Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: .

Postitas:

J

+4
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.03 19:34; 06.03 20:35; 07.03 08:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas töötamisele pole mõelnud. Mina olen hetkel küll töönädalast nii väsinud, et ei olegi jaksu rohkemaks.

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu töö pole selline, mis ulmeliselt ära väsitaks.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.03 19:34; 06.03 20:35; 07.03 08:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuid tema vajab ilmselt natuke rohkem aega ja tal on ka tohutult tegemist, hobisid ja sõpru (huvitatud minust, seda saagi palun mitte käima tõmmata)

Kahju öelda, aga kui ta “vajab ilmselt natuke rohkem aega” ja sinu jaoks aega ei leia, siis ta tegelikult ikka ei ole huvitatud.

+33
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuid tema vajab ilmselt natuke rohkem aega ja tal on ka tohutult tegemist, hobisid ja sõpru (huvitatud minust, seda saagi palun mitte käima tõmmata)

Kahju öelda, aga kui ta “vajab ilmselt natuke rohkem aega” ja sinu jaoks aega ei leia, siis ta tegelikult ikka ei ole huvitatud.

Su teooria ei vasta tõele. Inimesel võivad olla kiired ajad, palju tööd ja vähe isiklikku aega. See ei tähenda, et teise vastu huvi puuduks. Isiklikult endal just nii ongi. Peale pikka tööpäeva küll ei kipu välja kellegi seltskonda nautima. Nädalavahetustel kulub aeg iseendale ja pole mahti pidevateks kokkusaamisteks. Kokkusaamisi planeerin ette vastavalt kuidas mul vaba aega tekib ja pubides-klubides ei käi. Kallima jaoks leiaks aega, kuid tund-paar korraga ja seda ka mitte igal õhtul.

+6
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuid tema vajab ilmselt natuke rohkem aega ja tal on ka tohutult tegemist, hobisid ja sõpru (huvitatud minust, seda saagi palun mitte käima tõmmata)

Kahju öelda, aga kui ta “vajab ilmselt natuke rohkem aega” ja sinu jaoks aega ei leia, siis ta tegelikult ikka ei ole huvitatud.

Kohe kindlasti pole see nii. Elu on valusate õppetundidega näidanud, et tark ei torma. Kui ikka inimene on väga palju haiget saanud, siis vajabki aega, et olla kindel, et see kõik pole jälle mingi lühike kirelõõm, kus inimest lihtsalt ära kasutatakse. Mõned näitlevad nii osavalt ja ühtegi märki pole, mis reedaks, et tegemist on psühhopaadi/sotsiopaadiga.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuid tema vajab ilmselt natuke rohkem aega ja tal on ka tohutult tegemist, hobisid ja sõpru (huvitatud minust, seda saagi palun mitte käima tõmmata)

Kahju öelda, aga kui ta “vajab ilmselt natuke rohkem aega” ja sinu jaoks aega ei leia, siis ta tegelikult ikka ei ole huvitatud.

Su teooria ei vasta tõele. Inimesel võivad olla kiired ajad, palju tööd ja vähe isiklikku aega. See ei tähenda, et teise vastu huvi puuduks. Isiklikult endal just nii ongi. Peale pikka tööpäeva küll ei kipu välja kellegi seltskonda nautima. Nädalavahetustel kulub aeg iseendale ja pole mahti pidevateks kokkusaamisteks. Kokkusaamisi planeerin ette vastavalt kuidas mul vaba aega tekib ja pubides-klubides ei käi. Kallima jaoks leiaks aega, kuid tund-paar korraga ja seda ka mitte igal õhtul.

Oma tutvusringkonna põhjal võin öelda, et nii sõbrad kui ka hobi on jäänud teisejärguliseks, kui armutakse ja tahetakse värske kallimaga aega veeta.
Töö on teine teema.
Tee oma järeldused…

+28
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selles asi ongi, et kuna ma ei suuda endale iga päev hommikust õhtuni tegevusi genereerida, siis läheb mõte alatihti sellele, et tahaks temaga koos olla. Nagu teismeline. ????

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.03 19:34; 06.03 20:35; 07.03 08:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selles asi ongi, et kuna ma ei suuda endale iga päev hommikust õhtuni tegevusi genereerida, siis läheb mõte alatihti sellele, et tahaks temaga koos olla. Nagu teismeline. ????

