Esileht Pereelu ja suhted Aseksuaalsuse määratlus

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 64 )

Teema: Aseksuaalsuse määratlus

Postitas:

Nüüd on siis ametlik – mu naine tuli kapist välja ja identifitseeris ennast ‘aseksuaalsuse’ seksuaalsesse identiteeti ja talle on see mõistagi igati ok. Igasugune seksi tagaajamine, püünele tõstmine ja ülde sellega tegelemine on mõttetu tühikargamine, või lihtsalt ebaviisakas nagu sügamine kui kusagilt sügeleb. No selle vahega, et tal ka ei sügele. Sealjuures on ta nõus vajaduse korral astuma vahekorda ja isegi tegema omalt poolt arvestatavaid pingutusi abikaasa rahuldamiseks näiteks oraalseksi näol.

Kas see on üldse identiteet nagu hetero/homoseksuaalsus või pigem ikkagi hälve või isegi haigus, nagu seda mu lemmikarst (dr House) korduvalt on mõnuga demonstreerinud? Või peaksin seda isiklikult võtma?

+2
-26
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka võta isiklikult, mida muud. Siis saab naine rahulikult sust lahku minna ja leiate ehk endale sobivamad kaaslased, kes ka üksteiste vajadusi paremini austavad – ei pea naine olema sinu ori ja ei pea sina oma vajadusi alla suruma.

+23
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.05 14:54; 02.06 15:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see on üldse identiteet nagu hetero/homoseksuaalsus või pigem ikkagi hälve või isegi haigus, nagu seda mu lemmikarst (dr House) korduvalt on mõnuga demonstreerinud? Või peaksin seda isiklikult võtma?

Aga uuri oma abikaasalt, kust ta võttis, et aseksuaalne on. Enamasti on tegu vist ikka pigem harjumuse ja vaimse seisundi seguga, mitte omaette haigusega – kuigi eks madal hormoonide tase võib muidugi ka haiguslik olla. Las ta ise ütleb sulle, kas sai arstilt diagnoosi või lihtsalt otsustas aseksuaalne olla. Viimasel juhul võib asi olla ka seksi kvaliteedis. Mingis vanuses naine ei viitsi enam viletsat seksi taluda.

+16
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.05 20:35; 27.05 23:57; 28.05 00:53; 31.05 23:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasel juhul võib asi olla ka seksi kvaliteedis. Mingis vanuses naine ei viitsi enam viletsat seksi taluda.

Kuidas pakkuda kvaliteetset seksi kui varakult hoidutakse eemale, minnakse varem magama, ei lubata katsuda midagi mis kuidagi erogeensele tsoonile läheneb ?

Kas mehed igas vanuses peaksid aina külmemat vastuvõttu taluma ja iga kord lillede ja serenaadidega nullist võrgutamist viitsima?

Antud juhul tehnilist etteheidet pole olnud, pika harjutamisega jõutud tasemele kus mõlemad praktiliselt alati igast asendist korraga lõpetavad; ja siis järsku, vaid mõne aastaga, langus nulli. Muidugi ega füüsiline heaolu taga vaimset.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinusuguse mehega muutuks iga vähegi normaalsem naine aseksuaalseks. Kindel värk. Nagu ka Tõutäku puhul, võib ka sinu puhul imestada, kuidas üldse mõni naine sinuga seksida tahab. Normaalsed ei tahagi.

Kui sinu naine leiab endale normaalse ja päriselt hooliva, arvestava mehe, siis tema aseksuaalsus kaob nagu võluväel.

Naise aseksuaalsus on ikka mehe teene, kui seda varem ei esinenud.

+9
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.05 23:09; 28.05 13:25;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kuidas pakkuda kvaliteetset seksi kui varakult hoidutakse eemale, minnakse varem magama, ei lubata katsuda midagi mis kuidagi erogeensele tsoonile läheneb ?

