Esileht Ilu Berrichi kreemid

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Berrichi kreemid

Postitas:

On keegi neid proovinud ja kas on head? Sobib 50+ nahale või jäävad nõrgaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 07.01 14:19; 02.05 18:00; 27.08 21:11; 04.12 00:28; 07.03 08:27; 18.04 20:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 51 ja minu meelest jäävad lahjaks. On küll suht mõnusa koostisega ja imenduvad hästi, aga mingit “vau” efekti ma enda puhul ei märganud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest normaalsed, aga ei midagi erilist. Kasutasin kreemi ja silmakreemi lõpuni, aga uuesti ei ostaks. Minu lemmik kortsudevastane kreem läbi aegade on olnud Filorga Time Filler, sellest paremat veel avastanud ei ole.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutasin ka siiani Filorga ja Lancome, ilmselt tuleb jääda nende juurde. Tänan vastuste eest.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.08 21:11; 31.08 09:42; 15.09 09:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest normaalsed, aga ei midagi erilist. Kasutasin kreemi ja silmakreemi lõpuni, aga uuesti ei ostaks. Minu lemmik kortsudevastane kreem läbi aegade on olnud Filorga Time Filler, sellest paremat veel avastanud ei ole.

Olen sama meelt, st Filorgal on head tooted. Nii silmakreem, kui ka näokreem. Samuti meeldib mulle see https://tradehouse.ee/en/?i=80280#
No lihtsalt super toode, mitmed head omadused koos

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.09 07:41; 09.09 22:31; 15.09 20:57; 15.09 21:03; 15.09 21:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest normaalsed, aga ei midagi erilist. Kasutasin kreemi ja silmakreemi lõpuni, aga uuesti ei ostaks. Minu lemmik kortsudevastane kreem läbi aegade on olnud Filorga Time Filler, sellest paremat veel avastanud ei ole.

Olen sama meelt, st Filorgal on head tooted. Nii silmakreem, kui ka näokreem. Samuti meeldib mulle see https://tradehouse.ee/en/?i=80280#

No lihtsalt super toode, mitmed head omadused koos

küsiks, kas see heledam toon liiga hele ei ole?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.09 19:45; 10.09 18:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest normaalsed, aga ei midagi erilist. Kasutasin kreemi ja silmakreemi lõpuni, aga uuesti ei ostaks. Minu lemmik kortsudevastane kreem läbi aegade on olnud Filorga Time Filler, sellest paremat veel avastanud ei ole.

Olen sama meelt, st Filorgal on head tooted. Nii silmakreem, kui ka näokreem. Samuti meeldib mulle see https://tradehouse.ee/en/?i=80280#

No lihtsalt super toode, mitmed head omadused koos

küsiks, kas see heledam toon liiga hele ei ole?

Heleda tooni kohta ei oska öelda, ise kasutan teist tooni. Aga ühildub oma nahaga ideaalselt. Sellepärast ka neid toone kaks on.Ma ei tea kui hele te olete jne. Võite ju testri küsida tradehousist mõlemast toonist. Kuna hetkel suvine jume minul peal veel ja aeg ajalt turgutan ennast ka pimedal ajal solaariumis siis toon 2 on ok mimule. Ta ei ole tegelikult kaugeltki väga tume toon ka????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.09 07:41; 09.09 22:31; 15.09 20:57; 15.09 21:03; 15.09 21:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heleda tooni kohta ei oska öelda, ise kasutan teist tooni. Aga ühildub oma nahaga ideaalselt. Sellepärast ka neid toone kaks on.Ma ei tea kui hele te olete jne. Võite ju testri küsida tradehousist mõlemast toonist. Kuna hetkel suvine jume minul peal veel ja aeg ajalt turgutan ennast ka pimedal ajal solaariumis siis toon 2 on ok mimule. Ta ei ole tegelikult kaugeltki väga tume toon ka????

