Esileht Hobinurk Anonüümne FB postitus

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Anonüümne FB postitus

Postitas:
Kägu

Soovin teha ühte FB tervisega seotud gruppi delikaatsemal teemal anonüümset postitust, aga ei leia kuskilt seda anonüümse postituse nuppu, kuigi meenub, et varem olen seda võimalust kuskil näinud. Grupis peaks see võimalus lahti olema, sest äsja keegi just nii postitas. Oskate öelda, kust seda nuppu otsima peaks?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas siis kui sa postitust kirjutama hakkad, pole sellist võimalust? Minu meelest siis tuleb valik juba.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas siis kui sa postitust kirjutama hakkad, pole sellist võimalust? Minu meelest siis tuleb valik juba.

[/quote

Kahjuks ei ole jah 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kliinik.ee võib küsida samuti tervisega seotud küsimusi anonüümselt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kliinik.ee võib küsida samuti tervisega seotud küsimusi anonüümselt.

Aitäh, kuna palju sarnase kogemusega inimesi on seal grupis koos, siis soovin just kogemuse põhist nõu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirjuta siis adminile ja uuri, kas saad anonüümselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh, kuna palju sarnase kogemusega inimesi on seal grupis koos, siis soovin just kogemuse põhist nõu.

Aga arstil on ka kogemus 🙂

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igaühe kogemus on tema enda oma, arst seevastu näeb sama probleemiga inimesi paljupalju praktikas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igaühe kogemus on tema enda oma, arst seevastu näeb sama probleemiga inimesi paljupalju praktikas.

On lisaks arstiga konsulteerimisele igal juhul asjakohane kogemuste jagamine ja arutlemine inimestega, kel sarnane kogemus ja kõlapind suur, kuna liikmeid palju. Palun ärme takerdu teise teemasse, anonüümse postituse teema võib vajalik olla ka mõnes muus kontekstis, jääme tehnilise küsimuse juurde.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äpis ei õnnestu? Proovi siis brauseris teha, telefonis või arvutis. Vaatasin, et nendes gruppides, kus olen, on uut postitust tehes seal all kohe valik, kas anonüümne postitus, foto/video, küsitlus vm.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äpis ei õnnestu? Proovi siis brauseris teha, telefonis või arvutis. Vaatasin, et nendes gruppides, kus olen, on uut postitust tehes seal all kohe valik, kas anonüümne postitus, foto/video, küsitlus vm.

Jah, vaatan nii arvutist kui äpist ja mul seal selles reas seda anonüümse postituse valikut ei ole. Mäletan ka varasemast, et olen seda enda kontol näinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun ärme takerdu teise teemasse, anonüümse postituse teema võib vajalik olla ka mõnes muus kontekstis, jääme tehnilise küsimuse juurde.

Niimoodi kirjutavad õpsid või targutajad. Uhhh.

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamuses gruppides  saab anonüümselt postitada.

Kirjuta midagi-tuleb ette kastike ,, Loo postitus” selle kohal on sinu nimi ning sinu nime kohal on hallis kastis- postita anonüümselt. Sellest paremal on nupuke mille pead aktiveerima.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just vaatasin, et minul on selline võimalus vaid äpi kaudu. Brauseriga seda anonüümse valiku ei anna. Katsetasin sama grupiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just vaatasin, et minul on selline võimalus vaid äpi kaudu. Brauseriga seda anonüümse valiku ei anna. Katsetasin sama grupiga.

Ei, mul ei ole ka äpis mitte kuskil seda valikut,  ka siis kui kirjutama hakkan. Ega arvutis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirjutamise kastis annab valida enne saatmist posita anonüümselt. Grupi admin peab olema eelnevalt grupisiseselt loonud võimaluse anonüümselt postitada. Pärast postitamist peab su postituse kinnitama

Anonüümne postitamine facebooki grupis

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, vaatan nii arvutist kui äpist ja mul seal selles reas seda anonüümse postituse valikut ei ole.

Admin pole kinnitanud seda võimalust järelikult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa perekoolist ei taha tervisemurele nõu küsida? Siin ju liigub ka väga palju rahvast.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, vaatan nii arvutist kui äpist ja mul seal selles reas seda anonüümse postituse valikut ei ole.

Admin pole kinnitanud seda võimalust järelikult.

Just täna keegi postitas seal anonüümselt

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirjutamise kastis annab valida enne saatmist posita anonüümselt. Grupi admin peab olema eelnevalt grupisiseselt loonud võimaluse anonüümselt postitada. Pärast postitamist peab su postituse kinnitama

Anonüümne postitamine facebooki grupis

Ok, lugesin praegu seda vanemat perekooli linki, mille panid ja seal ongi kirjas, et osadel inimestel see funktsioon FB kala tõttu puudub..

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mitmest FB grupist on mul see võimalus ainult ühes, Kirjuta midagi all kohe anon..post.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Panen hetkel puusalt, aga vahe võib olla ka selles, kas kasutad eesti või inglise keeles lehekülge – võid proovida seadetest inglise keele peale panna, et kas siis ilmub. Vahepeal on nii olnud, et mingid lisad erinevad keelevalikutega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Panen hetkel puusalt, aga vahe võib olla ka selles, kas kasutad eesti või inglise keeles lehekülge – võid proovida seadetest inglise keele peale panna, et kas siis ilmub. Vahepeal on nii olnud, et mingid lisad erinevad keelevalikutega.

Ei toimi kahjuks ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Hobinurk Anonüümne FB postitus