Esileht Pereelu ja suhted Armunud

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )

Teema: Armunud

Postitas:

Tere. Kirjutan siia, kuna tean, et siin enamus on mõistlikud naisterahvad. Ja kuna just teema ongi seotud naisega, siis oskavad kindlasti nemad siin paremini kaasa rääkida ja nõu anda, kui kusagil teises foorumis olevad inimesed.

Minu mure on järgmine – olen noormees, ja armunud ühte naisesse. Algas meie tutvus nagu ikka, saime sõpradeks ja nii. Siis aga hakkasime järjest rohkem suhtlema ja nüüd juba pikemat aega tunnen, et mul on tema vastu tunded. Kokku saame me harva, kuna elame erinevates piirkondades. Need pole küll üksteisest kaugel, kuid lihtsalt meie elustiil, tööajad ja muu on nii erinev, et ei ole eriti võimalust kohtuda. Samas, messengeris räägime me ikka iga päev. Ma pole kindel, aga vahest tundub, et ka tal nagu oleks minu vastu midagi, samas jälle tundub, et ei ole. See ajab segadusse. Sellepärast ei tihka ma ka esimest sammu teha ja talle öelda mida tunnen, kuna kardan vastu pükse saada. Esimene küsimus on siis see, et kas ja kuidas (kui üldse) on võimalik mingeid vihjeid välja lugeda selle kohta, kas naine tunneb midagi mehe vastu või mitte? Praegused tundmused on nii ja naa.

Teine asi aga on see, et juhul kui ta veel ei tunne midagi, siis jällegi, kas ja kuidas on võimalik võita naise südant? Mis teile, naistele, meeldib?Ma ise olen viisakas, ei tarbi alkoholi ega tee muud midagi sellist, mis võiks eemale peletada. Lihtsalt ma ei oska teatud olukordades võibolla õigesti käituda. Homme peaksime ka kohtuma. Mis te arvate, kas võiksin talle teha mingi kingituse või muud sellist, mus vihjaks sellele, et mul on ta vastu tunded? Ma olen muidugi talle ka varem asju ostnud/kinkinud. Võibolla ta juba isegi on aru saanud, et ma midagi ta vastu tunnen, kuid ma ei tea ju seda ja see kõik on nii segadusse ajav.

Ja lõpetuseks – kuna olen enne postitamist siin ka teatud aja pühendanud ringi vaatamisele ja erinevate postituste ning kommentaaride lugemisele, siis olen märganud, et siin käib ka selliseid inimesi kellele meeldib rumalusi rääkida. Seega palungi, et ärge kirjutage siia alla rumalusi, kuna mul pole nendeks aega. Soovin tõesti vaid asjalikke vastuseid. Vanust on mul 25a kui kedagi see kuidagi aitab. Päikest teile ja jään ootama. ????

 

+9
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 29.06 23:18; 30.06 00:09; 30.06 09:38; 30.06 14:15; 30.06 15:51; 30.06 22:48; 03.07 20:23; 03.07 22:07; 03.07 22:15; 03.07 22:25; 03.07 23:55; 07.07 04:48;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Palju maksad, et lollusi ei kirjutata?

+5
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

25 aastat on õnnestunud ära elada ja seda ei ole veel välja mõelnud, kuidas aru saada, kas inimesel on tundeid sinu vastu või ei ole? Üldiselt peaks juba aru saama sellest, kuidas teine inimene sind vaatab, kui sa talle lähedale lähed, kas ta tõmbub või tõukub. Võta jalutades käest kinni – kui käe ära tõmbab, siis ilmselt on sõnadetagi selge ,et sealt mingit asja ei tule. Võid lilled viia, siis saad ka kohe aru, mis ta sinust arvab.

+13
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju maksad, et lollusi ei kirjutata?

Teile enam mitte midagi, sest juba kirjutasite ☹️????

