Esileht Ilu Botox

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: Botox

Postitas:

Mõtlesin, et peaks tegema kurjusekortsule ja võibolla ka horisontaalsetele laubakortsudele. Vanus 40+ ja varem pole süstinud.
See tundub olema protseduur, mida paljud teevad, aga tööl lõunalauas sellest siiski ei räägita.
Küsin teie kogemuste kohta:
1. Kas peale süstimist võib tagasi tööle minna või kui suur on tõenäosus, et tekib paistetus või sinikas?
2. Mitme päeva pärast tulemus näha oli ja mitme kuu pärast oli tarvis süsti korrata?
3. Kas on olnud juhtumeid et läks kehvasti? (Olen lugenud, et pisut valesti süstides võib mõni teine lihas tundetuks muutuda ja näiteks silmalaud rippuma.)
4. Olete keegi seda kahetsenud?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.11 18:05; 25.01 19:06; 06.07 13:12; 15.07 00:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Minu kogemus ütleb, et saab vabalt pärast tööle minna, ainult paar väikest peaaegu nähtamatut torketäppi tekkis.
2. Kuskil 4. päeval hakkas efekt ilmnema, tegin esimest korda. Minul saab kolm kuud täis, praegu on ilus. Aga kuskil 4 kuud pidi toime kestma.
3. Arst ei soovitanud minul horisontaalkortse lasta süstida, kuna olevat oht, et kulmud vajuvad alla ja muudavad näo vanemaks ja väsinumaks. Tegin ainult kurjusekortsu.
4. Olen väga rahul, ei kahetse.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töö lõunapausil just ei soovita, aga järgmisel päeval pole küll märkigi. Horisontaali olen ise ka ales hiljuti hakanud mõtlema lasta teha, süstija ei näe probleemi. Elame-näeme.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1.Planeeriksin siiski kojumineku peale protseduuri. Paistetust pole kunagi tekkinud, aga mõni väike sinikas küll (mitte alati). Kurjusekorstule sinikatäppi ei teki, pigem lauba õhukesele nahale.

2.Tulemus hakkab ilmnema kuskil 5-7 päeva pärast. Uuesti tegemise vajadus individuaalne. On kestnud 3-4 kuud, aga on kestnud ka aasta.

3.Ei ole juhtunud. Pigem läks ükskord liiga palju, s.t. kulmud olid väga kõrgel ca nädal, aga selle eest arst hoiatas ja asi taastus ruttu. Allavajumise vältimine on nii elementaarne, et proff selle vastu ei eksi. Vähemalt saab vajadusel parandada.

4.Ei ole kahetsenud, üldine väljanägemine ikka palju kabedam, sest kortsud ei teki nii kiiresti.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.07 00:47; 12.07 12:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on jäänud peale süsti 5 minutiks väike punetus ja ainult ise näen seda süstitorke kohta. Ehk siis teised pole kunagi aru saanud. Tulemus ilmutanud end ruttu, paari päevaga korts kadunud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen juba aastaid iga nelja kuu tagant teinud (kurjusekorts, laubal olevad horisontaalkortsud ja “kanavarbad”). Väike torketäpp jääb näha ja vahel kerget punetust ka, seepärast võtan alati puudri kaasa ja enne autost väljaminemist tupsutan need kohad üle, mis protseduuri reeta võiks. Samas ei märkaks teised ka ilma puudrita, ise vaatad ju ikka tähelepanelikumalt (ja tead, et sai midagi tehtud).

Tulemusega olen väga rahul ja mingeid ebameeldivusi minul sellega kaasnenud ei ole, laud ja kulmud ikka seal, kus olema peavad. Tulemus hakkab vaikselt ilmnema juba teisel päeval, aga täies ulatuses kuskil viie päevaga või nii. Mina saan selle järgi aru kui mees küsib, et kas sa oled botoxis käinud hiljuti, ma pidavat kuidagi värskem välja nägema pärast seda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saanbkohe aru kui kolleeg end kohendanud, on ilus sile varsti peale protseduuri ei saa salata sinikaid pole paista olnud. ja isegi vahel vaatan et liiga pikad pausid tal peaks tihedamalt tegema mu meelest juba 2 kuuga kanavarbad tagasi. Ta peab 4 kuud vist vahet. Ise ei julge torkida, oleks et pikalt kestaks aga iga paari kuu tagant riskida, et kulm ripakile vajub.. .

