastuseid, kuna küsimused olid eelkõige operatsiooni kohta. Filosofeerida, mis on tõeline seks, ma tõesti siin teemas ei sooviks. Aitäh! ????

Kuidas sul trenniga suhe on?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 13:44; 10.03 17:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajale küsimus: kas laseriga see aeg, mis tulemus püsis, tundus see piisav? Olen mõelnud, kas proovida laserit, näen mõtet vaid siis, kui tulemus on siiski märkimisväärne, isegi kui on ajutine. Mul on kolme sünnituse järel tupp avaraks läinud. Kardan, et ka sinu puhul on see, et kui isegi lähed operatsioonile, võib pärast sünnitust uuesti avar olla. Kui kaua aja pärast sul on plaanis lapsi saada? Kui mitte väga kaua aja pärast, siis saa enne lapsed ja mine siis opile. 🙂

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ise mees ja see tundub olevat täielik pseudoprobleem. Isegi kui on suur ja märg tõmbab ta mingi nn vaakumi peale saab lahti nühkida küll. Tagantpoos nt teeb selle tihkemaks jne

Võimalusi on lõputuid. Enamus seksi saab nii toimetada, et midagi tupes ei käigi.

Kujutage kui oleks jälle vastupidi, väga tihke ja naisel valus, see vist oleks suurem probleem, sest siis ei saa üldse vaginaalselt midagi teha?

+14
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei ole kindlasti ainuke seksi osa, aga paraku kui see on null, siis eluaeg ainult käe, jala, vibraatori, suu, tagasitulek ja mille iganes muuga minu arvates täisväärtuslikku seksuaalelu elada pole võimalik.

Miks ei ole see täisväärtuslik seksuaalelu?

Seksuaalakti sellisel moel, et mehe suguelund on naises teeb väärtuslikuks ainult see, kui tahetakse rasestuda. Sellisel juhul tõesti võib öelda, et kätest ja abivahendidest ei piisa. Minu kui 40+ inimese seisukoht on, et seksi teevad täisväärtuslikuks ikkagi kaks inimest, kes teineteisega väga intiimselt koos tahavad olla. Mismoodi seda tehakse, see ei ole intiimsuse, armastuse, läheduse ja rahuldusesaamise seisukohast oluline.

Meil on erinevad nägemused ja ka vanusevahe peaaegu topelt. Üsna kindel, et 40+ näen seksuaalelu ja üldse kõike seksiga seonduvat hoopis teise pilguga ja omistab see üldse teise väärtuse, aga palun lubage mul olla noor ja elada enda nägemuste ja tõekspidamiste järgi. Küll elutarkus ja vitsad tulevad aastatega ise.

Sooviksin saada siin rohkem siiski asjakohaseid vastuseid, kuna küsimused olid eelkõige operatsiooni kohta. Filosofeerida, mis on tõeline seks, ma tõesti siin teemas ei sooviks. Aitäh! ????

Kuidas sul trenniga suhe on?

Olen füüsiliselt aktiivne (näiteks pea iga õhtu käin jooksmas) , kuid jõusaali trenni otseselt ei tee. Eriti hirmutaski mind ära naistearsti jutt sellest, kuidas naised, kes jõusaalis (või tööalaselt mujal) suuri raskusi tõstavad, neil tihti see lõtvumise probleem (palun ärge lööge mind maha, et kas reaalselt õige või mitte, selline oli minu naistearsti väide).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.03 10:28; 10.03 10:58; 10.03 11:12; 10.03 16:28; 10.03 16:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajale küsimus: kas laseriga see aeg, mis tulemus püsis, tundus see piisav? Olen mõelnud, kas proovida laserit, näen mõtet vaid siis, kui tulemus on siiski märkimisväärne, isegi kui on ajutine. Mul on kolme sünnituse järel tupp avaraks läinud. Kardan, et ka sinu puhul on see, et kui isegi lähed operatsioonile, võib pärast sünnitust uuesti avar olla. Kui kaua aja pärast sul on plaanis lapsi saada? Kui mitte väga kaua aja pärast, siis saa enne lapsed ja mine siis opile. ????

