Esileht Beebi ja mitmikud Beebi pilt peale sündi ämmaemandale/haiglasse, kus laps sündis?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Beebi pilt peale sündi ämmaemandale/haiglasse, kus laps sündis?

Postitas:

Kas keegi on viinud pildi oma beebist sinna haiglasse, kus laps sündis? Olin itks arvel ja märkasin, et ämmaemanda kabinetis on beebide pildid. Või saab kuskile mujale ka viia?

0
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.08 22:26; 23.08 13:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

milleks peaksid oma tite pilti saatma haiglasse? no milleks, täitsa huvitav oleks teada

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean ainult, et sügavalt enneaegsetest on intensiivis seinal nn edulood.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära vii kuskile, pole vaja 🙂

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.08 13:14; 23.08 20:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära vii kuskile, pole vaja ????

Ma sellepärast küsin, et kuna esimese lapse sünnitasin Järvamaa haiglas, seal lausa öeldi, et võib beebist pildi ka tuua, Neil seal selline tahvel, kus on kõik sündinud lapsed. Samas see väike haigla ka, pole nii palju sünnitanuid kui siin, Tallinnas. Lihtsalt puhtast huvist küsisin, et kas Tallinnas ka nii:)

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.08 22:26; 23.08 13:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sellepärast küsin, et kuna esimese lapse sünnitasin Järvamaa haiglas, seal lausa öeldi, et võib beebist pildi ka tuua, Neil seal selline tahvel, kus on kõik sündinud lapsed. Samas see väike haigla ka, pole nii palju sünnitanuid kui siin, Tallinnas. Lihtsalt puhtast huvist küsisin, et kas Tallinnas ka nii:)

Ma ei tea, kui palju lapsi Järvamaa haiglas sünnib, aga ITK-s sündis eelmisel aastal üle 4000 lapse, nendest piltidest tuleks päris korralik arhiiv. Muidu mul ITK-s ka ämmaemanda kabinetis mõned fotod olid seina peal, nii et eks mõned emad neid ikka toovad, aga keegi seda kindlasti ei eelda.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.08 13:14; 23.08 20:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida ta hakkab peale 4000+ tite pildiga, kes sünnivad igal aastal igas Tallinna sünnitusmajas? Või mille pooolest sinu tita on nii eriline, et kõik tema pilte tahaksid? See on ämmaemanda töö

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ausalt, ei ole vaja.
Sinu jaoks on laps muidugi eriline ja ainulaadne, minu jaoks sel hetkel ka, kui ta sünnib ja ma abiks olen. Aga peale sind tuleb järgmine ja järgmine ning enamik tittesid meeles ei seisa. See on töö nagu iga teinegi ja võõraid lapsi ma küll hiljem nii suure heldimusega ei meenuta, et sooviks sadade imikute pilte sirvida.

ÄE

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest oleks vahva, kui oleks pildid seinal. Seal koridorides pinda küll. Saaks tegelikku aimu, kui palju aastas beebisid sünnib seal. Ja oleks vahva vaadata pilte. Aga no see peaks olema korraldatud ja läbimõeldud tegevus. Kuidas seinale kinnitada, kuidas puhtana hoida, mida pärast piltidega teha, kui vaja seinalt maha võtta..

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Beebi ja mitmikud Beebi pilt peale sündi ämmaemandale/haiglasse, kus laps sündis?