No aga siis fantaseerigi sellest, mis te kõik koos teeksite, sellega saab suurepäraselt aega sisustada.
Siiski soovitaks leida omale mingi tegevus. Tee netflixi konto ja vaata romantilisi filme kasvõi. Ja noh, kui kallimal on hobide ja tegevusterohke elu, siis tema huvi sinu vastu suurendaks ka see, kui sa omale mingi huvitava hobi leiad. Kui sina kogu aeg kuskil nurgas sitsid ja aina ootad, millal tema sulle oma ajaraasukesi poetada raatsib, siis tüdineb ta ruttu ära või hakkab kartma, et sa mingi klammerduja oled. Kui sul onmingi põnev ajaveetmisviis endalgi, siis esiteks on teil rohkem omavahel rääkida ja teiseks tunneb ta siis vajadust su hobiga konkureerima hakata:)

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta kass

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selles asi ongi, et kuna ma ei suuda endale iga päev hommikust õhtuni tegevusi genereerida, siis läheb mõte alatihti sellele, et tahaks temaga koos olla. Nagu teismeline. ????

Rahulda ennast temaT fantaseerides manuaalselt. Seds võib mitu korda päevas teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Su teooria ei vasta tõele. Inimesel võivad olla kiired ajad, palju tööd ja vähe isiklikku aega. See ei tähenda, et teise vastu huvi puuduks. Isiklikult endal just nii ongi. Peale pikka tööpäeva küll ei kipu välja kellegi seltskonda nautima. Nädalavahetustel kulub aeg iseendale ja pole mahti pidevateks kokkusaamisteks. Kokkusaamisi planeerin ette vastavalt kuidas mul vaba aega tekib ja pubides-klubides ei käi. Kallima jaoks leiaks aega, kuid tund-paar korraga ja seda ka mitte igal õhtul.

Ilmselgelt ei ole sa kunagi tõsiselt armunud olnud. Armunu mitte ei “leia” kallima jaoks aega, vaid tahab iga oma tööst ja tõsistest kohustustest vaba hetke koos kallimaga veeta. See, mida sina kirjeldad on lihtsalt, tavaline, ilma tunneteta vastassooga (ja teiste inimestega) suhtlemine.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallid käod, andke nõu, kuidas olla üle meeletust igatsusest silmarõõmu järele, kellega näeme pigem harva? Mina armunud esimesest silmapilgust, kuid tema vajab ilmselt natuke rohkem aega ja tal on ka tohutult tegemist, hobisid ja sõpru (huvitatud minust, seda saagi palun mitte käima tõmmata). Sõbrannasid mul pole eriti ja ei jaksa enam endale tegevusi genereerida. ????

Ma astun siiski üle keelust saagi mitte käima tõmmata.
See mees küll sinusse armunud ei ole. Tõelise armumise korral ei ole vaja mingit aega, mees läheb kasvõi läbi müüri, et sinuga olla, kõik sõbrad, hobid ja tegemised lendavad kus kurat laiali. Ma ei kujutaks ette värskelt armunud meest, kes ei leia aega kallima juurde tormamiseks, sest parajasti on vaja näiteks…mmm…tennist mängida või sõbraga autot remontida vms. See mees võib olla sinust huvitatud küll, aga see ei ole armumine.

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuid tema vajab ilmselt natuke rohkem aega ja tal on ka tohutult tegemist, hobisid ja sõpru (huvitatud minust, seda saagi palun mitte käima tõmmata)

Kahju öelda, aga kui ta “vajab ilmselt natuke rohkem aega” ja sinu jaoks aega ei leia, siis ta tegelikult ikka ei ole huvitatud.

Kohe kindlasti pole see nii. Elu on valusate õppetundidega näidanud, et tark ei torma. Kui ikka inimene on väga palju haiget saanud, siis vajabki aega, et olla kindel, et see kõik pole jälle mingi lühike kirelõõm, kus inimest lihtsalt ära kasutatakse. Mõned näitlevad nii osavalt ja ühtegi märki pole, mis reedaks, et tegemist on psühhopaadi/sotsiopaadiga.

See on täielik jama jutt. Kui mees on armunud ja naist tahab, siis minnakse naise juurde ka peale 24h töövahetust, rääkimata sellest, et naine on tähtsam, kui sõbrad ja hobid suhte alguses. Seda “vajan natuke aega” juttu aetakse naistele, kellega on hea aegajalt kohtuda, aga mingeid tundeid ja tulevikuplaane temaga pole.

