Esileht Beebi ja mitmikud Beebimonitor – läbi nutitelefoni või tavalised

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Beebimonitor – läbi nutitelefoni või tavalised

Postitas:

Hei!

Milliseid beebimonitore kasutate ja soovitate?
Kas osta selline kaameraga, mida näeb läbi telefoni või siis tavalised?

Päikest! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõik oleneb ju sellest, millal teda kasutada ja kus elate. Kui elasime linnas ja ma pidin koeraga jalutamas käima, siis oli mul vaja wifi-monitori. Oli selline, et kodus läks wifi-võrku ja telefonist nägin kõike. Kõrvaklapid pähe ja kui ärkas, kuulsin. Jalutasin ligidal. Titt oli siis täitsa beebi, ei roomanud ega midagi.Magas ta rahulikult, niiet võisin sellist asja teha. See läks kahjuks katki, aga ei hakanud uut ostma, sest teadsin, et varsti kolime. Kasutasin seni skype. Läpakas üks kasutaja ja telefonis teine.

Siis aga kolisime maale, siin on tavaline beebimonitor, kingiti. Kõik oleks super, kui levi oleks natuke suurem. Pilti vaja pole, on ainult tarvis, et kuulda oleks,kui ärkab. Aga jah, hoov on meil suur-suur ja kui minna väheke eemale, siis monitor juba karjub, et levi kadunud. Muud midagi 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 00:40; 12.06 22:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga esmalt küsi endalt, kas sul on vaja last näha ka? kui laps magab käruga akna all, kas äkki saad aknast vaadata? Või magab laps niioodi, et sa ei näe teda aknast? (ma küll ei paneks käru kunagi nii). Kui laps magab ülakorrusel, kas sul on vaja teda näha? Kui sul voodis ei ole võõrkehasid, kuhu laps saaks end lämmatada, siis pole ju vaja näha? kui laps magab ema-isa voodis ja kardad, et veeretab maha ennast, siis on nagunii hilja sea näha, kui see juba juhtunud on….

Nii et mina ei näe väga pointi sellele nägemisel. Isegi se ejuhtum, kus eelmine vastaja läks koera jalutama, siis see lapse nägemine ei anna ju midagi juurde 🙂 Kui laps magab korteris 5. korrusel ja sina jalutad kuskil ligidal koeraga, nt 100 m kaugusel ja sa näed telefonist, et laps hakkab lämbuma, siis see nägemine ei aita siin enam midagi…

Nii et mõtle enda jaoks läbi, kas ja miks on sul vaja last kaamerast pidevalt näha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud vastamast!

Elan linnast väheke eemal ridaelamus. Beebimonitori sooviks selleks, et kui laps näiteks magab üleval (oma voodis) ja ma teen all näiteks süüa või laps magab terrassi peal vankris.
Näha otseselt pole vaja, lihtsalt nii wifiga (telefoniga) kui ka ilma, mis ma leidsin, on samas hinnaklassis.
Mu jaoks on tegelikult olulisem see, et leviala oleks piisav ja võiks naidata ka temperatuuri, anda teada kui aku tühjeneb ning oleks juhtmevaba. Mul on ka vanem laps (4-aastane), kellel käivad aeg ajalt sõbrad külas või isegi üksi teeb ta vahel piisavalt lärmi, et ma niisama ei pruugigi kuulda kui pisike ärkama hakkab.
Sellel WiFiga, mis leidsin, on lisaks veel öösel nägemise võimalus … pole kindel kas seda vaja läheb 🙂 aga kaameraga ma mõtlen, et tasub end ehk selles mõttes rohkem ära, et tulevikus saab seda niisama kaameraga toas kasutada voi kus iganes. Beebimonitoridega pole aga pärast midagi teha kui maha müüa või ära anda.
Miks küsin, seepärast, et teada saada mõlema plusse ja miinuseid… võib-olla on miskit mida ma ei tea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on kaameraga kuna beebi magab teisel korrusel ja endal on parem tunne kui saan aegajalt pilgu peale visata. Eriti esmakordse emana on seda pabistamist rohkem. Mul on kyll hiinakas aga olen täitsa rahul (näitab ka temperatuuri), ainuke miinus, mille peale ei osanud toona mõelda on see, et monitori osa peab olema koguaeg vooluvõrgus. Voodi juures on kyll pistik nii et see meid ei häiri aga kärus kasutamiseks ei sobiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isegi se ejuhtum, kus eelmine vastaja läks koera jalutama, siis see lapse nägemine ei anna ju midagi juurde ???? Kui laps magab korteris 5. korrusel ja sina jalutad kuskil ligidal koeraga, nt 100 m kaugusel ja sa näed telefonist, et laps hakkab lämbuma, siis see nägemine ei aita siin enam midagi…

Laps magas alati vankris või voodis, kus lämbumiseks midagi ei olnudki. Minu eesmärk oli mitte vaadata, vaid kuulata, kui ärkab. Tõin kogemuse lihtsalt mitte monitoriga kaamera pärast, vaid wifi pärast. Läksin ju eemale kodust, kus tavaline monitor ammu levi ei püüaks enam. Telefonis aga nett on olemas. Mul ol iselles suhtes lihtne, et laps oli kindla unerütmiga ja magas 30min kaupa. Võisin rahulikult 4xpäevas 10-20min jalutada koeraga. Ja kui ärkas, siis mitte nutuga vaid vaikselt ja lalises omaette pikalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 00:40; 12.06 22:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isegi se ejuhtum, kus eelmine vastaja läks koera jalutama, siis see lapse nägemine ei anna ju midagi juurde ???? Kui laps magab korteris 5. korrusel ja sina jalutad kuskil ligidal koeraga, nt 100 m kaugusel ja sa näed telefonist, et laps hakkab lämbuma, siis see nägemine ei aita siin enam midagi…

Laps magas alati vankris või voodis, kus lämbumiseks midagi ei olnudki. Minu eesmärk oli mitte vaadata, vaid kuulata, kui ärkab. Tõin kogemuse lihtsalt mitte monitoriga kaamera pärast, vaid wifi pärast. Läksin ju eemale kodust, kus tavaline monitor ammu levi ei püüaks enam. Telefonis aga nett on olemas. Mul ol iselles suhtes lihtne, et laps oli kindla unerütmiga ja magas 30min kaupa. Võisin rahulikult 4xpäevas 10-20min jalutada koeraga. Ja kui ärkas, siis mitte nutuga vaid vaikselt ja lalises omaette pikalt.

Lämbumiseks ei pea midagi olema, piisab toidu tagasiheites, kus laps selili ja pole voimeline end kylili keerama. Lihtsalt infoks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lämbumiseks ei pea midagi olema, piisab toidu tagasiheites, kus laps selili ja pole voimeline end kylili keerama. Lihtsalt infoks.

Ja mida selle üldteada infoga siin teemas siis peale hakata? Vaevalt ema pidevalt monitoride ekraani vahib, pigem oodatakse lapse hääle kuulmist, lämbumine aga toimub teavasti vaikselt.
Selle vältimiseks peakski terve uneaja last kõrvalt kullipilgul jälgima, aga vaevalt sa isegi seda tegid.
Pointist saan aru, koeraga jalutama minek kõlab tõesti kõhklemapanevalt, samuti nagu ükskord üks ema kirjutas kunagi, et käis tavaliselt lapse uneajal väiksel jooksutiirul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Beebi ja mitmikud Beebimonitor – läbi nutitelefoni või tavalised

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.