+9
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 29.06 23:18; 30.06 00:09; 30.06 09:38; 30.06 14:15; 30.06 15:51; 30.06 22:48; 03.07 20:23; 03.07 22:07; 03.07 22:15; 03.07 22:25; 03.07 23:55; 07.07 04:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma viitsin kellegagi iga päev internetis jutustada, siis 99% juhtudest olen inimesest huvitatud ka. Kaotada pole ju midagi, kui sa selle esimese sammu teed. See näitab, et oled julge ja enesekindel ning need on atraktiivsed omadused. Ausalt öeldes olen ise pigem mehe vastu huvi ära kaotanud, kui initsiatiivi üles ei näita.

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jooge pudel veini koos ära. Selgus majas.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu on ilus suvi ja ööpäev läbi valge, uskumatul kombel pole tervel Eestimaal ka ühtegi koroonapiirangut. No mis sa praegusel ajal seal messengeris chatid, kutsu oma südamedaam ometi kohtama! Lill pihku ja mere äärde päikeseloojangut vaatama nt! Edasi saate juba ise hakkama.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa talle varem ostnud/kinkinud oled ja miks? Kui sa lähed kohtama mõne Rannamaja stiilis naisega siis on võimalik, et sind kasutatakse lihtsalt ära. Aga üldiselt olen sinu peale kade, sest see armumise tunne on nii hea…tahan ka olla armunud

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teil on suhe (sh regulaarsed ja kokkulepitud kohtumised, seks, arutelusid tulevikuks, kuidas edaspidi oma lahusolev elu ümber korraldada jms)? Kui nii, siis arvan, et armumisejutt sobib küll, aga silmast silma oleks ehk mõistlik. Kui kohtute, siis räägigi. Mingit kingitust ma küll vajalikuks ei pea, pigem midagi romantilist. Kui aga plaanitegi oma elu eraldi veeta, kirjasõbrad olla ja vahepeal lihtsalt kohustustevabalt aega veeta, siis ma üleüldse katkestaksin selle suhte, kui armumisoht päevakorda tõuseb. 25-aastaselt pole mõtet raisata aega tulemuseta suhetele, armumine või mitte. Armumisväärilisi inimesi on maailmas musttuhat.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saate täna kokku ja ma saan aru, et pole esimene kohting. Ma viiksin armununa talle kindlasti kimbu punaseid roose, kui need oleks tema lemmiklilled. Pikemaajalise tutvuse puhul peaks see praeguseks ilmselt selge olema.
Soovitaks mingi kohviku või resto tuur teha, siis kujugi tantsima. Viimane selline seksuaalne tegevus ja selle käigus kõige lihtsam ka naise tundeid avastada. Kui aega vähe lähekski kohe kuhugi tantsupeole, kus saab loomulikult ka liibukaid tantsida. Sealt tunnetad kohe ära kas naine on meelas sinu vastu ennast suruma, kas laseb sul ennast juhtida ja naudib sinu käe liikumist seljal. Kontakttantsu ajal on hea ka esimene kerge suudlus huultele ära organiseerida. Kui ta vastab sinu suudlusele siis uus suudlus peaks juba keelega olema ja kui ta sellepeale innukalt vastab keelega siison selge, et õhtul tuleb mürama minna. Muidu keerad kõik lurri.

0
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ise olen viisakas, ei tarbi alkoholi ega tee muud midagi sellist, mis võiks eemale peletada.

Seda arvad sa vaid ise.

Aga see naine näeb enda ees mökut meest, kelle ta ongi ajaviiteks nö. sinna sõbratsooni lükanud.  (internet on paksult täis neid sõbratsoonist väljatulemise õpetusi)

Sa ei oska neid lugeda ja sa ei oska ka naistega käituda.
Aga ütle ise: milline naine sooviks omale Meest, kes tuleb perekoolist küsima, kuidas talle läheneda?
Selge see, et vaid vähesed.
Enamus selles eas, soovivad siiski traktorit, kes üritab täiega peale sõita.

Ei julge naisele tundeid avaldada = ei julge selle naisega last saada = ei julge abieluettepanekut teha = ei julge last saada = ei julge isegi poemüüjalt küsida, et kas liha on värske või automehaanikult uurida, miks selle laagri peab ikkagi kohe vahetama.
No mida sa elus teed sellisega? – las istub oma sõbratsoonis edasi, kuniks Alfa kohale jõuab.

