Esileht Kodunurk Carmin Lily

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Carmin Lily

Postitas:
Kägu

Ei leia infot, ehk oskab siit keegi aidata?
Mul on Carmin Lily nutikell. Kellal muude funktsioonide kõrval ka ujumisemärk, millest järeldan, et kellaga võib ujumas käia. Samas olen kuulnud, et nutikellad ikkagi niiskust ei kannata. Kuidas siis sellega on?
Mina ei käi isegi duši all kellaga.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi aktiivsusmonitorid kannatavad vett ja ujumist. Kannan 24/7, nii duši all kui ujudes. Tootja ju selgesõnaliselt kirjutab, et sobib kasutamiseks nii ujudes kui duši all.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Carminit ei oska kommenteerida, aga Garminid peaks kõik veekindlad olema.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Carminit ei oska kommenteerida, aga Garminid peaks kõik veekindlad olema.

Jah, minu viga, kirjutasin miskil põhjusel valesti. Tänan märkamast ja vastamast!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui raske see googeldamine saab olla https://www.garmin.com/et-EE/legal/waterrating-definitions/ sellel kellal on 5ATM mis

 

5 ATM, Swim Talub rõhku, mis on võrdne 50 meetri sügavusega pritsmed, vihm või lumi, dušš, ujumine, vette sukeldumine, snorgeldamine
+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui raske see googeldamine saab olla https://www.garmin.com/et-EE/legal/waterrating-definitions/ sellel kellal on 5ATM mis

5 ATM, Swim Talub rõhku, mis on võrdne 50 meetri sügavusega pritsmed, vihm või lumi, dušš, ujumine, vette sukeldumine, snorgeldamine

Tasub ka teada, et see 5 ATM võib väga kergelt ületatud saada, kui hüppad kõrgemalt. Just sel hüppamise hetkel saab see rõhu taluvus ületatud. Sellest on ka palju kirjutatud, et 5 lubab tavalist vees ligunemist, aga ei pruugi kaitsta hüpetel.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul jälle selline küsimus: mismoodi kulutatud kaloreid tõlgendada? Näiteks minu tänase päeva 11788 sammu annavad üle viie tuhande kalori. Juba ärgates olen oma 4-500 kalorit julutanud. See ei ole ju loogiline? Ja kilokaloriteks teisendada – siis nagu ei tule üldse mingit energiakulu?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul jälle selline küsimus: mismoodi kulutatud kaloreid tõlgendada? Näiteks minu tänase päeva 11788 sammu annavad üle viie tuhande kalori. Juba ärgates olen oma 4-500 kalorit julutanud. See ei ole ju loogiline? Ja kilokaloriteks teisendada – siis nagu ei tule üldse mingit energiakulu?

Kas sa kaalud 400 kg või oled 3 m pikk, et kell nii palju kaloreid arvestab? Mul Garmin arvestas 11 km kiirkõnni eest tiba üle 500 kalori. Vaata üle, mis andmed sa sisestanud oled, äkki mingi trükiviga sees.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul jälle selline küsimus: mismoodi kulutatud kaloreid tõlgendada? Näiteks minu tänase päeva 11788 sammu annavad üle viie tuhande kalori. Juba ärgates olen oma 4-500 kalorit julutanud. See ei ole ju loogiline? Ja kilokaloriteks teisendada – siis nagu ei tule üldse mingit energiakulu?

Sinu kell näitab kaloreid, mitte kilokaloreid?
Mis kell see selline on?
Muidu, kas magamisel kulutab keha energiat, see on ju loogiline. Kell arvestab keskmise energiakulu järgi ka baas kalorikulu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul jälle selline küsimus: mismoodi kulutatud kaloreid tõlgendada? Näiteks minu tänase päeva 11788 sammu annavad üle viie tuhande kalori. Juba ärgates olen oma 4-500 kalorit julutanud. See ei ole ju loogiline? Ja kilokaloriteks teisendada – siis nagu ei tule üldse mingit energiakulu?

Sinu kell näitab kaloreid, mitte kilokaloreid?

Mis kell see selline on?

Muidu, kas magamisel kulutab keha energiat, see on ju loogiline. Kell arvestab keskmise energiakulu järgi ka baas kalorikulu.

