Esileht Hobinurk Deichmanni kingapoe “riiulisüsteem”?

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Deichmanni kingapoe “riiulisüsteem”?

Postitas:
Kägu

Loen nende lehelt ilma igasuguse sissejuhatuseta, et “riiulimudeli puhul ei pakuta kliendile suuruse järgi sorteeritud üksikuid kingi. Enam ei ole tarvis klienditeenindajalt teist värvi või teise suurusega kingi küsida. Riiulimudeli eripära on see, et kingad on väljas paarikaupa ja lausa karpides.”

Kas keegi oskab eesti keeles seletada, mida see tähendab ja kuidas see erineb teistest kingapoodidest? Otsin sandaale ja seal pole veel käinud, aga ei saa sellisest kirjeldusest aru, äkki on mingi x imesüsteem, kuhu pole mõtet minnagi. Normaalset e-poodi neil ka pole, kust saaks aru, mida müüakse.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii ongi nagu kirjas – kingad on riiuli peal, numbrite järgi. Näidispaar on väljas, ülejäänud karbis. Leiad sobiva mudeli, proovid jalga, võtad karbi ja kõnnid kassasse. Mis arusaamatuks saab jääda?

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk kõik kingad, mis olemas on, on väljas. Mitte ei ole väljas näidisking ja äärmised suurused ja müüja peab minema tagant tooma sulle suuruseid või teist paarilist.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama süsteem on ju teistes kingapoodides samamoodi. See peab mingi butiik olema, kust müüa käib tagant õigeid numbreid toomas, kuna riiulile ei mahu.

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama süsteem on ju teistes kingapoodides samamoodi. See peab mingi butiik olema, kust müüa käib tagant õigeid numbreid toomas, kuna riiulile ei mahu.

ABC kingas oli vist pooleks, mingid riiulid olid karpidega. Kaubamaja kingaosas sama asi. Sportland, rademar näiteks. Teistes kingapoodides ka kohati – ei tule nimed meelde.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil NS King on selline, kus küsid müüjalt numbrit ja ta läheb otsima.

Mulle see karbisüsteem väga meeldib, kiirelt on pilt ees, kas minu numbrit on või ei ole.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust väga paljudes poodides on see, et pead küsima õiget numbrit ja karpe riiulitel pole, vaid need on kuskil tagaruumis.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust väga paljudes poodides on see, et pead küsima õiget numbrit ja karpe riiulitel pole, vaid need on kuskil tagaruumis.

On muidugi nii paljudes poodides, enamasti suuremates ostukeskustes asuvates poodides, kus väljapanekuruumi napib.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust väga paljudes poodides on see, et pead küsima õiget numbrit ja karpe riiulitel pole, vaid need on kuskil tagaruumis.

On muidugi nii paljudes poodides, enamasti suuremates ostukeskustes asuvates poodides, kus väljapanekuruumi napib.

Kus see loogika nüüd on?:) Ja väikestes poodides on just palju ruumi, sest pood on … väike?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus see loogika nüüd on?:) Ja väikestes poodides on just palju ruumi, sest pood on … väike?

Väljapanekuruumis pole otseselt asi, vaid see jätab odava mulje, kui otsi sealt karbikuhilast kingi taga. Ei kujutaks ette, et näiteks Stockmannis karbihunnikud oleks, nii on päris raske kingi ilusti serveerida. Mingis spordipoes või odavketis on muidugi savi.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust väga paljudes poodides on see, et pead küsima õiget numbrit ja karpe riiulitel pole, vaid need on kuskil tagaruumis.

On muidugi nii paljudes poodides, enamasti suuremates ostukeskustes asuvates poodides, kus väljapanekuruumi napib.

Kus see loogika nüüd on?:) Ja väikestes poodides on just palju ruumi, sest pood on … väike?

Suures poes on ruumi eraldada väljapanekuruum, kus kingad on kenasti sätitud, ja ladu, kus kingad on karpides ülestikku. Lisaks siis isiklik teenindus müüja poolt, kes aitab kingi valida. Nendes väikestes poodides ongi kogu pood ladu, kust sa ise oma kingi otsid.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin eile Weekendshoes poes ja seal olid küll karbid kõik kohe olemas ja sai mugavalt ise valida, aga müüja tiirutas ka ikka nagu porikärbes kogu aeg kannul ja küsis, kas saab aidata. Kuidas need koolitajad juba aru ei saa, et eestlane tahab ise rahus endale asju valida.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks siis isiklik teenindus müüja poolt, kes aitab kingi valida.