/mees

+21
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma käiks tööl, pärast seda trennis, siis teeks midagi head süüa, loeks raamatut/vaataks telekat, kuulaks muusikat, natuke unistaks muidugi ka, aga kui see oleks järjekordne päev, kus me pole kohtunud ega võib-olla isegi eriti rääkinud/sõnumeid saatnud, oleks ma pettunud ja armumine väheneks iga sellise päevaga. Lõpuks ma ju olen armunud mingisse ettekujutusse temast, mitte reaalselt temasse, sest ma ei tunnegi teda eriti, kui me ei saa kokku ega suhtle.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest töötab see variant päris hästi kui on vaja aru saada, kas teine pool on huvitatud või ei – teen mehele konkreetse ettepaneku konkreetsel päeval kokku saada, midagi koos teha. Kui vastus on ebaselge, ei saa aru kas jah või ei – ta pole huvitatud. Kui vastus on ei, sest tal on tegemist ning ta ise pakub koheselt mingi muu aja välja – on huvitatud.

Kui mul puudub huvi, siis olen otsekohene ja lükkan ettepanekud selgesõnaliselt tagasi, aga olen aru saanud, et paljude inimeste jaoks on see keeruline, otse ära ütlemine on harv erand. Ikka keerutatakse ja tuuakse vabandusi – töö, sõbrad, trenn, jne. Kui seda teadvustama hakkasin, siis oli väga lihtne üle saada, sest kui keegi mulle mingit häma üritab ajada, ei väärtusta see inimene ausust sama palju kui mina ning klappi poleks nagunii.

Teemaalgatajale soovitaks leida uusi hobisid, õppida mõnd uut keelt või proovida erinevaid trenne, lugeda raamatuid. Prooviks parandada kontakti nende üksikute sõpradega kes olemas on või leida hoopis alustuseks mõni sõber või seltskond, kellega on hea klapp.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tean, teemaalgataja, kui valus sul on! Hakkan ise just vaikselt samasugusest olukorrast toibuma.. poolteist aastat oli ikka päris jube olemine. Uskumatu, aga ka mina armusin vist esimesel kohtumisel ja üldse oleme me kohtunud 2,5 aasta jooksul 7-8 korda. Kõik kohtumised minu algatusel, väljaarvatud ÜKS, kus ta kutsus mind külla..tegelikult kutsus ta mind sinna küll pigem et ma tooksin talle ära raha ühe mulle osutatatud arvutiga seotud teenuse eest- loomulikult hakkasin mina seda taipama alles paar aastat hiljem-et mees oli lihtsalt viisakas ja ei hakanud välja viskama vaid laskis mul olla külas paar tundi. Aga mina lootsin ja uskusin selle aasta alguseni, (ja võimalik et kuskil alateadvuses pisut ka siiamaani veel) ,et tal ongi kogu aeg kiire ja et “peaks aega võtma kohtumiseks” jne. Sotsiaalmeediasse ilmus muidugi selle perioodi vältel kümneid pilte, kus ta koos sõpradega on kuskil meelt lahutamas või reisil- mina süüdistasin vaikselt kirudes tema lähimaid sõpru- et need ei salli mind ( ühe puhul see on ka nii tegelikult) ja ootasin..
Kahjuks tundub sinu olukord 1:1 sarnane minu omaga. Ja mis siin öelda- selliselt mehelt ei pruugi ka otse küsides teada saada, et kas ta on huvitatud või mitte. Mina püüdsin seda kord, reetsin oma huvi välja, tema oli sõbralikult viisakas ja suhtlesime minu algatusel netis edasi ning kohtusime tööalaselt mõnel korral, ma lohutasin end kogu aeg -ta pole pikalt mind saatnud, järelikult on lootust. Noh jah…
Siinkohal ei aitagi kahjuks muu, kui aeg. Need kes soovitavad rohkem tegevust leida jne- tegelikult see ei aita. Sel juhul peaks kuidagi suutma oma aju seadistada vaid programmile “tegutse”. Ehk siis pidevalt mõtteid suunama, ka öösel magades. Ja kahjuks võib veel nüüdki, peaaegu aasta pärast meie viimast kohtumist, olla suur kiusatus talle messengeris kirjutada või vaadata tema postitusi.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 20:01; 12.03 12:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sarnane kogemus. Alguses muidugi kõik ilus, aga siis hakkas aina leidma põhjusi mittekokkusaamiseks. Need pausid kohtumiste vahel läksid muudkui pikemaks ja minu enesetunne aina sandimaks. Kuid lõpuks tuli välja, et ta samuti oli lihtsalt viisakas ega soovinud mulle otse öelda. Kui tal oli sebitud valmis juba uus naine, siis polnud viisakast mehest haisugi ja sain kuulda sellist teksti enda aadressil, et nutt kipub siiani peale.