sp küsisin, et linkisid just seda heledamat. vaatasin, et mujal on toonivalik suurem, aga käisin neid kahte tradehouses proovimas ja see tumedam oli ikka üpris tume isegi praeguse päevitanud naha jaoks. lihtsalt teadmiseks huvilistele. eks muidugi peab igaüks ise proovima.
vabandan ka teema solkimise pärast, Berrichi testreid olen proovinud (neid sai endale tasuta saata lasta millalgi) ja ei ostaks neid. lahja lurr ja lõhnas vastikult (nagu lõhnatud tooted sageli)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.09 19:45; 10.09 18:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna ei ole niipea asja Tallinna – saan aru, et beige on heledam ja gold on tumedam. Et saan saata sõbranna vaatama, olem ise tumedama nahaga, aga vajaksin seda toodet ikkagi talvel, suvel eriti ei ei kasuta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.08 21:11; 31.08 09:42; 15.09 09:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heleda tooni kohta ei oska öelda, ise kasutan teist tooni. Aga ühildub oma nahaga ideaalselt. Sellepärast ka neid toone kaks on.Ma ei tea kui hele te olete jne. Võite ju testri küsida tradehousist mõlemast toonist. Kuna hetkel suvine jume minul peal veel ja aeg ajalt turgutan ennast ka pimedal ajal solaariumis siis toon 2 on ok mimule. Ta ei ole tegelikult kaugeltki väga tume toon ka????

sp küsisin, et linkisid just seda heledamat. vaatasin, et mujal on toonivalik suurem, aga käisin neid kahte tradehouses proovimas ja see tumedam oli ikka üpris tume isegi praeguse päevitanud naha jaoks. lihtsalt teadmiseks huvilistele. eks muidugi peab igaüks ise proovima.

vabandan ka teema solkimise pärast, Berrichi testreid olen proovinud (neid sai endale tasuta saata lasta millalgi) ja ei ostaks neid. lahja lurr ja lõhnas vastikult (nagu lõhnatud tooted sageli)

Võimalik, et on neid toone rohkem, pole uurinud ka.Minule on sobinud nr2 siiani ja pole huvi tundnud. Tõesti teile jäi tumedaks???? oleneb jaa päevitusest. Mina olen tõsine pàikese kummardaja???? siis jumet on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.09 07:41; 09.09 22:31; 15.09 20:57; 15.09 21:03; 15.09 21:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna ei ole niipea asja Tallinna – saan aru, et beige on heledam ja gold on tumedam. Et saan saata sõbranna vaatama, olem ise tumedama nahaga, aga vajaksin seda toodet ikkagi talvel, suvel eriti ei ei kasuta.

Jaa nii on. See hele toon on ikka tõsiselt hele. Ma ei oska hetkel näidet tuua… liivakarva ehk ????
Kui nahk tumedam ka naturaalselt, siis kindlasti toon2.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.09 07:41; 09.09 22:31; 15.09 20:57; 15.09 21:03; 15.09 21:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisan pildi ka toon2 käele hajutatuna.
https://www.upload.ee/files/10483877/B6ECF08D-367F-4F2E-85CF-C8AFD640732A.jpeg.html

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.09 07:41; 09.09 22:31; 15.09 20:57; 15.09 21:03; 15.09 21:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei midagi erilist, muljet ei avaldanud see sari

_

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Berrichi puhul tuleb kindlasti jälgida “parim enne” tähtaega. Mulle kingiti juunikuus sünnipäevaks öökreem, päevakreem ja silmakreem. Kuna sel ajal olid kasutusel muud sarjad, siis kohe ei avanud. Tegin kreemid lahti septembri lõpus ja ehkki topside all on kirjas “Best before nov 2019”, haisesid need täiesti rõvedalt, ilmselt riknenud. Panin päevakreemi peale ja tund hiljem pesin maha, sest see hais hakkas ajudele.
Kreem on säilitusainetevaba, aga ma arvan, et see peaks siiski lubatud ajani kasutatav olema.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Ilu Berrichi kreemid