Esileht Kodunurk boiler raksub

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: boiler raksub

Postitas:
Kägu

Kui boiler hakkab tegema selliseid raksakaid, nagu lööks plastpudel end sirgeks, kas siis on boiler katlakivi täis? Abikaasa teatas mul rahulikult, et see olla relee, aga minu meelest see päris normaalne küll pole.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Relee pigem plõksub, raginaks ei saaks seda isegi hea tahtmise juures nimetada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui on kinnine keskküttesüsteem, siis selline paukumine võib tähendada, et rõhk /kuumus on süsteemis liiga suur. meie majs on sellisel juhul vaja kiiresti ülakorruse radika kraanidest kannutäis-paar kuuma auru või vett välja lasta, süsteemi jääkülma vett peale, lisaks on vaja ahjus oleva kraami põlemist kiiresti tagasi tõmmata (nt paar kühvlitäit tuhka põlevatele sütele peale, et aktiivsust maha tõmbaks).

(tuumakütusel katlamaja korral tuleks vardad kiiresti sisse lükata. elektrisüsteemi korral el. välja lülitada bolieril.)

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen TA. Nüüd on boileri all loiguke ka, saab välja vahetada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen TA. Nüüd on boileri all loiguke ka, saab välja vahetada.

mingi tihend läbi. mõistlikum on tihend vahetada.

sa ei hakka ometi autot ka kohe romulasse viima, kui klaasipuhastaja harjad ära kuluvad, pigem ostad uued harjad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen TA. Nüüd on boileri all loiguke ka, saab välja vahetada.

mingi tihend läbi. mõistlikum on tihend vahetada.

sa ei hakka ometi autot ka kohe romulasse viima, kui klaasipuhastaja harjad ära kuluvad, pigem ostad uued harjad.

11 a vana boiler, kordagi hooldamata (pidi olema hooldusvaba). Mul hea meel, et mees uue ostis.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mingi tihend läbi. mõistlikum on tihend vahetada. sa ei hakka ometi autot ka kohe romulasse viima, kui klaasipuhastaja harjad ära kuluvad, pigem ostad uued harjad.

Kas tihendi kulumise tõttu hakkaks boiler tõesti raksuvat häält tegema?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soojenedes vee maht suureneb ja ei taha boilerisse ära mahtuda. Boileri metallkonstruktsioon seetõttu deformeerub ja hakkabki praksuma.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soojenedes vee maht suureneb ja ei taha boilerisse ära mahtuda. Boileri metallkonstruktsioon seetõttu deformeerub ja hakkabki praksuma.

Uskumatu avastus. Absoluutselt kõigis boilerites vesi kuumeneb ja selles oleva vee maht suureneb. Su teooria põhjal peaksid kõik boilerid juba esimesel kasutuskorral praksuma hakkama ja rikki minema, sest nende metallist kest deformeerub?.
Boilerite konstruktsioon kohe kindlasti ei hakka mõranema vee mahu suurenemise tõttu. Boilerid töötavad ka 30+ aastat, kui nende sisu hooldada vastavalt vajadusele. Metallist konstruktsiooniga ei juhtu vee paisumise tõttu mitte midagi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Te siin ilmselt räägite üks elektriboilerist ja teine puudega köetavast ühekihilisest metallist seinaga paagist. Need tõesti käituvad erinevalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Kodunurk boiler raksub