Ahjaa, nende üheskoos tähtpäevade tähistamisega (sõbrapäev, naistepäev, jõulud, uusaasta) oli tal selline kummaline põhimõte, et ei pea mingeid traditsioone, ootusi-lootusi selliste mõttetute päevade pärast tekitama ja lasku ma vabaks.

See jutt oli ka muidugi alati, et tööl on kiired ajad, on vaja maale sõita, aidata perekonda, kaevata maad, kohtuda kolleegidega, vaadata oma sarju telekast, trennid, suvepäevad, talvepäevad jne jne. Kuid uue naise otsimiseks ja kohtingutel käimisteks oli aega küll. Soovitan samuti tema käitumisest järeldused teha. Teod räägivad mehe kohta rohkem, kui teksti tootmine.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik lood nagu minu elust maha kirjutatud. Tööalaselt tutvusin, tegemist väljamaalasega. Lähetuses käies pea alati ööbisin tema juures ja ta uuris, millal jälle tulen. Kuigi siis oli kõigil üritustel jm prioriteet võrreldes minuga ajaveetmisega. Nüüd, elades siin, olen ise paar korda kontakti võtnud ja vastused on tulnud viibega ning mitte mingit huvi. Väga raske on üle saada, kuna mõte läheb kogu aeg tema peale, elades nüüd lähedal. Eriti, kuna lähenen ise 40le. Teisalt,mõistusega võttes on ta 44. aastane üksik, alkoholi liigtarvitav ja peresuhetest mittehooliv mees. Loidan, et mu mõistusehääl hakkab varsti südamehäälest üle olema.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ikka oleks kahepoolne armumine, siis leiaks selle aja küll. Mäletan seda aega, siis sõitis mees lõuna ajal linna teisest otsast minuga kohtuma, mäletan, et tulin kuskilt seminarilt – ikka oli veel hilja õhtul vaja kasõi pooleks tunniks kokkusaada.
Samas ei välista see muidugi, et asjast asja ei saa.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uus silmarõõm hangi omale, kel sinu jaoks aega jagub. Ma ei saa aru sellest tegevuste otsimisest, et enda tegelikku soovi summutada. Kui inimene tahab lähedust, seksi, õrnusi ja kaisus magamist, siis ei aita jalutamine, töötamine, trennis käimine, kudumine, sõbrannadega kohvikus käimine ja jne.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on nii palju sarnaseid lugusid välja toodud, et ma tahaks natukene teist poolt esindada ja julgustada, et alati ei ole kõik ühtemoodi.

Minu suhe algas 2a tagasi ka pigem minu initsiatiivil – armusin hullult ära, mees oli pigem eemalehoidev. Kohtusime peamiselt minu eestvedamisel, tihti ütles ta mulle ka ei, tuues põhjuseks kiired ajad, muud kohustused jne. Sain korduvalt haiget, aga ära ka seda ei lõpetanud, sest mul olid tunded ja tema mind pikalt otseselt ei saatnud…

Kuniks üle aasta pärast esmakohtumist ütlesin talle, et ma enam nii edasi ei taha ja me enam ei kohtu.
Ja siis tuli välja, et tal on ikkagi tunded. Suured. Rääkis ära põhjused, miks ta liigselt kiinduda ei julgenud – oligi varem väga valusalt vastu näppe saanud, ei lasknud end ligi ega usaldanud naisi. Lisaks nii pikalt üksi elanud, et oligi harjunud arvestama ainult endaga.
Kujutan ette, kui keeruline tal oli end avada, olles enne pigem olnud selline, kellelt tuli meid puudutavaid asju välja kangutada…

Nüüd on kõige parem mees üldse 🙂 Kohati lööb egoism välja, aga siis ongi minu ülesanne rahulikult selgitada, et paarissuhtes inimesed eeldavad teinekord teistsugust käitumist oma partnerilt. Ja kui ma seletan, siis ta arvestab sellega.

