Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Augusti triibupüüdjad :)

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 136 )

Teema: Augusti triibupüüdjad :)

Postitas:

Oehh mul oli eile ov. Abikaasa koju tulla ei saanud, ülipikk tööpäev(töötab teised Eestis otsas). Aga seekorf oli ov niiii valulik. Munasari täitsa huugas ja pool ööd magada ei saanud. Nii et see kuu läheb nahka, aga mis seal ikka, pushime edasi.

Muna ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 03.08 11:59; 04.08 19:39; 04.08 22:24; 09.08 09:34; 12.08 21:37; 17.08 10:54; 22.08 16:44; 23.08 22:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka,esimest kuud kuid juba päevad platsis see kuu, hakkasin foolhapet võtma ja eks proovime edasi..Kiireid triipe kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina püüan ka alates märtsist triipe. Ei ole õnnestunud. Mõtlesin et nüüd kui see kuu ka ei õnnestu, siis ostan apteegist ov teste. Hetkel olen jälginud ov kalgulaatori järgi. Kõigile palju triipe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.08 08:06; 14.08 17:29; 15.08 19:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tulin alles eelmisel kuul teie sekka. Päevad pole mul veel hakanud, kuigi rinnaga enam ei toida. Ehk lähebki kuid aega, enne kui miskit taastub ???? Vahepeal nagu ikka määris korralikult, aga siis kadus ära ja rohkem pole tulnud ka. Kõhuvalu on küll olnud… Ei tea, kui tõenäoline see rasestumine sellisel ajal on, aga täna hommikul hakkas iiveldama, temperatuur püsib ka 37 peal. Mees lubas töölt tulles apteegist testi tuua. See oleks ikka uskumatu lugu, kui nüüd rase olen. Eelmisega proovisime üle 2 aasta, enne kui positiivse testi saime…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samuti augustis päevi ei oota. Eelmist rasedust ootasime ca 2a. Rasestusin, kui mees sai meestearstilt määratud ravi. Kahjuks see rasedus katkes jaanuaris. Nüüd senini tulutult. Mees krt ei taha mitte tunnistada, et arsti määratud ravi aitas. Ei taha kuidagi uuesti arstile minna. Saan temast aru küll, et ebamugav see arstil käimine ja kes ikka tahab enda probleeme tunnistada. Vanust ka juba sealmaal, et ega kaua enam saagi neid mõtteid lapsest hellitada, kevadel juba 40 kukub. Minul eelnevast suhtest laps olemas, mehel pole ühtegi….seega minu jaoks pole see ka elulõpp aga ühte last tahaks kindlasti veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Olen pikalt mõelnud, kas liituda triibupüüdjatega või mitte, kuid nüüd otsustasin ikkagi liituda, kuna soovin kursis olla teiste kogemustega ja enda oma kellegagi jagada 🙂
Ise jätsin pillid ära 2017 mai, päevi ei hakanud seega läksin septembris arstile. Tuli välja, et polütsüstilised munasarjad (kunagi ammu diagnoositi sama enne pille). Arst kirjutas välja Duphastoni ja Inafolic, pidin 6 kuud tarvitama ja tagasi minema.Duphaston tõi mensese tagasi, lisaks tegin tavalisi ov teste, aga need olid koguaeg negatiivsed.
Märtsis läksin tagasi, arst kirjutas välja Klomifeeni (2st 5nda tsükli päevani). Aprillis käisin arstil 3 korda, kontrollis folliikuli kasvu. 17ndal tsüklipäeval oli folliikul 1,41 cm, aga seda kas sealt midagi vabanes ja ov toimus ma teada ei saanudki, sest järgmine kord läksin arstile juulis. Mais helistasin veel ja ütlesin, et test oli neg. Maist hakkasin võtma ka Metformini ja Actaviti (inafolicu asemel, sest emaka limaskest õhuke). Maist ostsin endale digitaalsed ov testid ja sain isegi positiivseid tulemusi (16ndal ja 18ndal tsüklipäeval), aga tean, et need ei pruugi päriselt positiivsed olla.
Juulis arstil käies ütles arst, et munasarjade maht on vähenenud, aga limaskest ikka liiga õhuke (4,1mm) ja endiselt polutsüstilised munasarjad. Määras mulle Letrosooli Klomifeeni asemel, et võtaks samamoodi 2st 5ndani. Letrosooli välja ostes tekkis mul shokk, kui lugesin milleks see mõeldud, hiljem googeldades sain aru, et pcos puhul ka abiks. Nüüd on seis selline, et ootan mensest, mis pidi Flo äpi järgi täna hakkama ja siis kui tuleb võtan Letrosooli ja 21.08 hetkel uuesti arst.
Muret valmistab see, et pole veel kordagi vereproovi arst küsinud ja üldse see tablettide söömine 🙁 Oleks tore teada, kas keegi on puutunud kokku sama/sarnase raviskeemiga ja kaua siit veel edasi saab minna, et lõpuks peab hakkama äkki oppima või kunstlikult viljastama?
Arst on küll konkreetne ja positiivne, aga alati jääb mulje, et tal kiire ja tööd palju.
A meespool läheb igaksjuhuks kontrolli 10ndal septembril 🙂