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ise olen viisakas, ei tarbi alkoholi ega tee muud midagi sellist, mis võiks eemale peletada.

Seda arvad sa vaid ise.

Aga see naine näeb enda ees mökut meest, kelle ta ongi ajaviiteks nö. sinna sõbratsooni lükanud. (internet on paksult täis neid sõbratsoonist väljatulemise õpetusi)

Sa ei oska neid lugeda ja sa ei oska ka naistega käituda.

Aga ütle ise: milline naine sooviks omale Meest, kes tuleb perekoolist küsima, kuidas talle läheneda?

Selge see, et vaid vähesed.

Enamus selles eas, soovivad siiski traktorit, kes üritab täiega peale sõita.

Ei julge naisele tundeid avaldada = ei julge selle naisega last saada = ei julge abieluettepanekut teha = ei julge last saada = ei julge isegi poemüüjalt küsida, et kas liha on värske või automehaanikult uurida, miks selle laagri peab ikkagi kohe vahetama.

No mida sa elus teed sellisega? – las istub oma sõbratsoonis edasi, kuniks Alfa kohale jõuab.

Väga naljakas

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 29.06 23:18; 30.06 00:09; 30.06 09:38; 30.06 14:15; 30.06 15:51; 30.06 22:48; 03.07 20:23; 03.07 22:07; 03.07 22:15; 03.07 22:25; 03.07 23:55; 07.07 04:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina leian, et pole väga hea mõte hakata kohe kingitusi külima. See võib panna teise ebamugavasse olukorda. Kingitus võib olla hoopis mingi elamus, kuskil koos käimine, kasvõi kino või vabaõhuteater. Õdusad kontserdikesed. Kui kohe läheks mingiks punaste rooside tulvaks või kingitusteks, siis ma küll tunneksin ennast veits vastu seina surutuna. Et ei tea nüüd, kui kiiresti ta midagi saavutada püüab. Aga seda võiks küll julgelt küsida ja uurida, kas tal on üldse huvi Sinuga koos näiteks sealjaseal käia või sedajatoda teha. Tegelikult kujuneb nii, et kui naisterahval ikka huvi on, küll ta siis ka selle korraldab, et kuidasseeoligi…”elustiil, tööajad” jne, hakkavad teie koosolemise plaanidega pigem kokku töötama.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu küll aru ei saa, mis selles tunnete avaldamises nii hirmsat olla saab, mida see teemaalgataja kardab. Elu esimene romantiline huvi?

No ja kui ongi, peab ilkuma?

Noormees, mina ei soovita nõretavat armuavaldust, selleks on vara, kui olete ainult netis chattinud valdavalt (netis on inimesed natuke erinevad), küll aga selget ja üheseltmõistetavat vihjet, et sa sooviks teie suhtest enamat, sooviksid talle lähemale liikuda. Peaks piisama, kui ütled, et soovid teda senisest palju tihemini näha ja koos suve nautida. Seda pole võimalik mitmeti mõista. Ta kas nõustub või siis soovib jääda chattima.

Ja mis südame võitmisse puutub, siis … ega siin midagi “teha” kuigivõrd saagi. Kõige parem soovitus on, et ole sina ise. Sellega võidad ta südame, kui olete kokku sobivad – ja hoiad ära hulga tulevast jama, kui te pole kokku sobivad. Muidugi siis ole oma parim mina 🙂

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.06 11:28; 30.06 12:39; 30.06 14:48; 03.07 20:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kingitused võivad tekitada “ta tahab midagi vastu” tunde naisele, eriti kui kinkijaks on poolvõõras mees. Lille võib ikka kohtumisele viia, koos õhtust süüa ja jalutada ja juttu ajades käest kinni üritada võtta jne. Aga ikka tasakesi, mitte peale lennates. Kuna te olete vähe irl kohtunud, siis sinu armumine on ju ka poolvirtuaalne, sa tegelikult teda ei tunne.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tõesti mõni mees kirjutab lõppu “päikest teile”?

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tõesti mõni mees kirjutab lõppu “päikest teile”?