Tegin kokku 3 korda, iga korra vahel ca 3 nädalat. Pärast esimest protseduuri polnud peaaegu mitte mingit vahet. Pärast teist protseduuri oli juba pisut vahet tunda ja pärast kolmandat oli päris hea tulemus ikka. See väga hea tulemus püsis minu puhul umbes kuu aega ja oi pagan, et sai maitse suhu sellest, kui nauditav võib olla ka vaginaalne seks nii, et mees on sees ja tupp on piisavalt tihke. Siis hakkas vaikselt tulemus kaduma ning umbes 3 kuu pärast polnud enam väga mingit tulemust alles.

niiet jah.. tulemus on ajutine (aga individuaalne, mõnel võib lausa aasta ja kauem tulemus püsida), minu puhul paraku mitte. Ja kui tulemus vaid nii vähe aega püsib (nagu minul ma mõtlen), siis on see ikka korralik põnts rahakotile. Siis küll odavam juba opp teha.

Aga tahan veel seda tunnet! Võib-olla naised, kellel seda probleemi ei ole, ei teagi, mis tunne on, kui ikka no mitte midagi põhimõtteliselt ei tunne. Neil ongi kergem öelda, et kasuta fantaasiat, käsi ja muid abivahendeid.

 

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.03 10:28; 10.03 10:58; 10.03 11:12; 10.03 16:28; 10.03 16:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas sul trenniga suhe on?

Olen füüsiliselt aktiivne (näiteks pea iga õhtu käin jooksmas) , kuid jõusaali trenni otseselt ei tee. Eriti hirmutaski mind ära naistearsti jutt sellest, kuidas naised, kes jõusaalis (või tööalaselt mujal) suuri raskusi tõstavad, neil tihti see lõtvumise probleem (palun ärge lööge mind maha, et kas reaalselt õige või mitte, selline oli minu naistearsti väide).

Ei ole midagi sellist kuulnud. Pigem on teada, et jõutrenn siiski ka seesmisi lihaseid kaasab. Jooksmisest ilmselt küll abi ei ole.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 13:44; 10.03 17:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ok, mina halastan TA-le ja vastan otse küsimustele, nii hästi, kui tean.

Tupeoperatsioon on üsna ebameeldiv asi, sest limaskestad üldiselt ei parane nii, nagu nahk seda teeb. Pealegi tuppe kitsamaks opereerida saab ikka nö pikkupidi, saate ju ise aru, et tupp on pikk torujas organ ja ei piisa mingist 1-2cm  osa kokkutõmbamisest, vaid lõige tehakse samuti pikkupidi. Tupehaav paraneb umbes 2 kuud ja võib (üsna suurel %-l) õmblusmaterjali imendumise ajal anda verejookse, millega on isegi EMO-sse satutud ja on olnud vaja õmblus uuesti narkoosi all üle õmmelda. Seda siis halvematel juhtudel, kindlasti ei lähe kõigil nii.

Vahetult pärast operatsiooni tekib sageli kõhukinnisus, mis verejooksu tõenäosust suurendab. Kõht tuleb kindlasti hoida väga pehme, iseasi, kuidas see õnnestub.

Tööle ei saa minna kaua, oleneb muidugi tööst. TA ei tee füüsilist tööd, kuid pikalt ei saa ka istuda, jällegi suureneb verejooksu oht, sest vaagnasse valgub rohkem verd. Pikalt istudes tekib vastik pakitsev valu.

Edasi armist. Tupearm võib paraneda hästi või halvasti. Mõnikord tekib keloidi ehk vohavat armkudet, mis segab seksimist (on valus ja hakkab seksi ajal veritsema) ja mida siis peab günekoloog ära kraapima.

Edasi tundlikkusest. Tupe limaskest muutub pärast oppi kuivemaks (TA-l vist probleemi ei ole) ja paratamatult vähem tundlikuks. Selline op kohe kindlasti halvendab naisepoolset tundlikkust, kuid samas on mehel tunne meeldivam. Nii et vali. Naise tundlikkus taastub suuremal määral ehk u aasta jooksul, kuid garanteerida ei saa, kas ja kui palju taastub. Iga op tähendab närvilõpmete läbilõikamist.