Tänan ette kaasamõtlejaid ja edu teistele triibupüüdjatele! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei…
Mõte esimesest beebist on meil oodatud aga ma ei suuda uskuda… KAS SEE ON TRIIP??
Testi tegin biocardiga ja viimased päevad olid algusega 16.07 seega flo appi järgi 5.08 oli OV.
Ausaltöeldes, enne seda olen vaid ühe korra rasedustesti teinud ja mul selline kogemus puudub. Kas on “hurraa!” aeg?

Pildil on üleeile, eile ja täna…
siin
tunnete virr-varr on küll hetkel meeletu 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mummike, mulle tundub, et need on kûll õiged triibud. Kuigi 100% kindel olla ei saa veel. Mul oli ka ov 3-6 umbes…ãppi jãrgi 5 aga pãris kindel pole ka. Pãevad peaksid hakkama 19.08 paiku, testi veel teha ei tihka eks jârgmise nãdala lõpu poole ehk teen ka.
K

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.08 15:32; 07.08 20:20; 12.08 20:22; 17.08 16:52; 24.08 12:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei…

Mõte esimesest beebist on meil oodatud aga ma ei suuda uskuda… KAS SEE ON TRIIP??

Testi tegin biocardiga ja viimased päevad olid algusega 16.07 seega flo appi järgi 5.08 oli OV.

Ausaltöeldes, enne seda olen vaid ühe korra rasedustesti teinud ja mul selline kogemus puudub. Kas on “hurraa!” aeg?

Pildil on üleeile, eile ja täna…

siin

tunnete virr-varr on küll hetkel meeletu ????

See viimane on küll korralik triibuke juba. Mina teeks tasulise veretesti ja kontrolliks 48h hiljem selle kasvu ka ja siis juba hõiskaks nagu udupasun ????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 03.08 11:59; 04.08 19:39; 04.08 22:24; 09.08 09:34; 12.08 21:37; 17.08 10:54; 22.08 16:44; 23.08 22:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ennem läks Käona kogemata.
Mul peaks päevad hakkama 14 august. Tahaks juba testi teha see kord ei tee enne päevi. Kõik eelmised korrad olen ja alati negatiivne ja tuju null. Loodan et nüüd ei tule oleks ilus kink 30 juubeliks. Esimese lapsega sain triibud 4 kuu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See kuu tean, et ei õnnestunud kindlat kuna ohtlikul nädalal olime 1 korra vahekorras peale ov alles.
Aga hommikust saadik on väsimus, süda läigib ja kohvi alla ei lähe… Hakkan täitsa hulluks minema juba.
Reedel peaksid päevad hakkama, ehk siis läheb siis olemine paremaks ja tuju.

Uus ov kuu lõpus ja ütlesin mehele, et : ” kuu viimane nädal seon ma ta voodisse kinni ja seda kuud kasutan maksimaalselt!” Ta vastas, et juba arvestanud ja terve nädala vaid minu päralt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.08 15:08; 13.08 13:30; 18.08 11:36; 19.08 21:25; 01.09 20:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul lõppesid eile päevad ja hakkame ka see kuu jälle uuesti pihta. App-i järgi peaks 20aug just see õige kuupäev olema, aga ma hakkan natuke alla andma nende appide suhtes. Peaks ka ov teste kasutama, aga ei ole selle teemaga üldse kursis veel. Pöidlad pihku kõikidele igatahes!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 07.08 06:33; 07.08 19:54; 13.08 15:34; 29.08 12:36; 31.08 11:32; 31.08 12:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul täna tsükli 11 päev ja hakkasin ov teste tegema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul juba järgmine kuu ivf.
Tegin uued vereproovid ära ja analüüsisin neid ise, arstiga pole rääkinud veel.
Folaat oli madalam refentsist.
Türeoglobuliin IgG oli 3x kõrgem kui peaks! Vaatasin, et see oli olnud ka eelmine aasta kõrgem. Muud kilpnäärme näitajad olid korras. Keegi teab midagi sellest rääkida?
Mul on tekkinud seoses ivf-ga hirm, ikka ei tahaks seda.. ämmakas ûtles, et mul suur hûperi oht, munaraku reserv on suur, vanus ka 32. Minu küsimise peale ütles seda alles.
Samas pole 2,5a õnnestunud jääda, mis siis ikka aitab.