Jeerum, seda häda veel vaja.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin eile Weekendshoes poes ja seal olid küll karbid kõik kohe olemas ja sai mugavalt ise valida, aga müüja tiirutas ka ikka nagu porikärbes kogu aeg kannul ja küsis, kas saab aidata. Kuidas need koolitajad juba aru ei saa, et eestlane tahab ise rahus endale asju valida.

Issand, nemad seal on vist mingi sellise koolituse saanud. Järve Weekendis üks müüja tuleb alati appi, ise seisab minu kõrval ja no üle poe alati küsib, et “Kuidas ma saan aidata?” No mis sa lõugad, kurat, ega ma kurt ei ole. Maru ebameeldiv, kõik poes olevad inimesed on justkui minu ostuprotsessi kaasatud. Peavad siis teises poe otsas inimesed olema kursis, mis värvi käekotti ma vaatan või mis number kinga ma kannan!?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil NS King on selline, kus küsid müüjalt numbrit ja ta läheb otsima.

Mulle see karbisüsteem väga meeldib, kiirelt on pilt ees, kas minu numbrit on või ei ole.

Äh, kuidas sul see pilt kiirelt ees on, minu meelest just tuleb sorida ja otsida, kas on. Minu jaoks on palju kergem, kui näidiskinga küljes on silt, mis ütleb, mis numbrid on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis seal sorida on? Karbid on riiulil kingamudeli all virnas, sildid ostja poole. Lased silmad karbireast üle ja kohe näha, kas sinu numbrit on. Ei pea müüjat kutsuma, ise proovid kasvõi 10 paari.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis seal sorida on? Karbid on riiulil kingamudeli all virnas, sildid ostja poole. Lased silmad karbireast üle ja kohe näha, kas sinu numbrit on. Ei pea müüjat kutsuma, ise proovid kasvõi 10 paari.

Seda on nad ainult siis, kui kõik eelnevad kliendid on ka need karbid õigesti tagasi pannud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis seal sorida on? Karbid on riiulil kingamudeli all virnas, sildid ostja poole. Lased silmad karbireast üle ja kohe näha, kas sinu numbrit on. Ei pea müüjat kutsuma, ise proovid kasvõi 10 paari.

Noooo…. nii ja naa.

Weekendis ja sportland outletis olen küll “hädas” olnud kus karbid on sarnased,aga mudelid või ainuüksi värvid erinevad, osadel on pildid peal, osadel vaid mudeli nimetus väikeste erinevustega. Lisaks siis ka mitmes kohas – kõrgusel, riiulivahel laiali. Hiljuti veel kõndisin juba lapsele tossudega leti juurde kui korra mõtlesin, et vaatan sisse – sees olid erinevad suurused, üldjuhul nüüd on hakkanud müüjad ka kassas suurusi ja vasak-parem jalg üle kontrollima.

Samas noh – kui suvaline inimene võtab ja suvalisse kohta paigutab siis ega müüja ka seda “õiget” karpi kiiremini ei leia. Vähemalt kui nad ise toovad või vaatavad arvutist siis saab kohe ülevaate, kas seda suurust üldse on, mida otsida.

Aga üldiselt ma pigem ka see, kes ise pusin ja otsingi selle asemel, et viitsiks müüjaga suhelda ja siis seletada, miks mulle ikkagi ei meeldi, sobi jne ja siis hakkavad mööda alternatiive pakkuma.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda on nad ainult siis, kui kõik eelnevad kliendid on ka need karbid õigesti tagasi pannud.

