Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Hobinurk Andke nõu Samsungi uue telefoni ostuks

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Andke nõu Samsungi uue telefoni ostuks

Postitas:
Kägu

Palun andke nõu – millist Samsungi osta? Minu vajadus on kvaliteetne fototehnika, see oleks peamine kriteerium. Samsung Galaxy S23 Ultra on praegu ulmehinnaga (1500), ma ei sooviks seda sellise raha eest osta. Kas kellelgi on kogemust Samsungi mingite eelmiste mudelitega, millel on kaamera väga hea? Oleksin väga tänulik, kui keegi jagaks oma mingi varasema Samsungi kohta kogemust.

Olen androidi kasutaja ja õuna kasutajate kommentaare ei soovi lugeda. Õuna ei kavatse osta kindlasti mitte, õuna pooldajate kommentaarid ega soovitused ei ole selle teema puhul kohased. Palun androidi kasutajate nõuannet.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen ka uurinud Samsungite kaamerate kvaliteedi kohta ja eelmisel aastal ikkagi hinnangute järgi on S22 Ultra olnud koos iPhone 13 pro-ga lipulaev, kui sa tahad väga head kaamerat. S23 tulekuga on 22 hinnad ka alla tulnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli mitu aastat vana Samsung Galaxy s10 ja juba tollel oli kaamera hea, nüüd soetasin uue s23 ja on veel palju parem. Küsimus, et kas peab just Ultra olema, minumeelest kõik S seeria uuemad telefonid on hea kaameraga.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli mitu aastat vana Samsung Galaxy s10 ja juba tollel oli kaamera hea, nüüd soetasin uue s23 ja on veel palju parem. Küsimus, et kas peab just Ultra olema, minumeelest kõik S seeria uuemad telefonid on hea kaameraga.

See on ilmselt suht sama teema nagu iPhonedel on pro versioon. Nt iPhone 13 pildid tunduvad ka nii kaua väga head, kui näed 13 pro-ga tehtud pilte. Aga tavakasutajale jah küsimus, et kas see veel parem kvaliteet on nii vajalik, et selle eest juurde maksta. Kui pilte on vaja teha mingil sissetuleku eesmärgil (nt müügikuulutustesse vms), siis tänapäeval teevad kõvemad telefonid juba enam-vähem profikaamera töö ära ja sellisel juhul tasub investeerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samsung Galaxy S23 Ultra on praegu ulmehinnaga (1500), ma ei sooviks seda sellise raha eest osta

See on ju täiesti normaalne hind. Minu rahakotilt näiteks ei löö see isegi tolmu lahti. Soovitan see raha kuskilt leida. Mingi väikelaen, mehe käest küsida äkki?

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samsung Galaxy S23 Ultra on praegu ulmehinnaga (1500), ma ei sooviks seda sellise raha eest osta

See on ju täiesti normaalne hind. Minu rahakotilt näiteks ei löö see isegi tolmu lahti. Soovitan see raha kuskilt leida. Mingi väikelaen, mehe käest küsida äkki?

????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas TAon sotsiaalmeedik või suunamudilane? Proffesionaalsed fotograafid kasutavad hoopis teist tehnikat.

Oma sots.meedia promomise jaoks sobib suvaline telefon. Ma ei saa aru miks peab telefoni kaamera ülim olema. Aga teemasse ka. Minul on Galaxy S10+ ja kõik pildid mis siiani tehtud näevad välja nagu vaja. Galaxy S-seeria telefonid on väga head ja kiired. Mul käis ka mõte korraks uuema vastu vahetada kuna S22 hinnad läksid mõistlikumaks, aga siiski veel ei vaheta. Pilte teen niipalju kui see on HÄDAVAJALIK ???? Õnneks sots.meediat ei kasuta ja seega keegi ei laigi ega hässtäägi kuskil ja nõmedaid peegliselfisid ei tee üldse. Mul vist polegi endast ühtegi pilti telefonis.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on igapäevases kasutuses nii S20 kui S21 ja korra mõlgutasin ka mõtteid, et äkki ostaks uue 23e. Aga S21 kaamera on rahuldab minu vajadused ära (teen sellega nii sotsmeedia sisu kui tootefotosid e-poe jaoks) ning telefon ise on korras ja terve, seetõttu ei tundu mõistlik uut ostma hakata.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Hobinurk Andke nõu Samsungi uue telefoni ostuks