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen juba aastaid iga nelja kuu tagant teinud (kurjusekorts, laubal olevad horisontaalkortsud ja “kanavarbad”). Väike torketäpp jääb näha ja vahel kerget punetust ka, seepärast võtan alati puudri kaasa ja enne autost väljaminemist tupsutan need kohad üle, mis protseduuri reeta võiks. Samas ei märkaks teised ka ilma puudrita, ise vaatad ju ikka tähelepanelikumalt (ja tead, et sai midagi tehtud).

Tegelikult kohe peale protseduuri meiki peale panna ei tohiks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 07:30; 12.07 10:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen teinud kurjusekortsule.

Tekkisid vaid väikesed täpid ja kerge punetus. Kui vaadata ei oska, siis ilmselt tähele ei paneks, aga ise sättisin nii, et saan kohe pärast koju minna. Viimasest korrast möödas juba pool aastat ja tulemus ikka veel püsib, nii et mul on ainult positiivsed kogemused. Kui kurjusekorts tagasi tulema hakkab, siis teen kindlasti uuesti. (Vanus 37)

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka mõelnud kurjusekortsule teha aga pole veel konkreetseid samme astunud. Vanus 47. Oskab keegi soovitada kuhu Tartus võiks pöörduda?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Kas peale süstimist võib tagasi tööle minna või kui suur on tõenäosus, et tekib paistetus või sinikas? Minul natuke süstikohad punetavad – kui see probleemiks pole, siis tööle võib ikka minna. aga meiki ei tohiks süstimiskohtadele panna kohe – ehk järgmine päev.
2. Mitme päeva pärast tulemus näha oli ja mitme kuu pärast oli tarvis süsti korrata? Minul tuleb tulemus 2-3 päevaga, Marju ütleb ka, et mõnel läheb 21 päeva. Kordan enam vähem 4-5 kuu tagant.
3. Kas on olnud juhtumeid et läks kehvasti? (Olen lugenud, et pisut valesti süstides võib mõni teine lihas tundetuks muutuda ja näiteks silmalaud rippuma.) Mina käin Marju juures juba 2 aastat ja pole ta veel valesti süstinud küll.
4. Olete keegi seda kahetsenud? Ei, kindlasti mitte. Mul on probleemiks just kurjusekorts ja see fakt ,et seda tänu botoxile pole, on enesekindlusele nii palju juurde andnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan hüaluroonhappe täitesüsti kurjusekortsule. Minul tehtud ja tulemus püsib mitu aastat. Botox võtab liiga tundetuks mu arvates.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul püsis Botox max 2 kuud. Kas see peabki nii olema?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul püsis Botox max 2 kuud. Kas see peabki nii olema?

Minul on ka nii. 2 kuud on ilus, siis hakkab efekt kaduma. Lasen süstida iga poole aasta tagant.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teeks kurjusekortsule veel aga horisontaalkortsudele enam mitte. M.K. ütles küll, et ei vaju kulmud alla, aga vajusid! Nägu oli kohe vana ja väsinud, silmad väiksemad. Otsmik jah ilus ja sile, aga üldmulje halvem.
Praegu mõju kadunud ja näen jälle värskem välja.
Olen 44.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.07 09:58; 25.07 16:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle jälle üldse ei mõju botox, nii kahju. Mõtlesin siis täitesüste proovida, selle kohta öeldi, et ei ole piisavalt sügavad kortsud, jääb vorst, et pole kasu. Nüüd olegi siis kortsuline ja midagi pole ette võtta. Neid niisutavaid süste olen ka proovinud, kasu null.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 07:30; 12.07 10:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka mõelnud kurjusekortsule teha aga pole veel konkreetseid samme astunud. Vanus 47. Oskab keegi soovitada kuhu Tartus võiks pöörduda?

Tartus tehakse BS Medicalis ja Medicinas. Või veel kuskil?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teeks kurjusekortsule veel aga horisontaalkortsudele enam mitte. M.K. ütles küll, et ei vaju kulmud alla, aga vajusid! Nägu oli kohe vana ja väsinud, silmad väiksemad. Otsmik jah ilus ja sile, aga üldmulje halvem.

Praegu mõju kadunud ja näen jälle värskem välja.

Olen 44.

Miks sa siis uuesti ei läinud? Seda viga saab lihtsalt parandada. M.K. ütleb alati, et tule kindlasti 3 nädala jooksul läbi, kui midagi valesti on.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.07 00:47; 12.07 12:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus tegemas käite tln-s?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teeks kurjusekortsule veel aga horisontaalkortsudele enam mitte. M.K. ütles küll, et ei vaju kulmud alla, aga vajusid! Nägu oli kohe vana ja väsinud, silmad väiksemad. Otsmik jah ilus ja sile, aga üldmulje halvem.

