Esileht Sünnitus Beebi liigutused enne sünnitust

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Beebi liigutused enne sünnitust

Postitas:
Kägu

Ma olen lugenud, et beebi liigutused muutuvad enne sünnitust rahulikumaks sest pole enam ruumi rahmeldada.

Mul ca nädal tagasi tundus ka nii aga viimased päevad on beebi õhtuti nii aktiivne nagu tahaks läbi kõhunaha välja ronida. Just õhtul teleka ees rahulikult istudes ja magama jäädes. Täitsa ebaharilikult aktiivne on. Tähtaeg oli mul eile.

Beebi südametööd jälgin ka, pulss on normaalne, ca 155. Ämmakas ütles, et kui on muudatusi liigutustes, peaks ühendust võtma. Veider on ühendust võtta hetkel, mis ma ütlen… et vabandage, beebi liigutab, äkki miskit on valesti?

Kas ma mõtlen üle või on liigne rahmeldamine põhjus emosse minekuks või ämmakale helistamiseks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem siis kui pole liigutusi tundnud 4-6 h

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem siis kui pole liigutusi tundnud 4-6 h

Päriselt? Mul alles 35 nädalat, aga suht kogu aeg on olnud nii, et kui titt on aktiivne, on ta VÄGA aktiivne, aga vabalt võib nende aktiivsete mürgeldamiste vahel ka kuus kuni kaheksa tundi olla, kus tunneb ainult mõnda üksikut müksu. Ämmaemand on siiani öelnud, et igati ok rasedus, ja ma ise ei teadnudki, et sellise asja pärast muretsema peaks. Või see just lõpu poole, kui ta on juba laskunud?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem siis kui pole liigutusi tundnud 4-6 h

Päriselt? Mul alles 35 nädalat, aga suht kogu aeg on olnud nii, et kui titt on aktiivne, on ta VÄGA aktiivne, aga vabalt võib nende aktiivsete mürgeldamiste vahel ka kuus kuni kaheksa tundi olla, kus tunneb ainult mõnda üksikut müksu. Ämmaemand on siiani öelnud, et igati ok rasedus, ja ma ise ei teadnudki, et sellise asja pärast muretsema peaks. Või see just lõpu poole, kui ta on juba laskunud?

ka mõned üksikud müksud on liigutused. kui üldse midagi mitu tundi ei tunne siis võiks üle lasta vaadata. Ja tegelikult isegi kui mõtled et ah niikuinii pole midagi ja ma ei hakka arste tüütama, siis see on täiesti õigustatud põhjus muretsemiseks ja keegi ei pane pahaks kui tahad lasta kontrollida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem siis kui pole liigutusi tundnud 4-6 h

Päriselt? Mul alles 35 nädalat, aga suht kogu aeg on olnud nii, et kui titt on aktiivne, on ta VÄGA aktiivne, aga vabalt võib nende aktiivsete mürgeldamiste vahel ka kuus kuni kaheksa tundi olla, kus tunneb ainult mõnda üksikut müksu. Ämmaemand on siiani öelnud, et igati ok rasedus, ja ma ise ei teadnudki, et sellise asja pärast muretsema peaks. Või see just lõpu poole, kui ta on juba laskunud?

ka mõned üksikud müksud on liigutused. kui üldse midagi mitu tundi ei tunne siis võiks üle lasta vaadata. Ja tegelikult isegi kui mõtled et ah niikuinii pole midagi ja ma ei hakka arste tüütama, siis see on täiesti õigustatud põhjus muretsemiseks ja keegi ei pane pahaks kui tahad lasta kontrollida.

Mul see esimene rasedus, nii et ma muretsen nagunii kogu aeg – kas liigutab liiga palju või liiga vähe või miks täna liigutab rohkem kui eile jne. Tean ette juba, et kui ta ükskord käes on, siis iga kord, kui ta magama jääb, muretsen, et kas ikka hingab. :/

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
Mul see esimene rasedus, nii et ma muretsen nagunii kogu aeg – kas liigutab liiga palju või liiga vähe või miks täna liigutab rohkem kui eile jne. Tean ette juba, et kui ta ükskord käes on, siis iga kord, kui ta magama jääb, muretsen, et kas ikka hingab. :/

Ehk tasuks muretsemise osas rääkida mõne raseduskriisi nõustajaga. Suur/liigne muretsemine ei ole hea ei sulle ega beebile ning arvan, et see pole päris see osa, mis on esmakordsete vanemate puhul loomulik.

Kui eelnevalt rasedusega probleeme olnud, siis on ise lugu, aga normaalse, terve raseduse juures pole ju tegelikult põhjust üle mõelda. Juba sündinud lapse puhul tasub niisamuti eeldada esmajoones, et ikkagi kõik on korras (loomulikult mitte päriselt ohumärke eirates).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui liigutab palju st. aktiivne beebi ja kõik on hästi. Kui liigutab väga-väga-väga vähe või pole üldse tunda- see on märk , et tal pole nii hea olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu esimene laps oli selline, kellega olin Pelgu erakorralises püsiklient – kui julgesime ta ultraheliga üles ajada, siis sain pärast mitu tundi sellist mürglit, et oi, oi ???? Aga, mina soovitan sul jälgida oma sisetunnet ja kui vähegi miski häirib, mine kontrolli. Kuigi mu esimene oli suht laisk kõhus ja käisin tihti erakorralises, siis ühel hommikul tundsin küll, et liigutas, aga see tundus kuidagi teistmoodi – ma ei oska seda teisiti sõnastada, sest ma ei oska siiani selgitada, mis mind häiris ja miks ma erkorralisse läksin. Olin kindel, et tulen sama targalt tagasi nagu ikka, aga läks hoopis nii, et pärastlõnaks oli mu laps erakorralise keisriga ilmale tulnud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Sünnitus Beebi liigutused enne sünnitust