Sa räägid katsumisest. Kas vaimset eelmängu oled naisele teinud? Absoluutselt ilma katsumata ja seksuaalseid vihjeid tegemata talle siiraid häid sõnu öelnud? Temast kui inimesest (mitte kui kehast!) huvitunud, vaimustunud? Need on asjad, mis tihti ei jõua meestele kohale – aga ma ju katsusin, ta ei taha … Õhtuse seksi eelmäng algab hommikul, kui mees naisele “Tere hommikust!” ütleb ja õrnalt huultele suudleb ilma sealjuures tervet keha üle kobamata või keelt söögitorusse toppimata. Jätkub päeval, kui mees mäletab, et naise emal on sünnipäev ning soovib tollele õnne. Jätkub õhtul, kui mees räägib mõnuga oma päevast ilma sealjuures telefoni näppimata ning kuulab ka naise juttu. Jne. Ühtlasi tuleb arvestada igaühe seksuaalsuse tippaega – mina ei suuda enam aastaid õhtul seksida, no ma ei taha, mul on uni. Seevastu hommikul või õhtul kuskil 17-18 ajal anna aga kätte. Laste kohalolu võib meest mitte häirida, aga naist küll.

Sa tundud mulle tohutult mu enda mehe moodi, kes ka usub või tahab uskuda, et mind seks ei huvita. Mis sellest, et olen talle umbe 8 aastat rääkinud oma soovidest (ei, suhe on meil palju pikem, lihtsalt varem need teemad ei tõusnud), palunud tal läbi lugeda ühe meie riiulis oleva raamatu seksuaalsusest, kus isegi konkreetsed peatükid välja valisin. Aga ta ei tee seda, ei mäleta mu soove, ei soovi midagi muuta. Ilmselt on tal armuke, kust saab lihtsamini. Eks tallegi hea rääkida, et oma naine ju üldse ei tahagi …

+37
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.05 20:35; 27.05 23:57; 28.05 00:53; 31.05 23:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vanad te olete, mitu aastat olete koos olnud? Kas lapsi on ja mis vanuses?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas vaimset eelmängu oled naisele teinud?

Jah olen. Seda kõike. Uurinud mis teda huvitab. Vastus on et lihtsalt koosolemine, seksi (orgasme) pole lihtsalt vaja. See on tänases eluetapis “ära tehtud”. Umbes nagu avastad mingis etapis, et lärmakad peod milleta varem elu ette ei kujutanud, on end lõplikult ammendanud.

Mis see vanus/lapsed asja puutub?

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga polegi midagi parata. Kaks varianti- lepid või lähed lahku.

Siin PKs armastatakse jah nõu anda, kuidas naise seksiisu tõstab lakke see, kui mees ämmale lillekimbu viib või käskimata koera pissitab, aga see on jama. Tõsiselt- jama jutt. Kirg lihtst lahtub aastatega ja kusjuures eriti just naistel. Mehed on leplikumad ja neid erutab sama partner kauem. Naine ei saa seda masinavärki nii lihtsalt tööle, kui partner kogu aeg samasugune ja etteaimatav.

Pole see mingi hälve ega haigus. Sa lihtsalt enam ei eruta oma naist. Kui hakkad nüüd roos hambus serenaadi laulma või naise jalgu masseerima, siis mõjub see pigem naeruväärselt kui erutavalt.

+13
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin PKs armastatakse jah nõu anda, kuidas naise seksiisu tõstab lakke see, kui mees ämmale lillekimbu viib või käskimata koera pissitab, aga see on jama.

Ei ole jama. Õigemini, sinu toodud näidete puhul on tõesti jama, aga selles on tõde sees, et naist tuleb märgata ja märkamisest teada anda ka varem kui 15 min enne soovitavat seksi. Uute naiste puhul tuleb see meestel loomulikult välja, nad peavad seda peibutuse osaks. Juba omade naiste puhul arvavad mehed, et piisab noh-küsimusest. Muidugi ei tähenda see, et enne iga seksikorda peab mees mitu päeva kõrvadel kõndima, oh ei. Kuid vahetevahel ning mitte liiga harva tuleks seda teha – just iseenda seksikvaliteedi huvides.

+11
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.05 20:35; 27.05 23:57; 28.05 00:53; 31.05 23:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui hakkad nüüd roos hambus serenaadi laulma või naise jalgu masseerima, siis mõjub see pigem naeruväärselt kui erutavalt.

Tegelikult ei mõju, kui on tunded. Sama nagu sekspesus naine. Naeruväärselt mõjub siis, kui kui tundeid pole. Sest ega vägisi tahtma ei pane, tee mis tahad. Mehed on küll sageli natuke rohkem sellise hoiakuga, et mis siis ikka, teeme ära, kui pakutakse, aga kui ikka tunded on täiesti jahtunud ja tahtmist üldse pole, pole ka mees sellisele manipulatsioonile enam avatud. Ja naisel võib tõrge tekkida, kui ta tajub, et mees umbes vaatab juba kella, et millal siis selle võimlemise eest tasu saabub ja asjaks läheb. Ja võibki olla, et naisel on selle mehe vastu tunded nii kadunud, et ei tahagi enam seksida muidu, kui ainult selleks et kodurahu säiliks, aga seda ka alles viimasel võimalusel. Ja tegelikult on selline kooselu ju väga kurb siis mehele.  Ma vist ütleks, et sellise arenguga ma pole rahul ja võiks teraapiat, näiteks paariteraapiat proovida, et leida, kas koos jätkamiseks on ikkagi võimalusi.

