Esileht Pereelu ja suhted armukolmnurgas vegeteerimine

Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )

Teema: armukolmnurgas vegeteerimine

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Teine saab ehk vähem romantilist tähelepanu, kui vajab? See on õigustus armukese pidamiseks? Abielu on kompromisside kunst, vaevalt satuvad kokku inimased samasuguste vajadustega igas valdkonnas.[/tsitaat]Mitte õigustus, aga põhjus. On vajadusi, mille rahuldamatust talub lühiajaliselt, kuid mitte pikalt. Siis on kaks varianti, kas lahutus või armuke. Ma ei arva sugugi, et lahutus õigem on, kõik oleneb probleemist ja olukorrast. Kõige õigem oleks probleemid lahendada, muidugi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 01.12 09:31; 01.12 10:03; 01.12 10:23; 01.12 10:38; 01.12 10:45; 01.12 13:26; 01.12 13:39; 01.12 15:01; 01.12 15:37; 01.12 18:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Ja miks nad peaks teada saama? Miks sa arvad, et lahutus on õigem lahendus laste jaoks kui tulevikus täiskasvanuna 1% tõenäosusega teada saamine, et vanemal oli armuke? Selleks ajaks on lastel endal juba mingi pilt elust ja see ei ole enam selline ¨okk.
Ideaalne oleks, kui kõik suhted püsiks kõrvalise “abita” igavesti, kuid olen nõus, et kui abikaasade suhtes on midagi (kas seks või tähelepanu, näiteks) ühe poole jaoks puudu, kuid ülejäänu on see-eest väga hea, kui armukest pidada teatava südametunnistusega, suuta hoiduda abikaasale haiget tegemast (st. suudab varjata), mitte käia temaga avalikult abikaasa selja taga ringi lehvimas, mitte võtta perelt oluliselt ära aega ega raha, siis võib temast teinekord isegi pigem kasu olla. Tegelikult vist aga saab sellises suhtes olla vaid mees, ilma uude kaaslasesse armumata. Naine kukub kohe emotsioonidesse.
[/tsitaat]
Loomulikult käiakse avalikes kohtades teatris, kinos, reisil. Eesti on nii väike, et pole sellist võimalust, et ei saada teada.
Kuidas on sinu arvates võimalik, et ei võeta ära perelt raha ja aega? Naiivne. Perele lihtsalt valetatakse, et ollakse komandeeringus. Reisid tehakse ikka välja. Muideks mehed on tänapäeval emotsionaalsemad, kui naised.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.11 11:43; 28.11 11:50; 01.12 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Lugege viimasel ajal perekooli kasvõi, kus naised järjest kirjutavad, et nad tahaks seksi, aga mees ei tee väljagi. Enamasti on sellegi taga põhujseks see, et mees ei seksi kodus, sellepärast, et ta seksib juba mujal.

