Esileht Tööelu, raha ja seadused. Bitcoini müügi firmasse tööle

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Bitcoini müügi firmasse tööle

Postitas:

Kuidas teile tunduks kui avaneks võimalus bitcoini müügiga tegelevasse firmasse tööle saada, kas läheksite heameelega või kaaluksite tõsiselt mitte minna? Enamus nendel firmadel minu arusaamist mööda rahapesuga tegelemise kahtlus KAPO poolt välja öeldud. Kas see tähendab ka seda, et edaspidi ei pruugi näiteks riigifirmadesse tööle saada kui bitcoini müüjaga kuidagi seotud oled?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.11 20:23; 03.11 20:36; 04.11 10:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas teile tunduks kui avaneks võimalus bitcoini müügiga tegelevasse firmasse tööle saada, kas läheksite heameelega või kaaluksite tõsiselt mitte minna? Enamus nendel firmadel minu arusaamist mööda rahapesuga tegelemise kahtlus KAPO poolt välja öeldud. Kas see tähendab ka seda, et edaspidi ei pruugi näiteks riigifirmadesse tööle saada kui bitcoini müüjaga kuidagi seotud oled?

Ilmselt pole sel firmal bitcoiniga mingit seost, hakkaksid müüma mingeid liba krüptovaluutasid, millel tegelikkuses puudub reaalne kate. Ühesõnaga osaleksid inimestelt raha väljapetmisega.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Inimeste petmisega tegelema vabatahtlikult? ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

 

Ilmselt pole sel firmal bitcoiniga mingit seost, hakkaksid müüma mingeid liba krüptovaluutasid, millel tegelikkuses puudub reaalne kate. Ühesõnaga osaleksid inimestelt raha väljapetmisega.

Ma ei tea, töötukassa vahendab sellist tööpakkumist. Arvad, et mingi petuskeem?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.11 20:23; 03.11 20:36; 04.11 10:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt pole sel firmal bitcoiniga mingit seost, hakkaksid müüma mingeid liba krüptovaluutasid, millel tegelikkuses puudub reaalne kate. Ühesõnaga osaleksid inimestelt raha väljapetmisega.

Ma ei tea, töötukassa vahendab sellist tööpakkumist. Arvad, et mingi petuskeem?

Kes seda nii täpselt teab. Aga igal juhul on olemas inimesi, kes bitcoini asemel shitcoinidega tegelevad, seega tasub ettevaatlik ja valvas olla.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt pole sel firmal bitcoiniga mingit seost, hakkaksid müüma mingeid liba krüptovaluutasid, millel tegelikkuses puudub reaalne kate. Ühesõnaga osaleksid inimestelt raha väljapetmisega.

Ma ei tea, töötukassa vahendab sellist tööpakkumist. Arvad, et mingi petuskeem?

Bitcoin on vabalt vahetatav nii üht kui teistpidi, seega seda pole vaja müüa. Kui keegi pakuks sulle tööd USA dollarite müüjana, kas sulle see ei tunduks imelik?

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bitcoin on vabalt vahetatav nii üht kui teistpidi, seega seda pole vaja müüa. Kui keegi pakuks sulle tööd USA dollarite müüjana, kas sulle see ei tunduks imelik?

Enne seda vabalt vahetamist peaksid ju need bitcoinid enne omandama 🙂
Valuutavahetusega tegelevas firmas töötamine poleks sugugi imelik, kui see ka bitcoine reklaamiks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bitcoin on vabalt vahetatav nii üht kui teistpidi, seega seda pole vaja müüa. Kui keegi pakuks sulle tööd USA dollarite müüjana, kas sulle see ei tunduks imelik?

Enne seda vabalt vahetamist peaksid ju need bitcoinid enne omandama ????

Valuutavahetusega tegelevas firmas töötamine poleks sugugi imelik, kui see ka bitcoine reklaamiks.

Tööd pakuti bitcoini müüjale, mitte vahetajale. See on sama imelik, kui pakutaks tööd mitte valuutavahetus vaid valuutamüügi punktis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt pole sel firmal bitcoiniga mingit seost, hakkaksid müüma mingeid liba krüptovaluutasid, millel tegelikkuses puudub reaalne kate. Ühesõnaga osaleksid inimestelt raha väljapetmisega.

Ma ei tea, töötukassa vahendab sellist tööpakkumist. Arvad, et mingi petuskeem?

Mida rohkem ma seda teemat olen uurinud seda enam veendunud, et 99% ärist seal on jah petuskeemid. Erinevalt narkoärist on lihttöötajal vangimineku võimalus väga väike, aga ole ettevaatlik et mis paberitele alla kirjutad. Töötukassal puudub paraku kompentents sellise asja hindamises, otseselt pole see illegaalne.

Nagu ka tarbetute ülikasumiga toodete telefonimüük pisut seniilsetele vanainimestele. Ma ei kujuta ette kuidas inimesed suudavad end veenda sellist tööd tegema. On narkosõltuvus või südametunnistuse ja mõistusepuudus tõesti nii suur?

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: center;”>

</p>

Bitcoin on vabalt vahetatav nii üht kui teistpidi, seega seda pole vaja müüa. Kui keegi pakuks sulle tööd USA dollarite müüjana, kas sulle see ei tunduks imelik?

Enne seda vabalt vahetamist peaksid ju need bitcoinid enne omandama ????

Valuutavahetusega tegelevas firmas töötamine poleks sugugi imelik, kui see ka bitcoine reklaamiks.

<p style=”text-align: left;”>Tööd pakuti bitcoini müüjale, mitte vahetajale. See on sama imelik, kui pakutaks tööd mitte valuutavahetus vaid valuutamüügi punktis.

Ei , tegelikult oli jutt bitcoini müügiga tegelevast ettevõttest kuhu ma leidsin mingi tööpakkumise. Mitte müüjaks  minemisest. Töö oleks arvutialane aga kuna olen ametialaselt “noor” ja alles omandan eriala siis kardan, et ei tunne kriminaalset tegevust ära kui juhtun seal midagi tegema, seadistama jne.</p>

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.11 20:23; 03.11 20:36; 04.11 10:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, töötukassa vahendab sellist tööpakkumist.

Töötukassa on valimatult igasugust saasta kuulutanud.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lihtsalt ei kujuta ette,mida sa seal tegema hakkavad. Olemasolevaid bitcoine müüakse omanikult omanikule, selle vahetuse-müügi legitiimsust kinnitavad teised omanikud. Pmst saab toimida ilma igasuguste vahendajateta. On mingid firmad, mis vahendavad “võtmete” hoidmist, vist ka ostu-müüki pärisraha vastu. Uusi bitcoine kaevandatakse ehk leitakse uus sobiv võti, aga selleks on vaja väga võimsaid arvuteid ja ilmselt elektrile läheb rohkem raha, kui saadav tulu. Väga huvitav.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Bitcoini müügi firmasse tööle