+11
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.05 07:03; 29.05 06:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine ütleb, et armastab ikka. Ka seksima on nõus, et mehele rõõmu pakkuda. Lihtsalt ise ei vaja seda.

Aga eks seda naiste juttu tule grammi soolaga võtta?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pika harjutamisega jõutud tasemele kus mõlemad praktiliselt alati igast asendist korraga lõpetavad; ja siis järsku, vaid mõne aastaga, langus nulli.

Selle põhjal saab ju öelda, et ta pole askesuaalsena sündinud. Pigem vastupidi ju.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.05 08:23; 28.05 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui hakkad nüüd roos hambus serenaadi laulma või naise jalgu masseerima, siis mõjub see pigem naeruväärselt kui erutavalt.

Tegelikult ei mõju, kui on tunded. Sama nagu sekspesus naine. Naeruväärselt mõjub siis, kui kui tundeid pole. Sest ega vägisi tahtma ei pane, tee mis tahad. Mehed on küll sageli natuke rohkem sellise hoiakuga, et mis siis ikka, teeme ära, kui pakutakse, aga kui ikka tunded on täiesti jahtunud ja tahtmist üldse pole, pole ka mees sellisele manipulatsioonile enam avatud. Ja naisel võib tõrge tekkida, kui ta tajub, et mees umbes vaatab juba kella, et millal siis selle võimlemise eest tasu saabub ja asjaks läheb. Ja võibki olla, et naisel on selle mehe vastu tunded nii kadunud, et ei tahagi enam seksida muidu, kui ainult selleks et kodurahu säiliks, aga seda ka alles viimasel võimalusel. Ja tegelikult on selline kooselu ju väga kurb siis mehele. Ma vist ütleks, et sellise arenguga ma pole rahul ja võiks teraapiat, näiteks paariteraapiat proovida, et leida, kas koos jätkamiseks on ikkagi võimalusi.

Ma armastan oma meest rohkem kui iseennast, lapsi ja kõike muud kokku – ta on mul suurepärane, toetav, seksikas, viisakas jnejne. Aga vot seksi ei taha. Isegi need halastusseksid on rasked tulema ja need ei tuleks kui meest ei armastaks. Seks ei tõmba enam ja see juhtus peale neljanda lapse sünnitamist. Olen talle andnud loa seksi mujalt võtmas käia, aga mitte armastust, kuna seda on meil kodus piisavalt. Seksi puudumine ei tähenda armastuse puudumist ja ei tähenda mehe halbu oskusi. Minu mees on väga hea, lihtsalt igasugused puudutused ühel hetkel tekitasid vastiku tunde.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen talle andnud loa seksi mujalt võtmas käia, aga mitte armastust, kuna seda on meil kodus piisavalt.

Kuidas inimesed mõtlevad sellised asjad nii ka toimima saada? Arvan, et see toimib vaid usuna – naine usub, et see nii on ja saab olema ja selle põhjal see alati ongi. Hooliv mees hoolib ka sellest teisest samamoodi, kelle juures ta käima hakkab. Ja on jah olemas ka kombinatsioon, et mees on kodus pühendunud ja pere on kõige tähtsam. Kui ta lihtsalt seksimas käib, ta võib isegi olla selline, et ei hooli oma objektidest, ehk isegi ajab iiveldama, kui igasuguste juures käib ja vaatab, et peale tehtut kiirelt punuma saaks ja nimetab seda lihtsalt seksiks, kui ta nimegi ei tea ja ei huvita ka. Aga selline tavaliselt ei sõlmi ka oma armastatud naisega kokkuleppeid, et ta võib käia ja teha, kui naine ei soovi. Niisugune mees käib ka siis, kui naine iga päev seksib. Ja suur armastus pere vastu võib muutuda suureks vihaks, kui naine sõnagi peaks ütlema selle kohta.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.05 08:23; 28.05 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja võibki olla, et naisel on selle mehe vastu tunded nii kadunud, et ei tahagi enam seksida muidu, kui ainult selleks et kodurahu säiliks, aga seda ka alles viimasel võimalusel. Ja tegelikult on selline kooselu ju väga kurb siis mehele.

Väga kurb mehele? Aga naisele?

Ma ei ole mitte kunagi mõistnud seda “kodurahu nimel” seksimist. Kuidas see küll välja näeb? See on ju nagu enda vägistada laskmine. Ise ei taha, endal mingit erutust ega iha pole, tekitab vastikust, aga määrid end libestiga kokku ja siis lamad kuidagi passiivselt, talud ära ja mõtled samal ajal sellest, et mees kiiremini lõpetaks ja juba magada saaks. See tundub lihtsalt õudne. Mis sajand meil praegu on, et naised lasevad ennast ise vastu tahtmist mingi seksipukina kasutada?

Ja milline mees üldse sellist “seksi” tahab? See on ju lihtsalt enda rahuldamine teise sisse ja usun, et üks vähegi naisest hooliv ja endast lugupidav mees sellist “kodurahu nimel” seksi vastu ei võtaks, sest ta tunnekski end vägistajana sellises olukorras. Sisuliselt see ju seda on, sest tegevus toimub nii, et see on ühele osapoolele ebameeldiv ja vastumeelne.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.05 23:09; 28.05 13:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on puhas raiskamine. Elu, armastuse ja seksuaalsuse raiskamine. Maailmas on kindlasti väga palju naisi, kes teemaalgatajat armastaksid ja hindaksid ning ka temaga seksimist naudiksid. Ning abielunaisel läheks see niinimetatud “aseksuaalsus” üsna kiiresti üle, kui ta jälle vallaliseks saab ning teiste vastassoo esindajatega kokku puutub.

Mina arvasin ka, et olen aseksuaalseks muutunud ja uskusin, et ilma seksita kooselu on võimalik, me ju mehega oleme head sõbrad ja kuidas sa ikka peret lõhud. Aga kui julguse kokku võtsin ja lahutasin, siis selgus, et ma ei ole aseksuaalne, kaugeltki mitte. Lihtsalt, see mees ei sobinud enam.

Nüüd on meil mõlemal uued elukaaslased, ma olen väga õnnelik ja ka eksmehega jätkuvalt hea sõber. Muutusi ei tohi karta.

Elada naisega koos ja samal ajal otsida mingeid seksipartnereid, keda ilma tunneteta ära kasutada, on alatu. Ükski naine ei taha olla mingi abielumehe rahuldaja ja seksiobjekt. Kõik inimesed vajavad armastust ja hoolimist. Võta julgus rindu ja muuda oma elu!

 

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.05 14:22; 29.05 00:16; 31.05 22:40; 02.06 15:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle põhjal saab ju öelda, et ta pole askesuaalsena sündinud. Pigem vastupidi ju.

Kas seksuaalsättumusega üldse sünnitakse? Neid, kes keskeas samasoolisena end avastavad on ju ka, kuigi pigem erandina vist.

Mu naine ka vist vihjas ääri-veeri et “korralikel edukatel meestel on ju ikka armukesed olnud”, äkki mõtleski, et miks mu ma siis kehvem peaksin olema? Ta vist kardab (loodab?) et mul ongi.

Tegelikult mul üks silmailuke oli ka mingi aeg, nii paar korda aastas, naljaviluks. Ei olnud vist kummalgi suuri tundeid, hästi ilus noor himur tüdruk ja tiirane edukas vanamees. Aga kui ta kolmandat korda kohtingule abikaasaga tuli siis lugesin sealt vihje et too suhe on vist läbi, ja ega ei tunne ka nii väga puudust. Igale mehele ei meeldi valetamine ja varjamine, eriti neile kes sulle tegelikult olulised on. Kui kellelegi pühenduda siis täiega.

Aga no kui on valemis ka nunnud lapsed ja ühised suured kohustused siis need aheldavad ikka täiega.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui suured tunded on oma naise vastu, lisaks veel nunnud lapsed ja kohustused, siis ei jää muud üle, kui pühenduda. Ja elada ilna seksita, kuni naisel seksuaalsus tagasi tuleb. See võib päris kaua aega võtta, nii kümme aastat või midagi. Võimalik muidugi, et pöördepunktiks saab vanema(te) laste välja kolimine. Minul vähemalt oli nii. See andis kuidagi nagu uue nooruse või midagi sellist.
Teine võimalus on ikkagi perest eraldi asuda, näiteks kasvõi välismaale tööle minna ja elada vaba mehena.
Teemaalgataja ilmselt on selline inimene, kellele ei sobi mingi salajane vingerdamine ning ka seks ilma tunneteta mitte.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.05 14:22; 29.05 00:16; 31.05 22:40; 02.06 15:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljudel naistel pole üldse meest ja on üksi pikalt olnud. Pole ka seksi pikalt olnud. Siis on naised, kel on mees ja need lihtsalt ei taha seksida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljudel naistel pole üldse meest ja on üksi pikalt olnud. Pole ka seksi pikalt olnud.

Jah, aga see ei tähenda alati, et naine on ju aseksuaalne. Mõni kasutab seksmänguasju ja mõni masturbeerib niisama.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.05 07:03; 29.05 06:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis rasedusvastast vahendit kasutate? Kui hormonaalne, olgu või hormoonspiraal, siis on tema aseksuaalsus selle kõrvaltoime. Isiklikust kogemusest räägin. Naine ise ei pruugi arugi saada. Ta lihtsalt ei taha ja ei tea isegi miks ei taha. On muidugi veel teisi ravimeidki, mis seksiisu nulli viivad. Lühidalt – lugege kasutusel olevate ravimite infolehed läbi. Ja kui mees tahab, et naine tahaks seksi, siis parim rasedusvastane vahend on kondoom.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas pakkuda kvaliteetset seksi kui varakult hoidutakse eemale, minnakse varem magama,

Ma mäletan kuidas ma oma mehe peale olin mingil perioodil väga vihane, et tal oli vaja seksida alati siis, kui ma olin juba üle igasugu piiri väsinud. Jäta korra see aktuaalne kaamera või film lõppuni vaatamata ja seksime mingil normaalsel kellaajal, mitte unega võideldes. Justkui oleksin mina vähem oluline kui see mingi telesaade. Pärast seksi minupoolest mingu ja vaadaku telekat edasi kui on natuke mind kaisus hoidnud.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis rasedusvastast vahendit kasutate?

Kunagi proovis mõnda tabletti aga just olidki sellised nähud, libiido kohe nullis. Kondoomid ka ei sobinud viimastel aastatel, ainult naturaalne või üldse mitte. Range kalendrikontroll, suukas jms asjad jäid järgi.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole mitte kunagi mõistnud seda “kodurahu nimel” seksimist. Kuidas see küll välja näeb? See on ju nagu enda vägistada laskmine. Ise ei taha, endal mingit erutust ega iha pole, tekitab vastikust, aga määrid end libestiga kokku ja siis lamad kuidagi passiivselt, talud ära

Ega siis seks pole ainult peenis tuppe nühkimine. Seks võib olla ka kätega silitamine – mina võin seda teha ka siis, kui mingit seksiisu ei ole. Ja kui mul pole “isu”, aga mees tahab mind silitada ja suudelda (loomulikult sel viisil, mis mulle meeldib), siis ka seda saab.

Aga jah, kui seks tähendab ainult “peenis nühib tupes”, siis on kehvasti küll.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole see mingi hälve ega haigus. Sa lihtsalt enam ei eruta oma naist. Kui hakkad nüüd roos hambus serenaadi laulma või naise jalgu masseerima, siis mõjub see pigem naeruväärselt kui erutavalt.

Tegelikult ei mõju, kui on tunded. Sama nagu sekspesus naine. Naeruväärselt mõjub siis, kui kui tundeid pole. Sest ega vägisi tahtma ei pane, tee mis tahad. Mehed on küll sageli natuke rohkem sellise hoiakuga, et mis siis ikka, teeme ära, kui pakutakse, aga kui ikka tunded on täiesti jahtunud ja tahtmist üldse pole, pole ka mees sellisele manipulatsioonile enam avatud. Ja naisel võib tõrge tekkida, kui ta tajub, et mees umbes vaatab juba kella, et millal siis selle võimlemise eest tasu saabub ja asjaks läheb. Ja võibki olla, et naisel on selle mehe vastu tunded nii kadunud, et ei tahagi enam seksida muidu, kui ainult selleks et kodurahu säiliks, aga seda ka alles viimasel võimalusel. Ja tegelikult on selline kooselu ju väga kurb siis mehele.  Ma vist ütleks, et sellise arenguga ma pole rahul ja võiks teraapiat, näiteks paariteraapiat proovida, et leida, kas koos jätkamiseks on ikkagi võimalusi.

