Esileht Hobinurk Armastus 2

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 66 )

Teema: Armastus 2

Postitas:
Kägu

Esimest hooaega vaatasin, kannatas kuidagi ära. Nüüd sattusin peale ja no üle 10 minuti ei kannatanud. See Greete Paia, brrrrrr. Kui raha näitlejate palkamiseks pole, ärge tehke üldse. No ja see halb inglise keel. Ei, aitäh!

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimest hooaega vaatasin, kannatas kuidagi ära. Nüüd sattusin peale ja no üle 10 minuti ei kannatanud. See Greete Paia, brrrrrr. Kui raha näitlejate palkamiseks pole, ärge tehke üldse. No ja see halb inglise keel. Ei, aitäh!

Ma ka juhtusin vaatama. Õudne. Kahju, et sellise jama peale raha kulutatud on.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvates oli ka 1. hooaeg väga palju parem. Kahju kohe. OK, ma olen vaadanud 2. hooaega nii palju kui telekast näidatud, mitte lõpuni. Eks vaatan muidugi lõpuni, aga kuidagi kahju. Ja ka mulle Grete Paia hakanud tänu sellele seriaalile väga närvidele käima.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei saa aru, kas Martini ema rolli ei olnud tõesti kohe mitte kedagi teist valida?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ka mulle Grete Paia hakanud tänu sellele seriaalile väga närvidele käima.

Jah? Mulle vastupidi-väga hea näitleja, nagu ka Grete Kuld.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ka mulle Grete Paia hakanud tänu sellele seriaalile väga närvidele käima.

Jah? Mulle vastupidi-väga hea näitleja, nagu ka Grete Kuld.

Võib-olla ta oleks hea näitleja, kui talle normaalne roll antakse.

 

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võib-olla ta oleks hea näitleja, kui talle normaalne roll antakse.

Ee… ei oskagi miskit kosta nii lolli jutu peale.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ka mulle Grete Paia hakanud tänu sellele seriaalile väga närvidele käima.

Jah? Mulle vastupidi-väga hea näitleja, nagu ka Grete Kuld.

Võib-olla ta oleks hea näitleja, kui talle normaalne roll antakse.

mis on normaalne, sulle ehk ei meeldi hoopis see, keda ta näitleb

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

KOHUTAV jama. Ainult Pilvede all on veel rämedam jura. Seda viimast üritad vaadata, siis ei saa midagi aru. “Armastus” on lihtsalt idiootlik tekst ja amatöörnäitlejad.

Nende 2 seriaali vaatajatele võib diagnoosi ära panna.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ka mulle Grete Paia hakanud tänu sellele seriaalile väga närvidele käima.

Jah? Mulle vastupidi-väga hea näitleja, nagu ka Grete Kuld.

Võib-olla ta oleks hea näitleja, kui talle normaalne roll antakse.

Kas sa oled seesama, kes kunagi perekoolis ütles, et Rita Rätsepp on tohutult halb näitleja ja muidu ka halb inimene, sest see Pilvede all Sirje on nii vastik inimene.

Ehk siis sa ei suuda inimest ja rolli üksteisest eristada andes näitlejale kui inimesele hinnanguid selle järgi, kui halb inimene on tema mängitud tegelaskuju.

Hämming, et täiskasvanud ja eeldatavasti täie mõistuse juures inimene niimoodi mõtleb.

Minu arust mängib Grete Paia väga hästi. Ja isegi palju loomulikumalt kui Seeman või mõni teine, kes seal sarjas päris näitleja on. Isegi Matvere on neil õnnestunud lati alt läbi jooksma panna. Martini ema ja toda blondi peategelast… no nende asemel oleks võinud tõesti kedagi teist valida. Lausa piinlik ja ebamugav on vaadata nende näitlemist. Aga, kuna sisu on ka nagunii väga kummaline, siis las ta olla.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

KOHUTAV jama. Ainult Pilvede all on veel rämedam jura. Seda viimast üritad vaadata, siis ei saa midagi aru. “Armastus” on lihtsalt idiootlik tekst ja amatöörnäitlejad. Nende 2 seriaali vaatajatele võib diagnoosi ära panna.

Pilvede all on korduvalt parimaks tunnistatud, seega oled kohutav hoopis sina.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kes kunagi perekoolis ütles, et Rita Rätsepp on tohutult halb näitleja ja muidu ka halb inimene, sest see Pilvede all Sirje on nii vastik inimene. Ehk siis sa ei suuda inimest ja rolli üksteisest eristada andes näitlejale kui inimesele hinnanguid selle järgi, kui halb inimene on tema mängitud tegelaskuju.