[/tsitaat]
Lihsalt need käod, kes väidetavalt seksi justkui tahaks istuvad perekoolis ja arutlevad oma MINA probleemi üle perekoolis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.11 13:59; 27.11 16:25; 01.12 11:53;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Loomulikult käiakse avalikes kohtades teatris, kinos, reisil. Eesti on nii väike, et pole sellist võimalust, et ei saada teada.
Kuidas on sinu arvates võimalik, et ei võeta ära perelt raha ja aega? Naiivne. Perele lihtsalt valetatakse, et ollakse komandeeringus. Reisid tehakse ikka välja. Muideks mehed on tänapäeval emotsionaalsemad, kui naised.[/tsitaat]Seda ma ju räägingi, et kui käiakse, siis on see perversne ning ainus vabandatav variant on, kui suhet varjatakse hoolikalt. On võimalik loomulikult varjata – kui käiakse piisavalt harva ja ainult mingis kindlas kohas kohtumas, väljas suheldakse kui lihtsalt tuttavad, ilma liigse läheduseta. Loomulikult ei mingeid reise ega perelt võetud aega. Kas lugesid ka üldse, mida ma kirjutasin või tulistad niisama, peale kolme sõna?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 01.12 09:31; 01.12 10:03; 01.12 10:23; 01.12 10:38; 01.12 10:45; 01.12 13:26; 01.12 13:39; 01.12 15:01; 01.12 15:37; 01.12 18:58;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ja üldse, kui naine seksi ei soovi, aga soovitakse kooselus edasi olla ja mees soovib mujal seda teha ja sellele ehitatakse üles terve kauane kooselu, siis oleks õiglane seda teha vastastikusel kokkuleppel. Tervet elu pettuse peale üles ehitada ja ennast serveerida mittepetva inimesena, see pole inimlik.
Kuskohas on need mehed, kes käivad aastaid mööda teisi naisi ja oma naine ei jää millestki ilma? Et mees lihtsalt seksib ja muud pole mitte midagi, mida antakse või pakutakse? Et muidu ideaalne mees. Ma olen isegi selles kindel, et see seks, mida see mees mujal teeb, on isegi kvaliteedilt parem ,kui see, mida ta kodus naisele pakub.
Sest ma olen kindel, et enamus mehi, kes petavad, ei peta sellepärast, et oma naine on seksivastane. Enamus petiseid on ikka need, et anna või iga päev neile, need panevad ikka mujale panema.
Lugege viimasel ajal perekooli kasvõi, kus naised järjest kirjutavad, et nad tahaks seksi, aga mees ei tee väljagi. Enamasti on sellegi taga põhujseks see, et mees ei seksi kodus, sellepärast, et ta seksib juba mujal.

[/tsitaat]Ma arvan muide, et sootuks humaansem on see, kui mees käib teistelt salaja seksi saamas, võrreldes olukorraga, kus ta naise paneb fakti ette, et nii, nüüd ma käin. Esimesel juhul kannatab mehe südametunnistus, teisel juhul peseb mees end justkui süüst igati puhtaks ja käib nagu õige mees. Oluliselt hoolivam on mõnikord varjata, kuid siis tuleb seda teha hästi ning tõesti võtta vaid niipalju, kui on endale hädavajalik.
Seks, mida see mees mujal teeb on kindlasti parem kui kodus, selles on sul õigus. Kuid arvata on, et ka seks, mida ta vastu saab on parem kui kodus. Need asjad on seotud ning kui kodus on seks vilets, siis on raske leida algust, kust see algab. Kui mõlemad soovivad probleemi lahendada, siis see ka laheneb, kui aga probleemi näeb vaid üks, siis ega üksi kodus seksi kuidagimoodi paremaks ei tee.
Olles ka pisut elu näinud, siis julgen väita, et ei pea olema mehe seksileiguse põhjuseks mujalt saamine. Mõni mees ei tahagi tõesti, juba varases keskeas kaob seksisoov. Tihti põhjuseks närvid, tööstress, rahamured. Järgmine seeria põhjusi tuleneb naisest – kui naine on end täiesti käest lasknud, siis mõnel mehel kaob seksimise soov temaga, kuigi südames tegelikult armastab. Ja siis on muidugi tervislikud põhjused. Ei ole need mehed seksirobotid midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 01.12 09:31; 01.12 10:03; 01.12 10:23; 01.12 10:38; 01.12 10:45; 01.12 13:26; 01.12 13:39; 01.12 15:01; 01.12 15:37; 01.12 18:58;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mehe seksisoovi kadumine oli mõeldud ikka sellisena, et jutt meestest, kes “kogu abielu aja seksisid muutusteta ja siis äkki enam mitte”, naised tavaliselt teavad, kuidas on see mees varemalt käitunud, kui on stress, rahamures, haigus, jms asjad, pikas kooselus need asjad saavad selgeks. Naised võtavadki teema üles siis, kui mehes on toimunud järsk muutus ja põhjus teadmata.
Naine muutunud väliselt aastatega? Mees ju muutub samuti? Seks parem mujal? Aga panusta see kõik koju, mille sa kodust välja viid. See pole kodus puudu ja kodus puudu, see on hoolimatus ja hooramine eesti keeles. Oi, naisel juuksed ripakil, vaja kohe minna linnapeale ja korralikult panna. Naisel söök tegemata, no nüüd lähen ja panen, lapsed haiged ja naine mures, teevad koolitükke iga ühtu, lähen õige ja otsin tähelapnu mujalt. Absurd inimesed.
Põhjuse leiab alati. [/tsitaat]Põhimõtteliselt olen sinuga nõus, et hooratakse liiga palju ja liiga kergekäeliselt, kuid ma ikkagi arvan, et on olukordi, kus armukesepidamine on põhjusega ehk vabandatav ning inimlikki. Väga vähesed mehed (ja naised muidugi ka) oskavad selles olukorras käituda nii, et nad tõepoolest vaid oma hädalise probleemiga tegeleks, mitte ei laseks minna ja mõnuleks armusuhtest saadavas lisaenergias.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 01.12 09:31; 01.12 10:03; 01.12 10:23; 01.12 10:38; 01.12 10:45; 01.12 13:26; 01.12 13:39; 01.12 15:01; 01.12 15:37; 01.12 18:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Põhimõtteliselt olen sinuga nõus, et hooratakse liiga palju ja liiga kergekäeliselt, kuid ma ikkagi arvan, et on olukordi, kus armukesepidamine on põhjusega ehk vabandatav ning inimlikki. Väga vähesed mehed (ja naised muidugi ka) oskavad selles olukorras käituda nii, et nad tõepoolest vaid oma hädalise probleemiga tegeleks, mitte ei laseks minna ja mõnuleks armusuhtest saadavas lisaenergias. [/tsitaat]