Lapsed. Ses osas mul pole väga kindlat teadmist, aga oletan. Sõltuvalt armi venivusest ja sünnituse kulust kas tekib sünnitusel armi rebendeid tupes või ei teki. Kindlasti laias laastus eelistaks iga naine sünnitada ilma armilise tupeta. Aga noh, see on tulevikuteema (TA jaoks).

Üks asi veel see, et pärast oppi tuleks kaua (kuid, aasta, igavesti??) kasutada niisutavaid tupeküünlaid, hüaluroonhappeküünlaid jm sellist kraami, need aga on kõik käsimüügiasjad ja üsna kallid.  Nt feminella hyalosoft on 10 küünalt mingi 18 eurot, seega mitukümmend eurot iga kuu. Noh, ega ilma ka ära ei sure, kuid tupe heaoluks oleksid need vajalikud.

Kokkuvõttes saab naise tupe anatoomia rikutud. Kes kuidas taastub, on individuaalne. Mees on kindlasti rõõmus, aga naise enda osas on nii ja naa.

TA kindlasti ei küsi, mida mina teeksin, aga ütlen ikka ilma küsimata ka. Mina sünnitaksin enne lapsed ja siis mõtleksin uuesti. Praegu TA asemel ei teeks.

Aa, ja ülikoolis õpetatakse seda kirurgide kuldlauset, et ‘kõige õnnestunum operatsioon on ärajäänud operatsioon’.

+35
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellise sõnastuse ja kirjavikatitega teema on siin olnud juba ammu.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga äkki TA siis proovib seda legendaarset viibrikut, vbl aitab see…odavam ikka, kui opp.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.03 10:55; 10.03 11:04; 10.03 19:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teeksin operatsiooni. Olen hiljuti läbinud mingi sarnase operatsiooni – mindi limaskestade “kallale”, aga sellist kohutavat asja sellele ei järgnenud, nagu keegi pika kommentaari autor siin kirjutab. Paranesin väga kiiresti ja kergesti. Valu peaaegu ei olnudki – pigem ebamugavus mõnda aega. Mingeid verejookse ei esinenud. Ja tööle oleksin võinud minna juba mõne päeva pärast, aga ei läinud, sest sättisin operatsiooni puhkuse ajaks. Mul on istuv töö.

Kuna mina olen teemaalgatajast kaks korda vanem ja mitu last sünnitanud, siis palusin ka oma arstilt, et kuna sealkandis juba toimetamine on, et siis teeks tupe kitsamaks. Et olen paljulapseline ja seega kindlasti välja veninud. Minu arst oli nõus. Kui käisin operatsioonieelses konsultatsioonis, teise arsti juures, siis ta mõõtis ja ütles, et ma ei peaks kohe kindlasti seda tegema, sest surve on väga tugev ja kui veel kitsamaks sealt midagi teha, siis oleks vahekord minu jaoks valus.

Iseenesest on see operatsioon kerge ja kiire. Operatsioon on muidugi alati riskiga ja kergekäeliselt ei tohiks seda teha, aga päris sellist kolli ma ka ei maaliks nagu keegi siin eespool. Kui see ikka parandab märkimisväärselt elukvaliteeti, siis mina teeks.

Mina läheksin TA asemel teise arsti juurde ja küsiks veel arvamusi. Kui see keha omapära on ikka väga suur, siis on võimalik seda teha riiklikus haiglas tasuta. Mina enda operatsiooni sain niimoodi ja olen väga rahul.

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel see küll väga ei aita, sest treeningsaalid on kinni, aga kui ma hakkasin jumpingu trennis käima, siis muutus alakorrusel palju, lausa nii palju, et vahekord muutus valusaks ja ma otsustasin trennist loobuda. Treenitud lihased mängivad suurt rolli.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Leidsin selle teema ja kasutan enda küsimuse jaoks ära. Olen paar kuud suhtes noormehega, kes leiab, et ma ei ole alt liiga avar vaid liiga tihke tema jaoks. Ma siiani arvasin, et mida tihkem mehe jaoks seda parem aga vist mitte?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on ikka äärmiselt kummaline, et seksiks nimetatakse ainult penetreerimist. Päriselt!? Natuke fantaasiat ehk vaja… Võibolla ongi hoopis suurim probleem, et teil on üksteisega igav seksida? Prooviks ehk erinevaid poose ja abivahendeid… Käsi on muideks päris hea vahend, aga leidub ka muid.

