Esileht Kodunurk Chez andre tordid kaubamajas

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Chez andre tordid kaubamajas

Postitas:

Kas mõni neist süüa ka kõlbab. Ostsin hiljuti kolme sorti, kõik olid väga hullud, eriti need munavalgerullid. Arusaamatu, kuidas saab midagi nii hullu nii kalli hinnaga müüa. Asi pole maitses, vaid maitsetuses. Mingi maitsetu kunstkreem ja keedetud munavalge põhimõtteliselt. Täna vaatasin, et sama tootja tooteid seal väga palju. Välimus on hea, aga maitse ilmselt endine. Samas, kui neid nii suur valik on, siis peavad ju meeldima. Kas teile maitsevad selle tootja tooted?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sekundeerin, täielik jura. Olen 2 torti proovinud ja ei kõlba kuskile.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahtsin just algatada teema Chez Andre pavlova tordi kohta. Täielik “ämber” oli nende pavlova tort. Terve lauatäis rahvast veeretas seda maitsetut kunstkreemi ühest taldriku äärest teise. Välja näevad need väga ahvatlevad, aga süüa ei kõlba. Kuidas sellist jama müüki üldse lastakse!?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõus. Ka nende restorani toidud on jamps, olen korduvalt andnud võimaluse, aga nüüd aitab

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli jälle suvel väga halb kogemus nende Stockmannist ostetud salatiga – välja nägi hea, aga sisaldas pesemata salatit, liiv krõmpsus hamba all ja maitse oli ka halb.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli jälle suvel väga halb kogemus nende Stockmannist ostetud salatiga – välja nägi hea, aga sisaldas pesemata salatit, liiv krõmpsus hamba all ja maitse oli ka halb.

Heh, mu esimene mõte (jõudnud teise salati-sõnani) oli, et tavaliselt heidetakse ikka ette just seda, kui salatit ON korra pestud… Ilmselt seetõttu, et esimene kord on “salati” all mõeldud midagi muud kui teisel.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahtsin just algatada teema Chez Andre pavlova tordi kohta. Täielik “ämber” oli nende pavlova tort. Terve lauatäis rahvast veeretas seda maitsetut kunstkreemi ühest taldriku äärest teise. Välja näevad need väga ahvatlevad, aga süüa ei kõlba. Kuidas sellist jama müüki üldse lastakse!?

Aga miks te ei kirjuta näiteks nende FB lehele? Ma ei teadnud sellest tootjast midagi, hakkasin siis googeldama ja ühena esimestest kargas nende FB ette. Ega ma tea muidugi, kas nad tagasisidele üldse reageeriksid. Vbla kustutavad kriitika koheselt.

Nimi on küll selline peen, aga tooted paistavad olema puha kunstvärk.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Seal on ju selgelt kirjas, et uued, lummavad ja innovatiivsed maitsed. Te lihtsalt ei oska hinnata.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kodunurk Chez andre tordid kaubamajas