Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Ilu ja tervis brazilian wax

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: brazilian wax

Postitas:

Olen nyyd pea 3 aastat ainult Brazilian vahatamist teinud.Nyyd ainuke salong Mis minu linnas seda teenust pakub, l6petab kuu aja p2rast tegevuse.Raseerimise peale ei taha ka yle minna.Kas on kellegil teist kogemusi ,kes ise kodus ennast sealt alt ennast siledaks vahatavad?Millist toodet ja tehnikat kasutate ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.04 19:28; 19.04 20:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovitan kindlasti konsulteerida oma vahatajaga. Tema kindlasti oskab öelda, kust saab kvaliteetset ja head vaha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tegelikult pigem tahaksin kuulda kogemusiinimestelt, kes saavad ise hakkama enda vahatamisega seal privaat piirkonnas.Kui juba salongis v6ib vahel valus olla,siis Kuidas ise teadlikult hakkama saada

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.04 19:28; 19.04 20:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küsiks erinevate salongide kohta – kuidas see protseduur välja näeb? Kas vaha kantakse spaatliga peale või on vahapadrunid, mille otsas rullikud (suur nakkusoht)?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin alguses salongis vahatamas, kuid hakkas nagu vaikselt rahakotile käima. Ostsin siis vaha ja hakkasin ise tegema. Eks ta esimesed korrad ikka paras pusimine oli. Alguses siis vahaga, pärast lasen veel mingid kohad karvamasinaga üle. Ilus, odav ning tegelikult ma ise askeldan seal all parema meelega, kui lasen sinna jälle mingi uue naisterahva. 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teen epilaatoriga. Mõned kohad on valusamad, mõned mitte väga. Kui väga pikaks mitte kasvatada, siis on täiesti OK. Teen ise tavaliselt kord nädalas. Žiletiga igatahes enam kunagi ei taha teha 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.05 15:40; 13.05 22:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Epilaatoriga pidi ju 4 nädalat sile olema? Kuidas nädalaga uuesti tagasi kasvab??

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Epilaatoriga pidi ju 4 nädalat sile olema? Kuidas nädalaga uuesti tagasi kasvab??

Mul on nõmedalt kiire karvakasv lihtsalt. Jalgadelt ka pean suvisel perioodil nädalas 2x tegema. Õde ka ei uskunud ennem, kui välismaale reisima läksime 🙂 Rääkis alati õrnadest karvaebemetest, mis alguses kasvama hakkavad. No ma siis näitadin 3 päeva peale vahatamist oma tekkivaid “ebemeid” 😀 Ei teagi miks mul kohe tugevad ning tumedad kasvad ilmnevad. Tahaks ka ebemeid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.05 15:40; 13.05 22:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas teil küll karvad sisse ei kasva? Jalgevahel pole kunagi epilaartoriga käinud, aga jalgu teen sellega küll – pidevalt kasvavad karvad sisse (hoolimata koorimisest ja kreemitamisest)…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina kasutan vana head veet kreemi korra nädalas jalgade vahel, ei suuda ise vahatamisega kuidagi hakkama saada – no on ikka röögatult valus, mida ka ei ole katsetanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu ja tervis brazilian wax

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.