Ma ütleks, et usalda oma sisetunnet. Mina kogu selle aja tundsin, et hoolimata tema distantsist ja eemalolekust on seal taga midagi veel. Valisin ootamise ja vaatamise, kuhu see asi viib, kuniks lõpuks minugi kannatus katkes. Selleks hetkeks oli tema aga nii omadega sees – ilma seda välja näitamata – et teadmine, et ma kaongi tema elust päriselt ära, sundis ta oma mugavusstsoonist välja tulema.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.03 21:03; 12.03 09:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on ehk üks juhtum sajast (?). Enamikul nii hästi ei lähe ja konn ei muutu printsiks, võimle seal ümber, kuidas tahad. Eks igaüks proovib olla erand reeglile ja sealt tulevadki need aastate pikkused ootamised, tagavaravariandiks olemised jne. Minugipoolest võib härra ümber mõelda ja imekombel hoolivaks meheks muutuda, aga ekstra selle saavutamiseks ennast põrandamatiks taandama ei hakka. Eriti kui härra on eelnevalt mitu korda mind üle lasknud.

Sellega ma olen nõus. Mul ei tulnud selle aja jooksul kordagi ette olukordasid, kus ta oleks mind nö üle lasknud – pigem jagas konkreetseid lubadusi (nt kokkusaamise osas) ettevaatlikult, aga kui midagi lubas, siis pidas sellest ka alati kinni.
Olin küll armunud, aga võtsin kogu seda olukorda nii, et kuni mul kedagi teist pole, sobib selline aeg-ajalt kohtumine. Lõpuks sain muidugi aru, et võin nii küll mõelda, aga kuni temas kinni olen, ei lase ma ise ju tekkida olukordadel, kus see keegi teine üldse tulla võiks. Siis otsustasingi suhtlemise lõpetada, aga läks teistpidi.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.03 21:03; 12.03 09:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on nii palju sarnaseid lugusid välja toodud, et ma tahaks natukene teist poolt esindada ja julgustada, et alati ei ole kõik ühtemoodi.

Minu suhe algas 2a tagasi ka pigem minu initsiatiivil – armusin hullult ära, mees oli pigem eemalehoidev. Kohtusime peamiselt minu eestvedamisel, tihti ütles ta mulle ka ei, tuues põhjuseks kiired ajad, muud kohustused jne. Sain korduvalt haiget, aga ära ka seda ei lõpetanud, sest mul olid tunded ja tema mind pikalt otseselt ei saatnud…

Kuniks üle aasta pärast esmakohtumist ütlesin talle, et ma enam nii edasi ei taha ja me enam ei kohtu.

Ja siis tuli välja, et tal on ikkagi tunded. Suured. Rääkis ära põhjused, miks ta liigselt kiinduda ei julgenud – oligi varem väga valusalt vastu näppe saanud, ei lasknud end ligi ega usaldanud naisi. Lisaks nii pikalt üksi elanud, et oligi harjunud arvestama ainult endaga.

Kujutan ette, kui keeruline tal oli end avada, olles enne pigem olnud selline, kellelt tuli meid puudutavaid asju välja kangutada…

Nüüd on kõige parem mees üldse ???? Kohati lööb egoism välja, aga siis ongi minu ülesanne rahulikult selgitada, et paarissuhtes inimesed eeldavad teinekord teistsugust käitumist oma partnerilt. Ja kui ma seletan, siis ta arvestab sellega.

Ma ütleks, et usalda oma sisetunnet. Mina kogu selle aja tundsin, et hoolimata tema distantsist ja eemalolekust on seal taga midagi veel. Valisin ootamise ja vaatamise, kuhu see asi viib, kuniks lõpuks minugi kannatus katkes. Selleks hetkeks oli tema aga nii omadega sees – ilma seda välja näitamata – et teadmine, et ma kaongi tema elust päriselt ära, sundis ta oma mugavusstsoonist välja tulema.

Appi, sa panid mind taas mõtlema nii nagu ma paar aastat mõelnud olen ja näinud vaeva, et sellest lõplikult vabaneda! Seda- et mul on lootus, et mees on haiget saanud ja kardab siduda..seda ma poleks pidanud lugema 🙁 Ma olen kogu aeg nii kahelnud ja kui nüüd selgub, et selline juhus ongi olnud reaalselt, siis… Ei, ma ei taha enam loota!
Aga minuga peaks meestel selles mõttes julgem olema, et ma teatan suht kiiresti ära kaks põhiasja, mis paljusid mehi võivad hirmutada- ma ei taha kooselu, ega saa lapsi. Mina tahan visiitsuhet, mitte kodu mängima hakata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 20:01; 12.03 12:33;
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )