Esileht Ilu ja tervis ATH ravi

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: ATH ravi

Postitas:
Kägu

Kui tulemuslik on ATH ravi? Kommenteerige kellel kogemusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ravi võtta igapäev, siis on tulemuslik. Kahjuks teatud vanuses vanemad ei suuda, enam last kontrollida ja, ravimi võtmine on kas olematu või kaootiline ja tekivad väga suured probleemid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda ka veel, et ravimiga harjumise aeg on 2 nädalat aga miskipärast osa vanemaid lubavad lastel pause teha see, aga tähendab, et kui uuesti võtma hakatakse, läheb uuesti 2 nädalat enne kui keha harjub ja lapsel on jälle 2 nädalat s.. T enesetunne.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ATH ei pidanud haigus olema. Seega ravida pole siin midagi.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda ka veel, et ravimiga harjumise aeg on 2 nädalat aga miskipärast osa vanemaid lubavad lastel pause teha see, aga tähendab, et kui uuesti võtma hakatakse, läheb uuesti 2 nädalat enne kui keha harjub ja lapsel on jälle 2 nädalat s.. T enesetunne.

Ravimid on erinevad. Minu lapsel on ATH ning võtab ravimit ainult koolipäevadel, nädalavahetustel ja koolivaheaegadel ei võta, välja arvatud siis, kui on teada, et päeva jooksul on sündmusi, tegevusi, mis eeldavad keskendumist ja tähelepanu, näiteks kui suvel tööl käis, siis tööpäevadel võttis. Ravim, mida mu laps võtab, mõjub ~6-8h

Kehva tunnet ei ole ka lapsel õnneks olnud, tal on ainuke kõrvalmõju selles, et söögiisu on kehvem rohu mõju ajal.

Laps on psühhiaatri jälgimisel, päris alguses oli vastuvõtt iga kuu, siis 2 kuu tagant, nüüd juba harvem, kuna ravim sobib, kõrvalmõjusid ega probleeme pole. Muidu igal vastuvõtul mõõdetakse-kaalutakse, mõõdetakse vererõhku ning alguses tehti ja vereanalüüse tihemini, nüüd pole psühhiaater juba mitu aastat analüüse teinud. Lapsel on ath diagnoositud 2.klassis ja nüüd käib juba 8.klassis.

Mina oma lapse pealt ütlen, et ravim aitab. Ilma ravimita oleks mu lapsel kohe kindlasti väga raske õppimisega hakkama saada ning ta õpitulemused oleksid palju kehvemad. Hetkel enamus õppeainetes tulemused väga head, ainult keeled on nõrgem koht.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis ravimid need üldse on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis ravimid need üldse on?

Suht narkots

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on endal ATH. Mingist harjumisajast ma küll midagi ei tea, vast on lastel siis teisiti. Olen proovinud nii Medikinetti kui Concertat, mulle erilist mõju pole. Samas tean inimesi, kes ei saa ilma üldse hakkama ja mõju on tuntav, igal oma eelistused ja oma doosid. Facebookis on ATH grupp, seal on ravimistest hästi palju juttu.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis ATH ravi