Bianca

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka teemaga.
Püüdmisel on kolmas laps 🙂 Kaks eelmist on eelmisest suhtest ja tulid nö iseenesest, ilma suurema planeerimiseta.
Seekord uue elukaaslasega peame plaanimajandust 🙂 Esimene kuu nüüd kui pillid ära jätsin, päevad said lõbi ja hakkab töö õilsa eesmärgi nimel 😛

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 15:41; 27.08 16:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!!
Annan teada enda uuendustest. Rasedustestid kipuvad ikka kahte triipu näitama, nüüdseks olen neid juba viis teinud. 😀 Ps: olin täiesti kindel, et ega mina jumala eest ei hakka miljon tk neid tegema, aga vot 😀 nüüd on see ainuke asi, mis hommikuti närve rahustab.
Käisin täna ka veretesti tegemas Synlabis. Hcg 101 (4+1) ja lähen neljapäeval ilmselt uuesti kontrollima, et süda oleks rahul. Panin ka arstile aja kirja.
Nii loodan, et kõik läheb hästi. Sümptomitena on hull janu ja unisus. Vajusin eile keset päeva teleka ees ära ja täna magasin ka lõunat. Uimane olla. Iiveldust ei ole, aga isu pole eriti millegi järgi. Kõht ei lähe samuti tühjaks eriti aga see võib rohkest vee joomisest olla.
Kergelt pakitseb ka alakõhus nagu enne päevi (loodan, et see on hea märk)

Soovin kõigile kiireid triipe!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millal sa mummike esimese testi tegid ja näitas rasedustest triipe? Mul pidid eile päevad hakkama ei ole siiani ja tunnet ka ei ole et hakkaks. Mul tsükel 23 päeva viimased 7kuud olnud. Huvitav kas homme tasuks hommikul teha, kas näitaks. 6kuud proovinud ja testinud enne päevi üks päev alati negatiivne, nüüd kuidagi kartus sees et ei tea kas tasub teha testi veel äkki liiga vara :d

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.08 08:06; 14.08 17:29; 15.08 19:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tsükli 27.päeval tegin biocardiga. Ilus triip tuli 28.päeval.
Mul on pikk tsükkel 30-35 päeva, ehk siis ma pole veel isegi “hiljaks” jäänud.. Kui siis hästi napilt 😛
aga Flo järgi oli Ov möödas 6 päeva kui siuke kuivamistriibu laadne tuli.
Mu jaoks tuli see kuidagi nii ootamatult. Mõtlesime asjalikult proovima hakata üldse järgmine kuu, aga võtsime juba see kuu vabalt.
Biocard oli poes väga odav ja hästi tundlik, seega neid hea kasutada 😀
Loodan, et saad triibud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka vahest siin triibupüüdja gruppides sõna võtnud, ise püüdnud siis kokku juba üle aasta. Käisime ka viljatusarstil, minu poole pealt on kõik korras, aga kahjuks mehe poole pealt on probleeme. Ta nüüd peab veel edasi käima arstil eks ma olen juba maha matnud mõtte , et loomulikul teel lapse saame. Oleme 20ndates, tunne küll et oleks nii pikalt mõtetult proovinud. Kui hästi läheb siis saame kunstlikul viljastamisel kui tema spermatosoidid on ikka võimelised viljastama. Poleks eal ette kujutanud , et pean selle teekonna ette tulevikus võtma. Kahju, et pean siit grupist nüüd lahkuma ja ootama lihtsalt vastuseid. Aga teile soovin , et saaksite kiirelt oma kaua oodatud triibud ja kes alles alustasid ärge nukrutsege kui see nii kaua aega võtab , kindlasti käige ka kontrollis.