Tean mitut meest, kes nii teevad.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.06 11:28; 30.06 12:39; 30.06 14:48; 03.07 20:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära ole selline möku. Naistele ei meeldi mökud.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tõesti mõni mees kirjutab lõppu “päikest teile”?

Tean mitut meest, kes nii teevad.

Jube

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tõesti mõni mees kirjutab lõppu “päikest teile”?

Tean mitut meest, kes nii teevad.

????

Krt, see nii tobe väljend. Mul oleks huvipakkuv mees peaaegu maha kantud sellise väljendi eest ????

Mees olgu ikka üks korralik ????, mitte ????!

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära algata ise vestlusi ja jäta ta tähelepanunälga ja vaata, kas ta hakkab ise ühendusy võtma. Kui hakkab, siis arvatavasti meeldid, aga kui ei hakka, siis ei maksa sellest veel põhjapanevaid järeldusi teha. Mõned inimesed peituvadki armununa oma urgu.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.

Tere. Kirjutan siia, kuna tean, et siin enamus on mõistlikud naisterahvad. Ja kuna just teema ongi seotud naisega, siis oskavad kindlasti nemad siin paremini kaasa rääkida ja nõu anda, kui kusagil teises foorumis olevad inimesed.

Minu mure on järgmine – olen noormees, ja armunud ühte naisesse. Algas meie tutvus nagu ikka, saime sõpradeks ja nii. Siis aga hakkasime järjest rohkem suhtlema ja nüüd juba pikemat aega tunnen, et mul on tema vastu tunded. Kokku saame me harva, kuna elame erinevates piirkondades. Need pole küll üksteisest kaugel, kuid lihtsalt meie elustiil, tööajad ja muu on nii erinev, et ei ole eriti võimalust kohtuda. Samas, messengeris räägime me ikka iga päev. Ma pole kindel, aga vahest tundub, et ka tal nagu oleks minu vastu midagi, samas jälle tundub, et ei ole. See ajab segadusse. Sellepärast ei tihka ma ka esimest sammu teha ja talle öelda mida tunnen, kuna kardan vastu pükse saada. Esimene küsimus on siis see, et kas ja kuidas (kui üldse) on võimalik mingeid vihjeid välja lugeda selle kohta, kas naine tunneb midagi mehe vastu või mitte? Praegused tundmused on nii ja naa.

Teine asi aga on see, et juhul kui ta veel ei tunne midagi, siis jällegi, kas ja kuidas on võimalik võita naise südant? Mis teile, naistele, meeldib?Ma ise olen viisakas, ei tarbi alkoholi ega tee muud midagi sellist, mis võiks eemale peletada. Lihtsalt ma ei oska teatud olukordades võibolla õigesti käituda. Homme peaksime ka kohtuma. Mis te arvate, kas võiksin talle teha mingi kingituse või muud sellist, mus vihjaks sellele, et mul on ta vastu tunded? Ma olen muidugi talle ka varem asju ostnud/kinkinud. Võibolla ta juba isegi on aru saanud, et ma midagi ta vastu tunnen, kuid ma ei tea ju seda ja see kõik on nii segadusse ajav.

Ja lõpetuseks – kuna olen enne postitamist siin ka teatud aja pühendanud ringi vaatamisele ja erinevate postituste ning kommentaaride lugemisele, siis olen märganud, et siin käib ka selliseid inimesi kellele meeldib rumalusi rääkida. Seega palungi, et ärge kirjutage siia alla rumalusi, kuna mul pole nendeks aega. Soovin tõesti vaid asjalikke vastuseid. Vanust on mul 25a kui kedagi see kuidagi aitab. Päikest teile ja jään ootama. ????

Ma loodan, et sa ei lõpeta oma chat’e selle naisega päikest soovides. Täielik turn-off!

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pakuks ka, et kinkida võid talle mingi elamuse või asja. Näiteks Tallinna puhul mustamäe elamus spa21+…. täiskasvanutele privaatne ajaveetmine…. Või sõitke linnast välja randa, paku talle. Või õhtusöögi snäkk, paku pokaal veini vms. Võtab neiul äkki pinget vähemaks ja avab natuke end sulle. Ja siis õhtu lõpul võid ju öelda, et sa oled natuke mõelnud,  et kes te üksteisele olete, ja kas mis tema üldse ootab Või ei oota…. või kuidagi nii.