Mis põhjused armukese pidamiseks on vabandatavad ja inimlikud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Mis põhjused armukese pidamiseks on vabandatavad ja inimlikud?[/tsitaat]Needsamad, millest eespool rääkisin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 01.12 09:31; 01.12 10:03; 01.12 10:23; 01.12 10:38; 01.12 10:45; 01.12 13:26; 01.12 13:39; 01.12 15:01; 01.12 15:37; 01.12 18:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaadake kindlasti filmi Meryl Streep ja Alec Baldwin: It´s complicated.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mis põhjused armukese pidamiseks on vabandatavad ja inimlikud?[/tsitaat]

Seksipuudus on vabandatav ja inimlik, aga romantikapuudus mitte? Oi kui paljudel naistel oleks viimane põhjuseks… Ometi nad ei tee seda, sest ei pea armukese pidamist vabandatavaks ja inimlikuks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.12 10:23; 01.12 18:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul näiteks selline variant. Mina suhtes, naine suhtes. Kohtume vast 4 korda aastas lihtsalt n*kkumise eesmärgil. Naine saab selle eest ka minu käest paar 50 ¤ rahatähte endale rahakotti. Keegi kedagi maha jätta ei kavatse, lihtsalt mulle on see vaheldus oma naisest. Võõrast keha on harva erutav n*kkuda. Adrenaliin omamoodi. Mõni käib näiteks kardirajal, teine jahil-kalal, kolmas mägedes suusatamas. Minu arust seks on samasugune hobi.[/tsitaat]

Kas see vast neli korda aastas kohtumine toimub seetõttu, et ülejäänud aja kogud sa neid 50 ¤ rahatähti?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Seksipuudus on vabandatav ja inimlik, aga romantikapuudus mitte? Oi kui paljudel naistel oleks viimane põhjuseks… Ometi nad ei tee seda, sest ei pea armukese pidamist vabandatavaks ja inimlikuks. [/tsitaat]Teevad ikka. Loe perekooli ja vaata ringi. Naised peavad vähem armukesi kui mehed, kuid kui üldse, siis teevad seda palju julmemini ning arvavad sealjuures alati, et nemad pole milleski süüdi ning neil on kõik õigused.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 01.12 09:31; 01.12 10:03; 01.12 10:23; 01.12 10:38; 01.12 10:45; 01.12 13:26; 01.12 13:39; 01.12 15:01; 01.12 15:37; 01.12 18:58;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )


Esileht Pereelu ja suhted armukolmnurgas vegeteerimine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.