Ma olen naine, ja arvan, et vaginaalne vahekord on kõige rahuldavam vahekord MINU jaoks. Miks nt mina peaksin otsima mingeid alternatiivseid rahuldamise viise (nt suuga), kui ma soovin ja naudin just vaginaalset vahekorda?

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga pane seksides jalad risti, siis peaks tupp kokku surutud olema. Enna lapse saamist ei tasu ennast lõikuma hakata, peale sünnitust saab tupeava paari niidiga kokku tõmmata ja kõik hea.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tupp on liiga avar võib seksi ajal sinna mingid kuulid lisastimulatsiooniks panna, kasvõi lovense vms. Variante nii palju

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Laud on ju kaetud,ära ometi nälgi selle ees. Kui on avarust siis mahub ju kaks riista sinna.Kuidas üldse on võimalik nii fantaasia vaene olla? Mulle meenub vägisi Kreisiraadio sketsh Seksiabi Vallost. Kus ka lahendati seda probleemi.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Orgasm ja seksuaalne erutus toimub inimese peas ja mitte seal kus teema algataja seda arvab.Netis otsida lahendust enda probleemile ning otsida võimaliku operatsiooni kohta infot on lihtsalt haiglane.Enne tuleks läbi käia kõik oma ala spetsialistid ja KUULATA arstide arvamust.

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ise olen sünnitanud 25-selt. Sain teise astme rebendid ja õmmeldi nii seest kui väljast ja ise aastaid tundsin, et nagu üks piste oleks puudu. Mul lausa õhk läks vahekorra ajal vahele ja tekkisid nö tupetuuled. Mees ei saanud miskit aru aga mina ise sain.
Tõsi on see, et kõik on peas kinni. Omast kogemusest võin öelda, et aitasid vaagnapõhjalihaste treening. Kasutasin ka treeningkuule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on ikka äärmiselt kummaline, et seksiks nimetatakse ainult penetreerimist. Päriselt!? Natuke fantaasiat ehk vaja… Võibolla ongi hoopis suurim probleem, et teil on üksteisega igav seksida? Prooviks ehk erinevaid poose ja abivahendeid… Käsi on muideks päris hea vahend, aga leidub ka muid.

Teiste jaoks on jälle sinu arusaam äärmiselt kummaline. Kui tegemist pole just juhupartnerite või lühisuhtega, siis ehk tõesti sobivad mingid alternatiivsed tegevused. Sinu kirjeldatul aga pikas suhtes perspektiivi ei ole. Kujutad ette, et inimesed on abielus aastakümneid ja siis muudkui aga iga kord nuputavad, kuidas seksida, et mõlemal hea oleks?

Paljud naised siiski naudivad väga just vaginaalset seksi. Kõike ei peaks enda järgi võtma, et kui sulle meeldib silitamine, siis peab see ka teistele naistele meeldima.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina avastasin oma pikaaegse kaaslasega, et ma saan parimat orgasmi siis, kui proovisime anaali – ei oleks uskunud, sest proovisime esimest korda vaid proovimise pärast. Kui tavapäraselt istusin mehel peal ja sain kliitoriga orgasmi, siis seekord oli peenis tupe asemel teises augus ja uskumatu, aga see oli palju parem.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Laud on ju kaetud,ära ometi nälgi selle ees. Kui on avarust siis mahub ju kaks riista sinna.Kuidas üldse on võimalik nii fantaasia vaene olla? Mulle meenub vägisi Kreisiraadio sketsh Seksiabi Vallost. Kus ka lahendati seda probleemi.

Et kutsub naabrimehe õhtuti appi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma võtaks abiks selle vibraatori, mis pooleldi tupes käib ja vibreerib ja pooleldi siis kliitori peal. Annab lisasimulatsiooni ja “võtab ruumi”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Ilu ja tervis Alt liiga avar