Ilusat sügist!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina toon jälle vastupidise näite, olen gepretixi nüüdseks igapäev 200 mg söönud 3,5 kuud. Ja olen veel 3,5 kuud rase ka ja kaalutõus on 0. Seega ei pruugi see ka alati progesterooni teema olla, vaadake menüüd üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei, kas kellelgi on kogemusi Pregnacare Conceptioniga?

Olen neid nüüd võtnud alates CD2. Olen googeldades leidnud infot, et on paljudel tsükli sassi ajanud. Pidasin tühjaks lobaks, kuna tegu on ju vitamiiniga, kuidas see saaks nii tugevalt mõjuda. AGA! Täna on CD12 ning Clearblue Advanced isegi veel ei vilgu (olen CD12 saanud nii vilkuvat kui püsivat nägu, aga mitte kunagi negatiivset, nagu praegu).

Kas on kellelgi sarnast kogemust?

Jänku

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 01.08 12:16; 01.08 12:22; 03.08 09:03; 15.08 18:33; 29.08 11:44; 29.08 12:59; 29.08 13:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hakkasid ikkagi päevad, nii et lootus nüüd järgmisel kuul. Kas te kasutate mingeid vitamiine ka?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.08 08:06; 14.08 17:29; 15.08 19:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuulge, kas hakkan hulluks minema. me saime ovulatsioonile seekord superhästi pihta, õige ajastusega. ovulatsiooni oli selgelt tunda ka ja basaali/vooluse järgi ka hindan asju.

nüüd on 5 dpo ja mul alakõhus pakitseb, nagu tunda on. sellist asja muidu ei ole. aga see ei ole ju võimalik, et midagi oleks tunda? peaks käima alles pesastumise ettevalmistused. olen hulluks mõelnud ennast?

igatahes olen seekord rohkem elevil ja lootusrikas, kui muidu… oh, raske ooodata 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Sean ka sammud siia ridadesse. Nüüdseks 4 kuud nö triipe püüdnud, aga alles see kuu oleme asja tõsisemalt võtnud ning jälginud ov aega. Päevad oleksid pidanud eile, viitega täna, algama, aga ei midagi. Varasemalt tsüklihäireid esinenud pole ning kõik korrapärane. Kuna pärast ov-d olid veidrad justkui päevade-eelsed valud alakõhus, siis tegin 11 DPO varajase testi, mis muidugi midagi ei näidanud.

Terve see nädal on kimbutanud kummalised kuumahood ja nõrkus/väsimus, samas ei ole ka tuim alakõhuvalu kadunud. Tavaliselt enne päevasid rinnad väga hellad, seekord mitte. Hoian pöialt, et see mingi märk 🙂 Kasutan ka fertiilsusmonitori, kuid sellel on pärast ov error olnud ning justkui ei saa aru, mis toimub. Basaaltemp seadme järgi nagu ameerikamäed (samas pole ka korrektselt täpselt samal kellaajal mõõtnud, vaid kohe ärgates).

Igastahes ei tea, kas veel oodata testiga paar päeva või teha see hommikul rahustamiseks ära. Pluss- kas mõttekas nö varajane test või tavaline..

Eelmisele: mina kasutan nüüd juba 2 kuud pregnacare conception vitamiine 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.08 19:20; 17.08 08:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh, siiski tegin varajase testi ning negatiivne 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.08 19:20; 17.08 08:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuulge, kas hakkan hulluks minema. me saime ovulatsioonile seekord superhästi pihta, õige ajastusega. ovulatsiooni oli selgelt tunda ka ja basaali/vooluse järgi ka hindan asju.

nüüd on 5 dpo ja mul alakõhus pakitseb, nagu tunda on. sellist asja muidu ei ole. aga see ei ole ju võimalik, et midagi oleks tunda? peaks käima alles pesastumise ettevalmistused. olen hulluks mõelnud ennast?

igatahes olen seekord rohkem elevil ja lootusrikas, kui muidu… oh, raske ooodata ????