Praegu mõju kadunud ja näen jälle värskem välja.

Olen 44.

Miks sa siis uuesti ei läinud? Seda viga saab lihtsalt parandada. M.K. ütleb alati, et tule kindlasti 3 nädala jooksul läbi, kui midagi valesti on.

Sest kahjuks oli siis koroona aeg ja vastuvõtte polnud. Isegi kirjutasin talle, aga sinnapaika see asi jäi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.07 09:58; 25.07 16:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus tegemas käite tln-s?

Mina käin Faceline’is Tallinnas. Mujal pole proovinud, sest seal olen alati rahule jäänud, kindla käega ja meeldiv arst on.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus tegemas käite tln-s?

Mina käin Faceline’is Tallinnas. Mujal pole proovinud, sest seal olen alati rahule jäänud, kindla käega ja meeldiv arst on.

no vbl on ta siis ennast parandanud, aga mul lasi just S.S kulmud alla.

mul on väga raske laup ja tugevad kulmud, alati on paras mängimine ja mitu korda käimine, et paras kogus rihtida nii et kulmud alla ei vajuks aga otsaesine siledaks saaks. ruttu kaob mõju ära ka, nii et jah…head lahendust minu jaoks ei olegi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle jälle üldse ei mõju botox, nii kahju. Mõtlesin siis täitesüste proovida, selle kohta öeldi, et ei ole piisavalt sügavad kortsud, jääb vorst, et pole kasu. Nüüd olegi siis kortsuline ja midadgi pole ette võtta. Neid niisutavaid süste olen ka proovinud, kasu null.

Peale oled ikka käinud tegemas?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.08 12:24; 07.08 17:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui valida prof. tegija siis tulemus on ilus ja loomulik. Paistetust, punetust peale protseduuri pole. Aastaid lasen teha, arst Siim Shneider Faceline.
Ilus tulemus – ei süsti üle, pole ebaloomulikku nägu ja punnis põski.Tulemust näen 4-5 päeva pärast.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 13:33; 07.08 22:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilus tulemus – ei süsti üle, pole ebaloomulikku nägu ja punnis põski.Tulemust näen 4-5 päeva pärast.

Põski ei süstita botoxiga 🙂 Eriti veel punni :O

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.08 12:24; 07.08 17:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põski ei süstita botoxiga ???? Eriti veel punni :O[/quote]

Põski ei süstitagi botoxiga, küll aga botoxit lihasesse süstides mõne tegija töö halvab kõrvalolevad lihased nii, et naeratades jääb põsk ebaloomulikult punni 🙂

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 13:33; 07.08 22:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul püsis Botox max 2 kuud. Kas see peabki nii olema?

Minul on ka nii. 2 kuud on ilus, siis hakkab efekt kaduma. Lasen süstida iga poole aasta tagant.

4 kuud oled siis loppis või?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul püsis Botox max 2 kuud. Kas see peabki nii olema?

Minul on ka nii. 2 kuud on ilus, siis hakkab efekt kaduma. Lasen süstida iga poole aasta tagant.

4 kuud oled siis loppis või?

Ega siis kohe loppi ei lähe, lihtsalt pisitasa hakkab endine olukord taastuma.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Kas peale süstimist võib tagasi tööle minna või kui suur on tõenäosus, et tekib paistetus või sinikas?
Kohe saab toole minna, midagi ei ole naha ( mul vahemalt)

2. Mitme päeva pärast tulemus näha oli ja mitme kuu pärast oli tarvis süsti korrata?
Nädalaga tulemus, kestab 6 kuud, viimasel kuul hakkab moju kaduma

3. Kas on olnud juhtumeid et läks kehvasti? (Olen lugenud, et pisut valesti süstides võib mõni teine lihas tundetuks muutuda ja näiteks silmalaud rippuma.) ei ole lainud kehvasti, korraliku arsti juures tuleb käia

4. Olete keegi seda kahetsenud?

ei ole kahetsenud

soovitan näo- ja lõualuu kirurgi Tiia Tammet, arst siiski teab kuhu ja kui paju systida ja kuidas lihased tootavad, ta on sega pea 10 aastat oppinud. Mingi suva tegija juurde minna ei julgeks.

[/quote]

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma käisin LuxMedicus’sse Kordasse juurde, kõik korras oli, probleeme ei olnud, alati vastab kiiresti kui mul küsimused olid. Olen 46 aastat vana

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )


Esileht Ilu Botox