Mul on samamoodi Garmin Lily. Olen sisestanud oma vanuse, pikkuse, kaalu, kell kuvab ekraanil samme, KALIREID (nii on äpi peal kirjas), kellaaega, keha energia %, temperatuuri, südamelööke. Täna 7324 sammu, põlet. 2202 KALORIT (sellest 1650 aktiivset, 674 puhkeseisundiKALORIT). Nii ta näitab, ma ei ole ise midagi sorkinud. Ei ole vaja riielda, küsisingi nõu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on samamoodi Garmin Lily. Olen sisestanud oma vanuse, pikkuse, kaalu, kell kuvab ekraanil samme, KALIREID (nii on äpi peal kirjas), kellaaega, keha energia %, temperatuuri, südamelööke. Täna 7324 sammu, põlet. 2202 KALORIT (sellest 1650 aktiivset, 674 puhkeseisundiKALORIT). Nii ta näitab, ma ei ole ise midagi sorkinud. Ei ole vaja riielda, küsisingi nõu.

Okei, kalorid kõnekeeles, see tähendabki kilokaloreid.
Tänane kulu 2200 ongi ju üsna tavaline, keskmine.
Aga kui ükspäev tõesti näitas 5000, siis ma viiks kella remonti. See ilmselgelt näitab aiateibaid.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võin võrdluseks enda kalorid panna: 10873 sammu, 1497 kalorit, active 339, resting 1159. Garmin Venu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Okei, kalorid kõnekeeles, see tähendabki kilokaloreid. Tänane kulu 2200 ongi ju üsna tavaline, keskmine. Aga kui ükspäev tõesti näitas 5000, siis ma viiks kella remonti. See ilmselgelt näitab aiateibaid.

Ma mingil päeval tegin üle 50 tuhande sammu st kõndisin üle 40 km tempokalt, sel päeval sain umbes 2500 lisakalorit, st kokku oleks ma võinud sel päeval umbes 4500 kalori eest süüa. Intensiivseid minuteid oli sel päeval umbes 900 kella arvates, no 15 tundi ma tegelikult ringi ei trampinud, poole vähem pigem.

Täna (no tegelikult eile, täna olen vaid arvutis istunud) oli mul veid üle 20 tuhande sammu, veidi alla 1000 aktiivse kalori, kokku siis oleks võinud süüa ligi 3000 kalori eest. Ilmselt sõin veidi rohkem, töökaaslasel oli sünnipäev ja ta pakkus imemaitsvat ja väga rammust kooki. Käin jalgsi tööle, seega pool mu sammudest tuleb sellest, aga tööl on ka piisavalt liikumist ja täna oli üsna tegus päev lisaks sünnipäevale.

Ma igapäevaselt ei jälgi, pigem salvestan sportimisi, praegu otsisin äpist spetsiaalselt välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna 7324 sammu, põlet. 2202 KALORIT (sellest 1650 aktiivset, 674 puhkeseisundiKALORIT)

Kui mina (tegelikult ülekaaluline) sain oma 20 tuhande sammu pealt vaid veidi alla 1000 aktiivse kalori, puhkuseseisundi kaloried oli mul küll üle 1500, siis kas ma kulutan liikumiseks (pigem tempokaks liikumiseks) umbes 3x vähem kaloreid kui tsiteeritud kägu? Kõnnin tempos 9+ minutit kilomeetrile, alla 9 tavaliselt ei tule, nüüd talvel libedaga kipub juba 10 minuti ligi olema. Seega tigutempos ma oma kilomeetreid ei läbi, et tunduvalt vähem kaloreid kulutan.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna 7324 sammu, põlet. 2202 KALORIT (sellest 1650 aktiivset, 674 puhkeseisundiKALORIT)

Kui mina (tegelikult ülekaaluline) sain oma 20 tuhande sammu pealt vaid veidi alla 1000 aktiivse kalori, puhkuseseisundi kaloried oli mul küll üle 1500, siis kas ma kulutan liikumiseks (pigem tempokaks liikumiseks) umbes 3x vähem kaloreid kui tsiteeritud kägu? Kõnnin tempos 9+ minutit kilomeetrile, alla 9 tavaliselt ei tule, nüüd talvel libedaga kipub juba 10 minuti ligi olema. Seega tigutempos ma oma kilomeetreid ei läbi, et tunduvalt vähem kaloreid kulutan.

Tsiteeritud käol on defektne kell või ta on oma andmed valesti sisestanud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seega tigutempos ma oma kilomeetreid ei läbi, et tunduvalt vähem kaloreid kulutan.

Oled järelikult vaatamata oma ülekaalule heas vormis ja kiirkõnd enam pulssi ei tõsta. Mida madalam pulss, seda vähem kaloreid kulub. Kas põlved kerget sörkjooksu kannataks? Siis saaksid sama hulga kaloreid tunduvalt väiksema ajakuluga ära põletatud. Igatahes tubli oled ja jätka samas vaimus, treenitud süda aitab tulevikus paljusid probleeme ennetada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Kodunurk Carmin Lily