Igasugu põnevaid asju ja kohti ju on… vaateratas või midagi.

Mis teid ühendab, mis teile mõlemale meeldiks,  sinna vii ja seda tehke. Kinod ka ju lahti, seal oleks hea natuke kätt libistada ????

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.06 13:57; 30.06 14:00; 30.06 14:36; 30.06 16:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aa ja siis ma tahaks veel öelda, et ära kao ära! Ütle meile ka siin, mis edasi sai ja kuidas läks.

 

Vahel on siin mõni teema nii põnev, aga teemaaalgataja kaob ära lihtsalt ja lõppu ei tea keegi.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.06 13:57; 30.06 14:00; 30.06 14:36; 30.06 16:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aa ja siis ma tahaks veel öelda, et ära kao ära! Ütle meile ka siin, mis edasi sai ja kuidas läks.

Vahel on siin mõni teema nii põnev, aga teemaaalgataja kaob ära lihtsalt ja lõppu ei tea keegi.

Sest need kõik on libateemad. Nagu ilmselt ka käesolev teema.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aa ja siis ma tahaks veel öelda, et ära kao ära! Ütle meile ka siin, mis edasi sai ja kuidas läks.

Vahel on siin mõni teema nii põnev, aga teemaaalgataja kaob ära lihtsalt ja lõppu ei tea keegi.

Sest need kõik on libateemad. Nagu ilmselt ka käesolev teema.

Ei ole see libateema.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 29.06 23:18; 30.06 00:09; 30.06 09:38; 30.06 14:15; 30.06 15:51; 30.06 22:48; 03.07 20:23; 03.07 22:07; 03.07 22:15; 03.07 22:25; 03.07 23:55; 07.07 04:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

huvitav teema. kaldun selle kirjutaja poole, kes soovitas lihtsaid romantilisi asju teha proovida -nt kui jalutate. võta käest kinni tal. kui kiirelt vabastab, siis tundeid tal ei ole.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No see käeteema…

Võite ju ka ronida kuskilt üle kivide nt, ja siis ulatad talle oma käe abistamiseks magusa pilguga.  Vaata kuidas reageerib.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.06 13:57; 30.06 14:00; 30.06 14:36; 30.06 16:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest need kõik on libateemad. Nagu ilmselt ka käesolev teema.

No pagan, miks peaks kõik teemad libateemad olema, mille edasistest arengutest teema tegija perekooli ei informeeri. Miks ta peakski informeerima? Mind on siin ka nurutud, et mis ikka edasi sai ja räägi meile, mis sai – mingit kohustust pole siin aru anda.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.06 11:28; 30.06 12:39; 30.06 14:48; 03.07 20:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pakuks ka, et kinkida võid talle mingi elamuse või asja. Näiteks Tallinna puhul mustamäe elamus spa21+…. täiskasvanutele privaatne ajaveetmine…. Või sõitke linnast välja randa, paku talle. Või õhtusöögi snäkk, paku pokaal veini vms. Võtab neiul äkki pinget vähemaks ja avab natuke end sulle. Ja siis õhtu lõpul võid ju öelda, et sa oled natuke mõelnud, et kes te üksteisele olete, ja kas mis tema üldse ootab Või ei oota…. või kuidagi nii.

Igasugu põnevaid asju ja kohti ju on… vaateratas või midagi.

Mis teid ühendab, mis teile mõlemale meeldiks, sinna vii ja seda tehke. Kinod ka ju lahti, seal oleks hea natuke kätt libistada ????

Kõik jutt oli ilus aga lõpp pidi ikka nõmedaks minema, eks? Ega kõik perverdid ei ole, et aind kätt libistada tahavad.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 29.06 23:18; 30.06 00:09; 30.06 09:38; 30.06 14:15; 30.06 15:51; 30.06 22:48; 03.07 20:23; 03.07 22:07; 03.07 22:15; 03.07 22:25; 03.07 23:55; 07.07 04:48;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )


Esileht Pereelu ja suhted Armunud