Alati tuleb mulle meelde sellega üks Raivo Adlase intervjuu. Raivo Adlas mängis Naabriplikas joodikut, kes istus koos teiste parmudega küla bussipeatuses.

Raivo Adlase tütre töökaaslased olid muret väljendanud, et muidu tundub sul tore isa, aga kahju, et on jooma hakanud.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pilvede all on korduvalt parimaks tunnistatud

Kes tunnistas ja kus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes tunnistas ja kus?

Kolmel korral valitud Eesti Meelelahutusauhindade jagamisel aasta teleseriaaliks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ka mulle Grete Paia hakanud tänu sellele seriaalile väga närvidele käima.

Jah? Mulle vastupidi-väga hea näitleja, nagu ka Grete Kuld.

Võib-olla ta oleks hea näitleja, kui talle normaalne roll antakse.

Kas sa oled seesama, kes kunagi perekoolis ütles, et Rita Rätsepp on tohutult halb näitleja ja muidu ka halb inimene, sest see Pilvede all Sirje on nii vastik inimene.

Ehk siis sa ei suuda inimest ja rolli üksteisest eristada andes näitlejale kui inimesele hinnanguid selle järgi, kui halb inimene on tema mängitud tegelaskuju.

Hämming, et täiskasvanud ja eeldatavasti täie mõistuse juures inimene niimoodi mõtleb.

Minu arust mängib Grete Paia väga hästi. Ja isegi palju loomulikumalt kui Seeman või mõni teine, kes seal sarjas päris näitleja on. Isegi Matvere on neil õnnestunud lati alt läbi jooksma panna. Martini ema ja toda blondi peategelast… no nende asemel oleks võinud tõesti kedagi teist valida. Lausa piinlik ja ebamugav on vaadata nende näitlemist. Aga, kuna sisu on ka nagunii väga kummaline, siis las ta olla.

Olen nõus. Blond ei oska mängida ja ta tundub võlts mulle kahjuks. Desiree meeldib mulle aga väga.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes tunnistas ja kus?

Kolmel korral valitud Eesti Meelelahutusauhindade jagamisel aasta teleseriaaliks.

See ei näita kvaliteeti. Seda jama on toodetud aastaid ja paaril korral leiab isegi pime kana tera. Närvirakud peavad olema atrofeerunud, et suudaks olla teleka juures Pilvede all saate ajal.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas panite tähele, et juristist naisterahvas lubas Martinile nii meeletult head seksi, mida teine pole iial varem kogenud, aga seks ise nägi välja selline, et naine ei võtnud rinnahoidjatki ära?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ei näita kvaliteeti. Seda jama on toodetud aastaid ja paaril korral leiab isegi pime kana tera. Närvirakud peavad olema atrofeerunud, et suudaks olla teleka juures Pilvede all saate ajal.

See on väga hea sari! Isegi meesterahvad vaatasid seda. Jamast on asi kaugel.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

hakkasin vaaama, aga 2 viimast osa on väga tüütult igavad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Martini ja Rolfi tegelaskujud peaksid naiste lemmikud olema?

Sandra on nii lihtsameelne, suur armastus Martiniga, siis inglasega, nüüd punapeaga. Kõik, kes tähelepanu pööravad, nendesse on kõrvuni sees! Isa pärast valas 2 pisarat ja unustatud teema!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa aru, et kas on meelega nii üle võlli või ongi see kellegi nägemus reaalsusest. Samas võib olla mõlemat. Kuidas just kellele mõjub, aga mulle mõjub ikkagi ärritavalt ja segavalt kohati, nii et ei soovi vaadata. Mitte keegi ei räägi asjast teisega, mida oleks vaja. Kõik on veidrikud. Liialt palju on rikkaid, rikkust sisse toodud. Kui Martini äi kantis vara väimehe nimele, siis minu arusaamist mööda sellepärast, et seda vara kaitsta, ja vajalikul ajal tagasi võtta, mitte anda kõik lihtsalt ära ja ongi teise nimel ja teine otsustab. . Kui ta suri, siis Martin ei rääkinud sellest midagi, et see oli abinõu vara päästmiseks.
Martini naisuke ei teagi, et tema äi on surnud ja et ämm oli koomas. Arusaamatu ka, et kas seriaalis on mõeldud, et see Rolf ja Kivi taolised ongi ägedad, et selliseid nii esile tuuakse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa aru, et kas on meelega nii üle võlli või ongi see kellegi nägemus reaalsusest. Samas võib olla mõlemat. Kuidas just kellele mõjub, aga mulle mõjub ikkagi ärritavalt ja segavalt kohati, nii et ei soovi vaadata. Mitte keegi ei räägi asjast teisega, mida oleks vaja. Kõik on veidrikud. Liialt palju on rikkaid, rikkust sisse toodud. Kui Martini äi kantis vara väimehe nimele, siis minu arusaamist mööda sellepärast, et seda vara kaitsta, ja vajalikul ajal tagasi võtta, mitte anda kõik lihtsalt ära ja ongi teise nimel ja teine otsustab. . Kui ta suri, siis Martin ei rääkinud sellest midagi, et see oli abinõu vara päästmiseks.

