Esileht Lapse ootamine Clexane süstimine raseduse ajal

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Clexane süstimine raseduse ajal

Postitas:
Kägu

Kas kellelegi on määratud raseduse ajal Clexane süstid? Kas seda hirmu pole, et kui enam ei süsti, on oht, et tekib mõni tromb?

 

Mulle määrati 10ks päevaks, sest ônnestus koroona külge saada.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina süstin suurenenud tromboosiriski tõttu. Lisaks olen kodus säästurežiimil (peamiselt leban voodis) ja koroonas ka takkatippu. Eks ikka on hirm, et süstimise lõppedes tromboosi saan, aga lihtsam on sellele praegu mitte mõelda. Tromb võib ka süstidele vaatamata tekkida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina pean süstima terve raseduse + 6ndl pärast sünnitust. Aga muidu see hirm on mulle tuttav küll- kunagi pärast tromboosi pidin võtma ravimeid 6k ja oli mega hirm et kui lõpetan, saan uue. Vähemalt selle mõne kuuga, mis jäi tookordse ravi lõpetamise ja raseduse vahele, ei saanud. Enamasti on ikka kaalutud riski järgi neid kuuride pikkuseid, et püüa mitte muretseda.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasutan teemat ära – mida kasutatud süstaldega teete? Viskate olmeprügisse või viite kuhugi spetskohta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle määrati kuni 36.nädala täitumiseni. Oli küll hirm ära jätta, sest eelnev rasedus katkes tõenäoliselt mikrotrombi tõttu. Aga samas oli ka hirm, et sünnitusel tekib suur verejooks. Jätsin siiski 36+0 ära ja sünnitasin juba 6 päeva pärast (36+6) – verekaotus ei olnud tavalisest suurem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasutan teemat ära – mida kasutatud süstaldega teete? Viskate olmeprügisse või viite kuhugi spetskohta?

Ei teagi, mida nendega teha. Hetkel kogun kokku, hiljem mõtlen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasutatud süstlaid/ravimeid saab viia spetsiaalsetesse kogumiskohtadesse (ohtlikud jäätmed) või siis lähimasse apteeki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen kunstliku viljastamisega jäänud tita ootele ja raseduse algusest saadik süstin Losminat (sama ,mis Clexane – aga kasutan Losminat, kuna Clexane kipitas meeletult).

Ja süstin kuni sünnituseni.  Terve raseduse aja olen pidanud süstima.

Kas pean ka peale sünnitust süstima.. – seda hinnatakse minu puhul siis,kui tita on sündinud.

Tähtaeg muide kahe nädala pärast 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Lapse ootamine Clexane süstimine raseduse ajal