Esileht Ilu ja tervis Covid testi saatekiri

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Covid testi saatekiri

Postitas:

Kui perearst teeb saatekirja testimisele kas see saatekiri on digiloos näha või mitte?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.09 23:58; 22.09 08:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne või peale proovi andmist? Peale proovi andmist saatekirjade all näha ei ole. Analüüsitulemuste all on näha vastus.
Kuidas enne proovi andmist on, ei tea – aga eeldaks, et ikka on saatekiri näha.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Digiloos seda saatekirja ei näe, ainult tulemusi, kui need ilmuvad. Nii et kui sa juhuslikult küsid seetõttu, et sinuga ei ole testimiskeskusest ühendust võetud, siis ei ole asi tegemata jäänud saatekirjas.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitähh vastajatele. Ma jah, ootan kõnet, et testima minna. Tean, et seal pikad järjekorrad aga tekkis küsimus, et kas see saatekiri peaks näha olema või mitte. Muidu on kõik digitaalsed saatekirjad näha aga seda ei näe.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.09 23:58; 22.09 08:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka ei näe, eilsest ootan kutset Tallinnas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saatekirja ei näinud, kõne tuli. Vastus on küll loos olemas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaua kõnet ootasite ja kui ruttu testimise aega pakuti, kui helistati?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaua kõnet ootasite ja kui ruttu testimise aega pakuti, kui helistati?

Esmaspäeval kl 8.05 öeldi perearstikeskuses, et saatekiri on tehtud, teisipäeval u 16.15 helistati ja aja sai samaks õhtuks 18.48ks. Meil juhuslikult üks testimispunkt tänava teises otsas sisuliselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain pereõe telefonil saatekirja saamiseks jutule esmaspäeval 8.15. Kõne sain täna ennelõunal, testimise aeg homme õhtul. Testimiseks tuleb sõita teise linna, oli valida Tallinn või Pärnu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.09 17:01; 23.09 19:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui te haiged olete, kuidas sinna sõita jaksate, kui on nt vaja sõita teise linna? Terviseameti lehelt lugesin, et soovitavalt üksi. Ma ei jõua riidessegi panna.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui te haiged olete, kuidas sinna sõita jaksate, kui on nt vaja sõita teise linna? Terviseameti lehelt lugesin, et soovitavalt üksi. Ma ei jõua riidessegi panna.

Mina ei jaksagi. Ja kui jaksaks, lube ka pole. Kõnekeskuse isikule ütlesin, et ma liigun üksnes ühistranspordiga. Kordasin seda kolm korda, küsisin, kas seda võimalust pole, et tulevad testibussiga kohale. Ei pidavat meie maakonnas olema. Et nemad saavad mulle ainult aegasid pakkuda testimispaikades. Tuli leida autoga isik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.09 17:01; 23.09 19:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui te haiged olete, kuidas sinna sõita jaksate, kui on nt vaja sõita teise linna? Terviseameti lehelt lugesin, et soovitavalt üksi. Ma ei jõua riidessegi panna.

Mina ei jaksagi. Ja kui jaksaks, lube ka pole. Kõnekeskuse isikule ütlesin, et ma liigun üksnes ühistranspordiga. Kordasin seda kolm korda, küsisin, kas seda võimalust pole, et tulevad testibussiga kohale. Ei pidavat meie maakonnas olema. Et nemad saavad mulle ainult aegasid pakkuda testimispaikades. Tuli leida autoga isik.

Mis maakonnas? Sellest tuleb teada anda terviseametile. Nad on lubanud, et kui proovivõtupunkti minekuks inimesel autot pole, siis tullakse koju.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav jah. Mul on lähim testimiskoht 50km kaugusel ja kohe küsiti, et kas kas tulevad koju või sõidan ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Ilu ja tervis Covid testi saatekiri