Martini naisuke ei teagi, et tema äi on surnud ja et ämm oli koomas. Arusaamatu ka, et kas seriaalis on mõeldud, et see Rolf ja Kivi taolised ongi ägedad, et selliseid nii esile tuuakse.

Kas mitte Martin ei öelnud naisukesele äia ja ämma kohta? Aga too ei teinud väljagi, raius vastu, et tule kohe Londonisse!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige rohkem pani mind imestama, et Matvere soostus sellises kohutavas amatööprojektis osalema. Kahju.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Martini naisuke ei teagi, et tema äi on surnud ja et ämm oli koomas. Arusaamatu ka, et kas seriaalis on mõeldud, et see Rolf ja Kivi taolised ongi ägedad, et selliseid nii esile tuuakse.

Kas mitte Martin ei öelnud naisukesele äia ja ämma kohta? Aga too ei teinud väljagi, raius vastu, et tule kohe Londonisse!

 

Minu mäletamist mööda ei öelnud. Sai enne lennule minekut telefonikõne ja pani naisele midagi seletamata jooksu, korrutas ainult, et ei saa tulla. Naine püüdis midagi küsida, sellele ta ei vastanud,  pani tuima näoga minema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga hästi portreteeritud inimtüübid on.
Vana Kivi noor abikaasa jõuab tagasi oma juurte juurde ja pääseb ülestunnistusest lapse kohta, Martinile lööb mammona pähe, noorem poeg ei hooli rahast, vaid hakkab sõduriks, vanem teeb kõike, et isa rahale küüned taha ajada, Sandra ei paista isegi teadvat, mida tahab või keda armastab. Keiu on lihtne maakas, kujutas end Ärmakosu perenaisena juba enne ämma surma.

Selline pealtnäha lihtne sari, mis rullib ennast aeglaselt lahti. Võiks olla kiirema minekuga.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Martini naisuke ei teagi, et tema äi on surnud ja et ämm oli koomas. Arusaamatu ka, et kas seriaalis on mõeldud, et see Rolf ja Kivi taolised ongi ägedad, et selliseid nii esile tuuakse.

Kas mitte Martin ei öelnud naisukesele äia ja ämma kohta? Aga too ei teinud väljagi, raius vastu, et tule kohe Londonisse!

Minu mäletamist mööda ei öelnud. Sai enne lennule minekut telefonikõne ja pani naisele midagi seletamata jooksu, korrutas ainult, et ei saa tulla. Naine püüdis midagi küsida, sellele ta ei vastanud, pani tuima näoga minema.

Paar osa edasi sai teada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Martini naisuke ei teagi, et tema äi on surnud ja et ämm oli koomas. Arusaamatu ka, et kas seriaalis on mõeldud, et see Rolf ja Kivi taolised ongi ägedad, et selliseid nii esile tuuakse.

Kas mitte Martin ei öelnud naisukesele äia ja ämma kohta? Aga too ei teinud väljagi, raius vastu, et tule kohe Londonisse!

Minu mäletamist mööda ei öelnud. Sai enne lennule minekut telefonikõne ja pani naisele midagi seletamata jooksu, korrutas ainult, et ei saa tulla. Naine püüdis midagi küsida, sellele ta ei vastanud, pani tuima näoga minema.

Paar osa edasi sai teada.

Kui minu mees lennujaamas vahetult enne lennukile minekut midagi selgitamata ära jookseks, ma peaks teda hulluks. Ei ole ju täiemõistusliku inimese käitumine.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keiu ja Karin on nii sarnased, nagu oleksid õed 😀

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lastesaade, ei konkureeri kuidagi päris seriaalidega.

Mis selle punapäise näitleja häälega on juhtunud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul telekat pole, aga ema juures käies sattusin üht osa osaliselt nägema ja see oli ikka äärmiselt halb. Lausa piinlik ausalt öeldes. Mingit sisu polnud ja ääretult nõmedad karakterid, Seemani mängitud tegelane eesotsas. Sõimas naist ja ka teised sõimlesid. Nõmedad dialoogid ja sisu puudumine. Uskumatu, et raha raisatud sellise asja peale ja keegi vaatab. Ainult kaameratöö ja muusika olid need, mis positiivsemalt silma jäid.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 66 )


Esileht Hobinurk Armastus 2