Sageli just argipäevane ego ja mugavus saab saatuslikuks.

Näiteks olukord, kus on väike laps ja naine ei saa rahulikult süüa, kuna laps segab – kuigi mees on kodus. Mees ei paku naisele: “Las ma hoian last vaos – sina saad siis rahulikult süüa”. Ja kui naine ise palub, et vaata last, kuni ma ära söön, siis mees hoopis mühatab pahuralt (et tema mugavat äraolemist häiriti) ja natuke siis vaatab last. Aga järgmine kord samas situatsioonis jälle mingit abi paku või jälle naise ütlemise peale ja hapu olekuga (“Miks ta ometi oma söömisega ise hakkama ise saa, häirib mind?”) natuke siis vaatab. Ja edasi siis sõltub naisest. Mõni, saades aru, et mees ootab temalt “ise hakkama saamist”, loobub tüütamisest. Ja saabki ise hakkama, näit. harjub toitu kuidagi kugistama, ohjeldades teise käega last. Ega palu seda enam kunagi mehelt – palun väga, ma siis ei tüüta oma tühise sooviga enam.

Ainult et kõik sellised argipäevased situtatsioonid – kus naine kogeb, et mees talle väikest inimlikku heatahtlikkust, vastutulekut osutab läbi hammaste või keeldub sellest – ei soojenda südant ja hävitavad lähedusetunnet üsna tõhusalt.

Ja tõesti on siis naeruväärne, kui mees, kes vaatab, et jama, naine kuidagi külmaks muutunud, otsustab äkki, et “peaks vist naisele tähelepanu pöörama” – ja hakkab roos hambus serenaadi laulma või naise jalgu masseerima (sest ta on kuskilt lugenud, et nii peab).

Kui igapäevasel tasandil sooja suhtumist ei koge – siis lambist romantika mõjubki õõnsana.

Või siis heldib naine korraks. Aga seejärel kahjuks loksub kõik tavalisse argielu rööpasse tagasi, kus jälle väikest heatahtlikkust osutatakse läbi hammaste jne.

Edasi on kaks võimalust – kas lüüa perekond laiali või elada õe ja venna stiilis kooselu. Dramaatilisemad inimesed (või ka lihtsalt nooremad, kellele tundub, et elu on veel ees jne. ) valivad selle esimese ja alahoidlikumad tüübid selle viimase.

+25
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Su naine muutus aseksuaalseks pärast seda, kui sa teda oma mingil klassikokkutulekul petsid. Mida sa jaurad oma silmaklappidega aina edasi ja üritad lahendada probleemi täiesti valest otsast. Tõenäoliselt ei saagi seda enam lahendada. Seda enam, kui sa ise absoluutselt oma viga ja probleemi tekkepõhjust ei tunnista. Minge ometi lahku!

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis rasedusvastast vahendit kasutate?

Kunagi proovis mõnda tabletti aga just olidki sellised nähud, libiido kohe nullis. Kondoomid ka ei sobinud viimastel aastatel, ainult naturaalne või üldse mitte. Range kalendrikontroll, suukas jms asjad jäid järgi.

Miks kondoom ei sobi? Või ei sobi see sulle?
Ma kahtlustan, et aseksuaalsuse taga on lihtlabane hirm naisel rasedaks jääda.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tehnilist etteheidet pole olnud, pika harjutamisega jõutud tasemele kus mõlemad praktiliselt alati igast asendist korraga lõpetavad

Ega jah, veits raske ongi, kui mees kuskil fantaasiamaal elab ja kujutab ette, et naine tema õrnemastki puudutsest orgasmi peaks saama.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis rasedusvastast vahendit kasutate?

Kunagi proovis mõnda tabletti aga just olidki sellised nähud, libiido kohe nullis. Kondoomid ka ei sobinud viimastel aastatel, ainult naturaalne või üldse mitte. Range kalendrikontroll, suukas jms asjad jäid järgi.

Võibolka on siis asi ranges kontrollis, mis valitseb tervet kooselu.Spontaansust, elavust, vabadust ja rõõmu, neid seksi põhialuseid, on liiga vähe.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.05 14:22; 29.05 00:16; 31.05 22:40; 02.06 15:43;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 64 )


Esileht Pereelu ja suhted Aseksuaalsuse määratlus