Esileht Tööelu, raha ja seadused. Coop e-poe kohta küsimus

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Coop e-poe kohta küsimus

Postitas:

Tellisin esimest korda Coop-i e-poe kaudu toitu toidukappi. Ja paari asja kohta oli arvel kiri, et asjad puuduvad, ei saanud asendada. Ka puuvilja kohta oli kiri, et -623 grammi, seega üle poole kg vähem on mulle pandud puuvilja, mille eest maksin. Aga maksnud olen ju kõige eest, mis selle rahaga saab siis? Logisin enda profiilile sisse, midagi pole seal, et mulle on siis mingit ettemaksu arvestatud vms. Mis sellest rahast siis saab, mille maksin, aga selle eest kaupa ei saanud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.03 18:34; 22.03 19:33; 27.03 19:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kannavad raha tagasi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei oskagi kommenteerida. Selveris arvestatakse asjad alati kliendi kasuks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 19:02; 22.03 21:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tõenäoliselt samamoodi nagu maximas, et kannavad paari päeva möödudes pangaarvele tagasi. ja saadavad muudetud arve e-mailile

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ok, ega polegi kiiret, lihtsalt soovisin teada, kuidas seal asjad käivad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.03 18:34; 22.03 19:33; 27.03 19:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paldiski ei asu nende arust endiselt Harjumaal. Mitte yhegi poe ega toidukulleri arust, kes ometigi teenindavad kogu Harjumaad. Sänk ju veri meni. Päriselt pean neile peakorterisse Eesti Vabariigi kaardi viima?

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen tellinud ja on tagasi makstud. Aga sellegipoolest hoia ise silm peal, et raha ikka laekuks, selverist näiteks pidi ise küsima!

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paldiski ei asu nende arust endiselt Harjumaal. Mitte yhegi poe ega toidukulleri arust, kes ometigi teenindavad kogu Harjumaad. Sänk ju veri meni. Päriselt pean neile peakorterisse Eesti Vabariigi kaardi viima?

Paldiski on Harjummaal, aga Tallinnast tegelikult väga kaugel.

Isiklikult loodan, et kunagi saab vastav teenus olema üle Eesti. Igas maakolkas! Iga vanamemme ja -taadi jaoks.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 19:02; 22.03 21:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raha kantakse sinu arvele tagasi 4-5 päeva jooksul. Kui maksid säästukaart plussiga, siis on saamata jäänud või kaaluvahega kaup juba maha arvestatud ja maksta tuleb reaalne summa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paldiski ei asu nende arust endiselt Harjumaal. Mitte yhegi poe ega toidukulleri arust, kes ometigi teenindavad kogu Harjumaad. Sänk ju veri meni. Päriselt pean neile peakorterisse Eesti Vabariigi kaardi viima?

Paldiski on Harjummaal, aga Tallinnast tegelikult väga kaugel.

Isiklikult loodan, et kunagi saab vastav teenus olema üle Eesti. Igas maakolkas! Iga vanamemme ja -taadi jaoks.

Mitte enne kui see nt droonidega on võimalik. Ka linnas on see hetkel kauplusekettidele kahjumiga tegutsemine. Maakolka klient ei taha/suuda teenuse hinda kinni maksta.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi reaalselt on ecoopi teenusega rahul ka? Ikka ja jälle on neil kaupa puudu, vihastan ja tellin mõnda aega ainult Selverist ja siis mingi hetk mõtlen, et annan neile ikka veel võimaluse, kuna tarneaja saab oluliselt kiiremini (mõnikord isegi samal päeval, elan Tallinnast 20 km). No viimane näide. Ei toodud viilutatud juustu, leiba, 4 kohupiimakreemi asemel toodi 1, mingeid asju oli veel puudu. Nagu tõesti selliseid asju ei ole vōimalik asendada või?? Nad nagu ei tahaks raha teenida. Selveri ja Maximaga pole kunagi probleeme olnud, aga see Coop on ikka tõeliselt puudulik teenus.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule coopi teenus sobib. Raha kannavad tagasi sama kiiresti kui teised poed. Ja ei ole minu meelest sagedamini puudu kaupa kui teistes poodides.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.03 23:36; 29.03 19:57;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Coopiga mul pole probleeme olnud, seevastu Selveri e-pood oli nii õudne, et ei ole sealt enam üle aasta aja üldse midagi tellinud. Konkreetselt halva teeninduse pärast lõpetasin.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ikka nad ei suuda helistada kui midagi asendada pole???

Minu tuttava juhtum – tellis mitu kotitäit kaupa reede õhtuks, et sõita sõbra juurde suvilasse. Mees läks võttis kapist kotid ja sõitis linnast välja. Saun oli juba kuum. Hakkasid kotist õllet otsima aga seda polnudki. Nii istusid neli sõpra saunaõhtul ja sõid sardelli ja haukasid hapukurki peale.

Teine tuttav hakkas tegema täidetud paprikaid, täidis oli omemas aga paprikaid oli vähem pandud, et kõigile külalistele poleks jagunud. Vaja kiirelt poodi lipata, et saaks planeeritud toidu teha.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isiklikult loodan, et kunagi saab vastav teenus olema üle Eesti. Igas maakolkas! Iga vanamemme ja -taadi jaoks.