Sul võiski just pesastumine olla ja need sellest tingitud torked/valud.
Mul sellele kuule lootust jälle pole 🙁 abikaasa saabus 2 päeva peaöe ov-d ????
Oehh. Ehk järgmine kuu siis. Aeg tiksub ja laste vanusevahe kisub juba suureks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 03.08 11:59; 04.08 19:39; 04.08 22:24; 09.08 09:34; 12.08 21:37; 17.08 10:54; 22.08 16:44; 23.08 22:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuulge, kas hakkan hulluks minema. me saime ovulatsioonile seekord superhästi pihta, õige ajastusega. ovulatsiooni oli selgelt tunda ka ja basaali/vooluse järgi ka hindan asju.

nüüd on 5 dpo ja mul alakõhus pakitseb, nagu tunda on. sellist asja muidu ei ole. aga see ei ole ju võimalik, et midagi oleks tunda? peaks käima alles pesastumise ettevalmistused. olen hulluks mõelnud ennast?

igatahes olen seekord rohkem elevil ja lootusrikas, kui muidu… oh, raske ooodata ????

Sul võiski just pesastumine olla ja need sellest tingitud torked/valud.

Mul sellele kuule lootust jälle pole ???? abikaasa saabus 2 päeva peaöe ov-d ????

Oehh. Ehk järgmine kuu siis. Aeg tiksub ja laste vanusevahe kisub juba suureks.

aga nii vara vist ei saa pesastumist olla, mu meelest?
igatahes olen põnevil. aga niiviisi, kui lootused kõrgel, on raske oodata. peaks vist natuke tegelema nende ootustega, et ei oleks liiga kõrgel ja ei mõtleks üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liituksin ka teiega,kes te ootate triipe augustikuus 🙂
Meie alustasime abikaasaga alataest 2017.a detsembrist, kohati aktiivsemalt ja siis jälle mitte nii aktiivselt. Vahekorras olime sel kuul 4.-6. august iga päev, sest seekord nagu tundsin, et toimub OV: valusähvatused munasarjades jne. See aeg on täiesti erinev sellest, mis ma eelnevalt arvasin, et OV peaks olema. Seega ei osanud arvata ega loota midagi, sest n-ö tavapäraselt õigel ajal me vahekorras olla ei saanud.
Eile tundsin end väga imelikult: rinnad pakitsesid, kõhus mingi imelik tunne jne. Tegin lambist testi, sest aeg-ajal tegin neid ikka. Algul vaatasin, et ei ole seal testil midagi. Käisin tegin kohvi ja vaatasin uuesti (möödas ca 10 min) ning testile oli ilmunud teine väga hele triibuke. Olgu öeldud, et mitte kunagi ei ole rasedustest mul enne näidanud mitte midagi peale ühe triibu, isegi kui olen unustanud testi hommikul vannituppa ja selle alles õhtul ära visanud. Peast käis läbi ka, et äkki on ikka kuivamistriip ning tegin testi paari tunni pärast uuesti. Jälle on kaks triipu: seekord teine triip veel heledam. Ikka ei julgenud hõisata ja mõtlesin, et teen testi ülehomme uuesti, kuivõrd hCG tase ju kahekordistub iga kahe päeva järel.
Uudishimulik nagu ma olen, siis täna töölt tulles tegin jälle testi. Ja jälle on kaks triipu: üks tume nagu ikka ja kõrval teine heledam, aga täna juba tumedam kui eile. No ma ei tea, ikka ei suuda uskuda ja ei jõua kohale, kas olen rase või mitte 😀 Ilmselt teen lähipäevil neid teste veel, kuid tundub, et olen siiski rase 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin ka tâna testi, (varajase) arvatavad pãevad peaksid hakkama 2-3 pãeva pärast. No test oli nii negatiivne kui veel olla saab. Teadsin, et see enne pãevi test ei tõota head aga no oli vaja 😀 huvitav kas mu lootused selles kuus triipe saada on nüüd ebatõenäolised? ????
K.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.08 15:32; 07.08 20:20; 12.08 20:22; 17.08 16:52; 24.08 12:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tsükli 29 päev, pole päevas pole ka triipu. 27 päeva õhtul oli negatiivne mis negatiivne, täna hommikul teisest wc käimisest tehtud test negatiivne. Teatud nurgalt näen kuma aga vb sellest, et soovin nii väga seal näha ja tean kus olema peab. Kui esmaspäevaks mens kohal pole siis teen uue testi.
Vaatasin äppi ja viimasel poolel aastal oli tsükli pikkus 25 – 28 päeva, nüüd venib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.08 15:08; 13.08 13:30; 18.08 11:36; 19.08 21:25; 01.09 20:48;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 136 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Augusti triibupüüdjad :)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.