Saalitöötajad käivad neid virnu kohendamas. Nagu riidepoodides paneb töötaja proovitud riided õigesse kohta ja nööbib kinni jne. Deichmannis pole käinud, aga mujal pole küll probleemi olnud. Väga harva on mõni kast valepidi olnud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis seal sorida on? Karbid on riiulil kingamudeli all virnas, sildid ostja poole. Lased silmad karbireast üle ja kohe näha, kas sinu numbrit on. Ei pea müüjat kutsuma, ise proovid kasvõi 10 paari.

see on mõnusam jah

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on palju kergem, kui näidiskinga küljes on silt, mis ütleb, mis numbrid on.

see süsteem läheb väga kiirseti lappama, sest sama mudelit on väljas mingi paar-kolm suurust ja siis paratamatult jääb mõnel kingal ära müüdud suurus maha tõmbamata, sest mõni klient proovib parasjagu seda kinga. alles eelmisel nädalal põrkusin tln kaubamajas selle probleemiga – kinga peal oli minu suurus olema, kuid reaalselt mitte. ja vaesed müüjad, kes peavad neid miljoni kinga küljes olevaid silte pidevalt laoseisule vastavana hoidma.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on palju kergem, kui näidiskinga küljes on silt, mis ütleb, mis numbrid on.

see süsteem läheb väga kiirseti lappama, sest sama mudelit on väljas mingi paar-kolm suurust ja siis paratamatult jääb mõnel kingal ära müüdud suurus maha tõmbamata, sest mõni klient proovib parasjagu seda kinga. alles eelmisel nädalal põrkusin tln kaubamajas selle probleemiga – kinga peal oli minu suurus olema, kuid reaalselt mitte. ja vaesed müüjad, kes peavad neid miljoni kinga küljes olevaid silte pidevalt laoseisule vastavana hoidma.

Jah, seda küll (ma pole ise kokku puutunud), aga niipidi on vast siiski õige, et kui on kirjas, et seda mudelit on numbrit 20-28, siis pole mõtet 34 kuskilt loota. Et tead peale vaadates, kas on üldse mõtet edasi mõelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on palju kergem, kui näidiskinga küljes on silt, mis ütleb, mis numbrid on.

see süsteem läheb väga kiirseti lappama, sest sama mudelit on väljas mingi paar-kolm suurust ja siis paratamatult jääb mõnel kingal ära müüdud suurus maha tõmbamata, sest mõni klient proovib parasjagu seda kinga. alles eelmisel nädalal põrkusin tln kaubamajas selle probleemiga – kinga peal oli minu suurus olema, kuid reaalselt mitte. ja vaesed müüjad, kes peavad neid miljoni kinga küljes olevaid silte pidevalt laoseisule vastavana hoidma.

Jah, seda küll (ma pole ise kokku puutunud), aga niipidi on vast siiski õige, et kui on kirjas, et seda mudelit on numbrit 20-28, siis pole mõtet 34 kuskilt loota. Et tead peale vaadates, kas on üldse mõtet edasi mõelda.

no kuule, mõttetu on ju naisteosakonnas siltidele kirjutada 35-41.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

no kuule, mõttetu on ju naisteosakonnas siltidele kirjutada 35-41.

Miks mõttetu?

Kõiki pole ju 35-41, osasid on 36-43, teist on 34-40 jne, äärmistel suurustel lihtsam. Kuigi väljapaneku loogika vanasti oli see, et oli kaks paari – väiksem ja suurem suurus, aga see oleneb täiesti ketist. Mõni hoiab just populaarsemaid nt 38-39, samas kui väljas on nt 41 siis ei ütle see palju – et kas on väiksemaid või ei.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuigi väljapaneku loogika vanasti oli see, et oli kaks paari – väiksem ja suurem suurus,

Ma pole sellest loogikast mitte iialgi aru saanud. See kõige väiksem ja kõige suurem suurus ei sobi ju praktiliselt kellelegi jalga, milleks neid seal väljas hoida. Kui lihtsalt ettekujutust tahetakse kingast anda, siis milleks kaks paari? Mida see annab?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Riiuli(karbi)süsteemiga on mul see jama, et mu jalg on 36 ja siis kükita seal põrandal ja otsi, kas sellel mudelil on 36 suurust või algab jälle 37-st, nagu see sageli kahjuks on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui lihtsalt ettekujutust tahetakse kingast anda, siis milleks kaks paari? Mida see annab?

Muidu oleks riiulid liiga tühjad ja oleks mudeleid kaks korda rohkem sisse tuua vaja 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Hobinurk Deichmanni kingapoe “riiulisüsteem”?