Eks ta olekski, aga selle sõidu sinna piiri äärde peab siis keegi ju kinni maksma. Kas sa oled? Mina oleksin nõus maksma iga oma ostukorvi pealt 4-5 eur selleks, et tädi Maali kuskil Varstus oma toidukoti saab. Aga sina?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Coopiga mul pole probleeme olnud, seevastu Selveri e-pood oli nii õudne, et ei ole sealt enam üle aasta aja üldse midagi tellinud. Konkreetselt halva teeninduse pärast lõpetasin.

Sama seoses e-selveriga.
Lisaks, tellid näiteks 15 toodet ja siis selgub, et reaalselt saad vaid 5! Kunagi enam ei telli sealt.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks, tellid näiteks 15 toodet ja siis selgub, et reaalselt saad vaid 5! Kunagi enam ei telli sealt.

Ilmselt panid linnukese, et asendada ei tohi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajana annan teada, et raha maksti küll kenasti kiiresti tagasi. Aga asendamist ma eriti tõesti ei tahaks (ma ei tea, kas panin kuskile linnukese või mitte), sest ilusate punaste õunte asemel, mis mina omaarust tellisin, on pandud vaid kolm ilusat õuna ja ülejäänud mingid söödamatud vissid. Parem oleks siis selle ära jätnud, neid õunu pole võimalik süüa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.03 18:34; 22.03 19:33; 27.03 19:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama siin, pole küll teiste teenuseid kasutanud, olengi valinud Coopi, sest enamasti saab samal päeval kätte asjad, kui teised pakuvad mitmepäevast tarnet. Igatahes neid kordi, kus on tõesti kõik asjad olemas, on paar üksikut. Kõige rohkem häiribki see, kui nad ei asenda asju nagu veisehakkliha või leib vms, ise müüvad 5 erinevat hakkliha, kas e-poe kast sai tühjaks või? 🙂 seda juhtunud korduvalt, et paar kohukest puudu ja seda pole kirjas, alati ise ei märka ka kohe. See ajab väga närvi, kui oled planeerinud ntx järgmise 3 päeva õhtusöögi ja igast menüüst on midagi puudu. See 10 erineva kilekoti teema õnneks natuke paranenud. Pluss tõesti see, et raha kannavad kiiresti tagasi ja pole kordagi vaielnud, kui ütled, et midagi oli puudu. Kasutasingi neid peamiselt selle tõttu, et olin rase ja siis ei pidanud tassima

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uskumatu, et siin Selveriga nii halvad kogemused. Ma tellin Selverist juba enam kui aasta regulaarselt ja mitte ühtki halba kogemust ei ole. Olen küll vahepeal ka teisi katsetanud – Coop, Barbora, kadunud FreshGo – aga ikka ja jälle selveri juurde naasnud. Jah, on mitu korda juhtunud, et mõnd toodet pole olnud. Ühte. Mille eest siis raha tagasi kantakse. On juhtunud, et on pidanud asendama ja asenduseks olen saanud kallima kauba, mida ise poleks ostnud. Alati on kaasas väike reklaamkingitus, kas näokreem, mingi puhastusvahend, krõpsud, kommid vms.
Et 15 asja asemel 5 saadakse, see on ju lausa ennekuulmatu.
Just Coopi ja Barboraga oli asju puudu, näiteks lihtsat kurki ei olnud (!), väljareklaamitud supikulpi ei olnud ja ma ei mäletagi, mida veel. Aga neid puudumisi oli piisavalt, et loobuda ja jälle Selver valida. Olen väga rahul.
Tooted kvaliteetsed, neil on seal pakkija nimi lausa kirjas, kes ikka tahab oma nimel käkki kokku keerata. Kuller käib nagu kellavärk, no mitte üht paha sõna pole öelda.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ikka nad ei suuda helistada kui midagi asendada pole???

Minu tuttava juhtum – tellis mitu kotitäit kaupa reede õhtuks, et sõita sõbra juurde suvilasse. Mees läks võttis kapist kotid ja sõitis linnast välja. Saun oli juba kuum. Hakkasid kotist õllet otsima aga seda polnudki. Nii istusid neli sõpra saunaõhtul ja sõid sardelli ja haukasid hapukurki peale.

Teine tuttav hakkas tegema täidetud paprikaid, täidis oli omemas aga paprikaid oli vähem pandud, et kõigile külalistele poleks jagunud. Vaja kiirelt poodi lipata, et saaks planeeritud toidu teha.

Miinuse said selle eest, et kotist õllet otsiti.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul oli täna selline hea kogemust, et hommikul vaatasin et kodus pole süüa tööl lõunapausi ajal tegin tellimuse kella 12 ajal ja niipea kui kella 16ks koju jõudsin sain ka juba kulleriga toidu kätte.
teistega seda naljalt ei juhtu et saab tellida 4 tunni kaugusele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.03 23:36; 29.03 19:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemuste järgi saab kõige kiiremalt barborast. On hakanud ka helistama, kui midagi ei ole hetkel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Coop e-poe kohta küsimus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.